به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

اللهم عجل لولیک الفرج...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ خرداد ۱۳۹۷
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

این مال خیلی وقت پیشه البته من دو سال پیش دیده بودم

۵ خرداد ۱۳۹۷
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
*SepideH* نوشته:

نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

آره... خیلی وحشتناکه این وضعیت 😔

۵ خرداد ۱۳۹۷
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
*SepideH* نوشته:

بله مال قبل من شنیده بودم این قضیه وجود داره ولی کلیپش رو ندیده بودم، در هر حال واقعیته که در حال رخ دادن توی مدرسه های دخترانه که قطعا تنها اتفاق نیست. متاسفانه این اتفاقات برای بچه های دهه 80 با سرعتی زیادی در حال رخ دادن و فکر نمی‌کنم دهه 70 ها این قضایا رو داشته بودن یا اگرم داشتن خیلی کمتر بوده و مثل الان همگیر نبوده. رابطه جنسی، اعتیاد و... امثالهم اتفاقاتی که دخترای دبیرستانی و حتی راهنمایی باهاش رو به رو هستن یا تجربه ش رو داشتن و این وضع واقعا اسفناکه

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۶ خرداد ۱۳۹۷
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Sayyed Montazer نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
*SepideH* نوشته:

بله مال قبل من شنیده بودم این قضیه وجود داره ولی کلیپش رو ندیده بودم، در هر حال واقعیته که در حال رخ دادن توی مدرسه های دخترانه که قطعا تنها اتفاق نیست. متاسفانه این اتفاقات برای بچه های دهه 80 با سرعتی زیادی در حال رخ دادن و فکر نمی‌کنم دهه 70 ها این قضایا رو داشته بودن یا اگرم داشتن خیلی کمتر بوده و مثل الان همگیر نبوده. رابطه جنسی، اعتیاد و... امثالهم اتفاقاتی که دخترای دبیرستانی و حتی راهنمایی باهاش رو به رو هستن یا تجربه ش رو داشتن و این وضع واقعا اسفناکه

آره ما هم داشتیم از این موردا ولی خیلی کمتر بود الان دوستام که پشتیبان کانونن یه چیرایی تعریف میکنن آدم شاخ درمیاره
نمیدونم تا کی هر نسل باید بدتر از نسل قبلی بشن چی قراره بشیم در آینده

۶ خرداد ۱۳۹۷
نام کاربری: Montazer_59
پیام: ۴,۲۷۷
عضویت از: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲
از: جمهوری اسلامی ایران 🇮🇷
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایف، ریوالدو، رونالدینیو، پویول، ژاوی و اینیستا
- پرسپولیس
- آلمان
- انریکه، یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی، برانکو، افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
متاسفانه اوضاع این قضیه اصلا خوب نیست.یه مصاحبه تقریبا یکسال پیش گرفته شده از یکیشون که پیشنهاد میکنم بخونید چون توییتر با فیلترشکن برید،کوتاه زیاد نیست.اینجا
اینم اینستاگرام همین بنده خدا مصاحبه شونده اینجا

اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج بِدَمِ المَقتُولِ بِکَربَلا
۸ خرداد ۱۳۹۷
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
سلام خدمت دوستان من زیاد توی این تاپیک افتابی نمیشم اول اینکه تخصصی ندارم و دوم اینکه بازم تخصص و اطلاعات ندارم
این روزا خیلی اخبار بود از جلوگیری از اجرای سرود ناشنوایان بگیر تا تجاوز گروهی به دانش آموزان تو غرب تهران و غیره
ولی از دیشب یه چیزی خیلی رو مخ منه
ظاهرا یه کمپین خودجوشی از طرف هنرمندان راه افتاده که چون سفره مردم کوچیک شده و دلایل دیگه ما نمیریم افطاری
اولا نوش جون حسن بخوره تا ببینه دیگه عهد بوق نیست که وعده سر خرمن بدی و بعدش د برو که رفتی الانم بحثم اصلا حسن نیست گور باباش
موضوع اینجاست دوستان سلبریتی خب خیلی موضوعات زیادیو در صفحات شخصیشون مطرح میکنن که خب محتواش محتوای اعتراضی و عموما درستیه خود حرف و ایرادیم بهش وارد نیست حقیقته
بله سفره مردم کوچیک شده
این روزا به شعورشون توهین میشه
و خلاصه توی همه حوزه ها اشکال هست
ولی سلبریتی عزیز برای من یکی سخته باور کنم نیتت هم با حرفت یکی باشه
حمید فرخ نژاد پست گذاشته بود ما سلبریتیا اگر بیسوادم باشیم اصلا گور بابای ما حرف ما اگه حقیقته اون مشکلو برطرف کنید
آره حمید جان با همه حرفات موافقم جز اونجا که گفتی ما سلبریتیا اگه واسه سودمون باشه که باید وصل شیم به نهادای قدرت نه اینکه حرف مردمو بزنیم. نه داداش دقیقا مشکل همینجاست ، قیمت توی بازیگرو نه نهادای هر قدرتی که این مردم و میزان مقبولیتت بین اوناس که تعیین میکنه میزان محبوبیت تو هست که رابطه مستقیم داره با میزان درامدت و چه چیزیم بهتر از اینستا
من میام در انتقاد از مشکلات مملکت و مردم یه پست میذارم و این دقیقا این ته و تمام کاریه که انجام میدم و با توجه به شرایط فرهنگی موجود در کشور به خاطر همین پست میشم نماینده مردم و بینشون مقبولیت پیدا میکنم به همین راحتی
چی ازین بهتر .
جالبترشم اونجاس هیشکی ازم نمیپرسه سلبریتی داداش این خوبه ولی همش نیس بسم ا... وارد گودم بشه یه حرکتیم بزن
یه کاریم بکن دیگه
هیچی به هیچی
ادامه تو ارسال بعد

۸ خرداد ۱۳۹۷
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
ازونجایی که اگر پیام ارسالی زیاد باشه شاید کسی حوصلش نگیره بخونه من متنو سعی میکنم زیاد طولانی نفرستم ولی واسه اینکه سر رشته از دستتون نپره به ارسال اولم برید و ازونجا بخونید بیاید بالا

برای سلبریتی های کشورم مثالی میزنم که سلبریتیای دیگه چیکار میکنن از انجلینا جولی و رابرت دنیرو و ریوالدو و اینا بگذریم چون کاراشون مشخصه
ایکون خواننده آفریقایی تبار ساکن آمریکا رو شاید بشناسید و شایدم نه ولی تقریبا معروفه
این آقای ایکون چند ساله داره تلاش میکنه که به تمام مناطق محروم افریقا برق رسانی کنه و چند سال پیش تو مصاحبش گفته بود دوس دارم به تمام مناطق محروم برق برسونم و این هدفمه
اصلا از ایکونم بگذریم برسیم به همین یری مینا
این بچه با این عقل ناقصش و اون فوتبالش 25درصد دقت کن 25درصد کم نیست ، 25درصد کل درامد سالانشو میبخشه که برای پیشرفت کشورش هزینه بشه تو بنیاد خیریش

خب سلبریتی عزیز ایرانی تو چه کردی
خبرشو گذاشتی توی اینستات که مردم فلان روستا برق ندارن مثلا وای بر ما اف بر ما
رفتی ببینی مشکل روستا با مثلا کلا 30ملیون حل میشه ؟؟؟؟ دادی 30 ملیون؟؟؟؟
تو اینستات پست گذاشتی بچه های فلان مدرسه در فلان استان وضع خوبی ندارن
رفتی ببینی مشکلشون با زیر 10ملیون حل میشه؟؟ 10 ملیون چند درصد درامدت میشه؟؟؟ دادی؟؟؟؟
گفتم حرفای خیلیاشون واقعا خود حرف شاید درست باشه ولی احساس تهوع میکنم وقتی از بعضی چیزا حرف میزنن
تهوع آوره این حرفا شنیدنش از کسایی که دردی از مردم حتی ندیدن و فقط شنیدن
ادامه دارد...

۸ خرداد ۱۳۹۷
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
ازونجایی که اگر پیام ارسالی زیاد باشه شاید کسی حوصلش نگیره بخونه من متنو سعی میکنم زیاد طولانی نفرستم ولی واسه اینکه سر رشته از دستتون نپره به ارسال اولم برید و ازونجا بخونید بیاید بالا

برای من خیلی از این حرفا و پستا تهوع آوره چون حس میکنم ته حرکتشون و ته تاسفشون همینه
شما ببینید تا هر اتفاقی می افته سیل زلزله و هرچیزی انواع اقسام پستا تو روزای اول سرازیر میشه همه میرن اونجا چندتا عکس یه کمک مختصر و بعد تمام .. همین...
خیلی کمن از سلبریتای ایرانی که واقعا به جامعشون کمک کنن و براش هزینه کنن خیلی کمن
ینی میخوام بگم برای این مردم هر مشکلی پیش بیاد سلبریتیا اول مسابقه این دارن تو اینستا یا توییتر که کی زودتر همدردی کنه باهاشون و ازون بدتر مردم هستن که فکر میکنن واقعا کنارشونن
ادامه ...

۸ خرداد ۱۳۹۷
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی

لیلا حاتمی تو آلمان ازین صحبت کردی که تو ایران آزادی بیان وجود نداره منم باهات موافقم نیست ولی گفتی آلمانا شما سلاح شیمیایی دادید صدام جوونای کشور منو به نابودی کشوندید زمانی عذر خواهی کردید؟

مهناز افشار از آزادی بانوان حرف زدی و و حقوق زنان اشخاصیو نام بردی دمت گرم حرفت درست یه سوال تو سالای قبل یکی از کاراته کا ای بانوان کشورت رفت مسابقه بده به خاطر حجابی که داشت اجازه بهش ندادن اون موقع حرفی زدی؟
مهناز افشار لیلا حاتمی ترانه علیدوستی و ...

بیمارهای خاص که ربطی به روابط سیاسی و اقتصادیو و این چیزها در تمام دنیا ندارن دارن؟ چون کاری ازشون بر نمیاد و در تمام دنیام وجود دارن و یکی از چیزایی که مهمه اینه که برای تمام این افراد دارو در همه جا در دسترس باشه چون این افراد فارغ از مسائل سیاسی هستن
و اتفاقا همین کشورایی که میرید برای تفریح همین امریکا و فرانسه و آلمان و ایتالیا و همین اینا
میدونید برای وارد شدن دارو ب ایران واسه همین افراد رو همین کشورا چقدر سنگ اندازی کردن و بعضی مواقع کلا جلوشو گرفتن آیا تا حالا بهشون گفتید بالای چشمت ابرو هست
فقط درین بین دم ترانه علیدوستی گرم که وقتی ترامپ قانون ممنوعیت ورود ایرانیا به امریکا رو وضع کرد اونم جشنواره تحریم کردو نرفت
از معدود حرکات عملی بود که یادمه

دوستان سلبریتی چه خانم چه آقا اگر شما درد مردم دارید چرا چه توی ایران و چه خارج ایران خیلی به ندرت همین ظاهرتون شبیه مردم نیست
چند درصد خانمای ایران شبیه شما لباس میپوشن چند درصد مردا ایران شبیه شمان؟
اره عزیزان برای من خیلی حرف و عمل شما قابل هضم نیست
سخته برام شخصی به وضع بازنشته ها انتقاد کنه و ولی از مدل ماشینش تو ایران کلا 10تا شاید نباشه
سخته باور کنم کسی به سفره مردم اعتراض کنه و در حالی که عین آب خوردن واسه تفریح میره امریکا و اروپا و تو قصر زندگی کنه
نه زندگی تو قصر بده نه ماشین خوب سوار شدن اصلا نعمتای خدا واسه استفادس یکیشم پوله نوش جونت ولی بدک نیست پولی که از صدقه سری همین مردمی که سفرشون کوچیک شده همینای که چرخ زندگیشون خیلی سخت میچرخه گاهی برای خودشون هزینه بشه جای دوری نمیره

به نظرم بهتره خیلی ها بیشتر از یک شو باشند و عملیاتی هم باشند خوبه

۸ خرداد ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۱,۸۵۶ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۸,۴۶۴ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۲۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۶۴ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۰۵۰ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۵۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۳۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۳۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۵ کاربر آنلاین است. (۷۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!