به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران [كميل حسين پور|Dark_Rider]
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Capitan نوشته:

خوب داداش اومدم نقد کنم اما دیدم اکثر چیزا گفته شد...

فقط یه نقدی بهت وارد هست و بس
چهره واقعیت رو برا کسایی در برا جاهایی نشون بده که ارزش داشته باشن.....

و دیگر هیچ

لايك

۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
الناز نوشته:

خب خب الی وارد میشود

ببین داداش در ابتدا شما خیلی خوبی خیلی مهربونی خیلی بامنطقی....
و در ادامه
ببین تو مهربون هستی اما مهربونی تا یه جاییش خوبه...زیادی که آدم مهربون باشه اونم تو دنیای مجازی خیلی بد میشه...اینکه میخوای به همه کمک کنی قابل تقدیره اما باید کاری کنی یعنی یه حد و حدودی واسه اطرافیانت بذاری...
منطقت بالاست اما همون اندازه قدرت اعصابت پایینهاصن اعصاب نداری...بهتره به اعصاب خودت مسلط باشی...خودت میدونی که جوونا وقتی یکی مخالفشون باشه از حرص اون کل کل میکنن الکی وقتی تو سریع جوش میاری باعث میشه دیگران هم عصبی بشن...اگه میخوای این اطلاعاتی که خیلی هم بالاست و خوبه رو در اختیار مردم بذاری اول باید رو خودت کار کنی و به اعصابت مسلط باشی تا بتونی با خوش رویی با اونا حرف بزنی تا حتی اگه مخالفن بهش جذب شن مثل همین استاد رائفی پورمیبینی که با خنده و با منطق و بدون عصبانیت حرفشو راحت میزنه و خیلیا هم نظراتشون با صحبتاش تغییر کرده
بعدش اینه که با هرچیزی وقتی عصبی میشی یه نقطه ضعف از خودت نشون میدی باید سعی کنی این اخلاقتو درست کنی
به دیگران انقد راه نده که وقتی چیزی شد غر بزنی
دیگه چیز بدی تو رفتارت نمیبینم آهان
نباید به هرکسی هم رو بدی...اینو بخاطر خودت میگم...بذار افراد رو با همون جدیتی که همیشه داشتی بشناسی بعد اگه توشون اون جنبه رو دیدی یه کم بهشون راه بده اونم ی کم لازم نیست همه چیز رو دیگران بهت بگن یا تو همه چیزو بهشون بگی...
به عنوان یه خواهر میگم تو بحثا مواظب احترام خودت باشنذار کسی زیر پا بذارتش
من بقیه نقدهارو نخوندم پس لدفن جوابامو کامل بده

سلام
حرفاتو قبول دارم
تو بخش اعصاب و رفتار حق رو به بقيه ميدم البته انصاف هم بايد رعايت بشه، من خيلي رو خودم كار كردم، شايد يكي از كاربرايي باشم كه تو دو سال 100 درجه تغيير كرده و انصافا بازم دوست دارم تغيير كنم
نسبت به دو سال پيش رو معقوله احترام بيش از حد كار كردم فقط يه جايي ميرسه كه طرف خودش واسه خودش احترامي قائل نميشه
اونجا ديگه بايد حقو به من بدين

در مورد رفتار با اطرافيانم سعي كردم هميشه در حدي باشم كه دوست دارم بقيه با من باشن، نه بيشتر از حد نه كمتر

موفق باشي

۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Lika نوشته:

الوعده وفا!

خوب بدون مقدمه چینی چیزایی که تو ذهنمه رو بگم که حسابی کنجکاوم برم بقیه ی نقدارو بخونم! به خصوص اونی که بهش اشاره کردی!

سلام
ايول

نقل قول
اول از همه این که خیلی مهربونی و دلسوز. اما به نظرم یه جاهایی به قدری این ویژگیت برجسته میشه که به خودت و گاهیم به اطرافیانت لطمه می زنه! ببین تا یه جایی محبت خوبه اما زیاده رویش میتونه مخربم باشه!

اگه بقيه حدو حدود خودشون رو بدونن اين مشكل ژيش نمياد ولي خوب راست ميگي و همه يه جور نيستند
البته زياد اين معقوله محسوس نيست واسم بايد روش بيشتر تمركز كنم

نقل قول
مورد دوم اینه که یه جاهایی بدجوری از کوره در میری! خیلی وقتا صبوریا ولی درمورد یه سری مسائل زیادی حرص و جوش می خوری! عصبانیتات خطرناکه! هم خودتو اذیت می کنه، هم باعث کدورت میشه.
اگه بتونی کنترل بیشتری رو اعصابت داشته باشی بهتر میشه!

بله همينطوره

نقل قول
مورد بعدی که تا حدودی جوابمو دادی ولی بازم می گم واسه یادآوری. حساسیتت رو یه سری چیزا بیش از حد زیاده. کلا با بیخیالی میونه ی خوبی نداری اما یه وقتایی باید بیخیال بود. مسائل ناراحت کننده ی زیادی دور و بر هممون اتفاق میوفته اما ما فقط تو بعضیاش میتونیم مفید واقع بشیم. اون جاهایی که می بینی میتونی کمکی کنی و کاری از دستت بر میاد انجام بده ولی وقتی نمیتونی کاری کنی خودتو داغون نکن! چون نه تنها تو اون مسئله تاثیری نداره بلکه باعث عذاب و پریشونیت میشه! به فک خودتم باش!

نقل قول
یه مسئله دیگه ام بود که خوش بختانه رفع شد!
می خواستم بیام از بی معرفتیت گله کنم که شانس آوردی جلوشو گرفتی!

به قول يه خواننده زمان طاغوت كه ميگه
نه اينكه باغبون نيست ، در گلخونه بسته است

نقل قول
خوبیاام که هم خودت میدونی هم خیلی وقتا بهت گفته شده! این جا باید از فرصت استفاده کرد و ازت بد گفت!

راستی از کنار اومدم!

موفق باشی!

خوب كردي از كنار اومدي

۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Samira نوشته:

سلام. شاید این حرفایی که میزنم تکراری باشه، اما بشنو دیگه، چه کنم.

سلام
نه تكراري تكراري نبود

نقل قول
به نظرمن آدمای کره زمین تو یه هرم زندگی می کنن. یعنی برحسب اطلاعات، درک و شعورشون تو یه هرم قرار می گیرن. ما هم تقریبا قاعده نشینای این دنیاییم. وقتی می خوای حرفی بزنی، این رو هم در نظر بگیر که ما خیلی چیزا رو نمیدونیم یا اگه میدونیم درست نیستن. پس به نظر من تنتها چیزی که میشه قاطع ازش حرف زد، دینمونه. اونم اگر اطلاعاتمون نسبتا کامل باشه. سعی کن تو حرفات جایی برای بازگشت بذاری، همه پلها رو نشکن.

با بخش دين موافقم
ولي قرار نيست بجز دينمون هرچيز ديگه اي رو بزاريم تو قاعده اشتباهات
درسته هر چيزي كامل نيست تو دنيا
ولي اگه معيار درست براي سنجش حق از باطل داشته باشي قطعا بعضي چيزا تو دنيا سرتر و كاملتر و درست تر از بعضي چيزاي ديگه هستند
اين باور قلبي منه كه اگه بتوني به اون ملاكهاي تشخيص حق از باطل برسي توان تفكيك همه مطالب رو به نحو احسنت پيدا ميكني

نميگم اون قالب رو كامل بدست اوردم ، ولي انصافا خيلي روش كار كردم

نقل قول
وقتی داری بحث می کنی، بعضا دیده میشه با حرف طرف مقابلت قانع میشی اما به روی خودت نمیاری

حرف اگه درست و قانع كننده باشه قطعا قانع ميشم
قرار نيست هر وقت قانع ميشي به روي خودت بياري كه، قراره دركتو بالا ببري و بيشتر بهش فكر كني«

نقل قول
. سعی می کنی با وارد شدن از یه دریچه دیگه یا مطرح کردن یه سری قرعیات، ذهن مخاطبت رو منحرف کنی. اونم که میخواد تو رو قانع کنه، این موضوع ادامه پیدا می کنه اما دیگه هدف قبل رو نداره

قبول ندارم
من هيچ وقت، تمايلي به انحراف ذهن ديگران ندارم و نداشتم حتي در راستاي خير

هرچيزي بايد درست به بقيه داده بشه تا طرف با ميل قلبي و منطق عقلي سمتش بره نه با چيز ديگه

من فقط حرفامو به صورت مصداقي و با بيان هاي مختلف ميزارم جلوي فرد، تا خودش يكم بيشتر فكر كنه و انتخاب كنه! همون طور كه اون فرد هم ازاده اينكارو بكنه

نقل قول
. قبول کردن اشتباه و گاها مطرح کردنش هیچ وقت نشانه ضعف و یا کم آوردن نیست.

بر منكر اين حرفت لعنت

نقل قول
اون مورد تمسخری همکه آقا کیاوش گفتند، واقعا در موردت صادقه. هرچند کم، اما در شانت نیست.

سر نقد كياوش توضيح ميدم

نقل قول
صبرت رو زیاد کن. این موضوع تو خیلی مسائل بهت کمک می کنه؛ هم میتونی فشارهای زندگی رو راحت تر تحمل کنی و هم از این حرص و جوشی که اکثرا بهش اشاره میکنن، فارغ میشی. بعضی از برخوردها نیاز نداره که بلافاصله پاسخ داده بشه؛ میتونی با یه زمان دادن به خودت و طرف مقابل، بیشتر از قوه عقل و منطقت استفاده کنی تا بعضا ترمیم غرور جریحه دارت.

غرور من جريحه دار نشده تا الان سر اين چيزا
فقط گاهي اعصابم خورد ميشه و بعضا حسرت اون زماني كه صرف يه سري چيزا كردم رو ميخورم
درمورد صبر قبول دارم حرفتو

نقل قول
بین احساساتت تفکیک قائل شو؛ علاقه، دوستی و ترحم. به نظر من اون دو مورد اول ارزش زیادی دارن اما ترحم رو از زندگیت حذف کن. اگر محبتی کنی که توش ترحم نباشه، حتی اگر جوابی نگیری یا عکس العمل نادرستی ببینی، واگذارش می کنی به خدا. اما ترحم، عذاب وجدان میاره، پشیمونی میاره، توقع میاره.

قبول ندارم
من به كسي ترحم نكردم اگه ميبيني توقع دارم گاهي درمورد بعضي چيزا دلايل عمده اي داره
ولي تنها دليلي كه تو اين بحث صادق نيست همين ترحمه

قاعده قانون انسانيت يه سري وظايف رو ميزاره و در قبالش هم يه سري توقعات رو قطعا داره و نميشه گفت توقع نباشه ولي توقع بايد منطقي و معقول باشه
كه فكر نميكنم تا الان توقع غير منطقي از كسي داشته باشم

نقل قول
. نخواه همون موقع بهترین رفتار رو داشته باشی و هرچی دیدی، ببخشی و چشم پوشی بعد که به جایی رسید که از نظر تو سو تفاهمه، کاسه چه کنم چه کنم دست بگیری. آینده نگر باش و به نظرم تو این زمونه بهتره چاشنی بد بینی رو یکم غلظت ببخشیم.

روش فكر ميكنم

نقل قول
این موضع رفتاریت تازگیا کمتر شده اما هنوزم هست؛ به تبعیض جنسی معتقدی!

فقط بخش كوچيكش مونده
ولي عمدشو حل كردم
اونم تبعيض نيست به نظرم فقط يه جور حس جاه طلبيه
تبعيض مصداق بارزش عدم مقبوليته ولي مقبوليت خيلي چيزا برام ثابت شدس فقط گاها تو برخي مسائل نميتونم بهش عمل كنم
كه البته برخي مواردي كه امروز اومده تو بحث تبعيض و اين حرفا رو هم قبول ندارم و چون اين پايه و اساس براي من معقول نيست اسمشو تبعيض نميزارم، مشكل خودشونه كه زيادي مصداق هاي اشتباهو دور خودشون جمع كردن

نقل قول
موفق باشی و شاد.

ممنون

پ.ن
من ادم نسبي گرايي نيستم و از نسبي گرايي هم خوشم نمياد
اينو در راستاي حرف اون هرم گفتم
نسبي گرايي ظاهر جالبي داره ولي وقتي واردش بشي قطعا فريب ظاهرشو ميخوري

همين

۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کوری کوردِم نوشته:

خب منم وخت کردم بیام نقد کنم
خوبیاتو نمیگم چون حوصله ندارم
اما............:

سلام

نقل قول
اولا این که بعضی اوقات واقعا میری رو اعصاب.یعنی بعضی اوقات میای سه ساعت میشینی مینویسی نمیگی که آقا من حالم خرابه چرا باید حال یکی دیگه رو خراب کنم؟

فكر كنم اين موضوع خيلي كم شده از وقتي وبلاگو راه انداختيم خيلي كم شده
ولي حرفت قبول

نقل قول
دفترچه خاطراتو واسه همین موقع ها گذاشتن دیگه.بعضی اوقات با یه شور و نشاط خاصی میام تو سایت یهو از اون پستات میبینم دپسرده میشم کلا

نقل قول
دوما این که همیشه مرغت یه پا داره.خودت مطالعه کردی.بعد فکر میکنی که این مطالعه صد در صد درسته.یک درصد فکر نمیکنی که آقا کسی که داره باهات بحث میکنه احتمالش هست که مطالعه کرده باشه.یعنی فکر میکنی علامه دهری

مخالفم با حرفت اولا وقتي من درمورد چيزي اطلاعات كسب ميكنم در مورد نظريه مخالفشم تا جايي هم كه ميشه ميفهم، در ثاني اينكه ميگي فكر ميكني طرف مقابلت مطالعه نكرده هم درست نيست، من مطمئنم اونم واسه خودش منابعي داره ولي اين حق بايد براي من قائل داده بشه كه من منابع طرف مقابلمو فاقد اعتبار بشمارم اونم با معيار هاي درست
قرار نيست هركي هر حرفي بزنه درست باشه
و منم قبول كنم، يه سري معيارها دارم واسه خودم، قطعا معيار هام هم شخصي و خودمحورانه و از روي علايق شخصي نيست

نقل قول
بعضی اوقات یه سری تیکه هایی میندازی که فوق العاده زشته و به خاطر همین من تصمیم گرفتم اصلا هیچ بحثی باهات نکنم

قبول دارم اينو
روش كار ميكنم

نقل قول
خیلی پسر گلی هستی ولی تو بحث صحبتای قشنگی نمیکنی.این بدترین ایرادته که داری.

البته بستگي داره قشنگي رو تو چي ببيني تو ظاهر يه بحث يا تو عمق و محتواي يه بحث فكر كنم تو عمق و محتواش بحثا بسيار جالب و شيرينه

نقل قول
این که چند تا بزاری و بگی فقط میتونم به حرفات بخندم اصلا قشنگ نیست(در بعضی موارد هم دیده شده که واویلا)

بله اين اشتباهه ولي انصافا حس اون لحظه من بعد از خوندن بعضي حرفاست

نقل قول
جالب اینجاس که تو اکثر بحثات همین حرفو میزنی.در حالی که مسخره کردن خاصیت بحث نیست.مسخره کردن مسخره کردنه و به درد کوچه و بازار میخوره

مسخره كردن؟ من فكر نميكنم شخص خاصي رو مسخره كرده باشم چون از اين بدم مياد
ولي بعضي عقايد قبول كن واقعا ابتداييه
شايد بعضي حرفاي من براي تو مسخره بياد
چون بر اساس معيارهاي تو بچه گانه به حساب بياد و تو سطوح بالا زدن اين حرفا فقط خنده اوره

نقل قول
.من اصلا نمیتونم به خودم بقبولونم که دارم با یکی بحث میکنم،اونم بحث منطقی،بعد یهو بیای همچین نوع صحبتی به کار ببری.چرا؟ چون اینجا گاراژ غدیر ژانگولر نیست که اینطوری بخوای با تمسخر بحث کنی.من به شخصه اینجور مواقع(تو رو نمیگما کلی میگم یعنی هر موقع اینطوری شده)این مسئله رو میزارم پای کم آوردن و صد البته که ناراحت میشم.

ما كشتي نميگيريم كه كسي كم بياره
گاراژ هم كه مثال زدي جاي جنگ انداختن خروس جنگي و شرط بندي ورقه نه بحث هاي ديني و سياسي و اجتماعي

اين سطح از تمسخري كه ميگي رو قبول ندارم
انصافا گاهي قبول دارم تيكه هام سنگين و اشتباهه، ولي نه در اين حد كه ميگي
كم اوردن هم تو يه بحث معنا نداره، كسي كه دنبال حقيقت باشه بايد از قبول كردن حرفاي ديگه استقبال كنه
و اين نشونه پيروزيه نه كم اوردن ما سر اين بحث نميكنيم كه كي بيشتر ميفهمه يا اينكه كي ميتونه بيشتر رو عقايدش بياسته
ما داريم بحث ميكنيم كه كدوم يكي درست تره

فكر كنم در اين راستا كم اوردن جمله جالبي نيست
براي هر دو طرف

نقل قول
نکته بعدی اینه که بعضی وختا خودتو زیادی گنده فرض میکنی(هرچند انگشت کوچیکه ی حسین هم نیستی (هرچند حسین هم داره بهتر میشه))یعنی فکر میکنی خیلی آدم بزرگی هستی.فک کنم خودتم این مسئله رو قبول داشته باشی.

در اين راستا با حرف حسين موافقم
گندگي به سن ، لباس و يا چيزاي ديگه نيست
بزرگي به عقلو شعور و فهمه
شايد يكي بياد بگه من پروفسور هستم و از فلان دانشگاه مدرك فلان دارم ولي وقتي حرف ابتدايي ميزنه نشون ميده فقط ظاهرش گندس و اون محتويات عقلش كوچيكه

نقل قول
یه چیزی که خیلی ازت ناراحت شدم و نگم نمیشم() اون قضیه ی شکایت از ناظران بود که اعلام کردی

من واقعا تا قبل از این موضوع فکر همچین چیزی رو از تو یکی لا اقل نمیکردم(حتی خودمو فکر میکردم ولی تو رو نه)

بهتر نبود اين مسئله رو تو جمع مطرح نميكردي؟ چون فكر ميكنم بر اساس قوانين اين حرفا بايد همون تو بمونه
ولي خوب حالا كه مطرح كردي جواب ميدم
من نقدهاي به اين سيستم دارم و داشتم، دو سري اين نقدامو به صورت جدي مطرح كردم، اون حرفي هم كه زدم شايد لحن حرف زدنم باعث ايجاد شكاف يا برداشت غلط بشه ولي منظورم تنها كسي كه نبود خودم بودم
به چشم داشتم ميديدم براي چند نفر كه دارن تلاش ميكنن چه پذيرايي ميشه
واسه همين اين حقو داشتم كه نسبت بهش اعتراض كنم
بيشتر خواستي بدوني به صورت خصوصي حرف ميزنيم

نقل قول
حالا کلی نوشتیم و نوشتیم ولی حیفه که نگیم:
کمیل کلا آدم فوق باحال،پایه،ناظر نمونه(حیف که نداریم همچین پستیو)و بهترین شخص واسه نظارت مباحث آزاده.
اما بحث اینجاس که بی تردید میتونه بهتر بشه.و امیدوارم که بهتر شه و البته که مطمئنم میشه

موفق باشی

ممنون لطف كردي
سعي ميكنم بهتر نه بهترين باشم
موفق باشي

۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Eddard Stark نوشته:

به چند نکته ای اشاره میکنم که از نظر خودم خیلی روی اعصابه:

و اما بهترين نقد اين دوره
حسين

نقل قول
1- یهو جو میگیره، میای میگی دیگه خسته شدم از این زمون، مردمی که ال و بل... اینقدر از این نحوه نگارش احساس زده بدم میاد که حد نداره. تاثیر کلام رو به قتل میرسونی رسما؛ به تجربه دیدم، وقت سیری و عصبانیت نباید نوشت، نتیجه پر از اشتباه میشه.

با حرفتم موافقم ولي اون موقع كه من دست به كيبرد ميشم فشار بسيار زيادي رومه و تحملش انصافا برام مشكله
تنها راه تخليه روانيم شده تايپ كردن
كه براي كوتاه مدت تاثير بسيار خوبي داره واسم

نقل قول
تو مطالعه زیادی داری، ولی مطالعه ت فقط به وسعت اطلاعاتت اضافه کرده، به اطلاعاتت عمق نبخشیده. بسیاری از مسائل رو میدونی، ولی وارد بحث که میشی میبینیم صرفا اطلاعاتی برای ارائه کردن داری و قدرت دفاع از حرفت رو نداری؛ اینجا دو نوع استراتژی برای دفاع داریم، حرکت در عمق نظریه، و ارائه اطلاعات بیشتر از نظریه؛ که تو روش دوم رو انتخاب میکنی و مدام تحلیل رو به مخاطب واگذار میکنی، میگی من کوهی از اطلاعات بهت میدم، خودت باید بفهمی تضادش با معلوماتت چیه و بعد از تضاد نتیجه بگیری. درحالیکه همه از این تضاد نتیجه دلخواه تو رو نمیگیرن. در نتیجه وقتی روی مطلب خاصی فوکوس میشه ممکنه نتونی از عقیده ت دفاع کنی.
زمان ارائه مطلب باید بجای مخاطب فکر کرد. وقتی میذاری مخاطب خودش فکر کنه در 80% موارد به خطا میره، چون تو در ارائه مطلب قدرتمند نیستی (این تو که میگم منظور شخص گوینده ست).

جالب بود انصافا
خيلي اين نقدت برام تاثير گذار بود
ولي فقط با يه تيكه حرفت مخالفم
من هميشه مايل بودم كه بقيه خودشون راهشون رو انتخاب كنن همون طور كه من اين ازادي رو داشتم، خودم انتخاب كردم و نقش خاصي توش دخيل نبوده ولي خيليا كمكم كردن
طرف بايد خودش به اين نتيجه برسه كه كدوم درسته
واسه همين بايد بزاري خودش تحقيق كنه فقط راهنماييش كني

اگه نتيجه دلخواه منو نميگيرن دو حالت داره يا من توان بيان مطلب رو نداشتم يا اينكه طرف يا خودش نميخواد يا از نظر چارچوب معيار شناسي مشكل داره
نقل قول

3- وضع نگارشتت فاجعه ست. من معنقدم قشنگ حرف زدن از حرفای قشنگ زدن مهمتره. در این زمینه بقول حسام زدی گاراژ. خودت دیدی وقتی من مینویسم خیلیا ترجیه میدن پست منو نادیدیه بگیرن، چون نمیخوان یا نمیتونن به اندازه ای فکر کنن که جواب منو بدن، در حالیکه اکثرا حرف من و تو یکیه (بحث تعریف از خود نیست، بحث مثال سر دستیه). دلیل عمده این اشکال اینه که مطالعه کتابی نداری، مطالعه دیجیتالیت از مطالعه کاغذیت بیشتره. روزنامه و مجله در کنار کتاب اهمیت ویژه ای داره، کتاب و مجله رو فراموش نکن.

اره خدايي ، خودم از نوع نگارشت فوق العاده خوشم مياد چون يه نوع جذبه و چهره خاصي داره
يه سري كتاب رديف كردم
الان باعث شدي استارتشو زود تر بزنم
فقط توقع نداشته باش از همين اول كل سيلماريليون رو حفظ كنم

نقل قول

4- با این حرف حسام مخالفم که میگه طرفو میشوری میذاری کنار؛ به نظر من باید این کارو بکنی، چه معنی داره هر ننه قمری از جاش بلند شد بیاد به عقاید دیگران فحاشی کنه؟ هرکی از خانم والده قهر کرد حق نداره خودش رو در حد نقد عقاید ما بدونه، بنابر این گاهی لازمه بعضیا بشینن سر جاشون، جواب توهین توهینه، جواب احترام هم اخترام، با هرکس باید از راهش برخورد کرد، به هرکس به اندازه ظرفش باید آب داد. ولی نکته ای که اینجا اهمیت داره اینه که به خودت مسلط باشی، عصبانیت باعث نشه حرف غلط بزنی یا رفتار نسنجیده بکنی، که اینطور نیستی معمولا.

موافقم تا حدودي

ممنون
اگه بخوام به نقدا نمره بدم نقد تو بيشترين نمره رو ميگيره
موفق باشي

۴ شهریور ۱۳۹۱
پاسخ به: نقد کاربران [كياوش حسيني|Kiavash13]
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
سر اخر هم يه سري نكاتو بگم
اين بحث اعصاب كه اكثر دوستان مطرح كردنو قبول دارم
دارم اين چند وقته سعي ميكنم با نوع جديدي از كنش ها آشنا بشم كه تبعيات اون عصبانيت من يا طرف مقابلم نباشه.

بايد سعي كنم برخي مسائل رو نديد بگيرم،البته نديد گرفتن نشونه تاييد و مقبوليت نيست و قطعا از نظر من خيلي چيزا مردوده ولي اگه كاري از دستم بر نمياد بايد بيخيالش بشم

اينكه برخي نقداتون رو قبول نميكنم دلايل عمده اي داره، يكيش اينه كه اينجا فضاي سايبريه و كسي نميتونه به طور قطع در برابر نفر روبه روش نظر بده چون نميتونه بشناستش
و يه سري ابعاد شخصيتي هست كه طرف فرصت استفاده از اون رو پيدا نميكنه يا اينكه كلا علاقه نداره زياد استفاده كنه

از همه دوستاني كه نقد كردن تشكر ميكنم

همه تلاشمو ميكنم كه اين نقدا رو جدي بگيرم، و همشون انصافا برام مهم بودن

از الان ميتونيد كياوش رو نقد كنيد

۴ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دوستان لطفا نقد کنین
و درست و حسابی نقد کنین
یجوری نقد کنین که خودمو درست کنم دیگه

دست گلتون درد نکنه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
از: تهران
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
سلام خوبید؟خب من که مثل بچه های قدیمی زیاد شما رو نمیشناسم اما تا یه حدی میدونم که خیلی شوخ طبع هستید اسپمر خوبی هستید البته به خیلی چیزا که بعضیا اصلا توجه نمیکنن توجه میکنید مثلا به ناراحتی همنوعتون توجه دارید والکی ازش نمیگذرید و بهش کمک میکنید از طرز بیانتون کاملا مشخصه که منطقی هستید و یه حرفی رو تا ازش مطمئن نباشید نمیزنید و با پایه و اساس حرف میزنید تا حالا برخورد بدی ازتون ندیدم توی بحثا به شخصیت کسی توهین نمیکنید و این نشانه شعورتونه هر وقت که با نظر کسی مخالف باشید در نهایت ادب و احترام حرف میزنید به نظرم بحث منطقی همینه نه اینکه آخرش به دعوا و جدل بکشه

موفق باشید

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۵ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
NILOOFAR نوشته:

سلام خوبید؟

سلام.مرسی

نقل قول
خب من که مثل بچه های قدیمی زیاد شما رو نمیشناسم اما تا یه حدی میدونم که خیلی شوخ طبع هستید

خیلی که نه ولی خب هستیم
نقل قول
اسپمر خوبی هستید

شما تعداد ارسالای منو با توجه به تاریخ عضویتم نگاه کن،بع یه نگاهی به کمیل و حسام و حسین و اینا بنداز ببین چقد اسپمرم
نقل قول
البته به خیلی چیزا که بعضیا اصلا توجه نمیکنن توجه میکنید مثلا به ناراحتی همنوعتون توجه دارید والکی ازش نمیگذرید و بهش کمک میکنید

البته این خاصیتو اکثر بچه های اینجا دارن منتهی مث من نیستن و نمیگن تا ریا نشه
نقل قول
میکنید از طرز بیانتون کاملا مشخصه که منطقی هستید و یه حرفی رو تا ازش مطمئن نباشید نمیزنید و با پایه و اساس حرف میزنید

البته بی شوخی بعضی اوقات اینطوری نیست.ولی چقد جالب که تو دوره ی قبلی نقد هم اکثرا همینو میگفتن

نقل قول
تا حالا برخورد بدی ازتون ندیدم توی بحثا به شخصیت کسی توهین نمیکنید و این نشانه شعورتونه هر وقت که با نظر کسی مخالف باشید در نهایت ادب و احترام حرف میزنید به نظرم بحث منطقی همینه نه اینکه آخرش به دعوا و جدل بکشه

برخورد بد که زیاد داشتم شما ندیدی
مثلا چند وخت پیش یه بحثی با امیر کردم کم مونده بود به چاقو کشی منجر بشه ،بدترین بحثم تو این 3 سال عضویتم بود که جفتمون حل شده بودیم تو یه مسئله ای
نقل قول

موفق باشید

مرسی و همچنین

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۹۳۱ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۶۹ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۳۱۰ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۰۶۳ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۷۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۶۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۸ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!