به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اتلتیکو مادرید vs بارسلونا [ دور یک چهارم پایانی | بازی برگشت ]
نام کاربری: Ali.Pakbaz
پیام: ۱,۳۰۷
عضویت از: ۲۳ دی ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- تمام بازیکنانی که در بارسا بازی می کنند به جز پیکه
- !!
- !
- !!!!!
گروه:
- کاربران عضو
اینم یادم رفت بگم که قلب دفاع بارسا کلا افتضاحه و با نبود پیکه انگار اصلا دفاعی نداریم . دروازه بان که اونجوری حالا دفاع رو هم بهش اضافه کن

۲۱ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: energy
پیام: ۸
عضویت از: ۲۰ فروردین ۱۳۹۳
از: ایران
طرفدار:
- مسی
- ژاوی و مسی
- هیچ کدوم
- اسپانیا
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- هیچ کدوم
گروه:
- كاربران بلاک شده
بله دوستان
اول عرض کنم اون حس رمانتیکی که تو کامنت قبلی گفتم منظورم رویارویی بارسلون یا گورادیولا بود نه پویول
دوم اینکه خب نصفی از پیش بینی هام درست از آب در آومد نصفیش نه
بارسا حذف شد مثل پارسال و دو سه سال پیش
و دوباره سرمربی احمق مسببش شد
آخه آرژانتینی اکه سرمربی گری بلد بود میرفت تیم ملی خودشونو مربی گری کنه که با این همه بازیکن بزرگ تو جام جهانی یه غلطی بکنه
به قول اون دوستمون
یه قرتی چهار چش عینکی کور احمق 38 ساله تیم بزرگ بارسلون رو به فنا داد
همون اول فصل هم میدونستم ایشون نمیتواند هیچ غلطی بکند
باور کنید جام حذفی و لیگ رو هم بعیده بگیرن
و حرف آخر اینکه دوس دارم رئال مادرید نابود بشه اما اتلتیک ببره
چون اتلتیک رقیب رئال هست و سبک بازیش بین رئال و بارسلونه
همین طور یه تیم نوپاس که مثل رئال مغرور نیست
همچنین تیمی که بارسلون بزرگ رو شکست میده اگه شکست بخوره ضعف بارسا بیشتر تو چش میاد
من اول طرفدار بایرن هستم
دوم طرفدار اتلتیک
چلسی و رئال برن بمیرن

۲۱ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: ravi_2011
پیام: ۸۶۷
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- سپاهان
- اسپانیا
- مهدی رحمتی
- جوزپه گواردیولا
- بیژن ذوالفقار نسب
گروه:
- کاربران عضو
حدود یک ساعت از حذف تیممون میگذره و شاید در حال حاضر دوستان عزیز بارسایی ریلکس شده باشن!
من به اکثر هوادارن بارسا در این سایت افتخار میکنم چون بر خلاف هواداران مادرید، با روشنگری و منطق اظهار نظر میکنن. همین هواداران فرهیخته بودن که در اواسطِ فصل مطالب خودشون رو پیرامون اینکه "بارسا نیاز به پیشرفت و تحول داره و نباید انتظار داشت که در این فصل شاهد قهرمانی در جام باشگاه های اروپا باشیم" بارها و بارها درج کردن. من هم با شما هم نظر بودم و همگی شاهد این هستیم که "چنان شد که پیش بینی میشد"!
به نظرم در زندگی حقیقتی غیر قابل انکار وجود داره و اون هم اینه که درهر رخداد ناراحت کننده و آزاردهنده ای جنبه های مثبتی وجود داره...قصدم این نیست که بنویسم چه بهتر که بارسا باخت و حذف شد! فقط به این مهم امید دارم که اعضای هیئت مدیره ی ضعیف بارسا تغییر کنن و یا به این مسئله برسن ( در واقع مجبور به اقرار و واکنش بشن! ) که باید دست به خرید بازیکن ( به خصوص در پست دفاع ) زد. خوشبختانه یکی از تبعات شکست امشب، این خواهد بود که فشار زیادی به اعضای هیئت مدیره ی باشگاه محبوبمون خواهد اومد و اونها مجبور به واکنش خواهند بود. خدا وکیلی، با این آشفتگی در تاکتیک و دفاع، اگه به مرحله ی بعد صعود میکردیم و مقابل بایرن مونیخ گواردیولا یا چلسی مترجم قرار میگرفتیم، اتفاق بسیار ناراحت کننده ی فصل پیش رخ نمیداد؟
من چند هفته ی پیش در کامنت مربوط به ماندن یا رفتن مارتینو نوشتم
: "با تمام احترامی که برای مارتینو قائلم، معتقدم که این سرمربی در حد و اندازه های بارسا نیست! به خصوص اینکه برای بازی های بزرگ کارا نیست! در آینده ای نزدیک متوجه عرایض من خواهید شد.
مسئولین بارسا در انتخاب سرمربی عجولانه تصمیم گرفتند. چرا باید اولین تجربه ی سرمربی گری مارتینو ( در اروپا ) در تیمی مثل بارسا باشه؟! "
و فکر میکنم بسیاری از دوستان عزیز، با من هم نظر باشن. به اعضای هیئت مدیره و هم سرمربی و کادر فنی بارسا، نباید فرصت دیگه ای داده بشه! به امید تغییر و تحولات جدید و سازنده در بارسای دوست داشتنی...
زنده باد بارسا
زنده باد هوادارن فهیم بارسا

۲۱ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: messi-6810
پیام: ۱,۵۶۶
عضویت از: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از: کرمانشاه
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- اسپانیا-ارژانتین
- کریمی
- پپ گواردیولا
- -
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مترجمین اخبار
سوای اینکه بارسا صد در صد به دفاع احتیاج داره ولی بنظرم بارسا همون بارسای همیشگی بود که با دفاع اتوبوسی مواجه شده بود .
بارسا باید تو بازی رفت فکر اینجارو میکرد اگه اونجا برده بودیم (با هر نتیجه ای) الان داشتیم بهم تبریک میگفتیم .مثه بایرنو رئال که فکربازی برگشت بودن......

تا ابد بهت ایمان دارم
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ فروردین ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
ایشالله دوره بعد همین تیمو چنان میکوبیم که نگو، ولی خداییش اتلتیکو خیلی بهتر بازی میکرد، طوری واستاده بودن که مامان من میگف انگار اونا بیشتر از ماهان، الان دلم میخواد همین تیم تو 1/2نهایی رئالو بزنه دهنشون بسته شهههه، به امید برد های بعدی

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۱ فروردین ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
راوی نوشته:

حدود یک ساعت از حذف تیممون میگذره و شاید در حال حاضر دوستان عزیز بارسایی ریلکس شده باشن!
من به اکثر هوادارن بارسا در این سایت افتخار میکنم چون بر خلاف هواداران مادرید، با روشنگری و منطق اظهار نظر میکنن. همین هواداران فرهیخته بودن که در اواسطِ فصل مطالب خودشون رو پیرامون اینکه 'بارسا نیاز به پیشرفت و تحول داره و نباید انتظار داشت که در این فصل شاهد قهرمانی در جام باشگاه های اروپا باشیم' بارها و بارها درج کردن. من هم با شما هم نظر بودم و همگی شاهد این هستیم که 'چنان شد که پیش بینی میشد'!
به نظرم در زندگی حقیقتی غیر قابل انکار وجود داره و اون هم اینه که درهر رخداد ناراحت کننده و آزاردهنده ای جنبه های مثبتی وجود داره...قصدم این نیست که بنویسم چه بهتر که بارسا باخت و حذف شد! فقط به این مهم امید دارم که اعضای هیئت مدیره ی ضعیف بارسا تغییر کنن و یا به این مسئله برسن ( در واقع مجبور به اقرار و واکنش بشن! ) که باید دست به خرید بازیکن ( به خصوص در پست دفاع ) زد. خوشبختانه یکی از تبعات شکست امشب، این خواهد بود که فشار زیادی به اعضای هیئت مدیره ی باشگاه محبوبمون خواهد اومد و اونها مجبور به واکنش خواهند بود. خدا وکیلی، با این آشفتگی در تاکتیک و دفاع، اگه به مرحله ی بعد صعود میکردیم و مقابل بایرن مونیخ گواردیولا یا چلسی مترجم قرار میگرفتیم، اتفاق بسیار ناراحت کننده ی فصل پیش رخ نمیداد؟
: 'با تمام احترامی که برای مارتینو قائلم، معتقدم که این سرمربی در حد و اندازه های بارسا نیست! به خصوص اینکه برای بازی های بزرگ کارا نیست! در آینده ای نزدیک متوجه عرایض من خواهید شد.
مسئولین بارسا در انتخاب سرمربی عجولانه تصمیم گرفتند. چرا باید اولین تجربه ی سرمربی گری مارتینو ( در اروپا ) در تیمی مثل بارسا باشه؟! '
و فکر میکنم بسیاری از دوستان عزیز، با من هم نظر باشن. به اعضای هیئت مدیره و هم سرمربی و کادر فنی بارسا، نباید فرصت دیگه ای داده بشه! به امید تغییر و تحولات جدید و سازنده در بارسای دوست داشتنی...
زنده باد بارسا

۲۱ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: Anabaena
پیام: ۱,۱۳۷
عضویت از: ۲۰ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- °•ิ. мєѕѕι & χανι & αη∂яєѕ & пεч °•ิ.
- ΞSТΞGHŁΛŁ
- šραıи
- F●majidi
- PΞP
- мªzĻ◊мÎ
گروه:
- کاربران عضو
دارن بارسا رو نابود میکنن.
پپ کجایی؟
خبری از حکم مسخره ی فیفا نشد؟ یعنی سال بعد هم همین وضعه؟

мéš qυe υи ¢łυв
νıνα вαяçα
Força Tito
۲۱ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: MHA10
پیام: ۳۰۶
عضویت از: ۱۹ مهر ۱۳۹۲
از: لامرد
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- لوئیس انریکه - پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
lionel-mobina نوشته:

نقل قول
راوی نوشته:

من به اکثر هوادارن بارسا در این سایت افتخار میکنم چون بر خلاف هواداران مادرید، با روشنگری و منطق اظهار نظر میکنن. همین هواداران فرهیخته بودن که در اواسطِ فصل مطالب خودشون رو پیرامون اینکه 'بارسا نیاز به پیشرفت و تحول داره و نباید انتظار داشت که در این فصل شاهد قهرمانی در جام باشگاه های اروپا باشیم' بارها و بارها درج کردن. من هم با شما هم نظر بودم و همگی شاهد این هستیم که 'چنان شد که پیش بینی میشد'!
: 'با تمام احترامی که برای مارتینو قائلم، معتقدم که این سرمربی در حد و اندازه های بارسا نیست! به خصوص اینکه برای بازی های بزرگ کارا نیست! در آینده ای نزدیک متوجه عرایض من خواهید شد.
مسئولین بارسا در انتخاب سرمربی عجولانه تصمیم گرفتند. چرا باید اولین تجربه ی سرمربی گری مارتینو ( در اروپا ) در تیمی مثل بارسا باشه؟! '
زنده باد بارسا

یادتونه قبل از بازی همه میگفتن که اگه حذف شدیم نباید به مربی چیزی بگیم اما بیش تر دوستان بعد از بازی که نه بعد از نیمه ی اول شروع به ناسزا گفتن به تاتا کردن.مگه مربی میتونه بره تو زمین و به پینتو بگه کجا جایگیری بکنه،مگه مربی میتئنه بر تو زمیتن به دفاع بگه که نترسن و دیرپل ها بچه گونه نخورن؟مربی بیرون از زمین تمام نکات رو به بازیکنان گفت اما ترکیب 8 -2 - 0 اتلتیکو مادرید و با اون وحشی گری هایی که تو بازی رفت انجام دادن تمام بازیکنان بارسا میترسیدن که جام جهانی رو از دست بدن و همشون استرس داشتن برای همین بود که از دفاع اتوبوسی اتلتیکو رد نمیشدن.بارسا در فصل آینده نمیتونه بازیکن بخره و تنها راه تقویت دفاع آوردن باگناک کامرونی از بارسای ب است.

زنده باد بارسا
زنده باد تاتا

FCB the best team on the world & LIONEL MESSI the best player on the galaxy
۲۱ فروردین ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
Lionel Andres Messi نوشته:

نقل قول
lionel-mobina نوشته:

نقل قول
راوی نوشته:

زنده باد بارسا

یادتونه قبل از بازی همه میگفتن که اگه حذف شدیم نباید به مربی چیزی بگیم اما بیش تر دوستان بعد از بازی که نه بعد از نیمه ی اول شروع به ناسزا گفتن به تاتا کردن.مگه مربی میتونه بره تو زمین و به پینتو بگه کجا جایگیری بکنه،مگه مربی میتئنه بر تو زمیتن به دفاع بگه که نترسن و دیرپل ها بچه گونه نخورن؟مربی بیرون از زمین تمام نکات رو به بازیکنان گفت اما ترکیب 8 -2 - 0 اتلتیکو مادرید و با اون وحشی گری هایی که تو بازی رفت انجام دادن تمام بازیکنان بارسا میترسیدن که جام جهانی رو از دست بدن و همشون استرس داشتن برای همین بود که از دفاع اتوبوسی اتلتیکو رد نمیشدن.بارسا در فصل آینده نمیتونه بازیکن بخره و تنها راه تقویت دفاع آوردن باگناک کامرونی از بارسای ب است.

اره یادمونه، ولی من از اولشم از بعد بازی هفته 30 ام لالیگا با پپ مشکل پیدا کردم، چون واقعا کارش خوب نبود، نه نمیتونه بره به پینتو بگا کجا واسته ولی بین دو نیمه وقتی دید دارن چجوری دفاع میکنن باید یه نقشه ای یا یه تکنیکی میداد، خیچ کاری نشد نداره، به جز بچه ها خود تاتا هم روحیشو باخت چه برسه به ما....منم تاتا رو فقط مقصر نمیدونم اما میتونس یه کاری کنه بین دو نیمه...حالا م بازی تموم شد حذف شدیم بحث دربلرش بیهودس باید فقط تمام تمرکزمونو بزاریم رو لیگا..به امید پیروزی

۲۱ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: MHA10
پیام: ۳۰۶
عضویت از: ۱۹ مهر ۱۳۹۲
از: لامرد
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- لوئیس انریکه - پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
energy نوشته:

بله دوستان
اول عرض کنم اون حس رمانتیکی که تو کامنت قبلی گفتم منظورم رویارویی بارسلون یا گورادیولا بود نه پویول
دوم اینکه خب نصفی از پیش بینی هام درست از آب در آومد نصفیش نه
بارسا حذف شد مثل پارسال و دو سه سال پیش
و دوباره سرمربی احمق مسببش شد
آخه آرژانتینی اکه سرمربی گری بلد بود میرفت تیم ملی خودشونو مربی گری کنه که با این همه بازیکن بزرگ تو جام جهانی یه غلطی بکنه
به قول اون دوستمون
یه قرتی چهار چش عینکی کور احمق 38 ساله تیم بزرگ بارسلون رو به فنا داد
همون اول فصل هم میدونستم ایشون نمیتواند هیچ غلطی بکند
باور کنید جام حذفی و لیگ رو هم بعیده بگیرن
و حرف آخر اینکه دوس دارم رئال مادرید نابود بشه اما اتلتیک ببره
چون اتلتیک رقیب رئال هست و سبک بازیش بین رئال و بارسلونه
همین طور یه تیم نوپاس که مثل رئال مغرور نیست
همچنین تیمی که بارسلون بزرگ رو شکست میده اگه شکست بخوره ضعف بارسا بیشتر تو چش میاد
من اول طرفدار بایرن هستم
دوم طرفدار اتلتیک
چلسی و رئال برن بمیرن

تاتا هنوز یه خورده وقت لازم داره
اولین فصل حضورش تو اروپا و البته توی بارسا هست ، با این حال همه ی تیمای قوی رو بردیم
به یه بازی بد نمیشه گفت مربی بدیه ، اونم جلو همچین دفاع اتوبوسی که پپ هم کم آورد

وفتی تاتا تیمای بزرگ رو که میبرد همه کسایی که به تاتا بد میگفتن،خوب تاتا رو میگفتن اما حالا که باخته بجای پشتیبانی همه یه حرفای میزنن که انگار بارسا رفته دسته دو

FCB the best team on the world & LIONEL MESSI the best player on the galaxy
۲۱ فروردین ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۰,۶۳۰ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۳,۵۸۲ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۹۸۶ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۲۷۴ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۴۱۷ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۰۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۱۵۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۳۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۱۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۰ کاربر آنلاین است. (۱۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!