به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال قهرمان ... محبوب قلب ایران
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
منم قهرمانی رو بهتون تبریک میگم و به درخواست شما اسم تاپیک رو هم عوض کردم که خوش باشید

۷ اردیبهشت ۱۳۸۸
پاسخ به: استقلال
مهمان_مهمان
یه سری حرفا رو می زنم، برای بار اول و آخر! هر کسی، تاکید می کنم هر کسی، با هر سابقه ای تو سایت، این شرایطی رو که می گم رعایت نکنه، باهاش برخورد می کنم!
اول از همه، روی صحبتم با ناظر این انجمنه، شما با من مشورت کردید که اسم تاپیک رو عوض کردید؟ لابد قبلا که مادرید هم قهرمانی کثیفشو جار می زد، ما باید اسم تاپیک آنتی رئال رو به خاطر مادریدی ها عوض می کردیم! دیگه نبینم چنین تلقین هایی در قالب اسم تاپیک یا هر چیز دیگه ای از طرف ناظرین سایت باشه! هیچ عمل سرخودی از ناظرا نبینم دیگه!
آقایون نسبتا محترمی هم که این جا رو با استادیوم اشتباه گرفتن، بدونن که این جا قانون داره! تاپیک استقلال نزدیم که هر کی هر چرندی تو استادیوم می گه، بیاد این جا جا بزنه! هر وقت این چرندیات رو دلتون سنگینی کرد، یه بلیط بگیرید برید وسط آزادی هر چی خواستید بگید! اگه یه بار دیگه، کوچکترین بی احترامی یا توهینی ببینم، دیگه وقتمو صرف توضیح و تفسیر و تذکر نمی کنم! اگه نتونستید وارد سایت بشید بدونید که بلاک شدید!
من تمام تلاشم رو کردم که به شخصیت ها فرصت بدم که خودشون، خودشونو حفظ کنن، اما خب وقتی چیزی برای حفظ کردن نیست، مجبور می شم به این جور برخوردی.
هر کسی هم خوشش نمیاد، می تونه ما رو از حضور خودش محروم کنه! کسی این جا دلش برای چرند گویی تنگ نمی شه!
پیشنهاد می کنم یه بار دیگه بخونید چی نوشتم.

۷ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: mohammad.messi
پیام: ۳۹۷
عضویت از: ۱۴ بهمن ۱۳۸۶
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
the dark lordنوشته:
بالاخره مضحک ترین تیم آسیا رو با هزار دوز و کلک قهرمان کردن
تیمی که تو آسیا از 4 بازی فقط 2 امتیاز می تونه بگیره، اونم شانسی
افسوس که مضحک ترین تیم آسیا، سال بعدم باید بره آبروی ایران رو ببره و با چهارم شدن تو چهار تا تیم، با حقارت حذف بشه

واقعا که اگه فدراسیون هوای این تیم رو نداشته باشه، با اون مربی پاسبونشون دسته 2 شون تضمینیه
.

با سلام
این دو تا پست بالای که مشاهده می کنید از همون حرفایی که تو استادیوم می زنند و شاید تو استادیوم هم نزنند
سرکار خانوم اقلیما معنوی اگر تو این سایت ادعای برابری و احترام هست باید همه یه جور دیده بشوند نه اینکه چون من فلان موقعیت رو دارم ازش سوء استفاده کنم و فلانی چون این موقعیت رو نداره نتونه حرفش و بزنه
من توهین رو قبول ندارم و حتی خودم هم بعد از پست خودم و یا پست هایی که توهین به تیم و یا شخصی توش هست رو رد می کنم اما اگر توهین مشکل داره
به هر حال امیدوارم همین طور که شما این قدر به احترام ه دیگران اهمیت می دهید برای همه یکسان عمل کنید
در آخر هم تشکر می کنم از اینکه برای شما فضای سایت مهمه و نمی گذارید خراب بشه
از زحمات شما هم سپاسگذارم

۸ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
mohammad mehdi نوشته:

نقل قول
the dark lordنوشته:
بالاخره مضحک ترین تیم آسیا رو با هزار دوز و کلک قهرمان کردن
تیمی که تو آسیا از 4 بازی فقط 2 امتیاز می تونه بگیره، اونم شانسی
افسوس که مضحک ترین تیم آسیا، سال بعدم باید بره آبروی ایران رو ببره و با چهارم شدن تو چهار تا تیم، با حقارت حذف بشه

واقعا که اگه فدراسیون هوای این تیم رو نداشته باشه، با اون مربی پاسبونشون دسته 2 شون تضمینیه
.

با سلام
این دو تا پست بالای که مشاهده می کنید از همون حرفایی که تو استادیوم می زنند و شاید تو استادیوم هم نزنند
سرکار خانوم اقلیما معنوی اگر تو این سایت ادعای برابری و احترام هست باید همه یه جور دیده بشوند نه اینکه چون من فلان موقعیت رو دارم ازش سوء استفاده کنم و فلانی چون این موقعیت رو نداره نتونه حرفش و بزنه
من توهین رو قبول ندارم و حتی خودم هم بعد از پست خودم و یا پست هایی که توهین به تیم و یا شخصی توش هست رو رد می کنم اما اگر توهین مشکل داره
به هر حال امیدوارم همین طور که شما این قدر به احترام ه دیگران اهمیت می دهید برای همه یکسان عمل کنید
در آخر هم تشکر می کنم از اینکه برای شما فضای سایت مهمه و نمی گذارید خراب بشه
از زحمات شما هم سپاسگذارم

اشتباه نکنید، نه توی این سایت و نه تو ویژگی های شخصی من، هدف برقراری برابری نیست و ادعایی هم ندارم؛ عدالت با برابری واقعا فرق داره؛ وگرنه چیزی که مشخصه حتی هیچ دو نفری کاملا مساوی نیستن. حقوق عادلانه با حقوق یکسان واقعا فرق داره. من حتی تو برخوردم با هیچ دو نفری توی سایت «یکسان» برخورد نمی کنم. به همه احترام می ذارم؛ اما احترامی که من به مدیر سایت به عنوان یه دوست نزدیک و یه مدیر می ذارم، با احترامی که به ناظرها می ذارم، با احترامی که به دخترهای سایت می ذارم و غیره فرق داره و من همیشه این فرق ها رو مد نظر داشتم. همون طور که برخوردها باید متناسب با افراد باشن، حقوق هم باید متناسب با افراد باشن! حتی تو قوانین بزرگتری مثل قوانین سیاسی هم این نکات رعایت می شه. به علاوه، احترام باید نسبت به کسی وجود داشته باشه که واجد شرایط احترام باشه؛ اگه کسی خودش احترام خودش رو حفظ نمی کنه، من تلاشی برای حفظش نمی کنم.

ما برای اقلیت سایت یه نماینده گذاشتیم (این تاپیک)، حالا این که این نماینده چه قدر خودش رو نشون بده کاملا به همون اقلیت بستگی داره. اگه هم اقلیتی از اون ویژگی های پایه ای که ما برای نماینده هامون برخوردار نباشه، ما مجبورش نمی کنیم این جا باشه و اون جوری باشه که ما می خوایم، اما اگه کسی بخواد توی این سایت باشه، قوانینش اینه. هر کسی که اومده این جا، به این معنی هست که قوانینش رو پذیرفته و هر وقت هم حس کنه که دیگه با قوانینش نمی تونه کنار بیاد، اجباری برای موندنش نیست. محبوبیت کاذب هم چیزی نیست که من دنبالش باشم.

حتی توی کلاس های درسم هم همیشه می گم، اگه قراره شاگردی از من راضی باشه، ترجیح می دم اونی باشه که با یه هدف مثبت اومده تو کلاسم و حتی از این که بین اون هایی که هدفشون با مسئولیت من مقایرت داره، محبوبیتی ندارم، خوشحال هم می شم. وضعیت این جا هم همین طوره. من مسئولیت خودم رو برای خودم تعریف کردم و بر اساس درست انجام دادن اون مسئولیت عمل می کنم.

فکر می کنم به اندازه ی کافی توضیح دادم که این بحث ادامه پیدا نکنه.

۸ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: Esteghlal
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۱۹ تیر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
واقعا واسه اینجور طرز تفکرا متاسفم به چه حقی استقلالو با اون رئال آشغال مقایسه میکنین؟من هم یه هوادار بارسا هستم آخه چرا اینقدر بی منطق هستین؟فقط بلدین گناه خودتونو تقصیر بقیه بندازین حتما مسبب همه این چیزا هم منم دیگه اینجا تاپیک تیم منه یعنی حتی حق نداریم اسم تایکو به مناسبت قهرمانی عوض کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه ما دل نداریم من اصلا باورم نمیشه یه بارسایی اینجوری رفتار کنه هرچی دلشون میخواد تو تاپیک مسخره پرسپولیس به استقلال میگن بعد ادعاشون میشه اونجا تاپیک پرسپولیسه و دوست دارن فحش بدن اقلیما خانم اصلا حرفای شما رو قبول ندارم شما واقعا مغرضانه داری برخورد می کنی چون خودت هم پرسپولیسی هستی خیل دلم میخواد یه آدم بی طرف بیاد اینجا قضاوت کنه من به اندازه یه پشیز هم واسه حرف پرسپولیسی جماعت (از نوع الکی متعصبش )ارزش قائل نیستم دلم میخواد یه بار دیگه به قهرمانی ما بگین کثیف!این بزرگترین توهینی هست که میشه به استقلال نسبت داد!!!!!!!!تنها کاری که از دستم برمیاد اینه که بگم به خدا واگذارتون میکنم

در پی آن همه خون که بر این خاک چکید
ننگ مان باد این جان
شرمم مان باد این نان
ما نشستیم و تماشا کردیم!!!
۹ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
با توجه به تذکراتی که تا به حال به کاربر Esteghlal داده شده بود و ایشان توجه نکردند، این کاربر تا اطلاع ثانوی حق ورود به سایت را نخواهند داشت.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
متشکرم آقا احسان؛ زحمت منو برای بلاک کردن این آقا و البته جواب دادن به پیام شخصی گویای شخصیتش، کم کردین.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: Esteghlal
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۱۹ تیر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
من اینجا در حضور همه از اقلیما خانم و بقیه اونایی که از دستم ناراحت شدن معذرت میخوام امیدوارم که منو ببخشین از این به بعد دیگه عمرا قوانین سایتو بذارم زیر پا.........

در پی آن همه خون که بر این خاک چکید
ننگ مان باد این جان
شرمم مان باد این نان
ما نشستیم و تماشا کردیم!!!
۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
اولا بگم ما من و خواهرم به طور کامل استقلالی هستیم چند بارم که کامنت گذاشتیم!
به به به ما نبودیم چه خبرا بووده!
به هر حال خوشحالیم که حل شده!

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
خداحافظي قهرمان ليگ با جام حذفي

خبرگزاري فارس: ديدار تيم‌هاي مس رفسنجان و استقلال تهران با نتيجه 7 بر 6 به سود تيم مس به پايان رسيد تا قهرمان ليگ برتر از جام حذفي خداحافظي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم هاي مس رفسنجان و استقلال از مرحله يك شانزدهم نهايي جام حذفي از ساعت 15 در ورزشگاه نوش آباد رفسنجان آغاز شد.
ابتدا مس رفسنجان در دقيقه 17 توسط امير حسين محمدي به گل رسيد اما ميلاد نوري در دقيقه 26 گل تساوي استقلال را به ثمر رساند.
در دقيقه 27 در پي خطاي مدافع مس، استقلال صاحب ضربه پنالتي شد. اين ضربه را علي عليزاده زد، دروازه بان مس آن را دفع كرد ولي توپ برگشتي را خود عليزاده در دقيقه 28 وارد دروازه كرد.
بازيكنان مس دست از تلاش برنداشتند و در دقيقه 37 ميلاد داودي گل تساوي مس را به ثمر رساند تا نيمه اول با تساوي 2 بر 2 خاتمه يابد.
دو تيم در نيمه دوم بازي كم افت و خيزي را به نمايش گذاشتند و فقط در دقايق پاياني بر حملات دو تيم افزوده شد كه آن هم بي حاصل بود. در نتيجه اين ديدار پس از 90 دقيقه به وقت هاي اضافه كشيده شد.
در دقيقه 110 ( وقت اضافه) مارتين رائول با خطا در محوطه جريمه استقلال را صاحب پنالتي كرد اما حسين كاظمي اين توپ را از دست داد. رائول اي ضربه را دفع كرد.
در ادامه بازي ها دو تيم نتوانستند دروازه يكديگر را باز كنند تا كار به ضربات پنالتي بكشد.
در ضربات پنالتي تيم مس رفسنجان با نتيجه 5 بر 4 حريف را شكست داد و در مجموع با نتيجه 7 بر 6 به پيروزي رسيد و به مرحله يك هشتم نهايي صعود كرد.
براي استقلال كاظمي، بيك زاده، منيعي، عليزاده و اكبري پنالتي زدند كه اكبري پنالتي آخر را نتوانست به گل تبديل كند. براي تيم مس نيز محمدي، داودي، دهنوي، عزيزي و دشت پوري پنالتي زدند.
تيم مس رفسنجان در مرحله بعدي بايد مقابل ملوان انزلي به ميدان برود.
قضاوت اين مسابقه بر عهده تورج حق وردي بود. وي از استقلال به پولادي، مجيدي، اكبري، اميرآبادي و عليزاده و از مس به حسين سيروجي و قاسم دهنوي كارت زرد نشان داد.

بازيكنان مس رفسنجان:
مارتين رائول، ميثم حاجيان، نادر فتح الهي، محمد رضا سمعيان، شجاع خليل زاده، سكو فوفانا، قاسم دهنوي، امير حسين محمدي، نبي ساكي(83- رسول الهي مقدم)، حسين سيروجي(51- محمد عزيزي)، ميلاد داودي
سرمربي : اكبر زبردست

بازيكنان استقلال:
اشكان نامداري، هادي شكوري(87- حسين كاظمي)، ابراهيم تقي پور، پيروز قرباني، ميثم منيعي، مهدي اميرآبادي، يدا... اكبري، مهرداد پولادي(27- عليرضا عباسفرد)، ميلاد نوري(46- هاشم بيك زاده)، علي عليزاده، فرهاد مجيدي
سرمربي: امير قلعه نويي

منبع

۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۳۴۳ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۴۶ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۱۱۶ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۵۵۱ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۰۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۱ کاربر آنلاین است. (۵۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!