به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
توتي علاقمند به بازگشت در تيم ملي ايتاليا

ستاره اسطوره‌اي آ.اس.رم ايتاليا خواهان آن است پس از شش سال دوري به تيم ملي کشورش بازگشته و در يورو 2012 حضور يابد.
به نقل از کانال اول تلویزیون دولتی ایتالیا، فرانچسکو توتی ۳۵ ساله گفت: علاقمندم به تیم کشورم بازگردم. دلم می خواهد فرصت همراهی تیم ایتالیا را یک بار دیگر پیدا کنم.
این بازیکن که شش سال قبل آخرین بازی‌اش را برای «لاجوردی‌پوشان» انجام داد، در شرایطی که ۵ ماه تا شروع مسابقات نهایی جام ملت‌های اروپا در دو کشور اوکراین و لهستان فرصت باقی مانده، ابراز تمایل برای بازگشت و همکاری مجدد کرد.

وی افزود: با توجه به وقوع اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی در فوتبال، هیچوقت نمی توان چیزی بطور قطع گفت. باید دید آینده چه سرنوشتی‌ رقم خواهد زد. اما به هرحال دوست دارم تا در ماه مه آینده، امکان حضور در تیم کشورم را پیدا کنم.
ستاره قدیمی رمی ها آخرین بازی خود را که پنجاه و هشتمین بازی ملی او محسوب می شود، در تاریخ ۹ جولای سال ۲۰۰۶ در دیدار نهایی جام جهانی آلمان مقابل فرانسه انجام داد.
این اظهارات در حالی از جانب کاپیتان تیم پایتخت‌نشین عنوان شد که چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا به تازگی احتمال داد از وجود این ستاره کهنه کار در ترکیب تیمش استفاده کند. این مقام در مصاحبه‌ای اظهار داشت: در پایان فصل بیلان‌ها را مشخص خواهیم کرد و تصمیم‌ خواهیم گرفت که توتی را به تیم ملی بازگردانیم یا نه.

توتی یکشنبه شب در دیدار منجر به پیروزی ۵ بر یک مقابل چزنا با به ثمر رساندن دو گل درخشش خیره‌کننده ای داشت. به این خاطر توانست رکورد گل زده جالبی را خلق کند. زیرا او به ۲۱۱ گل زده برای رمی‌ها رسید. شمار گل زده که تاکنون در تاریخ حیات مسابقات «سری آ» ایتالیا سابقه نداشته است، اگر چه شب گذشته همبازی های توتی برابر یوونتوس با نتیجه 3 بر صفر شکست خوردند.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتقال آمائوري از يوونتوس به فيورنتينا

سران باشگاه فيورنتينا از خريداري آمائوري از باشگاه يوونتوس خبر دادند.

از زمان روی کار آمدن آنتونیو کنته در یوونتوس، آمائوری 31 ساله مبدل به یک بازیکن نیمکت نشین شده بود و در هفته های اخیر اخباری مبنی بر احتمال انتقال او به رم هم به گوش می رسید.

پانتالئو کورنیو، مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا، هفته گذشته اعلام کرد که با سران یووه برسر خریداری این بازیکن به توافق رسیده اند و روز سه شنبه بود که این خبر به صورت رسمی برروی وب سایت خبری فیورنتینا بازتاب یافت.

دربیانیه منتشره برروی وب سایت رسمی باشگاه فیورنتینا می خوانیم:« باشگاه فیورنتینا اعلام می کند که با سران یوونتوس بر سر انتقال دائمی آمائوری کاروالیو د اولیورا به توافق رسیده است.»

این درحالی است که بعد از جدایی آلبرتو جیلاردینو از فیورنتینا و پیوستنش به جنوا، سران باشگاه فیورنتینا به دنبال تقویت خط حمله تیمشان بودند

آمائوری اکنون مدتهاست که در یووه نیمکت نشین است و نیم فصل دوم رقابتهای فصل پیش را به صورت قرضی در پارما سپری کرد.

او در 71 دیداری که با پیراهن یووه برگزار کرده بود به 17 گل رسید. آمائوری در سال 2008 از پالرمو به بینکونری پیوسته بود.

۵ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينتر ديگر علاقه اي به جذب ته‌وز ندارد

بعد از ميلان و پاري سن ژرمن، اکنون اينتر نيز از خريد اين مهاجم جنجالي منصرف شده است.

مارکو ترونکتی، عوض هیئت مدیره باشگاه اینتر، اعلام کرد این باشگاه دیگر علاقه ای به جذب کارلوس ته‌وز، مهاجم منچسترسیتی در بازار نقل و انتقالات زمستانی ندارد.

ته‌وز بعد از اختلافاتی که با مانچینی پیدا کرد، از تیم منچسترسیتی کنار گذاشته شد و سخت به دنبال این است که در ژانویه این باشگاه را ترکم کند اما بعد از میلان و پاری سن ژرمن، اکنون اینتر نیز از خرید او منصرف شده است. اولین پیشنهاد مدیران نرآتزوری توسط باشگاه انگلیسی رد شد و آنها تمایلی برای ارائه پیشنهاد جدیدتر ندارند. به ویژه اینکه دیه گو میلیتو و وسلی اسنایدر در بازگشت از مصدومیت، نمایش خوبی در ترکیب اینتر ارائه داده اند.

ترانکتی در گفتگو با آنسا گفت:" ما دیگر علاقه ای به جذب ته‌وز نداریم. او راه دیگری را طی خواهد کرد.

ستاره های ما دوران مصدومیت را پشت سر گذاشته اند و از آمادگی خوبی برخوردار هستند. ما ستاره های مان را بار دیگر به دست آوردیم و نیازی به ته‌وز یا بازیکن دیگری نداریم؛ هرچند می دانیم که ته‌وز یک قهرمان بزرگ است."

۶ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
برد ناپولي برابر اينتر با 2 گل کاواني

دو گل از کاواني باعث شد تا اينتر از رقابتهاي کوپاايتاليا حذف شود.

حضور اینتر در رقابتهای کوپا ایتالیا با شکست این تیم مقابل ناپولی به پایان رسید. ناپولی در مرحله یک چهارم پایانی کوپا ایتالیا موفق شد تا در سن پائولو با نتیجه 0-2 اینتر را شکست دهد

ادینسون کاوانی هر دو گل ناپولی میزبان را به ثمر رساند.

اینتر در حالی گام به این دیدار گذاشت که در هشت دیدار اخیرش در تمامی رقابتها به پیروزی رسیده بود ولی کلودیو رانیری در تیمش تغییراتی را در مقایسه با بازی با لاتزیو اعمال کرده بود.

در نیمه اول بازی ناپولی تدریجا بازی را در دست گرفت و با بهره گیری از ضد حملات فرصتهای متعددی را رقم زد. آنها تدریجا مالکیت توپ را در دست گرفتند و اینتر به ندرت فرصتهایی را خلق می کرد. تنها فرصت جدی اینتر در نیمه اول توسط اسنایدر خلق شد که توسط دروازه بان ناپولی مهار گردید.

نرآتزوری در خط دفاع بسیار شکننده بود و همین موضوع کار دست آنها داد.

اینتر در آغاز نیمه دوم هم بازی را با انگیزه های بیشتری آغاز کرد ولی باز هم نتوانست کاری را انجام دهد. آنها فرصتهای متعددی را توسط دیگو میلیتو، اسنایدر و ریکاردو آلوارس از دست دادند.

اولین گل ناپولی در دقیقه 50 ، توسط ادینسون کاوانی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.در دقیقه 93 هم کاوانی برای دومین بار دروازه نرآتزوری را باز کرد تا امیدهای رانیری و شاگردانش برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی ناامید شود.

ناپولی به مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا راه یافت و اینتر اکنون باید تلاشش را برروی رقابتهای سری آ و لیگ قهرمانان اروپا متمرکز کند.

۶ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
رانيري:مطمئن بودم مقابل ناپولي گل نمي‌زنيم

سرمربي اينترميلان اعلام کرد در ديدار برابر ناپولي مطمئن بوده تيمش نمي‌تواند گلزني کند.

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، اینترمیلان در دیدار مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا برابر ناپولی با نتیجه دو بر صفر شکست خورد تا از راهیابی به مرحله بعد باز بماند.

کلودیو رانیری پس از این بازی گفت: داور باید دو پنالتی به سود ما اعلام می‌‌کرد ولی متاسفانه نه تنها این کار را انجام نداد بلکه به بازیکن ما کارت زرد نشان داد. تصور می‌کنم پائولو کاناوارو به شکلی واضح با آرنج به صورت گابریل میلیتو کوبید.

وی ادامه داد: البته نمی‌توانم به نمایش زیبای تیمم در نیمه دوم اشاره نکنم. در نیمه نخست شاگردانم آن‌گونه که می‌خواستم بازی نکردند. بین دو نیمه تصمیم گرفتم ریکی آلوارز را به میدان بفرستم زیرا دوست داشتم تیمم با قدرت بیشتری به بازی ادامه دهد. در طول بازی نیز فرصت‌های بسیار زیادی برای گل‌زنی داشتیم ولی با نمایش بسیار خوب مورگان دی‌سانتیس، دیگر مطمئن شده بودم که نمی‌توانیم گل بزنیم.

رانیری در مورد بازیکنان تیمش نیز گفت: وسلی اسنایدر دوران آسیب‌دیدگی را پشت سر گذاشته و به سرعت به شرایط ایده‌آل بازی بازگشته است. امیدوارم برای بازی‌های لیگ قهرمانان به آمادگی کامل برسد زیرا حضور او در دیدارهای ما می‌تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. به او گفته‌ام که باید با آرامش به آینده نگاه کند.

۶ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: fcb123
پیام: ۵۱
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۹۰
از: paveh
طرفدار:
- ژاوی
- رونالدو
- اسقلال
- برزیل
- مجیدی
- مورینیو
- مظلومی
گروه:
- كاربران بلاک شده
رانیری:پنالتی تیم ما دیده نشد؛ عقایدم را به داور گفتم

کلودیو رانیری مربی اینتر معتقد است که تیمش می بایست در جریان دیدار 4شنبه شبش مقابل ناپولی در جام حذفی ایتالیا به یک ضربه پنالتی دست می یافت

در حالی که 5 دقیقه از آغاز نیمه دوم بازی گذشته بود، ناپولی توسط ادینسون کاوانی به گل رسید .این گل از روی نقطه پنالتی و به دلیل خطای تیاگو موتا اعلام شد

رانیری هیچ مشکلی بااعلام یک ضربه پنالتی به نفع مهاجم اروگوئه ای ناپولی نداشت ولی معتقد است که بعد از خطای کریسیتن ماجو برروی دیگو میلیتو، می بایست یک پنالتی هم به نفع اینتر اعلام می شد

درپایان این دیدار مربی باتجربه نرآتزوری به رای اسپورت گفت: «دو پنالتی بود ولی تنها یکی از این پنالتی ها دیده نشد و همین پنالتی بود که سرنوشت بازی را رقم زد. ولی ماجو می بایست به خاطر خطایی که روی میلیتو مرتکب شد از زمین مسابقه اخراج می شد.»

رانیری درادامه به این نکته اشاره کرد که با پایان بازی با دومنیکو چلی، داور مسابقه هم به جرو بحث پرداخته:« این درست است .بعد از بازی من به سمت داور رفتم. با او صحبت کردم و عقایدم را به او گفتم. ولی این خیلی بد شد. چون ما تلاش فراوانی داشتیم، به ویژه در نیمه دوم بازی.»

این نتیجه به معنای حذف اینتر از جام حذفی است و ناپولی باید در مرحله بعد این رقابتها مقابل سیه نا قرار بگیرد.

منبع

۶ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاواني: ناپولي جام مي‌خواهد

مهاجم باشگاه ناپولي که در ديدار با اينترميلان براي تيمش 2 گل زد اعلام کرد تيمش به دنبال فتح جام است.

به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، ناپولی در ورزشگاه خانگی و از چارچوب دیدارهای جام حذفی ایتالیا توانست اینترمیلان را شکست دهد.

ادینسون کاوانی در این مورد گفت: ما هیچ‌گاه نباید آینده را از یاد ببریم. فکر کردن به آینده این انگیزه را به شما می‌دهد که همواره برای رسیدن به اهدافتان بجنگید زیرا ما می‌خواهیم در این فصل در یک جام مهم عنوان قهرمانی را به‌دست آوریم. ما در این فصل به دنبال قهرمانی در یک جام هستیم.

کاوانی گل نخست ناپولی را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه اینترمیلان کرد. این در حالی است که ضربه پنالتی او در دیدار پیشین آن‌ها برابر سیه‌نا مهار شده بود.

ال ماتادور در ادامه گفت: رخدادهای گذشته مربوط به گذشته هستند. مهم‌ترین چیز برای ما پیروزی در این بازی بود که به آن دست پیدا کردیم. همواره برای انجام بهترین بازی وارد میدان می‌شویم و همه بازیکنان با قلب‌هایشان برای تیم به میدان می‌روند. باید از این پس نیز به همین شکل ادامه دهیم و تلاش کنیم تا هر روز پیشرفت بزرگی داشته باشیم.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
يوونتوس مدافع سويا را به خدمت مي گيرد

باشگاه سويا تاييد کرد که مارتين کاسرس، مدافع اروگوئه اي اين باشگاه به يوونتوس خواهد پيوست.

سایت اختصاصی این باشگاه آندلسی ساعتی پیش اعلام کرد این بازیکن بعد از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه تورینی، به این باشگاه خواهد پیوست.

به گزارش نشریه گاتزتا دلو اسپورت، باشگاه یوونتوس با پرداخت 1.5 میلیون یورو، کاسرس را به طور قرضی تا پایان فصل به خدمت خواهد گرفت و در صورت توافق دوطرف، این انتقال با پرداخت 8 میلیون یورو در تابستان می تواند دائمی شود.

به این ترتیب و با توجه به قانون به خدمت گرفتن تنها دو بازیکن خارج از اتحادیه اروپا در فوتبال ایتالیا، یوونتوسی ها دیگر نمی توانند فردی گوارین، هافبک کلمبیایی پورتو، که در چند روز اخیر شایعاتی در مورد پیوستنش به یووه شنیده می شد را به خدمت بگیرد.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گالياني: زلاتان مي‌تواند بهتر از فان‌باستن شود

زلاتان خيره کننده است. بازيکني که در قلب من جاي دارد فان باستن است ولي اگر زلاتان به همين ترتيب ادامه دهد مي‌تواند بهتر از فان باستن شود.

نایب رئیس باشگاه میلان معتقد است که زلاتان ابراهیموویچ می‌تواند از موفقیت‌های مارکو فان باستن در سن سیرو پیشی بگیرد.

آدریانو گالیانی به کوریره دلوسپورت گفت: زلاتان خیره کننده است. بازیکنی که در قلب من جای دارد فان باستن است ولی اگر زلاتان به همین ترتیب ادامه دهد می‌تواند بهتر از فان باستن شود.

این مهاجم سوئدی همچنین با بیان اینکه اکنون مبدل به یک بازیکن کلیدی در میدان شده‌ام، تاکید کرد: من بهتر از سال قبل هستم و الان خودم را لیدر تیم حس می‌کنم. ما باید به همین روند ادامه دهیم. ما مقابل نوارا بازی خوبی را به اجرا گذاشتیم.

میلان در حال حاضر در رده دوم جدول سری A است و یک امتیاز کمتر از یوونتوس صدرنشین دارد.

ابراهیموویچ با بیان اینکه شاگردان الگری نبرد سختی را برای کسب جام‌قهرمانی دارند، افزود: یوونتوس تیم قدرتمندی است و خوب هم بازی می‌کند، دقیقا مثل ما. این نبرد خوبی خواهد بود. تیم‌های زیادی هستند که می‌توانند قهرمان سری A شوند.

۷ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ميلان با حذف لاتزيو حريف يووه در نيمه‌نهايي شد

ميلان توانست لاتزيو را سه بر يک ببرد و در مرحله نيمه‌نهايي جام حذفي ايتاليا به يوونتوس برسد. روبينيو، سيدورف و زلاتان براي ميلان گل زدند.
میلانی‌ها در مجموع تیم برتر میدان بودند. آنها در حالی پا به میدان گذاشتند که در 11 دیدار گذشته خود در تمامی رقابت‌ها تنها یک شکست را تجربه کرده بودند که آن هم مقابل اینتر بود.

لاتزیو بسیار زود گل‌زنی کرد. جبریل سیسه و آلوارو گونزالس با هم همکاری کردند و پاس عالی گونزالس را سیسه وارد دروازه مارکو آملیا کرد.

مردان ماسیمیلیانو آلگری به سرعت واکنش نشان دادند و روی پاس عالی استفان الشعراوی 19 ساله و ضربه محکم پای راست روبینیو به گوشه بالای دروازه گل تساوی را در دقیقه 15 زدند.

میلان به پیش تاخت و سه دقیقه بعد گل بعدی را هم زد. این بار الشعراوی که به جای زلاتان در ترکیب اصلی قرار گرفته بود با پاس پشت پا دو بازیکن لاتزیو را کنار زد و توپ را به کلارنس سیدورف رساند و او توانست استانکویچیوس را جا بگذارد و دروازه فدریکو مارکتی را باز کند.

لاتزیو در نیمه دوم امیدوار به زدن گل تساوی بود اما این امید با گل دقیقه 84 زلاتان ایبراهیموویچ از بین رفت. او که در دقیقه 70 جای الکساندر مرکل را گرفته بود روی حرکت دیدنی اوربی امانوئلسون در میان مدافعان حریف و پاس او توانست از تله آفساید بگریزد، مارکتی را پشت سر بگذارد و گل سوم را برای مردان آلگری بزند.

۷ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۰,۳۲۰ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۶ پاسخ
۸,۳۲۷,۶۳۹ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۰۸ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۰۸۴ بازدید
۱۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۶,۰۹۷ بازدید
۱۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۲۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۴۵۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۲۹۱ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۴۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۸۵ کاربر آنلاین است. (۶۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۸۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!