به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صرفا جهت عوض کردن بحث : الکسیس سانچز : مردم هنوز بهترین الکسیس را ندیدند.من به خودم 5 از 10 را می دهم.میتوانم کارهای بیشتری انجام دهم.من انتقادات را قبول میکنم ، میدانم که این مرا قوی تر میکند. من می‌خواهم کاری را که در فصل پیش انجام دادم انجام دهم، من می‌خواهم که به بازی در تیم ادامه دهم. شما هنوز بهترین فرم الکسیس را ندیده‌اید. هنوز باید کمی صبر کنید. پیوستن به بارسلونا مثل یادگیری مجدد فوتبال است . این چیزی است که در حال حاضر انجام میدهم. من یک پسر شاد در رختکن هستم.شادی مهمترین چیز است،اما من اینجا آمدم تا بازی کنم نه اینکه جوک بگم! پ.ن:صرفا واسه این بود که مخالفای الکسیس سانچز به سرکردگی امیر بیان به این گیر بدن و منم بگم خوب بوده و دست از سر بوسکتس بردارین

کیاوش فکر کنم راجع به الکسیس قبل از بوسکتس بحث شد ولی باشه اگه می خوای در مورد الکسیس صحبت میکنیم

به نظر من الکسیس بازیکن خوبیه و در کل اگه کمتر توپ تو موقع حملات تیم نگه داره بازیکن بهتری میشه

یه نقطه ضعف دیگه ی الکسیس اینه که هنوز نمی دونه باید تو مواقع حساس چیکار کنه مثلا اون موقعی که باید شوت کنه پاس میده وموقعیت از دست میره و اون موقعی که باید پاس بده شوت میکنه
از نظر من تو این مورد پدرو خیلی هوشمندانه تر و بهتر عمل میکنه

نقطه قوت الکسیس اما قدرت بدنیشه که تو خط حمله بارسا میشه گفت از همه قوی تره (فقط اگه درست ازش استفاده کنه و خودش رو الکی ننداز زمین)و البته سرعت خوبی هم داره

در کل اگه این نقاط ضعفش بر طرف بشه خیلی به تیم می تونه کمک کنه

۵ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
شما یه نامردی کردی ها آخه الکسیس به خودش کم داد حالا شما میگی 2!الکسیس خوب نبوده قبول ولی این به خاطر اینکه اومده بارسا و به قول خودش باید دوباره فوتبال یاد بگیره.تو تاریخ فوتبال بارسا بیشترین پاسو داده و پاسکاری تیم قویه و عادت کردن بهش سخته و زمان زیادی می خواد البته کاملا عادت کردن نه اینکه کمی.الان سانگ و الکسیس مچن ولی کامل کامل عادت نکردن و فقط لاماسیایی ها از اول عادت کردن و برا غیر لاماسیایی سخته.درضمن تو اودینزه الکسیس نقش یه مهاجم نوک کامل بودو توپو برمیداشتو میرفت و گل مید ترکیبی با سرعت و قدرت بود ولی تو بارسا مهاجم تک مسی هستو الکسیس و ویا یا هرکی باید هم مسی و تغذیه کنن هم از وسط برن و هم از جناحین.بوسکتسم مصدوم شد.بدبخت شدیم

FORCA BARCA
۵ مهر ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یعنی اینکه بوسکتس بهترین هافبک دفاعی جهانه از 10 سیزن FRIENDS روی هم خنده دار تره!

دقیقا معادل اینه که بگی اولگوئر هم بهترین مدافع تاریخ فوتباله

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ مهر ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها نظر تون راجع به این خبر چیه؟

مشاهده لینک

مثل اینکه داره جدی میشه من علاوه بر ورزش 3 یک جای دیگه هم این خبر خوندم فقط یادم نمیاد کجا

۵ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ولی یک چیز دیگه هم هست الکسیس رو با وجود چند انتقادی که بهش وارده از جمله خراب کردن تک به تک ها و با استرس و هول بازی کردنش نمیتونیم هم بفروشیمش یا کمتر بهش بازی بدیم(البته با توجه به میل بعضی از دوستان ) ببینید هر کاری هم که بکنیم هنوز نتونستیم خط حمله قدرتمند سه نفره 2009 رو جمع کنیم ؛ شخصا خیلی دلم میخواد تیم دوباره یک خط حمله اتشین داشته باشه ، الان تیم تغریبا از 2011 به این طرف بیشتر بار حملش روی دوش مسی هست پدرو هم یک مدت تونست این بار رو با مسی نصف کنه اما اونم بعد از چند تا مصدومیت افت کرد اما الان به اوج برگشته (نشون داده بعد از مصدومیت نمیتونه زود به اوج برگرده ) اینجوری هم که بوش میاد تیتو فعلا علاقه ای به استفاده از کوئنکا نداره و تیو هم که هنوز نتونسته بازی های درخشانی نشون بده جز پدرو و الکسیس کسی نیست که بشه بهش اعتماد کرد برای پست وینگر ها اگر بخوایم هم فعلا بازیکن جایگزین مناسب نداریم . الکسیس خود به خود توی ترکیب جا داره چه بخواید چه نخواید پدرو هم این فصل به اندازه بهش بازی رسیده این نشون میده تیتو نمیخواد فقط برنامش رو روی الکسیس متمرکز کنه اما چون فعلا دستش بسته هست مجبوره از الکسیس بیشتر استفده کنه ؛ مگه نیمار بیاد و بشه یک فکری برای خط حمله کرد .

۵ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
حامد تو از زمان زلاتان هیچ اعتقادی به ویا نداشتی (تو اونایی که داشتی میشمردی حتی از ویا اسم هم نبردی، کلا مثل اینکه به نظر تو موجودی به اسم داوید ویا اصلا وجود نداره )
کسی که امسال کمتر از نصف الکسیس بازی کرده و بیشتر از اون گل زده
در مورد تفاوت کیفیت بازی ویا و الکسیس هم که اصلا بحث کردن خنده داره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
سایت TOTAL BARCA مشکل پیدا کرده هک شده ...
در مورد الکسیس باید بگم خیلی با توپ رو نگه میداره انگار اصلا نمیدونه می خواد چه کار کنه

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
یعنی اینکه بوسکتس بهترین هافبک دفاعی جهانه از 10 سیزن FRIENDS روی هم خنده دار تره!

آقا سعید شما یه کمی به اظهار نظرهای بزرگان در مورد بوسکتس توجه کن.
پپ : اسم بوسکتس اولین اسمی بود که تو لیست مینوشتم.
دل بوسکه : اگه فوتبالیست بودم دوست داشتم مثل بوسکتس بازی کنم.
سزار منوتی : وقتی برای اولین بار بازیشو دیدم به یکی از دوستام که نزدیکم بود گفتم این بازیکنیه که سالهاست تو فوتبال پیدا نشده.
ژاوی : بوسکتس همیشه به سرعت منو تو زمین پیدا میکنه و خیلی سریع به من پاس میده. این برای من خیلی تعجب برانگیزه که چطور این کارو میکنه.
اینیستا : وقتی منو ژاوی پشت سرمون بوسکتسو داریم خیالمون از همه چی راحته

نقل قول
سایت TOTAL BARCA مشکل پیدا کرده هک شده ...

مشکلش حل شده دیگه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
این اظهار نظرا که اولا صحت و سقمشون مشخص نیست. ثانیا رویه ورزشی اینه که از هم تیمیت حمایت کنی. همینا رو در مورد اولگوئر هم می گفتن. هیچ وقت نمی بینی بازیکنای حرفه ای علیه هم تیمیشون صحبت کنن.

ارزش فوتبالی بوسکتس هم تو زمین مشخصه. آدم یه ذره فوتبال بفهمه می تونه خودش تحلیل کنه. ارزش یه آدم به اینکه چه افرادی چقدر بهش علاقه دارن نیست! بالاخره منم روزی مربی یه تیم بشم، پسر رفیق قدیمیمو اولین نفر انتخاب می کنم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ مهر ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این اظهار نظرا که اولا صحت و سقمشون مشخص نیست. ثانیا رویه ورزشی اینه که از هم تیمیت حمایت کنی. همینا رو در مورد اولگوئر هم می گفتن. هیچ وقت نمی بینی بازیکنای حرفه ای علیه هم تیمیشون صحبت کنن. ارزش فوتبالی بوسکتس هم تو زمین مشخصه. آدم یه ذره فوتبال بفهمه می تونه خودش تحلیل کنه. ارزش یه آدم به اینکه چه افرادی چقدر بهش علاقه دارن نیست! بالاخره منم روزی مربی یه تیم بشم، پسر رفیق قدیمیمو اولین نفر انتخاب می کنم.

والا اگه مدیر سایت هواداران بارسلونا در ایران این طوری راجع به یکی از بازیکن های تیم صحبت بکنه ادم چه انتظاری باید داشته باشه از اون ریالی های بی فرهنگ

جناب مدیر اخه سطح اولگوئر در حد بوسکتس بود ؟اصلا اولگوئر تو این همه عمر با عزتی که از خدا گرفته بود 1 بار به تیم ملیش دعوت شد

بعد بوسکتسی که تو تیم ملی اسپانیا فیکس هست رو بااولگوئر مقایسه میکنید اونم تیم اسپانیایی که خیلی از بازیکن های سطح بالا در انتظار 1 بار دعوت شدن هستند
اصلا بوسکتس نور چشمی کادر فنی بارسلوناست تو تیم ملی که هدایتش هم دست 1 ریالی سابق هست رو چه جوری می خواین توجیح کنید
خواهشا از بازیکن هایی که خوشتون نمیاد این جوری انتقاد های بی مورد نکنید والا انتقاد که چه عرض کنم تخریب !!!!!!!!!!
بوسکتس هم اشکالاتی در بازیش هست ولی نه به این صورت افراطی که شما عرض می کنید
با ارزوی موفقیت تیم محبوبمون بارسا

۶ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۴,۵۶۱ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۸۹ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۵۶۳ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۶۳۲ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۷۳۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۷۱ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۹ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!