به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
این فدراسیون فوتبال اسپانیا،شورش رو درآورده!!
الان بارسا(بهمراه رئال و اتلتیکو) رو مجبور کرده تا هر ماه یه بازی ساغت 18:30 بعدازظهر بازی کنن!!

بدترین زمان فوتبال بازی کردن واسه خودمونه!!البته برای دیدنش
موقع برگشت از سرکار-موقع شام خوردن و .../هر چی باشه موقع فوتبال دیدن نیست!!
خدا لعنتتون کنه که واسه پول(بخاطر دیدن بازیا تو شرق آسیا) هر چی احمق بازیه در میارید!!
تازه بماند که دوتا بازی ساعت 14:30 برگزار میشه که تو مدرسه دانشگاهیم حداقل این تو کل فصل دو باره ولی اون یکی هر ماه یه بار!!

راستی این بدن آلوز چی روش ننوشته؟!

جا نداره دیگه

قراره با بیلبائو، لباس سوم(پرچم کاتالان) رو بپوشیم،و بیلبائو هم لباس باسک میپوشهخوب تو دهنی ای به اسپانیاست!
ایشالاه با این لباس که اصلا تو بازیای خانگی نپوشیدیم و هوادارای اونجا عاشق این لباس هستن،حسابی بترکونیم!

۲۰ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
پارسا نوشته:

نقل قول
ای شاالله بشه رویس بارسا

نقل قول
رویس م دیگه میگن پاش پا بشو نیست حالا بعدا هی بگید رویس رویس!

عزیز منظورم این بود که:

مونیر الحدادی بشه برای بارسا مثل رویس برای دورتموند چون بهش میخوره همچین استعدادی داشته باشه

با دقت بخون

رویسم احتمال اومدنش صفره چون قردادش داره تموم میشه و فعلن حاضر به تمدید نشده و سال دیگه میتونه هر تیمی بخواد مفت بگیرتش به جز بارسا

سبک بازیش که به رویس شبیه نیست تو بارسا فقط آلن هلیلوویچ میتونه اینجوری بازی کنه و کم کم جای اینیستا رو پر کنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: PARSOA
پیام: ۱,۱۱۲
عضویت از: ۴ فروردین ۱۳۹۱
از: نصف جهان
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
آدریانو: مشکلات قلبی به شدت مرا ترساند

آدریانو کوریا به تمرین در کنار هم‌تیمی‌هایش بازگشت. در ماه جولای در حالی که اردوی پیش‌ از فصل در حال آغاز شدن بود، تشخیص داده شد که بازیکن بارسلونا مشکل قلبی دارد که به معنای این بود که از ترکیب تیم کنار گذاشته شود. وی در این باره اظهار داشت: خیلی چیزها از ذهن من گذشت. این مسائل به شدت مرا ترساند.

آدریانو کم‌کم توانست در کنار هم‌تیمی‌هایش تمرین کند. بازیکن برزیل اکنون برای بازی کردن اضطراب دارد اما می‌داند که باید قدم به قدم جلو برود.

در هفته گذشته گمانه‌زنی‌ها نشان دهنده این بود که امکان دارد آدریانو نیوکمپ را ترک کند اما در همان حال لوئیس انریکه از حمایت از این مسئله خودداری کرد.

آدریانو در این باره ادامه داد: مطمئنا من این فرصت را داشتم که تیم را ترک کنم اما در پایان تصمیم گرفتم به همراه خانواده‌ام اینجا بمانم. دوران جدیدی به تازگی با سرمربی جدید که عقاید بسیار محکمی دارد، آغاز شده و ما می‌توانیم تغییراتی را که او تلاش می‌کرد در این باشگاه صورت دهد، ببینیم. علاوه بر این‌ها او ارزش‌های معینی دارد.

۲۰ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سبک بازیش که به رویس شبیه نیست تو بارسا فقط آلن هلیلوویچ میتونه اینجوری بازی کنه و کم کم جای اینیستا رو پر کنه

درسته.منظورم از نظر تاثیر گذاریش بود

زنده باد کاتالونیا
۲۰ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو

جووون. چه خنده ای میکنه آلوز فکر کنم داره رافینیا رو اذیت میکنه

۲۱ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: @Messi@
پیام: ۸۴
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۳
از: فیروزاباد فارس
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیهو
- هیچکدام
- ارژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا-انریکه
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
آلن هلیلوویچ: زندگی در بارسلونا فوق‌العاده است
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴
2
آلن هلیلوویچ آلن هلیلوویچ
به گزارش ورزش 11، آلن هلیلوویچ، بازیکن جوان بارسلونا عنوان کرد که با حضور در بارسا، از زندگی لذت می‌برد و از اینکه در لیست تیم برای لیگ قهرمانان قرار دارد، ابراز خوشحالی کرد.

هافبک 18 ساله کروات از دینامو زاگرب به بارسلونا پیوست و در تیم دوم بارسا در لیگ دو اسپانیا شروع به بازی کردن کرد.هلیلوویچ عنوان کرد که پیشرفت خوبی داشته و نمی‌تواند توقفی در این روند ایجاد کند.

او گفت: "زندگی در بارسلونا فوق‌العاده است. همانطور که ابتدا با هم توافق کردیم، حتی در ریزترین جزئیات.پیش از اینکه به بارسا بروم، مقرر کردیم که چگونه تمرین کنم و اوضاع دقیقا همانطور پیش رفته است. احساس بسیار خوبی دارم و از حضور در بارسلونا بسیار خوشحالم."

هافبک کروات عنوان کرد که حضورش در لیست بارسا برای لیگ قهرمانان نشان می‌دهد که سرمربی به او ایمان دارد.

او گفت: " اینکه در برنامه های آنها حضور دارم بسیار خوشحالم می‌کند. حالا نوبت من است که به سختی تمرین کنم و استعدادم را در بارسلونا نشان دهم. راکیتیچ به من کمک زیادی می‌کند. هر موقع چیزی لازم دارم، او در کنار من است."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
مشاهده لینک

تجدید خاطره . شاید برای بعضیا خاطره ی بد ولی به خاطر نمایش یه بازی خوب برای من خاطره ی خوب

بازی ای که تو نیوکمپ 2-1 باختیم و اون میمون شروع کرد ادا در آوردن و شخصیت نداشتشو به نمایش گذاشت

بازی ای که قطعا از هر نظر برتر بودیم و تو این کلیپ واضحه که فقط به خاطر گل نشدن موقعیتامون باختیم

این تنها برد مورینیو با رئال در برابر بارسای پپ بود که اینم حقش نبود ببره تازه . هنوز عقده گشایی می کنه البته

۲۱ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
البته ما یه شکست 1-0 تو فینال کوپا هم مقابل رئال مورینیو خوردیم زمان پپ که البته با شکست 2-0 تو برنابئو (نیمه نهایی لیگ قهرمانان) و با جادوی لئو (واقعا عجب گلی زد به رئال!!! ) ، رئال و مورینیو رو سر جاش نشوندیم! کلا فکر میکنم پپ 2 بار از رئال مورینیو باخت ولی با پیروزی های 2-0، 3-1، 5-0، 3-2 و... حالشونو گرفت!
این کلیپی هم که شما گذاشتی وقتی سانچز بازی رو مساوی کرد، اشکم در اومد ولی حیف که اون بازی رو باختیم و لالیگا رو از دست دادیم!

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
واقعا بحث بیلبائو مثل بارسلونا با بقیه ی تیم های حاضر لالیگا متفاوته.دومین تیم پر افتخار تو کوپا دل ری بعد از بارسا و سومین تیم پر افتخار به عنوان قهرمان لالیگا.فردا هم که هر دو تیم با پیراهن هایی که نماد ایالتشون هست به میدون میرن.واقعا اگر بارسلونا به هدفش که همون استقلال از اسپانیاست برسه معلوم نیست تو لالیگا بمونه یا بره.

ولی به هر حال بیلبائو کلا حریف جالب و خوش یمنی هستن..تو لیست 3 تیمی که همیشه تو لالیگا بودند و به دسته پایین تر نرفتند؛ خودش نشون میده چقدر کارشون متفاوته.باشگاهی که فلسفه کلیش استفاده از سیستم بومیش هست و خوب هر کار میکنه.سن مامز جدیدشون هم که در حال تکمیله.

و یک نکته دیگه؛ بازی ها و رکوردشکنی های خوب مسی جلوی بیلبائو بوده که اتفاقا این بار همه فرصت 400 تایی شدن رو داره.مسی کلا جلوی بیلبائو فوق العاده بازی میکنه.چند تا حرکت های جالب و اتفاقاتی که از مسی به خاطر دارم جلوی همین بیلبائو: اون شوت خوفناکش که به تیر خورد(فصل 09-2008 با پیراهن زرد رنگ بارسا)، دریبل 1 پا 2 پا سه تا بازیکنشون نزدیک باکس حریف و زمین خوردن مسی(فصل 11-2010)؛ بازی 5-1 که مسی به رکورد مولر رسید تو سال 2012 یا بیشترین گل زده یک بازیکن تو اروپا برای مسی.و آخرین قهرمانیمون تو کوپا (ویدئو رو پایین ببینید)و رفتن پپ و اومدن تیتوی فقید 100 امتیازی( که با 15 امتیاز تحقیرشون کردیم رئالی ها رو).شما چی به یاد دارید..؟

مسی

سن مامس جدید.در حال تکمیل...

۲۲ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بازی با بیلبائو من رو یاد اولین گل آبیدال در پیراهن بارسا انداخت. اون بازی که تو کوپا 1-1 شد و ما با گل زده رفتیم بالا. خوشحالی جالب اریک هم هیچوقت یادم نمی ره. یادت بخیر، اریک...

البته یادتونه که اریک دومین گلش رو هم به رئال مادرید زد روی پاس استثنائی ِ مسی. فکر کن تو عمرت دو تا گل زده باشی، یکیش تو الکلاسیکو باشه.

پ.ن : فکر می کنم بد شانس ترین تیم بارسا، همون بارسای 2011-12 بود. تو اوج شایستگی از لیگا و چمپیونز لیگ بازموندیم...

۲۲ شهریور ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۳,۳۸۷ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۹,۷۱۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۷۶ بازدید
۱۵ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۴۷ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۲۵۱ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۰۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۷۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۸۳ کاربر آنلاین است. (۳۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۸۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!