به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
کنفرانس مطبوعاتی قطبی برگزار شد

قطبی: بازیکن ملی با جان و دل برای تیم ملی بازی کند

کنفرانس مطبوعاتی افشین قطبی با حضور وی به عنوان سرمربی، علیرضا منصوریان دستیار دوم ، منصور رشیدی به عنوان مربی دروازه بانان و خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی در آمفی تئاتر هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این گفتگوی مطبوعاتی با صحبت های افشین قطبی آغاز شد. با اشاره به لیگ فشرده از باشگاههای لیگ برتری به خاطر ساختن تیم های خوب و مدعی در لیگ برتر تقدیر کرد و گفت: ما در این یک و نیم روزی که به پرواز چین وقت داریم باید بازیکنان را از نظر جسمی و روحی شارژ کنیم که کار راحتی نیست ضمن اینکه برخی بازیکنان را با آسیب دیدگی جزیی ناشی از بازیهای لیگ برتر تحویل خواهیم گرفت. پس شرایط ایده الی نخواهیم داشت و یک سفر طولانی با 20 ساعت پرواز و عوض کردن 3 فرودگاه مطمئنا شرایط بر ما سخت خواهد کرد. پس باید در این اردو دوستی و همدلی بر فضای اردو حاکم باشد تا بازیکنان بتوانند خودشان را در سطح خوبی نشان دهند. ما باید به اعتماد به نفس به چین برویم.

سرمربی تیم ملی درباره بازیهای تدارکاتی با چین و کره جنوبی گفت: «این دو تیم را هدفمند انتخاب کرده ایم و با توجه به اینکه چین در دو بازی اخیرش مقابل فرانسه و کره جنوبی نتایج خوبی گرفته و همچنین کره جنوبی در جام جهانی عملکرد درخشانی داشته و همین چند وقت گذشته تیم نیجریه را در سئول برده حریف می تواند محک خوبی برای تیم ملی ایران باشد.»

قطبی در ادامه با اشاره به اینکه تفکرش این است که اردوی تیم ملی بهتر شود گفت: «در تیم ملی به روی همه باز است و بازیکنانی که در لیگ برتر بدرخشند می توانند به این تیم دعوت شوند. من بازیکنان را براساس تکنیک و هوش و شخصیت به تیم ملی دعوت می کنم . رفتار و اخلاق برای من بسیار مهم است چرا که 41 روز پیش از جام ملتها و در حین مسابقات با آن زندگی می کنیم و 6 بازی سرنوشت ساز داریم که هر کدام یک فینال است .»

وی همچنین با اشاره به انتخاب بازیکنان گفت: «من اگر بازیکنی را به تیم ملی دعوت می کنم، انتخاب ملی می کنم. و بازیکنی واجد الشرایطی را دعوت می کنم به همین دلیل دوست دارم در این کنفرانس مطبوعاتی پیش از آنکه شما سوال بپرسید من به سوالات شما پاسخ دهم. باید بگویم رحمتی دروازه بان شماره 1 تیم ملی است او در حال حاضر یکی از بهترین دروازه بان آسیا و می توان گفت بهترین دروازه بان حال حاضر است اما درباره دعوت از ابراهیم میرزاپور بحث های زیادی مطرح شده است باید بگویم بهتر از میرزاپور نداریم او در 70 بازی ملی با میانگین زیر 1 گل عملکرد دارد . کمترین چربی او را دارد که آمار آن زیر 7% است و به نظر من می تواند جایگزین خوبی برای رحمتی در درون دروازه باشد.»

قطبی درباره مجیدی گفت: تفکر من از روزی که سرمربی تیم ملی شدم فرهاد مجیدی از اثرگذارترین بازیکنان استقلال است به همین دلیل او را برای بازیها مقابل ایسلند ، مقدونیه و اردن دعوت کردم اما متاسفانه دچار مصدومیت شد و از اردوی تیم ملی دور شد اما همین الان هم عقیده دارم مجیدی هر وقت بخواهد می تواند اعلام آمادگی کند تا او را به تیم ملی دعوت کنم همچنین در مورد مسعود شجاعی هم همین دیدگاه دارم من با دعوت از شجاعی قصد دارم نگاه جدیدی روی او داشته باشم با آنکه شجاعی علیه من در یک برنامه تلویزیونی صحبت کرد اما این را به حساب جوانی او گذاشتم و او را به تیم ملی دعوت کردم. در مورد دعوت از غلامی باید بگویم او از یکسال پیش زیر نظر من قرار گرفته بود و برای استیل آذین بازیکن مفیدی است همین طور که زمانی در امارات بازی می کرد باز هم توجه من را جلب کرده بود. با توجه به سیستم 3-3-4 و 1-3-2-4 غلامی کسی است که به درد ما می خورد. در مورد عدم دعوت از میداودی هم باید بگویم به نظر من بازیکنی باید به تیم ملی بیاید که تشنه حضور در تیم ملی باشد و با قلب و جانش برای تیم ملی بازی کند ما ایشان را به ارمنستان دعوت کردیم و همان موقع من احساس کردم که با قلبش برای تیم ملی بازی نمی کند به همین دلیل او را به اردوی چین و کره جنوبی دعوت نکردم. پس هر وقت احساس کنم که میدوادی با دل و جان برای تیم بازی می کند و همانطور که برای استقلال بازی می کند برای تیم ملی هم بازی می کند او را به تیم ملی دعوت می کنم.

سوالات خبرنگاران پس از صحبت های قطبی با این سوال که آیا او عقیده دارد که در مدتی که در ایران بوده است تغییر کرده یا نه و همچنین به تسویه حساب فکر می کند یا نه آغاز شد. قطبی پاسخ داد من تغییر نکرده ام اهل تسویه حساب با بازیکنان هم نیستم و هر شب که می خوابم با احساس مسئولیت برای 75 میلیون ایرانی می خوابم و برای رسیدن به فینال جام ملتها بعد از 35 سال انگیزه دارم گروهی که من با آنها کار می کنم در عرصه ملی و باشگاهی با تجربه هستند و به من کمک می کنند. اما با توجه به تمامی شرایط این افشین قطبی است که تصمیم آخر را می گیرد. خبرنگاری از قطبی پرسید چقدر از حریفان تدارکاتی عادی شناخت دارد چرا حریفان بهترین انتخاب نشده و چرا با تیم ملی به غرب آسیا می رویم. قطبی گفت ما دوست داریم با بهترین تیم های دنیا در بهترین ورزشگاهها بازی کنیم. و بهترین تیم ها را به ورزشگاه آزادی بیاوریم اما فعلا این دو تیم شرایطشان فراهم شده گرچه احساس می کنم کره جنوبی بهترین تیم آسیا و با توجه به فرم و شرایط ما دیدار خوب و مشکلی با این تیم خواهیم داشت. به این دلیل به رقابت های غرب آسیا می رویم که این یک الزام از سوی کنفدراسیون فوتبال غرب آسیا بوده است . بازی با تیم های بحرین و عمان که هم گروه ما هستند بازیهای آسانی نخواهد بود البته ما 17 نوامبر در تهران و در ورزشگاه آزادی با یک تیم غیرآسیایی دیدار تدارکاتی برگزار خواهیم کرد که نام این تیم مشخص نشده است.

قطبی در پاسخ به سوالی درباره عدم حضور ایمان مبعلی گفت: او در انجام وظایف داخل زمین ضربات ایستگاهی، حضور در خط دفاعی و کمک به کارهای دفاعی بی نظیر است اما در حال حاضر تشخیص دادیم که او را دعوت نکنیم ضمن اینکه باز هم می گویم در تیم ملی بسته نخواهد بود و هدف ما این است پس از 35 سال در فینال جام ملتها حضور داشته باشیم.

قطبی در پایان پاسخ به سوالی که چرا 25 بازیکن را دعوت کرده است گفت: برای انتخاب بازیکنان محدودیت هایی داریم به عنوان مثال ترافیک بازیکنان در پست های مختلف ، ویزای بازیکنان ، داشتن مشکل سربازی ، مسیرهای سفر و پروازهای نیمه شب ، همکاری باشگاهها و بسیاری از مسائل دیگر باعث می شود تا محدودیت هایی گریبانگیر ما شود. اما مثل سرباز تا آخر ایستاده ام و هستم تا برنامه های من اجرا شود تا تیم ملی به فینال جام ملت ها برسد هر چند که رفتارهای برخی از رسانه ها باعث شده که من از این به بعد سعی کنم در ایران هیچ قولی ندهم.

در پایان کنفرانس علیرضا منصوریان ، پیت بیوتر و منصور رشیدی به همراه پنج تن از بازیکنان تیم ملی در لابی هتل آکادمی ملی فوتبال پاسخگوی رسانه ها بوده اند.

CATALUNYA is not Spain
۸ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سرپرست کمیته تیم های ملی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون

معینی: دیدار با تیم های شرق و غرب آسیا باعث آمادگی برای جام ملتها می شود

فریدون معینی سرپرست کمیته تیم های ملی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون درباره بازیهای تدارکاتی آتی تیم ملی با تیم های چین و کره جنوبی این دو تیم را حریفان مناسبی برای تیم ملی ارزیابی کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، معینی در این باره گفت: «تمام تیم ها برای شناخت ترکیب تیمی و هماهنگ شدن تا آغاز رقابت های جام ملت های آسیا از تمام توانشان استفاده می کند با توجه به اینکه تیم ملی چین به صورت کامل متحول و دگرگون شده و همچنین در بازیهای دوستانه با تیم های بزرگ نتایج خوبی گرفته است مطمئنا می تواند حریف خوبی برای بزرگسالان ایران باشد. »

وی همچنین درباره تیم ملی کره جنوبی گفت: «این تیم در جام جهانی نمایش بسیار خوبی داشت و با شکست دادن یونان و تساوی با نیجریه در مسابقات جام جهانی 2010 و همچنین نمایش خوب مقابل آرژانتین توانسته بود به مرحله یک هشتم صعود کند و در یک بازی نزدیک 2 بر 1 مغلوب اروگوئه شد مطمئنا حریف قدرتمندی برای تیم ملی ایران پیش از رقابت های جام ملتهای آسیا است. این تیم با توجه به اینکه در خبرها آمده بود شش لژیونر را به ترکیب تیمش دعوت کرده با تمام توان به میدان می رود و این بسیار خوب است که ما در مقابل یک تیم کامل و قدرتمند قرار بگیریم. »

معینی ادامه داد: «البته در دیدارهای تدارکاتی دیدگاه باید اینگونه باشد که صرفا به نتیجه بسنده نکنیم و در جستجوی رفع مشکلات ترکیب تیم ملی باشیم. اگر دیدگاه مناسب مربیان براساس منطق باشد می تواند موجب موفقیت خواهد شد. »

سرپرست کمیته تیم های ملی با اشاره به شرکت در تورنمنت غرب آسیا گفت: «بازی با تیم های بحرین و عمان که از لحاظ ارزش فنی حریفان نسبتا خوبی برای تیم ملی هستند شناخت ما را نسبت به تیم های عربی پیش از جام ملتها افزایش خواهد داد به هر جهت همانطور که می دانیم ، کشورهای عربی هنوز هم به فوتبال غیرمنصفانه و ناجوانمردانه براساس وقت کشی و خشونت شهرت دارند و بازی مقابل این حریفان می تواند روش بازی تیم ملی در این شرایط را مشخص کند. حضور در رقابت های غرب آسیا تجربه با ارزشی برای تیم ملی خواهد بود. به هر ترتیب پیش از رقابت های جام ملتها آسیا تقابل با حریفان از غرب و شرق آسیا می تواند مفید باشد.»

معینی در پایان درباره بازیهای تیم ملی با حریفان غیر آسیایی گفت: «ما دوست داریم که تیم ملی با حریفان اروپایی دیدار کند. اما به هر ترتیب به دلیل اینکه این تیم ها برنامه ریزی سالیانه دارند و فیفا دی هایشان رزرو شده و برنامه ریزیز ما با آنها انطباق ندارد اما به دنبال این هستیم که با توجه به مریبان اعلام کرده ایم برنامه های یکساله شان را به کمیته تیم های ملی و کمیته فنی اعلام کنند برای سال آینده میلادی با رایزنی با برخی کشورها آنها را متقاعد کنیم با تیم های ملی بازی کنند یا اردوهای تیم ملی در آن کشورها توام با دیدارهای تدارکاتی انجام شود. البته ما این قابلیت داریم که مقابل تیم های مطرح و قدرتمند اروپایی بازیهای خوبی را به نمایش بگذاریم. البته در 17 نوامبر (26 آبان ) با یک تیم غیر آسیایی دیدار برگزار خواهیم کرد که نام آن تا زمان قطعی شدن اعلام نخواهد شد.»

CATALUNYA is not Spain
۸ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تمرین تیم ملی با حضور علی کفاشیان برگزار شد

کفاشیان رو به ملی پوشان:سطح شما از آسیا فراتر است

دومین تمرین تیم ملی فوتبال با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای سفر به شرق آسیا و دیدار با تیم های ملی چین و کره جنوبی آماده می کند، امروز دومین تمرین خود را در تهران با حضور رییس فدراسیون فوتبال برگزار کرد.

علی کفاشیان در پایان این تمرین در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم ملی حضور یافت و طی سخنانی به انان خسته نباشید گفت و به بازیکنان تیم ملی روحیه داد.

وی با اشاره به اینکه در زمان تعطیلی لیگ شما بازهم به میدان تمرین و مسابقه آمده اید و این بسیار باارزش است، گفت:« با تلاش و کار و زحمات شما یک ملت خوشحال می شود و هرقدر تلاش کنید و سختی بکشید، چنانچه بتوانید مردم را شاد کنید بهترین هدیه و دستاورد برای شماست.»

وی ضمن تقدیر از تلاشهای افشین قطبی و کادر فنی گفت:« برنامه کادر فنی تیم ملی بسیار دقیق است و من بعنوان رییس فدراسیون بسیار خوشحالم که سرمربی تیم با این دقت حتی زمانی که تیم برنامه ای ندارد روی تیمش متمرکز است و در حال رصدکردن وضعیت بازیکنان و برنامه ریزی برای تیم ملی است. این کاری است که همه مربیان ما باید انجام دهند.»

کفاشیان ادامه داد: « ممکن است در کار برنامه ها و تدارکات شما مشکلاتی هم وجود داشته باشد اما مطمُن باشید که ما تمام سعی و تلاشمان را خواهیم کرد که برنامه های تدارکاتی تیم ملی انجام شود. ما قدر زحمات شما را می دانیم . در این سفر هم جدا از نتیجه مهم این است که تیم ملی به هماهنگی لازم برای حضور در جام ملتهای آسیا برسد وهمه امیداوریم در جام ملتها، نرفتن به جام جهانی را جبران کند. من مطمُن هستم که شما توانایی این کار را دارید زیرا کیفیت شما از سطح آسیا بالاتر است فقط باید بخواهید و تلاش کنید زیرا تیم ملی و نتایج آن برای ما و مردم بسیار مهم است.»

رییس فدراسیون فوتبال در پایان گفت:« امروز قرار بود سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی ، هم به اردو بیاید که برنامه سفر به ترکیه برای ایشان پیش آمد. حتما در اردوی غرب آسیا رییس سازمان تربیت بدنی به دیدن شما خواهد آمد و قولهایی هم هست که از زبان خود ایشان خواهید شنید.»

پیش از سخنان کفاشیان، افشین قطبی سرمربی تیم ملی ضمن تشکر از حضور رییس فدراسیون برسر تمرین تیم ملی، از زحمات فدراسیون و شخص کفاشیان تشکر کرد و گفت که وی یک فرد ورزشی است که همیشه در جلساتی که با ایشان داشته ام نهایت سعی خود را برای رفع مشکلات تیم کرده است.

CATALUNYA is not Spain
۸ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
به منظور برگزاری دیدارهای دوستانه با تیم های ملی چین و کره جنوبی

ملی پوشان امشب تهران را ترک می کنند

تیم ملی فوتبال کشورمان به منظور برگزاری دیدار دوستانه با تیم های ملی چین و کره جنوبی ،امشب ساعت 22:45 تهران را ترک می کند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، ازسوی افشین قطبی ، ۲۵ بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند تا به چین و کره جنوبی به منظور برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی به چین و کره جنوبی اعزام شوند.

دروازه بانان:سید مهدی رحمتی، ابراهیم میرزاپور، علیرضا حقیقی

مدافعان:خسرو حیدری، هاشم بیگ زاده، هادی عقیلی، محمد نصرتی، سیدجلال حسینی، حنیف عمران زاده، احسان حاج صفی، حسن اشجاری

هافبک ها:آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مسعود شجاعی، پژمان نوری، فرزاد آشوبی، ایمان مبعلی، محمد نوری، میلاد زنیدپور

مهاجمان: محمدرضا خلعتبری، غلامرضا رضایی ، هادی نوروزی، کریم انصاریفرد، محمد غلامی، مهرداد اولادی.

گفتنی است، تیم ملی ایران پس از برگزاری تمرینات خود زیر نظر کادر فنی مورخ 12/6/89 راس ساعت 19:35 به وقت محلی و راس ساعت 16:00 به وقت تهران به مصاف تیم ملی چین می روند.

گفتی است، تیم ملی ایران پس از برگزاری دیدار دوستانه خود با چین به کشور کره جنوبی سفر کرده و در تاریخ 16/6/89 راس ساعت 20:00 به وقت محلی و راس ساعت 15:30 به وقت تهران به مصاف تیم کره جنوبی می روند.

CATALUNYA is not Spain
۸ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اصلاحیه ای بر مصاحبه دیروز سرمربی تیم ملی

خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون گفت:« از آنجا که برخی از خبرگزاریها و مطبوعات محترم اظهارات افشین قطبی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه را بطور صحیح منعکس نکرده...

و این مساله باعث ایجاد شبهه در اذهان فوتبالدوستان شده است من آن بخش از صحبت های وی مجددا جهت اصلاح را اعلام می کنم.»

والی زاده ادامه داد:«افشین قطبی درباره دیدارهای قبلی تیم ملی تحت مربیگری خود گفته بود تیم ایران 7 بازی پیاپی بدون شکست برگزار کرده که شش بازی از این هفت مسابقه در خارج از ایران بوده و همچنین در 4 بازی بین المللی به پیروزی رسیده است.وی همچنین در بخش دیگری از صحبتهایش درباره قول قهرمانی دادن گفت:« چون همه مسایل غیرفنی در کنترل من نیست، به این دلیل قول قهرمانی نمی دهم. در کجای دنیا سراغ دارید که یک مربی پیش از شروع یک تورنمنت مهم و بین المللی قول قهرمانی بدهد؟ چرا رسانه ها قول نمی دهند که تیم ملی را حمایت کنند؟»

CATALUNYA is not Spain
۸ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سه بازیکن تیم ملی با 24 ساعت تاخیر به اردوی تیم ملی در چین اضافه میشوند

سه بازیکن تیم ملی کشورمان به علت مشکلات خروج از کشور با یکروز تاخیر به تیم در چین می پیوندند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی بزرگسالان امشب ساعت 22:45 جهت انجام بازی دوستانه از طریق دبی عازم چین میشوند.3 بازیکن به نامهای 1- مهرداد اولادی 2- احسان حاج صفی 3-میلاد زنیدپور به علت مشکلات خروج از کشور با یکروز تاخیر به تیم ملی درچین ملحق میشوند.

CATALUNYA is not Spain
۹ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
آقا علیرضا ممنون اینجا به دست شما میچرخه
ولی درباره تیم ملی:
این تیم به هیچ جا نمیرسه
قطبی با همه بدی و خوبی هاش چند روز قبل حرف خوبی زد:
گفت:بازیکن ها قلبشون با تیم ملــــــی نیست

آنری همیشه در قلب منی
۹ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
قطبی با همه بدی و خوبی هاش چند روز قبل حرف خوبی زد:
گفت:بازیکن ها قلبشون با تیم ملــــــی نیست

واقعا قبول دارم.
غیرت خیلی وقته جایی تو تیم ملی ما نداره.

۹ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خواهش می کنم ایمان جان.

درسته دیگه مثل قدیم نیست . همه دارن به خاطر خودشون بازی می کنند .
یکی هم اینکه تیم ملی ما کلا خیلی بی برنامه است .

CATALUNYA is not Spain
۹ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سرمربی تیم ملی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال

قطبي: بازی با کره جنوبی برای ما بسیار مهم و مفید خواهد بود

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران پیش از پرواز به چین در گفتگویی با خبرنگار سایت رسمی فدراسیون فوتبال اردوی تیم ملی در چین و کره جنوبی را مفید ارزیابی کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، قطبی با اشاره به آمادگي بازيكنان و شرايط خوب تيم ملي گفت: «شرايط اردو در تهران خوب بود و ما در طول یک و نیم روز تمرین در تهران بسيار بانشاط بودیم.»

وی با اشاره به مفید بودن اردوی تیم ملی در چین و کره جنوبی گفت:«من برای موفقیت در جام ملتها اهدافی دارم که امیدوارم با سفر به كره جنوبي و چين به هدفهایم برسم.بازی مقابل چین و کره جنوبی و به خصوص بازی مقابل کره جنوبی می تواند برای ما بسیار مهم و مفید باشد.ضمن اینکه شنیده ام «چو» سرمربی تیم ملی کره جنوبی 6 لژیونر را برای دیدار مقابل ایران به تیم ملی کره جنوبی دعوت کرده است و این نشان می دهد که این دیدار چقدر برای آنها مهم است.البته من شناخت خوبی از سرمربی تیم ملی کره جنوبی دارم چون زمانیکه که در کره کار می کردم و مربی سوون سامسونگ بلووینگز بودم چوانگ ری هم سرمربی تیم ال جی بود.البته من بسیار خوشحالم كه كره جنوبي با تمام بازيكنان اصلی و كليدي خود وارد ميدان مي‌شود. هر چه آنها قوي‌تر باشند و با انگیزه به میدان بیایند ما هم آزمایش جدی تری خواهیم داشت و تیم ملی را بهتر خواهیم شناخت.البته ترکیب تیم ملی چین هم متحول شده اما مطمئنا دیدار با این تیم هم می تواند مفید باشد.»

قطبی دیروز باز هم بخشی از صحبتهایش را در کنفرانس مطبوعاتی شنبه اعلام کرد و گفت:«درهاي تيم ملي برای بازیکنان خوب فوتبال ایران هميشه باز است و تمام بازيکنان با کیفیت فرصت دارند با نمايش توانايي‌هاي خود امکان حضور در تیم ملی فوتبال ایران را بدست آورند.من در طول مدت زمانی که در ایران بودم ثابت کرده‌ام بحث تیم ملی بسیار مهم است و هیچگاه روی احساسم درباره انتخاب بازیکنان تصمیم گیری نکرده‌ام. باز هم می گویم مطمئنا تمام بازیکنان آماده فوتبال ایران می توانند فرصت حضور در تیم ملی را بدست آورند تا بتوانند به تیم ملی برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا کمک کنند .»

سرمربی تیم ملی با اشاره به یک نکته مهم گفت:«درهای تیم ملی همیشه باز است اما بازیکنان بزرگ فوتبال ایران هم باید بدانند تیم ملی از آنها بزرگتر است. بازیکنان خوب فوتبال ایران باید به این واقعیت برسند که شاید یک روز سرمربی تیم ملی بنابه مصالح تیم ملی آنها را دعوت نکرده یا نیمکت نشین کند.آنها در این شرایط نباید کاری کنند که به ضرر تیم ملی شود و فضای تیم ملی برهم ریخته شود.»

قطبی درباره انتقادهایی از خط دفاعی تیم ملی وعدم دعوت تنی چند از بازیکنان گفت:« هادي عقيلي، حاج‌صفي و سيد جلال حسيني همگي عملكرد خوبي در تيم ملي از خودشان نشان دادند و من از آنها راضي هستم. همين‌ها بودند كه باعث شدند در بازي‌هاي اخير شكست نخوريم ما در 7 بازي اخير نباخته‌ايم كه 6 بازي از آنها در خارج از خانه بوده است.بازی استقلال و سپاهان یک اتفاق بود. اما باز هم اعلام می کنم که میداووی، مجیدی و کریمی وحتی بازیکنان دیگر هم شانس دعوت مجدد به تیم ملی را دارند اما نکته مهم این است که در مقطع فعلی کادر فنی تیم ملی تصمیم گرفت با نفراتی که در این اردو حاضر هستند به دیدار کره و چین برود.»

سرمربی تیم ملی در پایان گفت:« هدف من و کادر فنی حضور در فینال جام ملتهای آسیاست و من این هدف را بارها تکرار می کنم.مطمئن باشید کادر فنی تیم ملی می خواهد تیمی 70 میلیون نفره بسازد و در این تیم از بازیکنانی استفاده خواهیم کرد که در سخت‌ترین روزها برای موفقیت تیم ملی، بالابردن پرچم ایران و پیروزی‌های بزرگ این تیم مثل سربازان جان بر کف بجنگند.»

CATALUNYA is not Spain
۹ شهریور ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۲,۶۸۵ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۹,۱۱۲ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۵۷ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۹۰۵ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۱۶۰ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۶۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۵۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۳ کاربر آنلاین است. (۱۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!