به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
فهرست ميلان در مرحله حذفي چمپيونزليگ

ميلان بايد در مرحله يک هشتم نهايي چمپيونزليگ مقابل آرسنال قرار بگيرد.

استفن الشراوی، مهاجم جوان روسونری، در فهرست 25 نفره میلانی ها برای مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد.
میلان باید در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ مقابل آرسنال قرار بگیرد و نمایش های خوب الشراوی در دیدارهای اخیر موجب شد تا آلگری او را در فهرست تیمش برای این رقابت ها قرار دهد.

این در حالی است که پیپو اینزاگی، مهاجم باتجربه میلان، علی رغم رد شایعات جدایی اش از روسونری در بازار ژانویه و ماندن در سن سیرو، نتوانست جایی در این فهرست پیدا کند.
جمال مصباح و ماکسی لوپس، دو خرید زمستانی میلان، هم در این فهرست قرار دارند.

فهرست کامل میلان:
دروازه بان ها: آبیاتی، آملیا، روما
مدافعان: آباته، آنتونینی، بونرا، دی سیلیو، مصباح، مکسس، نستا، تیاگو سیلوا، یپس، زامبروتا
هافبک ها: آمبروسینی، آکوئیلانی، بواتنگ، امانوئلسون، مرکل (لیست بی)، نوچرینو، سیدورف، فن بومل
مهاجمان: زلاتان، پاتو، روبینیو، الشراوی، ماکسی لوپس

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
هفته بيست و دوم کالچو ايتاليا

در اولين شب از هفته بيست و دوم کالچو ايتاليا تيم فوتبال رم از اينترميلان پذيرايي خواهد کرد.

فردا شب تیم فوتبال رم در زمین خود پذیرای اینترمیلان است و فرصت دارد با توجه به فراز و نشیب ناامید کننده خود دل هواداران صبور رم را به دست بیاورد؛در دیگر بازی فردا شب، چزنا پذیرای کاتانیا است.

در هفته بیست و یکم این رقابتها تعدادی از بازیها به خاطر بارش شدید برف و برودت بی سابقه هوا لغو شد.

به این ترتیب و با توجه به این که میلان و اینتر یک بازی بیشتر از یوونتوس برگزار کرده‌اند، یووه با کسب 44 امتیاز از 20 بازی در صدر جدول قرار دارد. میلان با 43 امتیاز و یک بازی بیشتر دوم است و اودینزه با 41 امتیاز رده سوم جدول را در اختیار دارد. لاتزیو 39 امتیازی چهارم است و تیمهای اینتر، رم، ناپولی، پالرمو، جنووا و کالیاری در رده های پنجم تا دهم هستند.

*برنامه بازی‌های فردا شب کالچو:

چزنا- کاتانیا

رم- اینتر

بازی‌های یکشنبه‌شب

جنووا- لاتزیو

کیه‌وو- پارما

یوونتوس – سیه‌نا

لچه- بولونیا

پالرمو- آتالانتا

فیورنتینا- اودینزه

نووارا- کالیاری

میلان- ناپولی

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آنجلوتي: اولويت ته‌وز ميلان بود نه پاري سن ژرمن

سرمربي تيم فوتبال پاري سن ژرمن گفت: به جاي ما اولويت ته وز رفتن به آ. ث ميلان بود.

به نقل از فرانس فوتبال، کارلو آنجلوتی که در ادامه فصل جاری باشگاهی اروپا زمام امور پاریسی ها را برعهده گرفت، در مورد این نکته که چرا عاقبت کارلوس ته وز، مهاجم آرژانتینی و ناراضی منچسترسیتی جذب تیمش نشد، توضیحاتی داد.

وی اظهار داشت: ما برای سن ژرمن خواهان ته وز شدیم. اما از جانب او شور و اشتیاق زیادی برای همکاری دریافت نکردیم.

مربی «ولخرج های فرانسوی» ادامه داد: در ایام نقل و انتقالات زمستانی، علاقمند بودیم کارلوس را جذب کنیم. اما او به گونه ای رفتار کرد که ما را به این باور رساند اولویتش رفتن به آ.ث.میلان است.

مربی ایتالیایی که تا تابستان گذشته سکان هدایت چلسی انگلیس را برعهده داشت، اضافه کرد: در مذاکرات خود با وی از طریق مدیر برنامه اش به این نکته پی بردیم و متوجه شدیم مهاجم من سیتی علاقه ای برای آمدن به لیگ فرانسه ندارد.

ته وز از ابتدای فصل جاری با مقامات منچسترسیتی بنای ناسازگاری را گذاشت. او امیدوار بود بتواند در نقل وانتقالات میان فصل، جذب روسونری ها شود.اما مدیران من سیتی با این امر مخالفت کردند.

۱۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: omid_sleepless
پیام: ۲,۴۴۴
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
گروه:
- کاربران عضو
ديدار چه‌زنا مقابل کاتانيا لغو شد

ديدار چه‌زنا و کاتانيا از هفته بيست و دوم سري آ ايتاليا لغو شد.

دیدار نخست هفته بیست و دوم سری آ ایتالیا قرار بود شب گذشته در استادیوم دینو مانوزی میان چه‌‌زنا و کاتانیا برگزار شود که به‌دلیل شرایط نامساعد جوی لغو شد.

بر این اساس سایر دیدارهای این هفته امشب برگزار خواهد شد و در مهمترین بازی‌ها یووه صدرنشین میزبان سیه‌نا است، میلان در سی‌سیرو از ناپولی پذیرایی می‌کند و رم در المپیکو میزبان اینترمیلان است.

*سایر دیدارها به‌شرح زیر است:

جنوا - لاتزیو

فیورنتینا - اودینزه

کیه‌وو - پارما

نووارا - کالیاری

لچه - بولونیا

پالرمو - آتالانتا

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: omid_sleepless
پیام: ۲,۴۴۴
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
گروه:
- کاربران عضو

زانتي و درگيري با هوادارن اينتر

کاپيتان آرژانتيني اينتر اعلام کرد واکنش خشمگينانه اش در پايان ديدار مقابل پالرمو تنها در مورد يک هوادار تيم بود.

خاویر زانتی، کاپیتان اینتر، اعلام کرد بعد از تساوی 4-4 این هفته تیمش مقابل پالرمو، از لفظ خفه شوید برای هواداران باشگاهش استفاده نکرده است.

این در حالی است که رسانه های ایتالیایی اعلام کردند بعد از گل دقایق پایانی فابریتزیو میکولی که باعث به تساوی کشیدن دیدار اینتر مقابل پالرمو شد، زانتی واکنش خشمگینانه ای به اعتراض هواداران تیمش نشان داد.

اما زانتی اعلام کرد روی صحبت او تنها با یکی از تماشاگران بوده است.

او در گفتگو با اینتر چنل گفت:" بعد از پایان بازی، در بیرون از ورزشگاه، یک هوادار، تنها یک نفر، به هم تیمی های من توهین کرد.

من با او صحبت کردم زیرا بارها این اتفاق رخ داده بود و فکر می کردم این کافی باشد. من همیشه با هواداران صحبت می کنم اما او پایش را از گلیمش دراز تر کرد.
من درک می کنم که بعد از بازی هواداران بسیار هیجان زده هستند اما ..."
کاپیتان آرژانتینی نرآتزوری تاکید کرد اکنون باید روی دیدار پیش رو مقابل رم تمرکز کنند.
" شیوه ما همیشه واکنش نشان دادن به نتایج بد و بهتر شدن است."

زانتی در سال 1995 به اینتر پیوست و تاکنون در سری آ 552 بازی برای این تیم انجام داد.

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
يوونتوس بار ديگر برترين تيم فوتبال ايتاليا مي‌شود

مارچلو ليپي سرمربي اسبق يوونتوس معتقد است اين تيم در حال ورود به يک عرصه جديد است که در آن بار ديگر بزرگترين تيم فوتبال ايتاليا تبديل خواهد شد.

بعد از دو عنوان هفتمی پیاپی در رقابتهای سری آ، یوونتوس اکنون با هدایت آنتونیو کونته در صدر جدول رده بندی قرار دارد. یووه بعد از رسوایی کالچوپولی که منجر به سقوط این تیم به سری B شد برای بازگشت به دوران اوج خود به زمان نیاز داشت و لیپی که با تیم ملی ایتالیا در جام جهانی 2006 به عنوان قهرمانی رسید معتقد است این تیم بار دیگر به روزهای اوج خود بازگشته است.

لیپی در گفتگو با روزنامه توتواسپوتر گفت:" یوونتوس هر روز بهتر می شود و به نظرم آنها در این فصل بار دیگر به یک تیم با شخصیت قهرمانی تبدیل شده اند. ورزشگاه جدید و حضور کونته در این تیم تاثیر فوق العاده ای داشته و همه این عوامل باعث شده یووه بار دیگر بتواند خود را به عنوان پادشاه فوتبال ایتالیا مطرح کند."

لیپی در دو دوره متفاوت هدایت "بیانکونری" را بر عهده داشته است، او ابتدا بین سال های 1994 تا 1999 و بعد از آن بین سال های 2001 تا 2004 روی نیمکت این تیم نشسته و در مجموع یوونتوس را به 5 عنوان قهرمانی در سری آ رسانده است.

۱۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آلگري پس از تساوي در سن‌سيرو مقابل ناپولي

سرمربي ميلان در ديدار برابر ناپولي ترجيح داده دست به ريسک نزند.
به نقل از کوریره دلو اسپورت، میلان در سن سیرو میزبان ناپولی بود که این دیدار ملال آور با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ماسیمیلیانو آلگری در این مورد گفت: در این بازی برای ما مهم بود که بتوانیم تیم بسیار خوب ناپولی را شکست دهیم ولی آن‌ها توانستند ما را زیر فشار زیادی قرار دهند. در ادامه با اخراج زلاتان ابراهیموویچ از نظر تعداد از حریف کمتر شدیم ولی تصور می‌کنم در ادامه بازی فوتبال تهاجمی و زیبایی را ارائه کردیم.

وی افزود: شکست نخوردن در این بازی به ما کمک می‌کند تا در ادامه فصل هدف‌مان برای فتح اسکودتو حفظ کرده و با روحیه خوبی بازی‌ها را پی بگیریم.

آلگری ادامه داد: برای رسیدن به گل باید تلاش زیادی می‌کردیم ولی با توجه به این‌که نسبت به حریف یک یار کمتر داشتیم، ترجیح دادیم ریسک کمتری داشته باشیم. البته نمی‌توانم در مورد عملکرد داور اعتراضی داشته باشم زیرا زلاتان سزاوار دریافت کارت قرمز بود.

۱۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
رم و امضاي قراردادي 5 ساله با دانيله دروسي

باشگاه رم اعلام کرد براي امضاي قراردادي 5 ساله با دانيله دروسي به توافق رسيده است.

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، گفت‌وگو بر سر تمدید قرارداد هافبک ملی پوش باشگاه رم در ماه‌های گذشته انجام شده و در برخی از خبرها آمده بود این بازیکن جالوروسی را ترک خواهد کرد اما فرانکو بالدینی مدیر این باشگاه در نهایت خبر خوبی را به هواداران داد.

بالدینی در این مورد گفت: در این هفته با دروسی به توافق رسیدیم. تلاش زیادی برای جلب رضایت این بازیکن انجام دادیم تا در نهایت توانستیم او را راضی به تمدید قراردادش کنیم. قرارداد دروسی در پایان فصل تمام می‌شد و ما نمی‌خواستیم چنین بازیکنی را از دست بدهیم.

مدیر باشگاه رم ادامه داد: توافق ما با دانیله در مورد قراردادی ۵ ساله است که جزئیات آن را به زودی اعلام خواهیم کرد. دانیله یکی از بازیکنانی است که برای ما اهمیت بالایی دارد و ما از این‌که توانستیم او را در جالوروسی نگه داریم بسیار خوشحالیم.

۱۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بهترين هاي هفته بيست و دوم سري آ

بهترين هاي هفته بيست و دوم ليگ ايتاليا انتخاب شدند.

در این هفته از رقابت‌های سری آ نتیجه‌های عجیبی رقم خورد. از آن جمله می‌توان به شکست تحقیر آمیز ۴ بر صفر اینترمیلان برابر رم اشاره کرد. میلان، یوونتوس و ناپولی نیز نتوانستند در بازی‌های این هفته پیروز شوند.

حضور دیگو میلیتو در تیم منتخب سری آ در شرایطی است که اینتر شکست سنگینی را متحمل شد و نتوانست مقابل جالوروسی گلزنی کند.

*بهترین بازیکنان این هفته لیگ ایتالیا به شرح زیر هستند:

دروازه‌بان:

جیورجیو فرزولینی (آتالانتا)

مدافعان:

خوزه آنخل (رم) – آندره لیسوزو (نووارا) – لوکا روزتینی (سیه‌نا) – مانوئل پاسکوال (فیورنتینا)

هافبک‌ها:

بوسکو یانکوویچ (جنوا) – میرالم پیانیچ (رم) – سناد لولیچ (لاتزیو)

مهاجمان:

فابیو بورینی (رم) – دیگو میلیتو (اینترمیلان) – فابریتزیو میکولی (پالرمو)

۱۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مدافع کلمبيايي اينتر پس از تحقير برابر رم

مدافع کلمبيايي اينترميلان پس از شکست تحقيرآميز برابر رم اعلام کرد از اکنون بايد به دنبال بازسازي تيم باشيم.

به نقل از سایت اینتر، نرآتزوری در دیدار این هفته خود با دریافت ۴ گل از رم، شکست سنگینی را متحمل شد.

ایوان کوردوبا در این‌باره گفت: پس از تحقیر در این بازی باید بتوانیم خودمان را از این شرایط جدا کرده و بازسازی کنیم. ما در این دیدار به هیچ‌وجه در حد نام اینتر ظاهر نشدیم. فقط این را می‌دانم که از این پس چنین نتیجه‌ای هرگز نباید تکرار شود. در بازی برابر رم، ما برای به‌دست آوردن توپ نمی‌جنگیدیم و به نظر می‌رسید همه چیز به هم پیچیده است.

وی ادامه داد: البته حریفان ما باید بدانند که هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده و ما می‌توانیم خودمان را به آن‌ها برسانیم. فراموش کردن این بازی و امید به بازی‌های آینده می‌تواند ما را از شرایط کنونی بیرون بیاورد.

۱۷ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۶۰۲ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۲۶ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۲۶ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۶۹۰ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۳۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۸۴ کاربر آنلاین است. (۴۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۸۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!