به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پپ گواردیولا
نام کاربری: hessam-cup
پیام: ۸۵۱
عضویت از: ۹ خرداد ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- ازژانتین-اسپانیا
- فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
My Precious نوشته:

نقل قول
حسام نوشته:

چرا نه؟؟؟؟؟
در ضمن اگه فرض کنیم پپ تیم رایکارد و مربیان قبلی رو در دست گرفته(که به نظرم اینگونه نیست) پس رایکارد هم تیم مربیان قبلی مثل یوهان و.. رو به دست گرفت
کسی منکر کارهای خوب رایکارد نیست فقط به هیچ وجه نمیشه اون رو در 3جام امسال سهیم دونست

با این حرف زدنت کم کم قانع میشم که نه تنها چیزی از 2 2 تا 4 تای فوتبال نمی دونی، بلکه تاریخچه بارسا رو هم نمی شناسی!
مربیای قبل ریکارد، آنتیچ و رکساچ و ونگال (سری دوم) بودن که تیم رو تا ورطه نابودی بردن! یوهان کبیر تا سال 96 مربی بارسا بود، یعنی یه دهه قبل ریکارد! تیمی که دست ریکارد دادن، بیشتر یه خرابه بود. بازیکنای بزرگش پا به سن، بازیکنای جوونش کم کیفیت. (البته انتظارم ندارم یادت بیاد، احتمالا اون زمان اصلا نمی دونستی بارسا یعنی چی) این ریکارد بود که تیم رو همون سال اول الک کرد، کاری کرد که خیلی بزرگا نتونسته بودن، و با جذب ستاره هایی مثل اتوو، دکو و پرورش ستاره های جوون، رویایی بر باد رفته سالهای دراز بارسایی ها رو محقق کرد و راه رو برای آینده باز کرد!

به قول اقلیما شما ندون، مهم نیست، ولی از خود پپ هم بپرسی، می دونه که نصف قهرمانی ها رو مدیون مهره هاییه که با تدبیر ریکارد ساخته و پرداخته شدن!

میگن در مثال مناقشه نیست
به هر حال شما هم مثل اون بنده خدا برای رو کرسی نشاندن حرف خودت به مثال من روی اوردی

بحث سر تاریخچه بارسا نیست اصلا ما میگیم رایکارد تا وقتی رایکارد بود که به قول شما ((با جذب ستاره هایی مثل اتوو، دکو و پرورش ستاره های جوون، رویایی بر باد رفته سالهای دراز بارسایی ها رو محقق کرد و راه رو برای آینده باز کرد!)) این حرف درسته و هیچ بحثی توش نیست وهیچ کس حق نداره منکرش بشه
ولی بحث سر اینه که ما نتایج و امار این فصل بارسا رو از وجود با برکت جناب رایکارد در فصول گذشته بدونیم
خوب این حرف توهین به پپ است. رایکارد تا وقتی مربی خوبی بود که برای بارسا نتیجه میاورد نه اینکه دو فصل رو به کام هواداران تلخ کنه
هیچ چیز برای من تلخ تر از شکست مقابل رئال نیست البته پپ هم انتقام دو شکست فصل قبل مقابل رئال رو گرفت حالا شما بیایید بگید که رایکارد باعث شکست رئال مقابل بارسا تو فصل گذشته بود
ما همه به رایکارد احترام میذاریم ولی تا جایی که بتونه به بارسا کمک کنه اون به بارسا کمک زیادی کرد و همه بهش احترام گذاشتیم ومیذاریم ولی حالا مربی تیم پپ است و باید به اون احترام گذاشت
شما میگی نصف مهره های تیم پپ رو رایکارد ساخته خوب من میگم دستش درد نکنه اگه این کار رو هم نمیکرد که دیگه نباید حتی اسمش رو بیاریم
هیچ جای دنیا وقتی تیمی با یه مربی خاص قهرمان میشه قهرمانی رو نسبت نمیدن به مربی قبلی اون تیم ولی تو این سایت از این نسبت ها زیاد دیده میشه که به نوع خودش جالبه

شما به من می خنديد چون من متفاوتم، من به شما می خندم چون شما همگی مثل هم هستيد!
۱۰ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- ازژانتین-اسپانیا
- فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خب شما سهیم ندونین.

این حرفها وقتی زده میشه که ادم حرفی برای گفتن نداشته باشه

۱۰ تیر ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
حسام نوشته:

نقل قول
اما بارسا اسطوره پرور و قدر اسطوره شناس بوده همیشه!

خیلی عجیبه
شما ها فکر میکنید من منکر اسطوره بودن رایکاردم؟؟؟؟
نه اینطور نیست
فعلا شما ها چشم ندارید تاریخ ساز واسطوره شدن پپ رو ببینید نه من

مگه با پپ پدرکشی داریم؟ ولی من به شخصه به یکی که هنوز تو پله ی اوله، نمی گم اسطوره.
نقل قول
حسام نوشته:

نقل قول
خب شما سهیم ندونین.

این حرفها وقتی زده میشه که ادم حرفی برای گفتن نداشته باشه

من وقتی این حرف رو می گم که طرف مقابلم هیچ اصلی رو قبول نداره که بنا بهش حرف بزنه. نمی دونم چه طور می شه بدون پایند بودن به یه الگو، یه اصل یا یه سرچشمه، روی مطلبی مانور داد. بهقول آقای مدیر با کسی که اصول ریاضی رو قبول نداره، نمی شه بحث مهندسی کرد. نه از تایید شما چیزی به فرانک می رسه، نه از رد کردن شما چیزی ازش کم می شه.

۱۰ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- ازژانتین-اسپانیا
- فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی من به شخصه به یکی که هنوز تو پله ی اوله، نمی گم اسطوره.

مربی که در اولین حضور خودش 3جام مهم برای تیمی مثل بارسا کسب میکنه چی لقبی میشه بهش داد؟؟؟
نقل قول
من وقتی این حرف رو می گم که طرف مقابلم هیچ اصلی رو قبول نداره که بنا بهش حرف بزنه. نمی دونم چه طور می شه بدون پایند بودن به یه الگو، یه اصل یا یه سرچشمه، روی مطلبی مانور داد. بهقول آقای مدیر با کسی که اصول ریاضی رو قبول نداره، نمی شه بحث مهندسی کرد. نه از تایید شما چیزی به فرانک می رسه، نه از رد کردن شما چیزی ازش کم می شه.

اتفاقا کاملا برعکس شما حرف میزنید
من اصل مطلبم بر اینه که ما هوادار تیم بارسا هستیم نه شخص خاصی مثل رایکارد یا ... الان مربی تیم پپ است وهمه باید قبولش داشته باشیم
ولی اصل صحبت شما معلوم نیست چیه یه بار میگید نصف تیم واسه رایکارده و رایکارده که باید قهرمانی رو بهش نسبت بدیم دفعه بعد میگی رایکارد تیم رو ساخت و پپ تیم رو قهرمان کرد

۱۰ تیر ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
مربی که در اولین حضور خودش 3جام مهم برای تیمی مثل بارسا کسب میکنه چی لقبی میشه بهش داد؟؟؟

پیش رو. رو به بالا حرکت کرد، اما این بارساست که تو اوجه، چون خیلی وقته داره رو به جلو قدم بر می داره؛ حتی اگه در جا زده، به خودش اومده؛ وگرنه پپ هنوز همون پله ی اوله که البته برای اینه که تا حالا فقط یه قدم برداشته؛ شاید قدم های بعدیش هم همین سیر صعودی رو حفط کنه؛ ولی این سیر صعودی، سیریه که ریکارد خیلی وقت پیش طی کرده.
نقل قول
من اصل مطلبم بر اینه که ما هوادار تیم بارسا هستیم نه شخص خاصی مثل رایکارد یا ... الان مربی تیم پپ است وهمه باید قبولش داشته باشیم

من کی پپ رو رد کردم؟ شما به حالت تمسخر گفتید که هنوز هستن کسایی که ریکارد رو قبول داشته باشن، من هم با دلیل و توضیح گفتم که نه تنها این موضوع غیر معقول نیست، بلکه بر عکسش غیر معقوله.

نقل قول
ولی اصل صحبت شما معلوم نیست چیه یه بار میگید نصف تیم واسه رایکارده و رایکارده که باید قهرمانی رو بهش نسبت بدیم دفعه بعد میگی رایکارد تیم رو ساخت و پپ تیم رو قهرمان کرد

الان این دو تا چه تناقضی با هم دارن؟ فرانک کاشت، پپ درو کرد. منکر این نیستیم که برداشت پپ خیلی خوب بوده، اما فقط کسی گندم برداشت می کنه که گندم کاشته باشه.

۱۰ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- ازژانتین-اسپانیا
- فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شیدای تو ... نوشته:

نقل قول

پیش رو. رو به بالا حرکت کرد، اما این بارساست که تو اوجه، چون خیلی وقته داره رو به جلو قدم بر می داره؛ حتی اگه در جا زده، به خودش اومده؛ وگرنه پپ هنوز همون پله ی اوله که البته برای اینه که تا حالا فقط یه قدم برداشته؛ شاید قدم های بعدیش هم همین سیر صعودی رو حفط کنه؛ ولی این سیر صعودی، سیریه که ریکارد خیلی وقت پیش طی کرده.
نقل قول

من کی پپ رو رد کردم؟ شما به حالت تمسخر گفتید که هنوز هستن کسایی که ریکارد رو قبول داشته باشن، من هم با دلیل و توضیح گفتم که نه تنها این موضوع غیر معقول نیست، بلکه بر عکسش غیر معقوله.

نقل قول

الان این دو تا چه تناقضی با هم دارن؟ فرانک کاشت، پپ درو کرد. منکر این نیستیم که برداشت پپ خیلی خوب بوده، اما فقط کسی گندم برداشت می کنه که گندم کاشته باشه.

دلایلی که اوردی قابل قبول نبود
من 10 صفحه است دارم در مورد این موضوع بحث میکنم وفکر میکنم حرفهام واضحه ونیازی به تکرار وادامه دادن نداره
دیگه نمیخام به خونه اول برگردم

۱۰ تیر ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
من که گفتم:
نقل قول

والسلام.

۱۰ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
این بحثا درس نیست ! هر کسی جای خودش !
در حال حاضر بدون شک پپ بهترین مربی دنیاس !

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۱۱ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- ازژانتین-اسپانیا
- فرانک رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hessam نوشته:

این بحثا درس نیست ! هر کسی جای خودش !
در حال حاضر بدون شک پپ بهترین مربی دنیاس !

هر گونه شکی هم در این مورد جایز نیست

۱۱ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
فقط باید کمی به موهای خودش برسه

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ مرداد ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۹۱۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۷,۴۷۳ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۷۴ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۴۲۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۸۴۴ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۵۳۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۶۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۶ کاربر آنلاین است. (۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!