به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Blocked.No1
پیام: ۷۵۹
عضویت از: ۳ آذر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
کریس از دلایل جدایی می گوید

ستاره پرتغالی منچستر یونایتد در صحبتهایی از دلایلش برای جدایی از اولدترافورد و پیوستن به برنابئو سخن می گوید.

سایت گل- کریستیانورونالدو در اولین مصاحبه پس از آنکه با پیوستن به باشگاه مادریدی موافقت کرده، دلایلی که منجر به این انتقال شده است را برشمرده.

او در گفت و گو با news of the world در این رابطه خاطرنشان کرده که مدتی است انتقال به سانتیاگو برنابئو را بررسی می کرده. او در این رابطه گفت:« پس از آنکه ما در رقابتهای اروپایی (لیگ قهرمانان اروپای فصل قبل) به پیروزی رسیدیم، من حس کردم که دیگر عنوان دیگری برای من باقی نمانده که بخواهم با منچستر یونایتد به آن عنوان برسم.من دریافتم که وقتی که همه چیز را کسب کرده ای، دیگر زمان تغییر فرا رسیده است. من یک سال دیگر هم در منچستر ماندم و از حضورم در این تیم لذت بردم ولی رویای همیشگی من بازی برای رئال مادرید بود.»

بسیاری معتقدند که دلیل اصلی پیوستن کریس به منچستر،بعد اقتصادی ماجراست ولی ستاره پرتغالی این شایعه را رد می کند:« قطعا من به خاطر پول به رئال نمی روم. تنها چیزی که من می خواهم این است که برترین بازیکن فوتبال دنیا باشم و برای رسیدن به این عنوان باید تلاش فراوانی کرد و این هدف اصلی من است. این واضح است که اگر بتوانی بهترین بازیکن تیم رئال مادرید باشی، قطعا یکی از بهترینهای تاریخ خواهی بود.»

رونالدو با قراردادی 94 میلیون یورویی به رئال مادرید خواهد پیوست که این رقم به منزله رکورد جدیدی در بازار نقل و انتقالات فوتبال دنیاست.

سایت گل

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
در تاييد سخنان هم تيمي كاتالونيايي
ژاوي: هميشه با اينيستا موافق بوده‌ام

خبرگزاري فارس: مغز متفكر بارسلونا و تيم ملي اسپانيا گفت: رضايت هواداران از هزار توپ طلا مهمتر است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فيفا، ژاوي ارناندس تصريح كرد: اينيستا درست مي گويد، من هميشه با او موافق بوده ام. اگر يك بازيكن در خدمت تيمش باشد به احتمال فراوان هرگز مشهور نمي شود و هرگز حامي مالي خوبي پيدا نمي كند اما مردم را در كنار خود مي بيند.
وي افزود: يك بازيكن بايد تكليفش را با دنياي فوتبال روشن كند و بداند كه به دنبال پول است يا لذت بردن از فوتبال. من و بيشتر دوستانم بي ترديد از نوع دوم هستيم.
اينيستا روز گذشته گفته بود رضايت و خوشحالي هواداران از هر چيز ديگري برايش مهمتر است.

خبرگزاری فارس

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
با حضور در پرتغال
فاصله كريس تا مادريد به نزديك‌ترين حد خود رسيد

خبرگزاري فارس: مهاجم پرتغالي رئال مادريد با ترك آمريكا به مقصد ليسبون پرتغال خود را به مقر سفيدهاي اسپانيا نزديك‌تر كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، كريستيانو رونالدو ادامه تعطيلات خود را در شهر ليسبون پرتغال مي گذارند و خيال دارد تا پايان مهلت استراحت خود در پرتغال بماند.
خبرنگاران محلي از سفر رونالدو به پرتغال به تنهايي و بدون نامزدش نوشته اند و به نظر مي رسد شايعه دوستي رونالدو با مجري معروف شبكه ملي اسپانيا به واقعيت نزديك است.
هواداران رئال مادريد بي صبرانه در انتظار رسيدن كريس به مادريد و مراسم معارفه او در سانتياگو برنابئو هستند.

خبرگزاری فارس

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
در تاييد مذاكره با ابراهيموويچ
پرس: منطقي حركت مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه رئال مادريد گفت: منطقي حركت مي‌كنيم و بيهوده به دنبال بازيكن سفارش شده نيستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، فلورنتينو پرس اظهار داشت: مذاكره با زلاتان ابراهيموويچ شايعه نيست و من شخصا اين پرونده را عهده دار شده ام چون نمي خواهم موراتي با فردي پايين تر از رده خود گفت و گو كند.
وي افزود: در روزنامه ها اين حركت من به صورت لجبازي با لاپورتا توصيف شده در حالي كه در سطح مديريتي اين اقدامات هرگز اينگونه توصيف نمي شود.

خبرگزاری فارس

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
رئال و رد پیشنهاد به ماسچرانو

در حالی که این روزها همه ستاره آرژانتینی را در راه نوکمپ می بینند، سران باشگاه مادریدی اعلام کردند که تصمیم ندارند تا در این موضوع مداخله کنند.

سایت گل- برخلاف شایعاتی که این روزها در مورد مداخله سران باشگاه مادریدی در مورد خریداری ماسچرانو به گوش می رسد، مادریدی ها اعلام کرده اند که درخواستی برای خرید این ستاره آرژانتینی نداده اند.سران باشگاه بارسلونا مدتهاست که نهایت عزم خود را برای به خدمت گرفتن این ستاره جزم کرده اند و شنیده می شد که در روزهای اخیر سران باشگاه رئال نیز به جمع مدعیان خریداری این ستاره اضافه شده اند.

مدیر برنامه های ماسچرانو در گفت و گو با راک1 اعلام کردند که هنوز پیشنهادی از سران باشگاه مادریدی نگرفته اند. بدین ترتیب سران باشگاه کاتالان هنوز پرامیدترین تیم برای خریداری ستاره باتجربه لیورپول هستند. مدیر برنامه های ماسچرانو هنوز در اسپانیا به سر می بردند و مشغول مذاکره با مسئولان اجرایی بارسا می باشند و به نظر می رسد که در روزهای آتی این ستاره نیز سفری به اسپانیا خواهد داشت.

پیش از این،گزارشها حاکی از آن بود که سران بارسا پیشنهادی 41.5 میلیون یورویی را به سران لیورپول داده اند که احتمالا بویان نیز بخشی از این انتقال خواهد بود.

سایت گل

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
رئال مادرید به دنبال ژوان

رئال مادرید ژوان مدافع برزیلی رم را راه حل مشکلات خط دفاعی خود می دانند...

سایت گل : ارنستو برونزتی مسوول نقل و انتقالات رم اعلام کرد دانیله دروسی به رئال مادرید نخواهد رفت اما امکان پیوستن ژوان به کهکشانی وجود دارد.برونزتی در گفت وگو با ForzaRoma.info گفت :"یکی از هدف های رئال تقویت خط دفاعی در مهلت نقل و انتقالات است و اگر ژوان درخشش خود را در رقابت های جام کنفدراسیون ها ادامه دهد بدون شک مسئولان رئال برای جذب او اقدام خواهند کرد."

البته این روزها بحث فروش باشگاه توسط مالکان رم، بقیه موضوعات را در حاشیه قرار داده است.تا روشن شدن موضوع مالکیت باشگاه به نظر می رسد هیچ نقل و انتقالی صورت نگیرد.رئال باید مبلغ قابل توجهی برای به خدمت گرفتن مدافع برزیلی رم بپردازد چرا که این بازیکن کمتر از یک ماه پیش قراردادش را با جلوروسی تا سال 2013 تمدید کرد.

سایت گل

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
سیلوینیو در راه کورینتیانس

ستاره باتجربه برزیلی می خواهد به تیم سابقش بازگردد و منتظر پیشنهاد رسمی سران این باشگاه برزیلی می باشد.

سایت گل-سیلوینیو که تابستان امسال قراردادش با بارسلونا به پایان رسید، آماده بازگشت به برزیل و بازی کردن برای تیم کورینتیانس است. آخرین دیدار این ستاره برزیلی برای بارسلونا در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل منچستریونایتد بود و پس از آنکه ماجرای حضور این ستاره برزیلی در بارسلونا به پایان رسید، سران باشگاه کاتالان به او اعلام کردند که فصل آینده دیگر نیازی به او ندارند.

به نقل از روزنامه اسپورت کاتالونیا، مسئولان تیم کورینتیانس، تیم سابق او، ابراز تمایل کرده اند تا سیلوینیو را به خدمت بگیرند و این ستاره برزیلی در صحبتهایی در مورد آینده اش گفته:« من در حال حاضر و پس از سپری کردن فصلی طولانی و سخت در سائوپائولو هستم و می خواهم استراحت کنم.البته بسیار خوشحال خواهم شد که به کورینتیانس بازگردم. من در این باشگاه بزرگ شده ام و دوستان زیادی در این تیم دارم. این گزینه، گزینه دلخواه من است و اگر سران باشگاه کورینتیانس مایل به جذب من باشند، در مورد هیچ گزینه دیگری نخواهم اندیشید.»

سایت گل

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
آگوئرو، انتخاب جدید مادریدی ها

طبق اخبار منتشره سرخیو آگوئرو، جدیدترین گزینه ای است که نامش در لیست بلندبالای فلورنتینو پرس به چشم می خورد.

سایت گل- این طور به نظر می رسد که فلورنتینو پرس حتی برای لحظه ای لیست بلندبالای خریدهایش را کنار نمی گذارد و طبق اخبار منتشره، نام سرخیو آگوئرو، مهاجم 21 ساله و آرژانتینی اتلتیکو مادرید در صدر لیست خرید او قرار گرفته است.

به نقل از روزنامه ال موندو دپورتیوو، مدیر باشگاه مادریدی که در خریداری بازیکنان از تیمهای رقیب،ید طولایی دارد ، پیشنهادی 65 میلیون یورویی را برای خریداری آگوئرو آماده ساخته است.

این درحالی است که مذاکرات این باشگاه با داوید ویا، زلاتان ایبراهیموویچ ، کریم بنزما و دیه گو فورلان با مشکلاتی مواجه شده است و در این میان پرس ترجیح می دهد که مذاکره با سران باشگاه را فراموش کرده و مستقیما با بازیکنان تماس برقرار نماید. البته متقاعد کردن آگوئرو برای پیوستن به رئال کار سختی است.

این ستاره آرژانتینی در آخرین صحبتهایش در این رابطه گفته:« رئال مادرید، تیم حریف اتلتیکو است و اصلا درست نیست که بخواهی به هواداران تیم،هم تیمی ما و سران باشگاه خیانت کنی، به ویژه اینکه آنها همیشه با من بسیار خوب برخورد می کرده اند.»

از سوی دیگر سران رئال برای جذب این ستاره جوان می بایست رقابت حساسی را با سران چلسی داشته باشند، چرا که سران باشگاه لندنی نیز پیشنهادی 52 میلیون یورویی را برای خرید آگوئرو به دفتر اتلتیکو ارسال کرده اند.

سایت گل

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
نام کاربری: ukabet
پیام: ۲۳۵
عضویت از: ۱۷ بهمن ۱۳۸۷
از: teh
طرفدار:
- messi-bojan
- آرژانتین-انگلیس
- گواردیولا-هیدینگ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آگوئرو، انتخاب جدید مادریدی ها

رئالی ها میخوان با این همه مهاجم چیکار کنن؟

۳۱ خرداد ۱۳۸۸
مهمان_
نقل قول
در تاييد سخنان هم تيمي كاتالونيايي ژاوي: هميشه با اينيستا موافق بوده‌ام

آدم اشکش در میاد
چقدر این دو نفر بزرگن
بعضیا یاد بگیرن

۳۱ خرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۶۷۰ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۶,۲۰۰ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۶۲ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۴۰۶ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۸۱۷ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۵۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۴۸۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۵۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!