به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران [حسين| HO3INR ]
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کـــــــــــوثــــــــــــر نوشته:

سلام بر شما حسین!

نقد بچه ها رو خوندم
و تمام صفات شخصیتی خوبی رو که این چن وقت ازت دیدم رو بقیه بچه ها گفتن ... منم بخوام همونا رو بگم بی مزه میشه .
ولی یه سری نقدا هست که کسی نگفت ... به نظر من اومده شاید اشتباه اومده!
وقتی یکی یه بدی ای در حقت بکنه نمی بخشیش یا احتمالا خیلی دیر می بخشیش یا شایدم می بخشیش ولی فراموش نمی کنی به هر حال هر جوری که هست , قضیه به سانتیاگوی مخ مبارک منتقل نمیشه... نشونه اشم به یاد آوردن قضیه گاه و بی گاهه!
کلهم جدی می گیری این جور مسائلو (الان هر چی فک می کنم نمی تونم تشریح کنم منظورم از این جور مسائل رو ... در آینده که تونستم انشاا... میگم)
و بقیه انتقادات برا جلوگیری از هر گونه خشونت تو مخمان نگر می داریم...!مبادا که شمشیری ما رو دو نیم کنه!
موید باشید !

سلام

نه، اصلا بحث بدی نیست. این مسئله مهشید خانم، بخاطر حالت خاصی که داشت اینطوری شد. من اصلا تو ذهنم جایی برای خاطرات بد نمی ذارم. برام بیشتر این مهمه که وقتی اشتباهی توسط کسی انجام میشه، از اشتباهش درس بگیره. در مورد خودم هم همینطورم؛ تا وقتی که مطمئن نشم دیگه اون اشتباه رو تکرار نمی کنم، سعی نمی کنم نتیجه نامطلوبش رو فراموش کنم. همین یک مورد هم بود، این نشون میده که اون شخص چقدر برام عزیزه که نمی خوام براش مجددا مشکلی پیش بیاد.

اینجا همه امان نامه دارن. شما انتقاد بکنید. اگر نمی خواستم نقد بشم، نمی ذاشتم کمیل اسممو بذاره تو لیست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Devil may cry نوشته:

این اقا حسین یا همون حسین خودمون

خیلی بچه خوبی

باتربیت ، با ادب ، همیشه دستاش شسته ، گیرالکی زیاد میده ، عکسهای باحالی میگیره، مسئولیت پذیر ، ادم با سلیقه ای ، نمیدونم چرا از ایفون خوشش نمیاد ولی این چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه

درکل خصوصیت بدی ازش دیده نشده البته فعلا

سلام

من با iphone مشکلی ندارم بخدا!، ولی دلیلی نداره خودم برم اینهمه خرج یک جسم 10 سانتی بکنم، که بذارم تو جیبم عرق کنه.

دمت گرم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سولماز نوشته:

منم یه نقدی میکنم و میرم.
صرفا هر کی یه سری جنبه های خوب و بد داره! خوبی هاشو که همه میدونن لازم به ذکر نیست.
چون نمیخوام نقدم تکراری باشه حرفای دوستان رو تکرار نمیکنم.
فقط یه چیزی این حس بهترین بودن و بهترین انجام شدنت قابل تحسینه ولی این برخورد نادیده گرفتن و درک نکردن طرف مقابلت اصلا خوب نیست همه چیز نباید همیشه همونطور که تو میخوای باشه توقعتو بیار پایین چون بقیه رو آزار میده.

ببین تو کار اخبار اگر منظورته، من مدت ها فکر میکنم برای هر کار، بعد میگم به شما که انجامش بدین، وقتی بعد از کلی توضیحات بازم کار اشتباه انجام میشه طبیعیه که من نپذیرم دلایلت رو برای نقص کارت.
من درک میکنم، ولی اولا همیشه نباید به روی تو بیارم که درک کردم، ثانیا وقتی قبل از کار نظرت رو درباره کار میپپرسم و تو هیچی نمی گی، یعنی فکر من از نظرت اشکالی نداره، بعد که میری و توش اشتباه میکنی، دیگه دلایلت پذیرفتی نیست. دقتت رو باید افزایش بدی.
هیچوقت بخاطر اشتباهت به خودت حق نده، این باعث میشه در مقابل تکرار اشتباه واکسینه بشی.
سعی نمی کنم هیچوقت نادیده بگیرم کسی رو، اگر پیش اومده معذرت میخوام، که عمدی نبوده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بالاخره یه جوری باید خرجم در بیاد دیگه. اهداف بلند مدتم یکم زیادی برای سنم سنگینه، نیاز به تلاش زیاد داره. خودم دوست ندارم اینهمه فشار رو، ولی چاره ای نیست. بعضی وقتا از بیخوابی و زیاد پای کامپیوتر نشستن پِلکم زخم میشه، ولی باز چاره ای نیست.

آره خب! ولی من که به شخصه اگه جای تو بودم مسئولیتهایی که واقعا زیاد مهم نیستن رو کم می کردم!
البته توی همچین مواردی هیچ وقت هیچ کسی نمیتونه زیاد اظهار نظر کنه! بالاخره خودت عاقل و بالغی و خودت مصلحتتو بهتر میدونی

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۹ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
behzad نوشته:

برادر حسین به نظر میرسه که بنانِ مبارک داره از فرط تایپ های مداوم اثرش رو از دست میده،فکر نمیکنم هدف از تاسیس این اتاق نقد این بوده باشه که آدما اینجا نقد بشن و از این نقد شدن توشه ای بر ندارن و تمام کارشون سعی در جواب دادن و مقابله و انکار حقایقی باشه که کاملا در موردشون عیان ومشهوده.

حقایق که نه، تصورات! تضمینی هم نیست که تصورات شما درست باشه، که نیست. این حق هم به من داده شده که دفاع کنم از خودم در مقابل نقد های غیر واقعی؛ که بیشترش بخاطر پست های حضرتعالی و تذکرات منه.

نقل قول
اونچه من در خصوص نقد های منفی اساسی که در موردت گفتم اکثریت در موردش متفق القولن از این فرصت استفاده کن در جهت رفع این معایب و مطمئن باش کسی تو رو به خاطر کامل نبودن در همه زمینه های اخلاقی،نظری و عملی مواخذه نخواهد کرد و انتظار نمیره که تو با تمام این مسائل محشور باشی ،

حتما همینطوره.

نقل قول
چرا که همه ما انسانیم و لازمه انسان بودن ،نقصان.

مخالفم.

نقل قول
و استفاده کن از نقد های مثبت در جهت هر بیشتر شکوفا ساختن و پرورش دادن آنچه که دیگران در موردت می پسندند.

همینکار رو میکنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مجنون حسینم، مدیون ابالفضل. نوشته:

الان که به روم خندیدید یه درخواست بکنم؟

جان هر کسی دوست دارید بیخیال این والنسیا بشید، دست گذاشتید رو نقطه ضعف ام، خدا رو خوش نمیاد.

تا من بروت خندیدم باید بری سر یخچال؟

تو کی میخوای بزرگ شی؟ من مگه والنسیا رو ازت گرفتم؟ استعفا دادی، تیم خالی بوده، من گرفتمش. اینکه تو نمی تونی حتی یک هفته سر حرفت بمونی مشکل من نیست، وگرنه خداشاهده خوش ندارم حتی در این حد هم پرم به پرت بگیره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
امی نوشته:

هر کسی یه شخصیت قابل احترام داره.
فکر نمیکنم که این درست باشه که چون شما اونو لایق نمیدونید هر طور که بخواین باهاش رفتار کنید.
پیشنهاد میکنم حداقل ابتدایی ترین احترام رو به خاطر انسان بودن طرفتون براش قائل بشین.

شاید درست میگی. من هرطور که میخوام باهاش برخورد نمی کنم، توجهی که به دیگران دارم رو به اون نمی کنم. این هم بد نیست، من وظیفه ندارم که توجه کنم به همه، بعضی ها رو با نادیده گرفتن، احترامشون رو حفظ میکنم.
سعی میکنم.

نقل قول
حق دارین یادتون نیاد چون اونجوری دیگه ذهنتون جای خالی نداشت. منم همین طور دیگه.
اگر قرار بود همه ی تیکه ها یادم بمونه که دیگه مخم سوت میکشید.

حالا به دل نگیر تو هم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسعود نوشته:

آره خب! ولی من که به شخصه اگه جای تو بودم مسئولیتهایی که واقعا زیاد مهم نیستن رو کم می کردم!
البته توی همچین مواردی هیچ وقت هیچ کسی نمیتونه زیاد اظهار نظر کنه! بالاخره خودت عاقل و بالغی و خودت مصلحتتو بهتر میدونی

بجز اخبار کار دیگه ای ندارم اینجا، فقط هنر و ادبیاته، که اون هم به کسی نمی دم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Gandalf The White نوشته:

نقل قول
behzad نوشته:

برادر حسین به نظر میرسه که بنانِ مبارک داره از فرط تایپ های مداوم اثرش رو از دست میده،فکر نمیکنم هدف از تاسیس این اتاق نقد این بوده باشه که آدما اینجا نقد بشن و از این نقد شدن توشه ای بر ندارن و تمام کارشون سعی در جواب دادن و مقابله و انکار حقایقی باشه که کاملا در موردشون عیان ومشهوده.

حقایق که نه، تصورات! تضمینی هم نیست که تصورات شما درست باشه، که نیست. این حق هم به من داده شده که دفاع کنم از خودم در مقابل نقد های غیر واقعی؛ که بیشترش بخاطر پست های حضرتعالی و تذکرات منه.

نقل قول
اونچه من در خصوص نقد های منفی اساسی که در موردت گفتم اکثریت در موردش متفق القولن از این فرصت استفاده کن در جهت رفع این معایب و مطمئن باش کسی تو رو به خاطر کامل نبودن در همه زمینه های اخلاقی،نظری و عملی مواخذه نخواهد کرد و انتظار نمیره که تو با تمام این مسائل محشور باشی ،

حتما همینطوره.

نقل قول
چرا که همه ما انسانیم و لازمه انسان بودن ،نقصان.

مخالفم.

نقل قول
و استفاده کن از نقد های مثبت در جهت هر بیشتر شکوفا ساختن و پرورش دادن آنچه که دیگران در موردت می پسندند.

همینکار رو میکنم.

البته حقایق هم جزئی از تصورات ما هستن و بخشی از تصورات ما جزئی از حقایق،و این حقایق کاملا عینی،در ذهن ما تصورات نامیده میشه.
و اتفاقا کل این شناخت به پست های بنده و تذکرات حضرتعالی هم بر می گرده،این درسته، همه ما در این دنیای مجاز قطعا به همین پست هامون شناخته میشیم.
یعنی حضرت والا خودشون رو به دور از نقصان میدونن؟
کامل ذات اوست و نقصان از آن ما.
از این مرکب غرور پیاده شو اخوی تا به فرموده یکی از بزرگان مثل شتری مست به زمینت نزنه برادر!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب بریم سراغ جناب عکاس.

حسین از اون آدماست که تا از نزدیک نبینیش به روحیه لطیفش پی نمیبری و امکان داره تا مدت ها هم ازش بترسی.

ولی خوشبختانه من همون اوایل تو جشن سایت دیدمش و نکته جالب اینه که اولین نفری که بام حرف زد هم همین حسین بود.
برگشت گفت چقدر ساکتی یه چیزی بگو.

ولی نه جدا از شوخی از اون آدماست که تا باهاش برخورد نداشته باشی نمیتونی به اون صورت که باید و شاید در موردش نظر بدی.

در عین خوش برخوردی دوست داره شخصیت خودشو حفظ کنه برا همین با هر کسی نمیپره و به هر کسی هم رو نمیده.
یه جورایی حس میکنم وقتی طرفشو میبینه تقریبا میفهمه طرف تقریبا چه طوریاست که حس میکنم به خاطر همون عکاس باشی بودنشه.(البته من حس میکنما شایدم نباشه.) برا همین گفتم تا نبینیش نمیتونی درست نظر بدی در موردش.

به نظر من بزرگ تر از اینیه که خودشو میبینه.(قابل توجه دوستانی که گفتن بعضیا رو از بالا میبینه.)
گاهی وقتا لازمه بعضیا رو از بالا دید هر چند تازه حسین به نظر من این مقولشم در حد اعتداله.

کلا بچه معتدلیه.

با شخصیتشم حال میکنم، آدم جالبیه.

یکی از بهتریم خصوصیاتش هم اینه که جونش در میره برا رهبرو آقاش.

با اینکه سالها دور از وطن بوده ولی خصوصیات اراکیشو خیلی بهتر از من حفظ کرده.

در کل از اون دسته آدماییه که من احترام خیلی زیادی براش قائلم و اگر به رفاقت لایقمون بدونه افتخار میکنم که باهاش دوستم.

همیشه موفق باشی.
یا علی.

۱۹ دی ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۶۴۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۶,۰۹۹ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۶۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۴۰۶ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۸۱۵ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۵۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۴۸۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۵۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!