به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتقاد اينزاگي از محروميت سه‌جلسه‌اي زلاتان

اين ستاره سوئدي به دليل ضربه اي که در ديدار مقابل ناپولي به سالواتوره آرونيکا زد، روز گذشته از سوي کميته انظباطي فدراسيون فوتبال ايتاليا براي سه جلسه از همراهي تيمش محروم شد.

فیلیپو اینزاگی، مهاجم باتجربه میلان، معتقد است محرومیت سه جلسه ای زلاتان ابراهیموویچ سخت گیرانه است.
اینزاگی در گفتگو با میلان نیوز گفت:" من واقعا برای زلاتان ناراحتم زیرا او نه تنها هم تیمی من است، بلکه دوست صمیمی من نیز هست.

می دانم او چقدر برای میلان مهم است و غیبت او به ضرر تیم خواهد بود. امیدوار بودم او تنها دو جلسه محروم شود زیرا سه جلسه خیلی زیاد است. حرکت او خیلی خشونت آمیز نبود."
با توجه به این محرومیت سه جلسه ای، زلاتان دیدار حساس تیمش مقابل یوونتوس که سه هفته دیگر برگزار می شود را از دست خواهد داد.
اینزاگی که خود در این فصل تنها 5 بازی برای میلان انجام داد، در مورد اینکه غیبت زلاتان می تواند فرصت بیشتری برای او فراهم کند، گفت:" شما نباید چنین سوالی از من بپرسید. من آماده هستم، شرایط خوبی دارم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود

واضح است که بازیکنان دیگری نیز در تیم حضور دارند مانند الشراوی که بازیکن جوانی است و خوب هم کار کرده؛ ماکسی لوپس نیز آماده است.
امیدوارم غیبت زلاتان زیاد احساس نشود و بتوانیم بدون او خوب کار کنیم."

میلان در حال حاضر با یک امتیاز اختلاف نسبت به یوونتوس، در رتبه دوم جدول قرار دارد

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کونته: زلاتان هميشه انگيزه لازم را براي بردن دارد

آنتونيو کونته در کنفرانس خبري گفت: در خصوص زلاتان و اتفاقي روي داده نمي توانم صحبت کنم، او بازيکني ست که همه چيز را برده و هميشه انگيزه لازم را براي بردن دارد. او يک قهرمان است.

یک سفر به استان همسایه و حضور در ورزشگاهی قدیمی و مشهور برای برگزاری یک مصاف دیدنی و حساس. یک بار دیگر سیاه و سفیدهای شهر تورینو به قرمز و سیاه های میلانو برخورد کردند، اما این بار در رقابت های نیمه نهایی کوپاایتالیا که می تواند یک گام به رسیدن قهرمانی و جام کوپا تلقی شود. به گزارش یووه دات آی آر در استانه این دیدار مهم انتونیو کونته در کنفرانس خبری حاضر شد و از احتمال بازی دل پیرو و بوریلو و یار تازه خریداری شان پادوین خبر داد.
*روز به خیر، پیش از هر مسئله می خواستیم نظر شما در خصوص میلان بدون ایبرا بدانیم. میلان می تواند بدون ایبرا همچنان به دنبال اسکودتو باشد. زهر میلان کمتر می شود؟

ما تمرینات خود را انجام می دهیم. مطمئنا یک بازیکن نمی تواند همه تیم باشد. ما به فکر برنامه های خود هستیم و هیچ به این مسئله فکر نمی کنیم که کدام بازیکن بازی می کند یا خیر. من در خصوص زلاتان و اتفاقی روی داده نمی توانم صحبت کنم، او بازیکنی ست که همه چیز را برده و همیشه انگیزه لازم را برای بردن دارد. او یک قهرمان است و به بازی برگشت در خانه ما فکر می کند.
*میلان بدون او چقدر می تواند امتیاز از دست دهد؟
بعد از گذشت سه هفته می توانیم ببینیم.
*مشکل و یا مشکلاتی در برابر تیم های کوچک دیده می شود. این طور پیش می روید و یا فکر می کنید که مسائلی در تیم مان کم است. به طور مثال اخرین بازی تان.
نه همیشه تحت فشار نبودیم. ما در همه نقاط هماهنگ و قوت لازم را داریم.ما تلاش می کنیم تا آهسته آهسته پیش رویم. خب بعضی اوقات حریف تنها برای یک امتیاز به میدان می آید و تمام در دفاع بازی می کند. به طور مثال بازی برابر سیه نا و بازی در کالیاری. ما در بازی مقابل بولونیا یک نیمه یک بازیکن کمتر داشتیم. اما بسیار خوب ظاهر شدیم.
*به کوپاایتالیا برویم، یک مصاف ویژه. می توانیم منتظر مسائل و حتی بازیکنان جدید در این میدان باشیم؟
بله به هرحال یک بازی از مسابقات کوپا ایتالیاست و باید به مصاف رقیبی که مطمئنا اماده مبارزه است برویم. ما به میلان و رقابت با این تیم فکر می کنیم. می خواهیم از این مرحله عبور کنیم و به مرحله فینال برسیم. می خواهیم همه زمین را تحت کنترل داشته باشیم. درست مثل میلان که انها هم می خواهند به فینال راه یابند. به شروع قوی و محکم نیاز داریم. در خصوص سوال دوم، ما در ژانویه بازیکنان جدیدی داشتیم. بازیکنانی نظیر کاسرس و پادوئن و بوریلو که بیش از یک ماه است در کنارمان است. بازیکنانی که می خواهند بازی کنند و توانایی های خود را نشان دهند. باید بازی کنند تا مشخص شود چقدر محکم اند و ارزش دارند.
*چقدر؟
می بینیم. من که می گویم بله زیاد
*درون دروازه استوراری را خواهیم دید؟
بله. در رقابت های کوپا بدون شک استوراری را داریم. در واکنش ها شجاع است و یک حرفه ای تمام عیار و بسیار جدی. در حرفه خود کاملا باتجربه و حرفه ای ست. سنگربانی خوب که با ذهنیتی خوب و اماده زندگی می کند و همیشه اماده جانشینی بوفون است. در بازی های کمی که به او می رسد فکر می کنم که باید در کوپا درون دروازه باشد. از او به خاطر تلاش و تمرینی و در عین نمایشی که دارم ممنونیم. او می خواهد که بازی کند اما به خوبی شرایط را به عنوان یک بازیکن حرفه ای درک می کند. در شرایط سخت همیشه به من کمک می کند و هر بار که بخواهیم چه در زمین و چه در خارج از زمین همیشه اماده است، از او ممنونم.
*سال گذشته در یک مصاحبه گفتید که سخت است داشتن دوست در میان همکاران. برخی خوش اخلاق و برخی بداخلاق. از تو می پرسم که الگری در کدام بخش از این دو قرار می گیرد؟
بخشی که من از او انگیزه می گیرم. احترام بزرگی. مانند من کار کرده و به ناگاه به یک باشگاه بزرگ مثل میلان رسید و خیلی زود برنده شد و در این فصل هم به دنبال تکرار ان است. این انگیزه بزرگی ست در کنار احترام بسیارزیاد و تایید به شایستگی هایش.
*می خواستم سوال کنم که میان کوالیارلا و دل پیرو کدام در فرم ایده ال هستند؟
می خندد، فکر می کنم که همه در فرم ایده ال هستند. امیدوارم
*باید مهاجمین خوبی داشته باشید؟
منظورتان را می دانم بله، دل پیرو بازی می کند.
*خب به بازیکنان دیگر بپردازیم. می توانید میلان را کاملا کنار بگذارید؟
ما به این بازی مانند یک بازی رفت در مرحله نیمه نهایی کوپا نگاه می کنیم. حریف بسیار قدرتمند است و به دنبال مبارزه. ما یک حریف بسیار قدرتمند داریم که از همه رقبا قوی تر است. خب مسلم است که می خواستیم برابر تیمی که قدرت کمتری داشت به میدان می رفتیم. اما حالا به این فکر می کنیم که از این مرحله صعود کنیم. باید در زمین ببینیم چه می شود.
*به هر حال شرایط سخت و حساسی را در رقابت های فصل پشت سر می گذارید، مطمئن کمی نگرانی دارید؟
مطمئنا. در برنامه هایی که داریم پیش می رویم. درست باید همین طور ادامه دهیم. در هفته های حساسی هستیم.
*به دنبال صعود به مرحله بعد هستید، میلان در رقابت های کوپا ان طور که شما شانس دارید و تاریخ نشان داده حضور نداشته، اما در رقابت های لیگ چرا. نظر شما چیست؟
ببینیم. این یک بازی در مرحله رفت است، باید در فرم ایده ال باشیم. می گویید که برای رسیدن به یک پیروزی در لیگ و یا مسابقات اروپایی باید در اوج باشید و البته کمی هم خوش شانس. مسابقات 38 هفته است و هنوز راه طولانی ست.
*یک ماه بسیار حساس و سرنوشت ساز با میلانی بدون ایبرا، می تواند کمی در مسابقات ضعیف باشند؟
این مسئله را فقط زمان پاسخ خواهد داد.بازی ها، و دیدن انچه که در این رقابتها روی می دهد. نباید اشتباه فصل گذشته را تکرار کنیم. حتی با وجود غیب قهرمانان بزرگی مثل ایبرا. میلان امتیازات زیادی را به دست اورده و در حال حاضر همه به دنبال ادامه ان است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ونگر:نتايج کونته با يوونتوس من را متعجب کرد

آرسن ونگر، سرمربي آرسنال، با ستايش از آنتونيو کونته، اعلام کرد سرمربي بيانکونري از زمان حضور در اين باشگاه، عملکرد بسيار خوبي داشته است.

کونته 42 ساله در تابستان گذشته جانشین جی جی دل نری شد و در حال حاضر تیمش بدون شکست در صدر جدول سری آ قرار دارد.
ونگر در گفتگو با توتو اسپورت گفت:" کونته تا به حال عملکرد بسیار خوبی داشته است. من فکر می کردم او نیاز دارد تا اندکی با پروژه جدید یوونتوس سازگاری پیدا کند؛ به همین خاطر از نتایجی که او گرفت تعجب کردم.
این انتظار وجود داشت که او در پست جدیدش با مشکلاتی روبرو شود اما همه چیز خیلی خوب پیش رفت. او به نحو هوشمندانه ای با شرایط کنار آمد و در بازار نقل و انتاقالات هم خریدهای فوق العاده ای انجام داد."
علاوه بر سری آ، یوونتوسی ها در رقابت های کوپا ایتالیا نیز نتایج خوبی کسب کردند و امشب باید در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی مقابل میلان قرار بگیرند.

۲۰ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
يوونتوس در يک قدمي رسيدن به فينال کوپا ايتاليا

بيانکونرها با پيروزي در سن سيرو، تنها يک گام تا فينال کوپا ايتاليا فاصله دارند.

یوونتوس با پیروزی 2-1 در مقابل میلان در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا، در یک قدمی رسیدن به فینال قرار گرفتند.
در این دیدار مارتین کاسرس، مدافع اروگوئه ای یوونتوس، ستاره تیمش بود و با زدن هر دو گل، نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت.
یوونتوسی ها در نیمه اول در بیشتر دقایق نیمه اول بر بازی مسلط بودند و صاحب دو موقعیت بسیار خوب گلزنی شدند اما بوریه لو هر دو را از دست داد.
پس از آن الشراوی روی یک حرکت انفرادی صاحب موقعیت شد اما ضربه او نتوانست دروازه یوونتوس را چندان تهدید کند.
حرکات یوونتوسی ها از سمت چپ، موقعیت های خطرناکی روی دروازه میلان ایجاد کرد اما شاگردان کونته در زدن ضربات نهایی کم دقت بودند و در نهایت این موقعیت ها را یکی بعد از دیگری از دست دادند.
نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم، خیلی زود یوونتوس از حریف پیش افتاد.
حرکت سیمونه پادوین و عبور او از سیلوا، یک موقعیت شوتزنی را برای بوریه لو ایجاد کرد. ضربه این بازیکن توسط آملیا برگشت داده شد اما کاسرس که در موقعیتی خوب صاحب توپ شد، با ضربه ای دقیق قفل دزوازه میلان را باز کرد.
اما این برتری چندان دوام نداشت و استفن اشراوی در دقیقه 62 بازی را به تساوی کشاند. ارسال عالی آنتونینی در محوطه جریمه یوونتوس به آمبروسینی رسید و کاپیتان روسونری با یک ضربه سر توپ را برای الشراوی آماده کرد و این بازیکن با یک ضربه محکم دروازه استوراری را باز کرد.
چند دقیقه بعد میلان می توانست توسط زلاتان به گل برتری برسد اما این اتفاق رخ نداد.
در سمت مقابل میرکو ووچینیچ صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او در شلوغی محوطه جریمه میلان راهی به دروازه نداشت.
اما سرانجام در فاصله 7 دقیقه به پایان بازی کاسرس بار دیگر در نقش گلزن ظاهر شد و با یک ضربه زیبا دروازه آملیا را باز کرد.
با این پیروزی، یوونتوس از شانس بسیار بیشتری برای رسیدن به فینال برخوردار است. دیدار برگشت دو تیم روز 21 مارس برگزار خواهد شد.
با این نتیجه، روند دیدارهای بدون شکست یوونتوس در این فصل به 24 رسید.

۲۰ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگري: در ضدحمله تنبيه شديم

سرمربي ميلان تاکيد کرد تيمش در بازي برابر يوونتوس در يک ضد حمله به شدت تنبيه شد.

به نقل از شبکه رای، میلان در سن سیرو نتوانست از امتیاز میزبانی استفاده کند و در نیمه نهایی کوپا ایتالیا با نتیجه ۲ بر یک برابر یوونتوس شکست خورد.

ماسیمیلیانو آلگری در این خصوص گفت: گل دوم را خیلی ساده خوردیم. پذیرش شکست در دیداری که بسیار خوب بازی کردیم برایم سخت است. البته یوونتوس نیز عالی بازی کرد. ما پس از زدن گل تساوی تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم گل پیروزی را نیز وارد دروازه حریف کنیم ولی در ضد حمله به سختی تنبیه شدیم. هدف ما رسیدن به فینال بازی‌ها است و در بازی برگشت که در زمین یوونتوس برگزار می‌شود باید نهایت تلاشمان را به کار بگیریم.

وی ادامه داد: در بازی‌های اخیر شکست‌های زیادی داشته‌ایم. باید آرامش خودمان را حفظ کرده و به ادامه دیدارها امیدوار باشیم. بازیکنان آسیب دیده زیادی داریم که تصور می‌کنم با بازگشت آن‌ها می‌توانیم بازی‌های بسیار بهتری را از خودمان نشان دهیم.

۲۰ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
واکنش رسانه هاي ايتاليا به برکناري کاپلو

رسانه هاي ايتاليايي که در روزهاي اخير در مقابل اختلاف 'فابيو کاپلو' سرمربي تيم ملي انگليس با اتحاديه فوتبال اين کشور سکوت کرده بودند امروز سکوت خود را با گمانه زني درباره مقصد بعدي او شکستند.

قرار داد پنج ساله کاپلو در فصل تابستان و پس از رقابت های یورو 2012 به پایان می رسید ولی اختلاف نظر او با تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس بر سر کاپیتانی جان تری به خروج پیش از موعد و غیرمنتظره او منجر شد.

''استعفای شوکه کننده کاپلو'' تیتر نخست روزنامه گازتا دلو اسپورت است که در ادامه می نویسد: این مربی تاکتیکی احساس می کند فدراسیون به او خیانت کرده است. او از سال 2008 تاکنون هدایت تیم ملی انگلیس را به عهده داشت ولی چهار ماه قبل از یورو 2012 این تیم را ترک کرد.

گازتا افزود: شکی نیست که این مربی برجسته در یافتن شغل جدید هیچ مشکلی نخواهد داشت. او دوران موفقی در یوونتوس، رم و آ ث میلان داشته و بحث پیوستن او به اینترمیلان در تابستان گذشته قوت گرفته بود.

این روزنامه ایتالیایی اضافه کرد: باشگاه روسی آنژی هم خواهان به خدمت گرفتن کاپلو است. ضمن این که ممکن است یوونتوس هم بدنبال جذب او باشد.

روزنامه های '' ایل ماساجرو'' و '' کوریره دلا اسپورت'' هم نوشتند که کاپلو شغل خود را به خاطر تری کنار گذاشت که در انتظار دادگاه و پاسخگویی به اتهام توهین نژادپرستانه به آنتون فردیناند است.

ایل ماساجرو در تیتری درشت نوشت: کاپلو در فدراسیون انگلیس استعفا داد؛ بحث بر سر نژادپرستی جان تری.

کوریره دلا اسپورت هم نوشت: رابطه او بر سر تری با اتحادیه فوتبال قطع شد. گفته می شود او به اینتر یا آنژی خواهدرفت.

روزنامه توتو اسپورت هم منچستریونایتد را مقصد احتمالی کاپلو ذکر کرده و تیتر زده است: شوک کاپلو ، خداحافظ انگلیس.

البته این روزنامه بحث اینترمیلان را قوی تر می داند.

روزنامه لا رپوبلیکا هم از در دسترس بودن کاپلو استقبال کرده و نوشته است: کاپلو ، در دسترس در بازار؛ خداحافظ انگلیس.

۲۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کيه ليني: زلاتان، استوراري را هم زد!

مدافع يوونتوس تاکيد کرد که زلاتان در ديدار شب گذشته نيز بار ديگر کنترلش را از دست داده است.

جورجو کیه لینی، مدافع یوونتوس، زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم میلان، را متهم کرد که در دیدار شب گذشته دو تیم در نیمه نهایی کوپا ایتالیا به صورت مارکو استوراری، دروازه‌بان تیمش، ضربه ای وارد کرده است.
این در حالی است که مهاجم سوئدی روسونری در دیدار این هفته تیمش مقابل ناپولی به دلیل ضربه زدن به صورت سالواتوره آرونیکا از بازی اخراج شد و فدراسیون فوتبال ایتالیا نیز او را برای سه جلسه از همراهی تیمش محروم کرد.

کیه لینی تاکید کرد که زلاتان در دیدار شب گذشته نیز بار دیگر کنترلش را از دست داده است.

او در گفتگو با اسکای اسپورت گفت:" چه اتفاقی در پایان بازی رخ داد؟ من شرکتی نداشتم اما همان اتفاقی که بین زلاتان و آرونیکا رخ داد، این بار با استوراری تکرار شد.
امیدوارم کسی آن صحنه را دیده باشد و آن را به نتیجه برساند. البته در طول بازی اتفاقاتی رخ داد اما اگر کسی چنین اشتباهاتی را مرتکب می شود باید مجازاتش را ببیند. هیچ اتفاق خطرناکی رخ نداد اما حرکتی که انجام داد همان چیزی بود که در دیدار مقابل ناپولی انجام داد."

۲۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
برتري سيه‌نا مقابل ناپولي درنيمه نهايي کوپاايتاليا

نيمه نهايي کوپا ايتاليا در دو روز سرد و يخي پيگيري شد که طي آن سيه‌نا و يوونتوس با غلبه بر حريفان خود گامي بلند به سوي فينال برداشتند.

چهارشنبه شب گذشته تیم فوتبال یوونتوس با پیروزی ۲ بر یک مقابل میلان سکانس اول از فینال زودرس کوپاایتالیا را به نام خود ثبت و به فینال اصلی سلام کرد.

در آن دیدار شاراوی تک گل میلان را در دقیقه ۶۲ به ثمر رساند اما کاسرس در دقایق ۵۳ و ۸۳ برای تیمش گلزنی کرد تا بانوی پیر با عبور نصفه و نیمه از سد میلان مقتدرانه به قهرمانی در جام حذفی ایتالیا بیندیشد.

در بازی حساس شب گذشته نیز، تیم فوتبال سیه‌نا مقابل ناپولی قدرتمند قرار گرفت و همه را شگفت زده کرد.

این تیم با نتیجه مشابه ۲ بر یک به پیروزی رسید تا با توجه به برگزاری بازی رفت و برگشت در نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا با خیالی آسوده‌تر نسبت به حریف خود به فکر بازی برگشت باشد.

در این بازی، رینالدو ۴۲ و آگوستینو ۶۶ برای سیه‌نا گلزنی کردند و پسولی (گل به خودی ۸۶) تک گل بی اثر ناپولی را ثبت کرد.

بازی‌های برگشت ۲۱ ماه مارس برابر با دوم فروردین ماه سال ۱۳۹۱ برگزار می‌شوند.

۲۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
فابيو کاناوارو: کاپلو کار درستي انجام داد

فابيو کاناوارو اسطوره فوتبال ايتاليا در صحبتهايي اعلام کرد که از تصميم فابيو کاپلو براي استعفا از سمت مربيگري تيم ملي انگليس متعجب نشده است.

کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا که سابقه همکاری با کاپلو درتیمهای یوونتوس و رئال مادرید را داشته در صحبتهایی اعلام کرد که کاپلو کار درستی انجام داده؛ چون او دوست ندارد که برایش تصمیم گرفته شود.

کاناوارو در صحبتهایی گفت:« من اصلا از تصمیم کاپلو برای استعفا از سمت مربیگری تیم ملی انگلیس متعجب نشدم. من او را خوب می شناسم؛ کاپلو دوست ندارد که کسی تصمیمی را به او تحمیل کند. کاپلو شخصیت متفاوتی با لیپی و آنچلوتی دارد ولی او هم یک مربی واقعا بزرگ است. کاپلو شاید باعث ترس و وحشت شاگردانش شود ولی به رشد آنها هم کمک می کند.»

این درحالی است که فابیو کاپلو تنها 4 ماه قبل از آغاز رقابتهای یورو2012 از سمت خود کناره گیری کرد. در روز 4شنبه کاپلو با مدیران و مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس دیدار و درمورد پس گرفتن بازوبند کاپیتانی از جان تری با آنها به صحبت پرداخت و درپایان این جلسه استعفایش را اعلام کرد

درادامه کاناوارو درمورد انتشار گزارشی درمورد تزریق داروی نوتون در بازوی او در آستانه دیدار فینال یوفا در سال 1999 اعلام کرد که اشتباه بوده است.

کاناوارو که در آن سال یکی از اعضای تیم پارما بود که توانست درآن فینال با نتیجه 0-3 مقابل مارسی به پیروزی برسد گفت:« تمام این محصولات ثبت شده بودند و انتشار این ویدئو اشتباه من بود. ما مقابل المپیک مارسی آنقدر قوی بودیم که کسی نمی توانست ما را شکست دهد.»

۲۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خوشحالي ايتاليايي‌ها از بازگشت کاپلو

استعفاي غيرمنتظره کاپلو از سمت مربيگري تيم ملي فوتبال انگليس پس لرزه‌هايي در خاک بريتانيا، ايتاليا و حتي محدوده زندگي بکام در آمريکا داشته است.

به نقل از گاردین، جدایی کاپلو از فوتبال انگلیس صرف نظر از دلایل و تحلیل‌های پیرامونش باعث شد تا فوتبال اروپا تکان شدیدی را احساس کند.

یورو ۲۰۱۲ اولین منطقه‌ای بود که لرزش ناگهانی دنیای فوتبال را ثبت کرد و همگان از درخشش وعده داده شده انگلیس ناامید شدند.

جدایی کاپلو از تیم ملی انگلیس خوشحالی مردم ایتالیا را در پی داشته، مردمی که طاقت نداشتند یکی از بهترین مربیان کشورشان در خدمت یکی از رقبای اصلی ایتالیا در یورو 2012 باشد.

استقبال مردم در فرودگاه رم از وکیل کاپلو در صدر اخبار ورزشی ایتالیا قرار گرفت و بی تردید جمعیت قابل توجهی منتظر ورود دن فابیو به پایتخت ایتالیا هستند.

اتحادیه فوتبال انگلیس حتی یک قدم هم عقب نشینی نکرده و استعفای کاپلو را پذیرفته است.

این در حالی است که بیشتر تحلیل‌ها علت اصلی استعفای کاپلو را ماجرای جان تری می‌دانند اما کارشناسان قدیمی فوتبال اروپا به خصوص بریتانیا بر این باورند که دن فابیو منتظر بهانه‌ای محکمه پسند بوده تا از این فشار هولناک رسانه‌ای در انگلیس نجات پیدا کند.

صورت بهت زده بکام در آمریکا نیز از دیگر ماجراهایی بود که به عنوان اخبار مرتبط با استعفای کاپلو منتشر شد، بکام معتقد است که جدایی کاپلو از فوتبال انگلیس در ماجرای تری و مسئله نژادپرستی خلاصه نمی‌شود و این امر به مسائل پشت پرده در اتحادیه فوتبال انگلیس و یوفا باز می‌گردد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۳۹۶ بازدید
۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۰,۰۵۵ بازدید
۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۳,۸۰۳ بازدید
۲ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۷۰ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۳۵۲ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۸۴۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۵۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۵ کاربر آنلاین است. (۱۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!