به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
هواداران به تبعيض در تيم نوجوانان اعتراض كردند
پسر لاپورتا گزينه سفارش شده
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه بارسلونا اين روزها از افشاي يك خبر دردسرساز در مورد پسرش به شدت دچار مشكل شده است

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، خوان لاپورتا كه از سال گذشته اقدام به ثبت نام پسرش در تيم نوجوانان كرده اكنون به خاطر اعتراف پيش بيني نشده مربي تيم نوجوانان بايد در هيات مديره باشگاه پاسخگو باشد.
گويا لاپورتا از مربي تيم نوجوانان بارسلونا خواسته تا حواسش بيشتر معطوف خيم لاپورتا 8 ساله باشد.
اين تبعيض در ميان بازيكنان تيم نوجوانان باعث خشم هواداران بارسلونا شده است تا جايي كه تهديد به قطع كمك هاي خود به تيم هاي پايه كرده اند.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
تاكيد رئال مادريد بر جذب سيلوا
خبرگزاري فارس: هيات مديره رئال مادريد بر خريد قطعي و بدون قيد و شرط داويد سيلوا مهاجم والنسيا اسپانيا تاكيد دارد
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، فلورنتينو پرس مي كوشد داويد سيلوا مهاجم كليدي والنسيا را به خدمت بگيرد.
بسياري از كارشناسان سيلوا را در سطح داويد ويا مي دانند.
اگر سيلوا به رئال مادريد بيايد به واقع تصور اينكه سرمربي رئال مادريد چگونه خطوط هافبك و حمله را آرايش مي دهد سخت است.
سيلوا درخشش خيره كننده اي در تيم ملي اساپنيا به خصوص در يورو 2008 داشته و رغبتي براي تمديد قرارداد خود با والنسيا ندارد
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
تاكيد بر ترك مونيخ
ريبري: مي‌خواهم به رئال مادريد بروم
خبرگزاري فارس: بازيكن فرانسوي تيم فوتبال بايرن‌ آلمان همچنان بر ترك مونيخ تاكيد و پافشاري دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از كيكر، فرانك ريبري در تازه ترين اظهار نظر خود گفت: نقطه نظرات باشگاه و مسئولين آن، برايم محترم است اما من هم براي خود برنامه اي دارم كه شامل ترك مونيخ مي شود. فكر مي كنم روزهاي آخرين حضورم را در بايرن سپري مي كنم. من تصميم خودم را براي ترك تيم گرفته‌ام.
ريبري اين اظهارات را پس از مصاحبه اخير اولي هوينس، مدير تيم سرخپوشان بيان كرد كه گفته بود تحت هر شرايطي باشگاهش، هافبك مسلمان فرانسه را حفظ خواهد كرد.
اين بازيكن 25 ساله تصريح كرد: من حتي تيم آينده خود را انتخاب كرده‌ام و فكر مي كنم با حضور در رئال مادريد روزهاي خوشي را در پيش دارم.
بازيكن اسبق گالاتاسراي تركيه، متز، برستوا و آلس فرانسه، دو سال قبل از المپيك مارسي جدا شد و به بايرن پيوست. وي پس از حضور در اين تيم پرافتخار آلماني به درخشش خود ادامه داد كه همين امر سبب شد تا همواره با پيشنهادات تيم‌هاي بزرگ اروپايي منجمله رئال مادريد ، بارسلونا اسپانيا و منچستريونايتد انگليس مواجه باشد.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
پيكه: امكان حضور فابرگاس در بارسلونا وجود ندارد
خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال بارسلونا گفت: در شرايط حاضر امكان اينكه سسك فابرگاس به تيم ما بيايد، وجود ندارد.
به گزارش خبرگزاري فارس پيكه در گفت و گو با روزنامه فرانس فوتبال اظهارداشت: اين روزها به هر جا قدم مي گذارم، ‌خيلي ها از من مي پرسند آيا سسك فابرگاس به بارسلونا ملحق مي شود كه پاسخ من منفي است.
وي افزود: ظاهرا اين عده كه چنين سئوالي دارند، گمان مي كنند فابرگاس اسپانيايي است و امكان حضورش در بارسا وجود دارد اما من چنين امكاني نمي بينم.
پيكه ادامه داد: در فوتبال هر احتمالي وجود دارد. اما چون فابرگاس بازيكني كاملا محوري در آرسنال محسوب مي شود، باشگاه لندني محال است او را در مقطع كنوني بفروشد. به اين خاطر براي آينده احتمال حضور وي در اسپانيا مي رود.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
اولين پس لرزه شكست لاپورتا در رقابت با پرس
گوارديولا: توقع غيرمنطقي از من نداشته باشيد
خبرگزاري فارس: سرمربي بارسلونا اسپانيا سكوت خود را شكست و گفت: با خريدهاي رئال مادريد و اوضاع حاكم بر بارسلونا توقع غيرمنطقي از من نداشته باشيد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، پپ گوارديولا تصريح كرد: رئال مادريد رونالدو و كاكا را دارد و شايد بعد از بن‌زما بتواند ريبري را هم به خدمت بگيرد. البته من به عنوان يك مربي اعتقادي به داشتن اين همه بازيكن خوب ندارم اما اين تيم در خط دفاعي نيز آلبيول را خريده و مانوئل پيگريني در صورت مديريت بر ترافيك ستارگان خود مي تواند مدعي اول قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا باشد.
گوارديولا افزود: من بازيكنان بزرگي دارم و مي توانم با همين امكانات نيز قول قهرماني دهم اما نبايد از من توقع داشته باشند كه در صورت بروز بحران هاي مثل مصدوميت بازيكنان يا افت گروهي آنها همچنان تيم را در شرايط ايده آل حفظ كنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
ون‌گال: بارسلونا الگوي من‌ است
خبرگزاري فارس: سرمربي جديد تيم فوتبال بايرن‌مونيخ آلمان گفت: الگوي تيم من، بارسلونا اسپانيا است
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از كيكر، لوئيس ون گال اظهار داشت: وقتي به بارسلونا نگاه مي كنيم، ‌مي بينم مثل اين تيم اسپانيايي بازيكنان خيلي خوبي در اختيار داريم. پس بايد به اين سمت برويم كه بارسلونا را به عنوان الگو بپذيريم.
اين مربي هلندي در جريان كنفرانس مطبوعاتي خود به مناسبت آغاز تمرينات فصل سرخپوشان گفت: بارسلونايي ها يك تيم به معناي واقعي هستند كه اين دليل اصلي كسب موفقيت هايشان است. به جرات مي گويم بايرن هم به سويي خواهد رفت كه مثل بارسلونا باشد.
ون‌گال تاكيد كرد: فرهنگ حاكم بر باشگاه بايرن مورد پسندم است. به نظرم شكل زندگي بايرني‌ها به گونه اي دلچسب است كه گويي شما يك پالتو گرم را به تن مي كنيد. من كاري مي كنم كه اينجا فرد نباشيم و همه براي هم كار كنيم.
وي ادامه داد: براي اين منظور اعتماد به نفس، درخشش، صداقت، پركاري، بانشاط بودن و دوست داشتن تيم را به بايرن بازمي گردانم. هدف ما تكامل تيم و پيشرفت تا حد دست يابي به كسب عنوان نخست ليگ قهرمان ليگ قهرمانان اروپا است.
وي در مورد دو بازيكن اين تيم كه خواهان ترك مونيخ هستند، عنوان كرد: من به فرانك ريبري و لوسيو براي آينده نياز دارم . از باشگاه مي خواهم زمينه ادامه حضورشان را فراهم كند.
ون گال در پايان فصل گذشته با امضاقرارداد با بايرن، جانشين يورگن كلينزمان شد. وي قبلا خود سابقه هدايت تيم بارسلونا اسپانيا را داشته است.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
بن‌زما رسما به رئال مادريد پيوست
خبرگزاري فارس: پس از اعلام زودتر از موعد عقد قرارداد زيدان دوم فرانسه با رئال‌مادريد توسط روزنامه‌ها اين خبر از سوي سايت‌ رسمي دو طرف قرارداد نيز تاييد شد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آس اسپانيا، كريم بن‌زما مهاجم الجزايري الاصل المپيك ليون فرانسه با دريافت مبلغ 35 ميليون يورو به رئال مادريد اسپانيا پيوست تا به گفته خود او روياي كودكي اش جامه عمل بپوشد.
مبلغ قرارداد بن‌زما از آن جهت در برخي منابع خبري 32 و 31 ميليون يورو عنوان شده كه واسطه پرتغالي اين بازيكن نمي خواسته مبلغ كسر شده تحت عنوان حق دلالي فاش شود.
قرارداد اين بازيكن 21 ساله فرانسوي تا پايان سال 2015 منعقد شده است. در واقع قرار است او تا سن 27 سالگي در رئال مادريد بماند. 6 سال براي تبديل شدن به زيدان دوم رئال مادريد به نظر كافي مي رسد.
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نکونام: تا دو هفته آينده وضعيتم مشخص مي شود
جواد نكونام گفت: اگر تا دو هفته آينده با باشگاه ويارئال به توافق برسم به اين تيم مي‌پيوندم.

ملي پوش فوتبال ايران اظهار كرد: صحبتهاي زيادي بر سر رفتن يا ماندنم در اوساسونا وجود دارد كه فعلا در حد حرف است. با ويارئال مذاكراتي داشتم اگر تا دو هفته آينده به توافق برسيم قراردادم را با اين باشگاه امضا مي‌كنم.

وي در پاسخ به شايعاتي كه در خصوص مبلغ قراردادش در برخي روزنامه‌ها منتشر شده است تصريح كرد: قيمت قراردادم فعلا مشخص نيست ولي قطعا رقم آن با ارقامي كه اعلام مي‌شود مطابقت ندارد. يك قرارداد با باشگاهي بسته مي‌شود كه بازيكن را از آن مي‌خرند و قراردادي ديگر هم با خود بازيكن امضا مي‌كنند.
ariensport

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
با خريد بن‌زما توسط رئال مادريد
احتمال حضور ويا و فورلان در بارسا قوت گرفت
خبرگزاري فارس: باشگاه بارسلونا براي آنكه در كورس خريد بازيكن از رئال مادريد بيش از اين عقب نيفتد مي‌خواهد در چند روز آينده ويا و فورلان را به خدمت بگيرد.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، با آنكه لاپورتا در سخنراني خود خريد هاي اخير پرس را مرهم گذاشتن روي زخم هاي مادريد توصيف كرده و تيم فوتبال خود را پيكره اي سالم و بي نياز از مرهم دانسته اما حقيقت اين است كه هواداران بارسلونا با تماشاي پي در پي مراسم معارفه بازيكنان جديد رئال مادريد در شبكه هاي بين المللي و روزنامه ها، نگران فصل آينده مي شوند.
كارشناسان پيش بيني مي كنند تا چند روز آينده شاهد دو خريد بزرگ از خوان لاپورتا باشيم كه به احتمال فراوان داويد ويا از والنسيا و ديه گو فورلان از اتلتيكو مادريد خواهند بود
farsnews

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: ERMAK
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۷
از: ايران
طرفدار:
- تمام بارساييها
- کلایورت -رونالدینیو-دکو-ویتور بایا
- پرسپوليس
- ايران
- علیرضا جهانبخش
- گوارديولا - گاس هيدينگ-برانکو
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا ، فابرگاس را می خواهد
رئیس باشگاه اعلام کرده که تمایل زیادی دارد تا سسک را در تیم کاتالان ببیند و تصمیم دارد تا این ستاره را به اسپانیا بازگرداند.
خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا اعلام کرده که سران این باشگاه تمایل زیادی دارند تا ستاره جوان خود را از آرسنال خریداری نمایند.این روزها شایعات متعددی در مورد بازگشت سسک فابرگاس که پیش از این در تیم نوجوانان بارسا توپ می زد، به رختکن نوکمپ به گوش می رسد و خوان لاپورتا نیز تائید کرده که احتمال بازگشت سسک وجود دارد.

او در گفت و گو با شبکه رادیویی کادنا کوپه اعلام کرد:« سسک فابرگاس DNA بارسلونا را در خونش دارد و ما می دانیم که او نیز دوست دارد که برای باشگاه کاتالان به میدان برود. در حال حاضر سسک لیدر آرسنال است و یکی از بازیکنان کلیدی این تیم به حساب می آید. ولی من، پپ گواردیولا و تکسیکی بگیرستاین تمایل زیادی داریم تا او را در تیم خودمان ببینیم. تمام تمرکزمان را برای جذب او به کار گرفته ایم ولی در عین حال احترام زیادی نیز برای تیم آرسنال قائلیم. ما روابط مثبت و خوبی با توپچی ها داریم ، پس مذاکره برای خرید سسک قطعا کار آسانی نخواهد بود."

سسک جوان نیز پیغامهای متعددی در مورد آینده اش منتشر کرده و از یک سو از تعهدش به باشگاه توپچی ها صحبت کرده و از سوی دیگر اعلام کرده که تمایل زیادی دارد تا به تیم کاتالان بازگردد. سسک فابرگاس در سال 2003 به آرسنال پیوست و تاکنون 231 بار با پیراهن توپچی ها به میدان رفته و در حال حاضر کاپیتان این تیم به شمار می رود.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ تیر ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۸۶,۴۸۶ بازدید
۱ روز قبل
Greatest Ever
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۶ پاسخ
۸,۳۲۴,۲۵۸ بازدید
۶ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۶۱۵ بازدید
۶ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۲,۹۳۰ بازدید
۱۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۴,۵۵۰ بازدید
۱۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۳۳۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۶,۷۴۵ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۱۹۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۸۵ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۴۰۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۵ کاربر آنلاین است. (۷۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!