به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

Re: آلاوز vs بارسا
نام کاربری: raminbarca
پیام: ۸۳۹
عضویت از: ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
ای بابا آیه برا چی بقیه گلابی نیستن ولی ما وقتی تو بازی با رئال 17 تا حمله می کنیم ولی 2 تا می زنیم اون وقت اونا با 9تا حمله 4 تا زدن این مسئله تو همه ی بازیای ما هست فقط این نیست شما اگه قبول نداری یه نظر سنجی را بنداز که آیا ما به نسبت تعداد حمله هامون خوب گل می زنیم یا نه؟اون وقت ببینم جبرئیل میاد برات آیه بیاره یا نه

۷ شهریور ۱۳۸۴
نام کاربری: PARSA
پیام: ۴۵۵
عضویت از: ۲۷ مرداد ۱۳۸۴
از: آبادان
گروه:
- کاربران عضو
این نظر سنجی رو آخر فصل که قهرمان شدیم میذارم ...

حالا یه نکته دیگه هم هست که من میخواستم از شب بازی بهش اشاره کنم.اما اینقد وارد بحث شدیم که یادم رفت تا اینکه دوست خوبمون سید رضا امینی اشاره کرد.
اونم بازی کردن اتوئو در مرکز و رفتن رونی به چپ بود.من فک میکنم تجربه خیلی بدی بود.شاید یکی از دلایل اصلی سردرگمی اتوئو همین بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
من به شخصه نفهمیدم پست اتوو و ژاوی کجاستولی رونی که همیشه اونجا بازی میکرد :007:

۷ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
موقع حمله رونی به وسط متمایل میشه و رهبری خط حمله رو در دست میگره...از طرف دیگه اتوئو میاد فضای خالی که رونی واسش سمت چپ باز کرده رو پر میکنه..این برنامه اکثر گلهاییه که سال قبل زد.

که امسال نمیدونم چرا فرانک تغییرش داد .شاید نمیخواس دستش رو بخونن و میخواس در اولین بازی حریف رو غافلگیر کنه و در صورت موفقیت ،رقبا این تردید رو همیشه داشتن که با کدوم تاکتیک بارسا روبرو میشن.اما فک میکنم موفق نبوده تا اینجا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
عجب :007: ولی پارسا حالا من جای خالی یکی مثل هانری رو حس می کنم :007: اگه اون بود هم کاشته عالی می زد حتی بهتر از رونی و هم این توپا رو از دست نمی داد ای کاش می خریدیمش :007:

۷ شهریور ۱۳۸۴
نام کاربری: Don-Jose
پیام: ۷۵
عضویت از: ۴ شهریور ۱۳۸۴
از: Barcelona
گروه:
- کاربران عضو
اگه نخوايم تعصب داشته باشيم, رونالدينيو يك سال بود از روي ضربه كاشته گل نزده بود تا اينكه به رئال زد.ولي انصافا رونالدينيو از اون به بعد خيلي خوب ضربه كاشته زده و فك كنم آمارش از تموم اين كاره ها بهتر.ولي الان چند وقت آنري نتونسته از ضربه كاشته گل بزنه.فك كنم آخريش رو تو بازي رفت به چلسي زد.ولي به شخصه با اومدن آنري نه براي ضربه كاشته بلكه براي بازيش موافق بودم.حيف نشد.سال ديگه.

Quedate con migo
۷ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
lمنم خیلی شنیدم که آنری سال دیگه به بارسا میاد..من امسال موافق بودم که بیاد.اما تا سال دیگه ممکنه نظرم تغییر کنه.بستگی داره این فصل چکا کنه...البته من بین آنری و خواکین ...خواکین رو ترجیح میدم .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۸۴
نام کاربری: Don-Jose
پیام: ۷۵
عضویت از: ۴ شهریور ۱۳۸۴
از: Barcelona
گروه:
- کاربران عضو
صد در صد خواكين بهتره.چرا؟ چون خواكين بال راسته دقيقا جاي ژولي.نقطه ضعف بارسا.ولي در مقايسه آنري يا بايد بال چپ و يا بايد مهاجم نوك باشه.به نظر من هم رونالدينيو عاليه و هم اتوئو.

Quedate con migo
۸ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
ببینید هانری بازیکنی بود که البته اگه میومد مشکلاتی تو ترکیب ایجاد می شد ولی حداقل یه تمام کننده ی واقعی بود که اتوو خیلی باهاش فاصله داره
تو تیم ما بازیکن بد مخصوصاً تو قسمت تهاجمی وجود نداره مشکل اینه که مکمل هم نیستن تقریباً همشون یه سری ویژگی هارو دارن به غیر از تموم کنندگی :007:

۸ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

Ramin نوشته:
ببینید هانری بازیکنی بود که البته اگه میومد مشکلاتی تو ترکیب ایجاد می شد ولی حداقل یه تمام کننده ی واقعی بود که اتوو خیلی باهاش فاصله داره
تو تیم ما بازیکن بد مخصوصاً تو قسمت تهاجمی وجود نداره مشکل اینه که مکمل هم نیستن تقریباً همشون یه سری ویژگی هارو دارن به غیر از تموم کنندگی :007:

من مخالفم....ما مهاجمینمون (یاحتی هافبکهایی که به خط حمله اضاف میشن) کدوم یکیاشون بازیشون شبیهه همه؟
حتی اگه یه مثال هم بزنید قبوله...مثلا رونی ،ژولی ،ژاوی ، دکو و ازکوئرو و از ذخیره ها مسی و ماکسی و لارسن و... اینا کدوم 2 تاشون شبیهه هم هستن؟!

من 2 یا 3 شب پیش هم به یکی از دوستان گفتم ما این بازی که در خط میانی . هجومی میکنیم الان هیچ تیمی در دنیا انجام نمیده و من معتقدم این به هیچوجه اغراق نیس.دلیلش هم اینه که بازیکنها بازیشون با هم مچ شده.

بعدش اینکه اتوئو هم واسه خودش کلاس کاری داره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ شهریور ۱۳۸۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۲,۸۲۰ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۱۱ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۴,۹۰۱ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۵,۹۲۰ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۲۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۳۱ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۵ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۱۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۹ کاربر آنلاین است. (۸۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!