به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مصطفی نوشته:

این حرف وقتی درسته که ما فقط از روی اشتباهات بازیکنامون گل خورده باشیم و از بقیه جهات تیم مشکلی نداشته باشه
گلهای رئال روی سوتیهای ما زده شد درست، ولی بیست تا موقعیت دیگه رو نزدن یا والدس جمع کرد!!

تیم 30 دقیقه اول بطور کلی نابود شده بود!! ژاوی(!!!!!) نمیتونست یه پاس سالم بده ، مجموعا تعداد پاسهای مکررمون 4تا نمیشد
این مقصرش دیگه بازیکنا نیستن، تقصیر مربی تیم هست که نتونسته بازی منظم رو از زیر پرس شدید از تیم بیرون بکشه!

مگه این دفعه اول که رئال توی این چند سال پرس میکنه و حملات شدید رو از اول بازی شروع میکنه!!!
من یادم نمیاد توی دوران پپ انقدر تیم بهم ریخته و افتضاح زیر فشار بازی کرده باشه و کلا نظممون تعطیل شده باشه!!!

این فقط یک اتفاق بود! به حساب رئال نذارید، تیم روی دو اشتباه یهو دچار شوک و بحران روحی شد. طبیعیه چند دقیقه ای زمان می بره تا تیم به بازی خودش برگرده، همون طور که نیمه دوم برگشت.

از الان عادت نکنید تا اتفاقی افتاد بیاد بگید وای پپ یادت بخیر چه دورانی بود... این اتفاق زمان پپ هم ممکن بود بیافته.

من امشب ایمان آوردم که تیتو می تونه با این تیم مثل پپ موفق باشه و اگر تیتو اشتباهات پپ مثل اصرار به استفاده از بوسکتس (به خصوص با حضور سانگ) و یا دفاع سه نفره رو تکرار نکنه، قطعا موفق تر خواهد بود.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ شهریور ۱۳۹۱
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
هر لحظه بیشتر ایمان میارم که الکسیس بازیکن نیست! بعد گل اول یه پاس عالی براش انداختن، شبیه گلی که پدرو تو بازی رفت زد، اما انقدر ضعیف کنترل کرد که توپ از دست رفت و یه شیرجه هم پشت سرش!

ویا شرایط بازی کامل رو نداره قبول، ولی انصافا جای فابرگاس رو نیمکت نبود. این از حالت چهره ش هم به خوبی قابل تشخیص بود!

۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:

اما شک نداشته باشید تیتو پوزه مترجم کثیف رو به خاک خواهد مالید!

این حرفو یادتون باشه.
آخر فصل بهش میرسیم.
بابا پپ تو دو تا بازی اولش یه امتیاز گرفت،تیتو 6 امتیاز.یه بازی هم که کاملا برگردوند.
پپ جلو نمیدونم کدوم تیمی تو اروپا 1-1 کرد تو دور مقدماتی.
مطمئن باشین آخر فصل جوری باد تو غب غب بندازیم که یه کامیون هرکدوممونو نکشونه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
قبل از هر چیزی باید بگم این جام فدای سر تک تک بازیکنا و کادر فنی.
برم سراغ تیم.

آقا یکی بیاد منو توجیه کنه چرا به ویا بها داده نمیشه. یه بازیکن با این همه اعتبار چرا نباید حتی به عنوان یار تعویضی وارد زمین بشه. در شرایطی که نیاز به گل داریم تیو وارد زمین میشه. این همه بازی هست برای پرورش استعداد. حتما باید برای ساختن تیو، ویا و ال کلاسیکو و سوپر جام رو با هم نابود کرد؟

اما آدریانو، به نظرم بهتر بود میذاشت اون گل به ثمر برسه تا اینکه اخراج بشه.

برم سراغ نکته اصلی این بازی یعنی بوسکتس. اول بگم که من خودم بازی بوسکتس رو دوست دارم. اما چیزی که مشخصه اینه که کلیت بازی بارسا تو دوران گواردیولا این بود که حریف رو میکرد تو قوطی و خودش خیلی کم تحت فشار قرار میگرفت، تو این نوع بازی به نظر من بوسکتس پاس های روون و خوبی میداد. اما چیزی که تو بازی امشب دیدیم این بود که بوسکتس به عنوان یه هافبک دفاعی به هیچ وجه بلد نیست بازی حریف رو تخریب کنه و تو این زمینه نقش ماست رو ایفا می کنه.

آلبا: این بازی رو خوب بازی نکرد. ولی امیداورم این مشکل چندین و چند ساله دفاع چپ رو حل کنه. من خرید بیل رو ترجیح میدادم ولی خب آلبا خریده شد. ولی حالا که اومده امیدوارم دیگه مرهمی باشه بر زخم دفاع چپ بارسا. امیدوارم بقیه بازیا رو مثل اون فینال یورو باشه و نه مثل این ال کلاسیکو. دیگه خسته شدم از بس تو این چند ساله از دفاع چپ لطمه خوردیم.

پدرو: یکی از بازیکنای خوبمون بود. به نظر من که این بازی رو عالی بود

والدز: میتونست اون گل رو از کریس نخوره. البته کلا این بازی خیلی خوب بود. کاش اون اشتباه بازی رفت رو مرتکب نمیشد.

سانگ: آقا من باهاش حال کردم اصلا از همون اول که اومد تو بازی مهرش به دلم نشست تو همون چند دقیقه چند تا توپ عالی رو قطع کرد. البته چند تا پاس خوب هم داد. فکر کنم پاس آخر بازی رو هم به مسی همین سانگ داد که کم مونده بود گل بشه. خلاصه من خیلی بهش امیدوارم. تو آرسنال هم چند تا بازی ازش دیده بودم، پاس های خوبی داره. فیزیک خوبی هم داره. آدم رو یاد یحیی توره میندازه.

میخوام به یه مشکل کلی تو تیم اشاره کنم.
اکثر بازیکنای ما کوتاه قد هستن مخصوصا مدافعا. آدریانو-آلبا-ماسکرانو-دنی آلوز همگی کوتاه قد هستن. هافبکا و مهاجما هم همینطور. تقریبا میشه گفت به جز پیکه و بوسکتس و سانگ بازیکن بلند قد دیگه ای نداریم. البته بوسکتس و سانگ هم زیاد بلند قد نیستن. این قضیه به خودی خود مشکل نیست ولی موقع دفاع به یه مشکل تبدیل میشه مخصوصا وقتی که کرنر یا ضربه ایستگاهی نصیب حریف میشه. من نمیدونم چاره چیه ولی قطعا باید یه فکری برای این قضیه بکنن چون اگه همینطور پیش بره قطعا تو ادامه فصل از این قضیه ضربه میخوریم. مخصوصا تو بازی های مراحل حذفی لیگ قهرمانان مطمئنا برنامه اول همه تیم ها جلوی بارسا همین گل زدن با سر از روی ضربات ایستگاهی و کرنر خواهد بود همونطور که قبلا هم بوده.
به هر حال شرایط جوریه که هر وقت تیم رقیب سانتر میکنه من تا مرز سکته پیش میرم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ شهریور ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
یعنی چهره ی سسک رو نیمکت... .

جوجه هاتون رو بزارین آخر پاییز بشمارین الان و با یه بازی درباره ی تیتو قضاوت نکنین .

و مثل همیشه جای ویا خالی...

۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
امیدوارم واقعا این عصر، عصر تیتو باشه که خیلی هم محتمله و این بازی فقط اتفاقی باشه که تموم شده و دیگه تکرار نشه
--------------------------------
امیدوارم با یه بازی خوب تو ال کلاسیکو رفت لیگ بتونیم دوباره اقتدارمون رو به رخ بکشیم و البته مسی هم توپ طلا رو بگیره(هر چند الان هم نسبت به کاری که کرده از رونالدو چیزی کم نداره)
----------------------------
بشدت با نظر آقا حامد موافقم، با اینکه واقعا بازی سانگ فوقالعاده بود و خیلی به چشم اومد ولی واقعا وقتی هنوز یه دفاع وسط مطمئن نداریم که جای پویول باشه، همچین خریدی خیلی اشتباهه
میشد راحت ماسکرانو رو بفرستیم پست اصلیش و بجاش یه دفاع خوب بخریم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
تنها چیزی که منو الان خونسرد کرده فقط وفقط گل فوق العاده مسی بود... امشب تمام بازی رو ندیدم شاید فقط یه ربعشو.. همون یه ربع برام کافی بود تا یه گل دیدنی از مسی ببینم و الان خیلی حرص نخورم...فقط واقعا برام عجیب بود که تیو و مونتویا و ادریانو برای چی تو بازی بودن!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۹ شهریور ۱۳۹۱
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خوشحال باشید که طرفدار بارسایید و ستاره ای به نام مسی دارید و مجبور نیستید برای نترکیدن زرافه ای به نام پنالدو رو الکی بادش کنید.

انصافا استپی که سر گل دوم کرد در حد لیگ 2 ایران بود. اگر پیکه و ماسکرانو انقدر معطل نمی کردن هرگز اون توپ نباید گل می شد.

۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
نمیدونم چرا ولی زیاد ناراحت نیستم‏!‏
بنظرم این شکست و از دست دادن جام تو آینده کمکمون خواهد کرد به شرطی که از اشتباهاتمون درس بگیریم‏!
‏ما این جامو از دست دادیم فقط و فقط بخاطر اشتباهات فردی بوسکتس و والدس و ماسکرانو و پیکه ولی اشکالی نداره فدای سر تک تکشون‏!‏
این بازیکنا هنوزم بهترینن و در قلب ما جا دارن‏!
‏امشب برام مسلم شد والدس بهترین و مناسب ترین گزینه س برامون ولی ازش انتظار دارم تا این حد فراز و نشیب نداشته باشه و ایشالا از اشتباهاتش درس هم خواهد گرفت‏!‏
ماسکرانو بازیکن بسیار خوبیه ولی دیدیم که با یک اشتباه و تو یه لحظه گل خوردیم‏!‏‏!‏
الان برام جایگاه یک مدافع شش دونگ قد بلند و جنگنده و باهوش مشخص شد که باید امسال جذب میکردیم که نکردیم ولی شاید سانگ هم بتونه تو این پست کمک کنه‏!
‏اما پیکه‏! دو سال اول و قبل از جام جهانی ‏2010‏ و آشنایی با شکیرا به مراتب و خیلی بیشتر تمرکز داشت ولی الان دو ساله که تمرکز قبل رو نداره و واقعا نگران این موضوع هستم‏!‏
واقعا دلیل بازی نکردن ویا رو نمیفهمم و امیدوارم بفهمم‏!‏
بدبختانه شانس هم نداریم‏!‏پویول و دنی مصدومن‏! فابرگاس در حد و اندازه های خودش نیست
مسی هنوز مسی عالی همیشه نشده‏!‏
ژاوی اشتباهاتش بیشتر شده‏!‏‏!
بازیکنای جوون قدر موقعیتا رو نمیدونن‏!‏
تیتو اشتباهاتی داشت از جمله بازی دادن آدریانو در پست غیر تخصصیش و بازی ندادن ویا در ‏15‏ دقیقه آخر‏!
‏بوسکتس دیر تعویض شد‏!‏
اشتباهی که از این به بعد بیشتر شاهد حمله حریفان بش خواهیم بود قلب دفاع هستش که امیدوارم هر چه زودتر این ضعفو برطرف کنیم‏!‏

باختیم و اولین جامو براحتی از دست دادیم ولی اشکالی نداره و فدای سر بازیکنان و ما همچنان طرفدار تو ای بارسا خواهیم ماند چون ما فقط طرفدار این باشگاه نیستیم چون که بهترین فوتبالو ارائه میده بلکه طرفدار این باشگاهیم چون چیزی فراتر از یک باشگاه هست و چیزی رو داریم که هیچوقت سایر تیم ها خصوصا رئال نداشته و اون اخلاق و انسانیت هست که ما رو به این باشگاه متصل نگه داشته در همه شرایط‏!
‏تموم حرفامو تو یه جمله خلاصه کنم:زنده باد بارسا ‏
ما پشتت خواهیم ماند.

۹ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
من یکی که اصلا ناراحت نیستم
تازه بیشتر خوشحالم
تیم که دو تا گل خورد و داشت بد بازی می کرد و تازه یکی هم کم داشتیم ولی بازم به خودشون اومدن و عالی بازی کردن
نبود پویول و آلوز خیلی بضرر تیم تموم شد
خوب شد باختیم شاید یه تلنگری برای بارسا باشه
اما از بازی خوب مونتایا و مخصوصا سانگ نباید گذشت
دقایق اول که سانگ اومد بود تو زمین جوری بازی میکرد که انگار دو ساله تو این تیمه

اما امروز قرعه کشی لیگ قهرمانانه که بدترین حالتش اینه
بارسا , سیتی , یوونتوس و دورتموند

۹ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۰,۲۶۵ بازدید
۱۸ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۲,۴۷۰ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۹۶۷ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۲۵۵ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۳۴۳ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۹۵ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۱۰۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۰۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۳ کاربر آنلاین است. (۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!