به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
كميل نوشته:

نقل قول
r.baggio نوشته:

اقا عزیزم چزا دعوا داریی؟تعصب مثبت قبول داشتن یک سری فکر عقیده البته با این شرط که از حد مجاز فراتر نباشه و فقط اون عقیده رو یک عقیده دونست نه چیز دیگه و همچنین تا وقتی از محور حق و انصاف دور نشه.

اون چيزي كه تو ذهنت تو از تعصب نقش بسته يه شخصيتي هست كه ذهنش بستس و يه سري اصول و عقايد رو بدون شناخت فقط همينجوري باور داره و ازش خبر نداره و اصرار الكي داره

ولي چيزي كه من از تعصب برداشت دارم شناخت واقعي يه عقيده با تمام ابعاد وجودي ، بعد از شناخت دفاع از اون عقيده در حد مرگه

هيچ چيز هم فراتر از اعتقاد به خدا و دين اسلام نيست و تعصب واقعي به اين دين يكي از شيرين ترين و بهترين چيزا نزد خداست

حالا يه عده پيش خودشون فكر ميكنن اره اگه يه نفر در حد كمال و تام به احكام اسلام پايبنده تعصبي هست از نوعي كه تو ذهنش شما نقش بسته

خیلی آدما رو یه چیزی تعصب داشتن و واقعا باورش داشتن اما مشکل اونجاست که نوشتی دفاع تا سرحد مرگ!یه مثال میزنم میدونستی تیمور لنگ کی بود؟کسی بود که نماز شبش قضا نمیشد کسی بود که حافظ قرآن بود و میتونست قرآن از اول تا آخر و برعکس بخونه!ولی وقتی به این آدم یکنفر اعتراض میکرد که چرا میکشی آدما رو اونم میکشت.چرا؟چون وقتی به قول شما تا سرحد مرگ از عقیده اش دفاع میکرد وقتی یکی یه ایراد بهش میگرفت حاضر نبود به خاطر تعصب شدیدش به اون مرحله برداشت برگرده وببینه درست برداشت کرده آیا؟!!!معیار های تفاوت آدم های معتقد به ی موضوع متفاوته و یکیش نوع برداشت مسائل مشترک..و در ضمن اگر میدونم موضوعی حق واقعیه به نظر من لازم نیست روش انقدر تعصبی برخورد کنیم چون نیاز به ما نداره برای دفاع از خودش.ببخشید اینم اضافه کنم معتقدم حرفهای من و حرفهای شما با وجو تمام نکات مثبت و منفیش یه دیدگاهه.آدما آزادن!

چی بگم؟!
۷ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
چون وقتی به قول شما تا سرحد مرگ از عقیده اش دفاع میکرد وقتی یکی یه ایراد بهش میگرفت حاضر نبود به خاطر تعصب شدیدش به اون مرحله برداشت برگرده وببینه درست برداشت کرده آیا؟

وقتي فرق بين دفاع و حمله رو نميدوني نميتوني درموردش نظر هم بدي

چيزي كه از تيمور لنگ تعريف كردي همون مثال خودم درمورد تعصبيه كه تو ذهنت نقش بسته
نه چيز ديگه

دفاع يعني اينكه اگه خواستن بهت حمله ور بشن حاضر باشي جون خودتو براي عقيدت بدي ، اين تا اينجا.
در ضمن اسلام هيچ وقت دين حمله نبوده هر خري كه به خاطر تند روي هاي شخصي و نفهمي خودش چنين كاراي وحشيانه اي كرده ربطي به اسلام و مسلمين نداره
همچنين ربطي به تعصب نداشته
اين فقط بي شعوري اون فردو نشون ميده

وقتي ميگم برادرانه ازت خواهش ميكنم درمورد دين تحقيق كن واسه همينه كه بدوني هيچ وقت اسلام به چيزي حمله نميكنه، مسلمون واقعي خيلي انسان معقول و شايسته ايه ، در ضمن فراموش نشه معقول بودن يعني اينكه اگه كسي هم بهت حمله كرد سكوت نكني ، پس شناختتو زياد كن

كسي كه از روي جهل كاري انجام ميده رو نبايد به پاي چيز ديگه اي جز جهل بنويسي

بايد مينوشتي تيمور لنگ جاهل
اسم خدا پيغمبر هم از جلوش برداري

نقل قول
اگر میدونم موضوعی حق واقعیه به نظر من لازم نیست روش انقدر تعصبی برخورد کنیم چون نیاز به ما نداره برای دفاع از خودش

اينم از اون شعاراي الكيه كه تو بيداري هم مطرح كردي و جواب دادم و نتونستي جوابشو بدي

هرجا كسي به اسلام حمله ميكنه بايد ازش دفاع كني
سنت و شيوه زندگي پيامبر و قران و عترت بايد حفظ بشه
اينا شكي توش نيست ولي اگه يه احمقي مثل شاهين نجفي و يا يه گوسفندي مثل سلمان رشدي به اينا حمله كرد بايد بشينيم و با اين حرفاي قشنگ قشنگ بهشون رو بديم؟

نخير عزيز من
جهاد تو اسلام ركن اساسي هستش

۷ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اگر میدونم موضوعی حق واقعیه به نظر من لازم نیست روش انقدر تعصبی برخورد کنیم چون نیاز به ما نداره برای دفاع از خودش

وقتی داری دفاع میکنی، در اصل برا خودت تلاش میکنی!
مثلا: خدا به عبادات ما نیازمنده؟! اگه عبادتش نکنیم مشکلی براش پیش میاد؟! مسلما نه !!

ما عبادت رو میکنیم تا آخرت خودمون رو بدست بیاریم!

این از این!

ثانیا! با اینکه اسلام حقه ولی اگر دفاع نکنیم میتونه به خطر بیوفته! دقت کن! حق به خطر نمیوفته! اسلام به خطر میوفته! ثل تحریف و تغییر در دین! در دینهای دیگه این تحریف، به دلیل به قول شما نداشتن تعصب، بسیار زیاد بوده و تقریبا دینشون کاملا تغییر کرده!
ولی در اسلام این تحریف اولا به دلیل تحریف ناپذیر بودن قرآن و دوما به خاطر حضور مسلمانان واقعی، متعصب و با غیرت در همه زمانها، به مراتب کمتر بوده! درسته! تحریف شده! کم هم نبوده! ولی در قیاس با بقیه ادیان کمتر بوده!

یقینا کسی شما رو مجبور به دفاع از اسلام نکرده!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۷ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
كميل نوشته:

نقل قول
چون وقتی به قول شما تا سرحد مرگ از عقیده اش دفاع میکرد وقتی یکی یه ایراد بهش میگرفت حاضر نبود به خاطر تعصب شدیدش به اون مرحله برداشت برگرده وببینه درست برداشت کرده آیا؟

وقتي فرق بين دفاع و حمله رو نميدوني نميتوني درموردش نظر هم بدي

چيزي كه از تيمور لنگ تعريف كردي همون مثال خودم درمورد تعصبيه كه تو ذهنت نقش بسته
نه چيز ديگه

دفاع يعني اينكه اگه خواستن بهت حمله ور بشن حاضر باشي جون خودتو براي عقيدت بدي ، اين تا اينجا.
در ضمن اسلام هيچ وقت دين حمله نبوده هر خري كه به خاطر تند روي هاي شخصي و نفهمي خودش چنين كاراي وحشيانه اي كرده ربطي به اسلام و مسلمين نداره
همچنين ربطي به تعصب نداشته
اين فقط بي شعوري اون فردو نشون ميده

وقتي ميگم برادرانه ازت خواهش ميكنم درمورد دين تحقيق كن واسه همينه كه بدوني هيچ وقت اسلام به چيزي حمله نميكنه، مسلمون واقعي خيلي انسان معقول و شايسته ايه ، در ضمن فراموش نشه معقول بودن يعني اينكه اگه كسي هم بهت حمله كرد سكوت نكني ، پس شناختتو زياد كن

كسي كه از روي جهل كاري انجام ميده رو نبايد به پاي چيز ديگه اي جز جهل بنويسي

بايد مينوشتي تيمور لنگ جاهل
اسم خدا پيغمبر هم از جلوش برداري

نقل قول

اينم از اون شعاراي الكيه كه تو بيداري هم مطرح كردي و جواب دادم و نتونستي جوابشو بدي

هرجا كسي به اسلام حمله ميكنه بايد ازش دفاع كني
سنت و شيوه زندگي پيامبر و قران و عترت بايد حفظ بشه
اينا شكي توش نيست ولي اگه يه احمقي مثل شاهين نجفي و يا يه گوسفندي مثل سلمان رشدي به اينا حمله كرد بايد بشينيم و با اين حرفاي قشنگ قشنگ بهشون رو بديم؟

نخير عزيز من
جهاد تو اسلام ركن اساسي هستش
اگه دقت کنی اونم یه نماد از دفاع بود.منظور من بدی یا خوبی کارش نبود و منظورم کشتن نبود.منظورم این بود دفاع تا سر حد مرگ جلوگیری میکنه از برگشتن به مرحله برداشت.و این تغییر مثبت رو که توی زندگی آدم یه اصل اساسی(البته آدمی که میخواد به تکامل برسه) از بین میبره.به دلایل مختلف.در مورد قسمت دوم حرفم یه توصیه بهت مینکنم همه حرفمو بخون من نگفتم عکس العمل ممنوع.مثلا من یه بار به همون دلایل دیدم شما داری به بودا و مسحیت و بقیه ادیان اونجور حرف میزنی خوب این راه حلشه؟!چی رو حل میکنه؟به هر حال این اتفاق افتاده این دلیل اونجور حرف زدن با بقیه ادیان میشه؟در ضمن شما فکر میکنی نتیجه این حرفای به اصطلاح شما قشنگ قشنگ بوده که کارو به اینجا رسونده که عده ای توهین کنن؟!من که یادم نمیاد!

چی بگم؟!
۷ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مــســــــعــود نوشته:

نقل قول

وقتی داری دفاع میکنی، در اصل برا خودت تلاش میکنی!
مثلا: خدا به عبادات ما نیازمنده؟! اگه عبادتش نکنیم مشکلی براش پیش میاد؟! مسلما نه !!

ما عبادت رو میکنیم تا آخرت خودمون رو بدست بیاریم!

این از این!

ثانیا! با اینکه اسلام حقه ولی اگر دفاع نکنیم میتونه به خطر بیوفته! دقت کن! حق به خطر نمیوفته! اسلام به خطر میوفته! ثل تحریف و تغییر در دین! در دینهای دیگه این تحریف، به دلیل به قول شما نداشتن تعصب، بسیار زیاد بوده و تقریبا دینشون کاملا تغییر کرده!
ولی در اسلام این تحریف اولا به دلیل تحریف ناپذیر بودن قرآن و دوما به خاطر حضور مسلمانان واقعی، متعصب و با غیرت در همه زمانها، به مراتب کمتر بوده! درسته! تحریف شده! کم هم نبوده! ولی در قیاس با بقیه ادیان کمتر بوده!

یقینا کسی شما رو مجبور به دفاع از اسلام نکرده!
بابا شما چرا اون کلمه تعصبی رو نمیبینید؟!!!در مورد تحریفم تا حدودی موافقم اما میدونی اون تحریف کوچیکم بخاطر چی بوده؟بخاطر تندروی شدید!حداقل تو این چند وقت اخیر بیشتر به خاطر تندروی بوده.مثالشم طالبان!

چی بگم؟!
۷ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
شما كه اصلا نخوندي من درمورد بقيه اديان چه نظري دارم نبايد درموردش اظهار نظر كني

من به اديان توهين نكردم، فقط به تحريفاتش توپيدم و حق منه كه به عقيده اي كه به خدا توهين ميكنه و ميگه سر شيعه رو بايد ببري توپيد

فرافكني رو خوب بلدي خوشم مياد
نقل قول

دفاع تا سر حد مرگ جلوگیری میکنه از برگشتن به مرحله برداشت.و این تغییر مثبت رو که توی زندگی آدم یه اصل اساسی(البته آدمی که میخواد به تکامل برسه) از بین میبره.

اهان
بله مستفيض شديم

اون وقت برام توصيف كن بينم كربلا و واقعه عاشورا با اين تعابير شما در چه جايگاهي هستش؟

دفاع مقدس چي؟

نقل قول
در ضمن شما فکر میکنی نتیجه این حرفای به اصطلاح شما قشنگ قشنگ بوده که کارو به اینجا رسونده که عده ای توهین کنن؟!

اين حرفاي تو زماني معنا پيدا ميكنه كه دو طرف اين رفتارو داشته باشن

وقتي تو مياي ميگي مسلمونا اين دفاع از دينشون يا همون تعصبو ول كنن بايد در مقابل يه جبهه اي داشته باشي كه به كسي توهين نكنه

نه اينكه هر سال يه كشيش بياد قران سوزي راه بندازه
به دستور امريكا همينجور مسملمون تو عراقو افغانستانو ميانمارو اينجور جاها كشته بشه

پس وقتي يه طرف معادلت جور نيست فرمولت جواب نميده

من حرفتو ميخونم، فقط من كامل و جامع نگاه ميكنم تو رويايي نگاه ميكني

تو باور نداري كه عقيده مسيحيت امريكا الان بر اين چيده شده كه بايد جنگ ارماگدون بين مسيحيا و يهوديا دربگيره و اين دو قوم همديگه رو نابود كنن

تو باور نداري كه الان خود امريكا در هر ثانيه اي حاضره خون همين مسلمونا رو بريزه فقط به خاطر اسلامشون

ولي من باور دارم

پس وقتي ميگي گفتگو تمدون و نزديكي و دور شدن از خشونت براي من خنده داره

۷ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
كميل نوشته:

شما كه اصلا نخوندي من درمورد بقيه اديان چه نظري دارم نبايد درموردش اظهار نظر كني

من به اديان توهين نكردم، فقط به تحريفاتش توپيدم و حق منه كه به عقيده اي كه به خدا توهين ميكنه و ميگه سر شيعه رو بايد ببري توپيد

فرافكني رو خوب بدي خوشم مياد
نقل قول

دفاع تا سر حد مرگ جلوگیری میکنه از برگشتن به مرحله برداشت.و این تغییر مثبت رو که توی زندگی آدم یه اصل اساسی(البته آدمی که میخواد به تکامل برسه) از بین میبره.

اهان
بله مستفيض شديم

اون وقت برام توصيف كن بينم كربلا و واقعه عاشورا با اين تعابير شما در چه جايگاهي هستش؟

دفاع مقدس چي؟

نقل قول
در ضمن شما فکر میکنی نتیجه این حرفای به اصطلاح شما قشنگ قشنگ بوده که کارو به اینجا رسونده که عده ای توهین کنن؟!

اين حرفاي تو زماني معنا پيدا ميكنه كه دو طرف اين رفتارو داشته باشن

وقتي تو مياي ميگي مسلمونا اين دفاع از دينشون يا همون تعصبو ول كنن بايد در مقابل يه جبهه اي داشته باشي كه به كسي توهين نكنه

نه اينكه هر سال يه كشيش بياد قران سوزي راه بندازه
به دستور امريكا همينجور مسملمون تو عراقو افغانستانو ميانمارو اينجور جاها كشته بشه

پس وقتي يه طرف معادلت جور نيست فرمولت جواب نميده

من حرفتو ميخونم، فقط من كامل و جامع نگاه ميكنم تو رويايي نگاه ميكني

تو باور نداري كه عقيده مسيحيت امريكا الان بر اين چيده شده كه بايد جنگ ارماگدون بين مسيحيا و يهوديا دربگيره و اين دو قوم همديگه رو نابود كنن

تو باور نداري كه الان خود امريكا در هر ثانيه اي حاضره خون همين مسلمونا رو بريزه فقط به خاطر اسلامشون

ولي من باور دارم

پس وقتي ميگي گفتگو تمدون و نزديكي و دور شدن از خشونت براي من خنده داره

بله خوندم و میدونم تو مسیحیت بهشت میفروشن!بگذریم بریم سر اصل مطلب خوب در مورد حرف اول به این بسنده میکنم که حرف دوپهلو نباید انتظار چنین جوابی نداشته باشه!راستش هر سال من ندیدم 2 سال بود یکی پارسال یکی چند سال پیش.من که تا جایی که در جریان بودم تو میانمار بودایی بودن و این قضیه برمه که خیلی وقته بوده که خوب اولشم گفتم تو اسم این کشورو بخونی میدونی از لحاظ عقل و شعور در چه مرحله ای هستن اما باز منکر دشمنی سران آمریکا با مسلمونا نمیشم!راستی اون حرف اولت هم باید بگم درسته بعضی چیزا برداشت واحدی ازش دارن اما بعضی چیزا نه مثلا همین که میگی آدم نباید از دید خودش به زندگی نگاه کنه!واقعا این حرف از کجا اومده؟!! در مورد حرف آخرم بگم شما راه حلی داری بگو میشنویم!

چی بگم؟!
۷ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دوستان میون بحثاتون.
اینجا استانبول
ساعت حدودای 4/5 ایناس
چه کیفی میده استفاده از wifi فرودگاه با سرعت وحشتناک
ساکس هم وصل کردم کسی جرات هک آی پی رو نکنه
یه ساعت دیگه پرواز داریم اونور دنیا
شاید وسط راهی یه سری به المپیک هم زدیم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
r.baggio نوشته:

خوب معلومه وقتی سلیقه های شخصیو بکنی معیار قضاوت این میشه!نوع نگارش من از نظر شما صحیح نیست چه ربطی به سواد داره؟!!!چیزایی میگیدا!بعدشم فقط یه دلیل بیار که حرف من غلطه یه دلیل!

بنده خدا؛ نحوه نوشتن مبین سواد آدمه.
لازم نبود بگم که چقدر محملات نوشتی، گفتم که هروقت خواستی حرف بزنی اول یکبار از روش بخونی، که اینقدر پرت بنظر نیاد.

رو که نیست!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی…
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند…
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.

سهراب سپهري

۷ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۴۶۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۵,۴۴۴ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۵۶ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۹۱ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۷۷۵ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۴۶۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!