به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران [حسين| HO3INR ]
نام کاربری: kosars
پیام: ۵۲۴
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۰
از: ▫̲̲͡͡ ̲ ̲̲͡|̡̡̡ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡
طرفدار:
- ژاوی-مسی-پیکه-فاب
- ...
- هیشکدوم یه موقعی تیمای اصفهانی خوب بودن:4:
- اسپانیا
- هیشکدوم
- معلومه دیگه پپ
- هیشکدوم
گروه:
- کاربران عضو
سلام بر شما حسین!

نقد بچه ها رو خوندم
و تمام صفات شخصیتی خوبی رو که این چن وقت ازت دیدم رو بقیه بچه ها گفتن ... منم بخوام همونا رو بگم بی مزه میشه .
ولی یه سری نقدا هست که کسی نگفت ... به نظر من اومده شاید اشتباه اومده!
وقتی یکی یه بدی ای در حقت بکنه نمی بخشیش یا احتمالا خیلی دیر می بخشیش یا شایدم می بخشیش ولی فراموش نمی کنی به هر حال هر جوری که هست , قضیه به سانتیاگوی مخ مبارک منتقل نمیشه... نشونه اشم به یاد آوردن قضیه گاه و بی گاهه!
کلهم جدی می گیری این جور مسائلو (الان هر چی فک می کنم نمی تونم تشریح کنم منظورم از این جور مسائل رو ... در آینده که تونستم انشاا... میگم)
و بقیه انتقادات برا جلوگیری از هر گونه خشونت تو مخمان نگر می داریم...!مبادا که شمشیری ما رو دو نیم کنه!
موید باشید !

مطمئن برگرد
۱۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
این اقا حسین یا همون حسین خودمون

خیلی بچه خوبی

باتربیت ، با ادب ، همیشه دستاش شسته ، گیرالکی زیاد میده ، عکسهای باحالی میگیره، مسئولیت پذیر ، ادم با سلیقه ای ، نمیدونم چرا از ایفون خوشش نمیاد ولی این چیزی از ارزش هاش کم نمیکنه

درکل خصوصیت بدی ازش دیده نشده البته فعلا

۱۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
.: تختی :. نوشته:

سلام حسین جون

اول برام مشخص کن دلیلت از این حرف چی بود

سلام
ما هنوز نفهمیدیم سیدی بالاخره یا نیستی

نقل قول
حواشی تموم

1-تو کارش جدیه و شوخی هم نداره
2-اخلاق خوبی داره کاملا جدی شوخی میکنه باید بری تو نخش تا بشناسیش من تو جشن فهمیدم چه پسر گلی تشریف داره
3-از مرام هیچی کم نداره
4-قدیما با شمشیرش اسپم کشی بود برا خودش ولی جدیدا اومد تو خط ما
5-اصلا وقت اضافی نداره
فقط یه مشکلی دارم باهاش چرا ما میریم ارم نمیایی؟؟؟میخوایم یه کم باهات شوخی کنیما
ازش بدی ندیدم امیدوارم تو همه فریم های زندگیش موفق باشه

دمت گرم.

من با صدای جیغ مشکل دارم، اعصابمو میریزه به هم. جایی هم که نور رنگی زیاد باشه سر درد میگیرم! همین.

.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کاتالونیا نوشته:

حسین میگم یوزرت رو به Sleepless تغییر بده بعدش یه توان 2 هم بزار روش

همینجوری خوبه، بلکه اسلیپلس های آبکی خجالت بکشن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
كميل نوشته:

خوب حسین جان
منم یه دو خطی میخوام جدی نقدت کنم

اول از شخصیت ظاهریت میگم:
شخصیت جالب و منحصر به فردی داری در ظاهر خشن و خشک ولی عملا خیلی خونگرم و اجتماعی

تفکراتت بسیار خوب و مورد تحسینه و اینکه منابع بسیار موثقی رو برای بیشتر کردن اطلاعات و عقایدت استفاده میکنی

از پشتکارت خیلی خوشم میاد یعنی توی کاری که میخوای شروع کنی واقعا علاقه و پشت کار داری و دوست داری همیشه بهترین باشه نه بهتر

مثبت ترین جنبه شخصیتت همین پشتکارت و عزمیه که داری و از کاری و ارمانی هراسی نداری و شک به دلت راه نمیدی

خوب خوبی هات خیلی زیاده من خودم اوایل شناختم ازت تنها در حد ارسال های هنریت بود و یا علمی ولی الان که بیشتر میشناسمت میتونم دها جنبه مثبت شخصیتیتو بشمارم

متشکر، و اما بعد:
نقل قول
نکته منفی شخصیتت که خیلی ها در نگاه ظاهری مخصوصا توی فضای مجازی و در غالب یه کابر موج میزنه(و انصافا در ماهای اخیر واقعا کم شده) سفت و سخت بودنته
شاید از یه جهاتی درست باشه ولی خوب باعث میشه یه شخصیت خشک و شخصیت انتقاد ناپذیر ازت ساخته بشه

سفت و سخت بودن، چیزیه که تلاش میکنم بدست بیارمش. این رو بد نمی دونم؛ از چندین جهت. اینکه تغییرات شخصیتم نسبت به محیط اطرافم کمتر میشه، و اینکه وقتی همه کم میارن، من تغییر نکرده باشم.
ولی انتقاد ناپذیر بودن رو قبول ندارم. این بر میگرده به این مسئله که اول فکر میکنم بعد حرف میزنم. وقتی حرف میزنم دیگه تا وقتی که تفکرم نقض بشه از حرفم کوتاه نمیام.
انتقاد رو، از هرکس که بوده باشه، قبول کردم و میکنم همیشه. نمونه ش هم زیاده، ولی مشکل اینجاست که اغلب انتقاد هایی که ازم میشه بخاطر اشراف نداشتن طرف مقابل به کارمه، وقتی براش توضیح میدم قانع میشه که انتقادش بیجا بوده؛ باز به این دلیل که اول فکر میکنم بعد عمل میکنم. واقعا اگر جایی انتقادی بهم بشه که وارد باشه، حتما تصحیح میکنم.

نقل قول
به نظرم همیشه باید با همه اندازه درکشون صحبت کنی
یعنی حس میکنم بقیه رو در حد خودت نمیبینی(منظورم این نیست که غرور داری ها ) منظورم اینه که معمولا با کسایی که حس میکنی در سطح اطلاعاتیت نیستند کاری نداری مگر اینکه مجبور بشی

موافقم، با همه باید در سطح فکرشون صحبت کرد.
خیلی دوست ندارم هر جایی اظهار فضل نداشته بکنم. گاهی هم میگم بذار خلایق خودشون پیش برن تا نتیجه رو خودشون کسب کنن. از سر غرور نیست مطمئنا، من دوست ندارم همه باهام احساس رفاقت کنن. وقتی زیاد دیده بشی، هر کسی باهات احساس رفاقت میکنه، این رفاقته بد نیست، ولی بعضی ها جنبه ش رو ندارن. نمونه ش رو هم داریم و خودت هم میشناسی.

نقل قول
نوع گفتارت خیلی سنگینه و معمولا عوام پسند نیست ،همیشه به نظرم ادم خوبه در حد جمع باشه.

درسته.

نقل قول
و در اخر هم اینکه واقعا یکم زرنگی خوب و بدشو کار ندارما ولی خجالت بکش یه بستنی بخر برای دوستات خجالت هم خوب چیزیه
یکم به جای اینکه لنز عوض کنی خجالت بکش

.
خداوکیلی من اون روز افتاده بودم رو دور تِله، خیلی کمتر از چیزی که همیشه هست لنز عوض کردم، بیشتر با لنز تِله کار کردم، که نتیجه ش هم از دوست داشتنی ترین عکس های عمرم شد.

نقل قول
در کل ارزوی موفق برات دارم حسین جان

فدای تو....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
منم یه نقدی میکنم و میرم.
صرفا هر کی یه سری جنبه های خوب و بد داره! خوبی هاشو که همه میدونن لازم به ذکر نیست.
چون نمیخوام نقدم تکراری باشه حرفای دوستان رو تکرار نمیکنم.
فقط یه چیزی این حس بهترین بودن و بهترین انجام شدنت قابل تحسینه ولی این برخورد نادیده گرفتن و درک نکردن طرف مقابلت اصلا خوب نیست همه چیز نباید همیشه همونطور که تو میخوای باشه توقعتو بیار پایین چون بقیه رو آزار میده.

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۱۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Gandalf The White نوشته:

نقل قول
behzad نوشته:

فک نمی کردم بعد از اون اتفاقای اتاق گفتگوی فیلم و سریال دست سرنوشت توی این اتاق نقد دوباره من و برادر حسین رو روبروی هم قرار بده،کلا فرصتیه که نمی خوام از دستش بدم،الآن میخوام نقد رو با رمز "خدا عاقبتشو بخیر کنه"شروع کنم:
توی این انجمن تنها کسیه که فک کنم اخلاقش تموم و کمال دستم اومده،در یک نگاه کلی از اون شخصیت هایی که بحث و مناظره باهاش رو دوست دارم،اساسا بحث با همچین آدمایی میتونه به اندوخته های آدم اضافه کنه،کلا نظر مخالف رو بر نمی تابه،یکم کله شقه و دوست داره قدرتش رو به همه نشون بده و دیگران این قدرت رو به رسمیت بشمارن،اصولا وقتی عصبانیه چیزی جلودارش نیست و اغلب با پنبه سر میبره،به گفته خودش تنها کسی که تو این انجمن باهاش مشکل داره منم،مرز بین شوخیاش و جدی بودنش زیاد مشخص نیست،رکورد دار هشدار دادن و تهدید به ممنوع الکار کردن من تو اتاق گفتگوی فیلم و سریاله،در کل چیزی ته قلبش نیست،همون قدر برام قابل احترامه،که یک برادر.
"خدایا خودمو به دست خودت سپردم"

نه، چون گاهی احساس میکنم خودم هم خودم رو نمی شناسم. اخلاق شاید، ولی تو سایر زمینه ها هم شناختی نداری، چون تو کار تخصصیم، ژورنال نویسی، به من میگی تخصصی ندارم.

لطف داری.

برای اینکه نظری بدم، اول فکر میکنم. پس نباید انتظار داشت تا وقتی که توجیه مناسبی برای نقض تفکرم پیدا نشده مواضعم رو عوض کنم. از طرف مقابل هم این انتظار رو دارم، چون اگر زود از موضعش کوتاه بیاد یا خیلی تفکرش آبکی بوده، یا بدون فکر یه چیزی پرونده.

اتفاقا اصلا مهم نیست برام که دیگران قبول بکنن یا نه. چیزی که مهمه، اینه که از حرفم، از فکرم دفاع کنم. خدا رو صد هزار مرتبه شکر، اینقدری هستم که محتاج تایید دیگران نباشم.

من نگفتم با تو مشکل دارم، چون اصولا من مشکلی ندارم. گفتم تنها کسی که تا حالا از من شکایت کرده شمایی، که این یعنی اولین کسی که با من مشکل پیدا کرده هم شمایی. من چرا باید مشکلی داشته باشم؟ قوانین انجمنم مشخصه، مشکل رو کسی ایجاد میکنه که اون ها رو رعایت نمی کنه.

مرز بین شوخی و جدی حرف هام رو می شه از روی اسمایل کنار جمله تشخیص داد. وقتی این میاد: ، یعنی شوخی، وقتی نمیاد یعنی جدی.

تو هم همینطور، ولی از یه برادر انتظار دارم از شوخی ناراحت نشه و رفتارش تو بحث توهین گونه نباشه، که بقول خودت من عصبانی بشم و چیزی جلودارم نباشه.
متشکر از نقدت.

پ.ن: نقد بسیار خوبی بود. بقیه هم یاد بگیرین یکم، که بحث فلافل یواشکی مطرح نکنید، که ربطی به من نداره.

برادر حسین به نظر میرسه که بنانِ مبارک داره از فرط تایپ های مداوم اثرش رو از دست میده،فکر نمیکنم هدف از تاسیس این اتاق نقد این بوده باشه که آدما اینجا نقد بشن و از این نقد شدن توشه ای بر ندارن و تمام کارشون سعی در جواب دادن و مقابله و انکار حقایقی باشه که کاملا در موردشون عیان ومشهوده.
اونچه من در خصوص نقد های منفی اساسی که در موردت گفتم اکثریت در موردش متفق القولن از این فرصت استفاده کن در جهت رفع این معایب و مطمئن باش کسی تو رو به خاطر کامل نبودن در همه زمینه های اخلاقی،نظری و عملی مواخذه نخواهد کرد و انتظار نمیره که تو با تمام این مسائل محشور باشی ،چرا که همه ما انسانیم و لازمه انسان بودن ،نقصان.
و استفاده کن از نقد های مثبت در جهت هر بیشتر شکوفا ساختن و پرورش دادن آنچه که دیگران در موردت می پسندند.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Gandalf The White نوشته:

نقل قول
مجنون حسینم، مدیون ابالفضل. نوشته:

2 نبود، به وقت محلی ما اذان صبح گفته بود.

یعنی اگر من ساعت 9صبح باهاتون در ارتباط باشم شما با گل به استقبالم میاین؟

من با اصل این "ارتباط" مشکل دارم!

تو هروقت روز که بیای، لنگه دمپایی مستقبل وجودته.

الان که به روم خندیدید یه درخواست بکنم؟

جان هر کسی دوست دارید بیخیال این والنسیا بشید، دست گذاشتید رو نقطه ضعف ام، خدا رو خوش نمیاد.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بستگی مستقیم به فرد مقابل داره. فقط برای آدم قابل احترام، احترام قائل هستم.

هر کسی یه شخصیت قابل احترام داره.
فکر نمیکنم که این درست باشه که چون شما اونو لایق نمیدونید هر طور که بخواین باهاش رفتار کنید.
پیشنهاد میکنم حداقل ابتدایی ترین احترام رو به خاطر انسان بودن طرفتون براش قائل بشین.

نقل قول
چرا همه یا از من ضایع شدن، یا تیکه انداختم بهشون؟ به تو چی گفتم؟ یادم نمیاد!

حق دارین یادتون نیاد چون اونجوری دیگه ذهنتون جای خالی نداشت. منم همین طور دیگه.
اگر قرار بود همه ی تیکه ها یادم بمونه که دیگه مخم سوت میکشید.

۱۹ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسعود نوشته:

خب خب خب
عمو حسین عزیز
راستش دو سه بار قبلا اومدم نقدت کنم، نقدم رو نوشتم ولی ارسال نکردم!
این بار یه کم نقدم رو ویرایش می کنم و می گم!
شخصیت بسیار خوب و جالبی داری! بیش از حد شوخی نمی کنی (بر عکس من) که این خوبه! اصولا جامعه ما اینو اثبات کرده که باید با افراد قلیلی شوخی کرد.
عقاید مذهبی و سیاسیت رو هم که فوق العاده می پسندم هیچ وقت توی بحثی شرکت نمی کنی مگر اینکه واقعا بتونی از اون بحث پیروز در بیای
توی کارهات واقعا مصمم و موفق و پرتلاش هستی، هیچ کاری رو بر عهده نمی گیری مگر اینکه به نحو احسن انجام بدی. فقط من اینطور احساس کردم که کارهای زیادی بر عهده می گیری! درسته که همشون رو به عالی ترین شکل ممکن انجام میدی ولی خوب برای خودت سخت تر میشه و وقت پیدا نمی کنی تو یاهو بچتیم
یه زمانی یه ذره عصبانی بودی
اما واقعا الان خیلی گلی
یه نظر هم داشتم
بعضی وقتا خیلی جدی میشی و اصلا آدم یه حس غریبی پیدا می کنه. من خودم به شخصه وقتی از دست کسی عصبانی میشم با شوخی و با خنده آروم سرش رو می برم
در کل اگه بخوایم نتیجه گیری کنیم دو مورد خیلی کم رنگ به چشمم خورد: یکی اینکه سعی کن زیاد کارت رو سنگین نکنی! اینطوری آدم زودتر خسته میشه البته صد در صد ظرفیت تو زیده ولی خوب بالاخره هر انسانی روزانه تا یه حدی میتونه فعالیت داشته باشه البته این که نظر من بود
دومی هم اینه که سعی کن تا حدودی توی رفتارت با بقییه یه کم از جدی بودنت کم کن البته بستگی به طرف مقابلت داره ولی خب میتونی همون حرفها رو با یه بیان دیگه و دوستانه تر و تاثیر گذارتری بیان کنی

انشالله یه روز میام تهران واسه شام مهمونم می کنی تا بقیه بفهمن که خسیس نیستی

موفق باشی

سلام

تو سایت که بجز اخبار، فقط هنر و ادبیات هست، که اون هم زیاد سنگین نیست.
ولی خارج سایت و کارهای شخصیم، بالاخره یه جوری باید خرجم در بیاد دیگه. اهداف بلند مدتم یکم زیادی برای سنم سنگینه، نیاز به تلاش زیاد داره. خودم دوست ندارم اینهمه فشار رو، ولی چاره ای نیست. بعضی وقتا از بیخوابی و زیاد پای کامپیوتر نشستن پِلکم زخم میشه، ولی باز چاره ای نیست.

در مورد جدی بودن، درست میگی، یکم زیادیه، ولی اینطوری ام دیگه، خودمو نمی تونم عوض کنم. بقیه دوستان بدونن که چیزی ته دلم نیست، هدفم نظم دادنه فقط.

تشکر.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۲,۷۷۴ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۹,۱۶۷ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۵۸ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۱۱ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۱۷۵ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۷۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۶۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!