به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
به نظر من الکی به آبیدال گیر می دید! اونچه من دیدم این بود که آبیدال نصف بازی رو داشت با حداکثر سرعتش می دوید! خب معلومه تیمی که سه دفاع داره، انقدر فشار به مدافعاش میاد که اشتباه کنن. اون هم جلوی تیمی که داره هجومی بازی می کنه، و آلوز موقع حمله حریف داره اون جلو قدم می زنه. سه نفر چطوری می خوای عرض زمین رو پوشش بدن که هم وسط خالی نمونه هم عمق؟ مسخرس...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: leo.2012
پیام: ۵۶۵
عضویت از: ۳ مهر ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- messi,fabregas,xavi,iniesta
- ronaldinio
- perspolise chand sal pish
- spain
- any one
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
A.INIESTA نوشته:

با این نتیجه مطمئنم که دیگه قهرمانی تو لیگ محاله.
چون نه بارسا میتونه تمام بازیای باقیمانده رو ببره و نه رئال 1 امتیاز از دست میده.

فک کنم انتخاب توپ طلا هم حسابی روی ژاوی و مسی تأثیرگذاشته بود چون واقعا بدترین بازی هردوشون تو چندسال اخیربود.

كي گفته بارسا نميتونه همه بازي هاي بعدي رو ببره؟كي گفته رئال حتي 1 امتياز هم از دست نميده؟يه جوري حرف ميزنين انگار بارسا يه تيم دست و پا بسته است و رئال يه ابر غول تو فوتبال.
مگه همين بارسا به رئال 5 تا نزد؟
يه شب بد بازي كرد...خوب...اين چه ربطي به قدرت مند بودن رئال داره؟ اتفاقا به نظر من يكي از عوامل قدرتمند شدن رئال تو اين چند وقت همينه كه اعتماد به نفسشونو از دست دادن و با انگيزه شدن...دقيقا همون چيزي كه بارسا نداره.
درسته كه اسپانيا يه كشور پادشاهيه ...درسته كه داورا به ضرر بارسا سوت ميزنن...درسته هدف ليگ اسپانيا قهرماني رئاله...ولي مگه تو همين ليگ همين بارسا چندين بار قهرمان نشده؟ شرايط سخته،درسته .ولي اگه ما طرفدارا ان قدر خودمونو ببازيم واي به حال بازيكنا.
در مورد ژاوي و مسي راس ميگي ...شورشو در اورده بودن.

ولي به قول طرفداراي ترلكتورسازي...عيبي يوخ،عيبي يوخ

۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
به نظر من الکی به آبیدال گیر می دید! اونچه من دیدم این بود که آبیدال نصف بازی رو داشت با حداکثر سرعتش می دوید!

راستش من خودم اعتمادی که به پویول و پیکه و دنی آلوز دارم به آبیدال ندارم، همیشه اشتباهاتش رو می بینم، به نظر من بین بازیکنای بارسا در طول فصل بیشترین پاس اشتباه و بیشترین سوتی متعلق به آبیداله (اگه شما نگی بوسکتس)
دیشب و هر بازی دیگه ای هم به نظر من اکثر حمله ها و ضد حمله ها رو دروازه بارسا از سمت چپ انجام میشه چون اونجا آسیب پذیر تره
بازی با والنسیا که هر 2 تا گل رو به وضوح از شکاف سمت چپ خوردیم و و اون بازی آشکارا سمت چپ شده بود اتوبان، یا بازی با منچستر تو فینال سال پیش که یه اوت مسخره رو به ویا تحت فشار انداخت و همون توپ اومد رفت تو گل
کلا آبیدال سطحش از بقیه بازیکنای تیم پایین تره و تیمای حریف اگه بخوان به بارسا گل بزنن جناح آبیدال گزینه خوبیه براشون
نقل قول
سه نفر چطوری می خوای عرض زمین رو پوشش بدن که هم وسط خالی نمونه هم عمق؟

من کاملا با 3 دفاع مخالفم و به نظرم یه کار کاملا اشتباهه
اما به غیر از دفاع 3 نفره خود آبیدال هم مهره قابل اتکایی نیست. سال های قبل هم که با 4 دفاع بازی می کردیم اکثرا سمت چپ بارسا آسیب پذیرتر بود

شما یه بار تو ذهنت مرور کن
آبیدال از ابتدای فصل 2006-2007 به تیم اضافه شد یعنی دقیقا از همون موقع که تیم رایکارد شروع به نزول کرد
سال های 2007 و 2008 که دو سال اول حضور آبیدال بود کلا بارسا نتیجه نگرفت که رو اونا اصلا بحث نمی کنم.
سال 2009 هم به وضوح پپ به آبیدال اعتماد نداشت. خیلی بازیا سیلوینیو بازی کرد که چون سیلوینیو هم زیاد قابل اعتماد نبود بازم آبیدال به ترکیب اصلی برمیگشت و کلا اون سال دفاع چپ بین آبیدال و سیلوینیو دست به دست شد. حتی یادمه تو فینال لیگ قهرمانان اون سال جلوی منچستر هم سیلوینیو دفاع چپ بود. بلافاصله بعد از پایان فصل هم مکسول رو به تیم اضافه کردن.
سال 2010 هم که تو بخش اعظم سال مکسول تونست جای آبیدال رو بگیره و خیلی از بازی ها رو هم خوب بازی کرد ولی اونم بعدا دچار افت شد.
سال 2011 هم که درگیر سرطان بود و خیلی خوشحالم که دوباره به زندگی عادی برگشت.
امسال هم که ضعف فنی و سن زیادش با دفاع 3 نفره بارسا مزید بر علت شده تا سمت چپ بارسا کلا به فنا بره.
ببه نظر من باید هرچه زودتر یه فکری به حال دفاع چپ بکنن و دفاع 3 نفره رو هم کنار بذارن

حالا این نظر من بود. به نظر من اگه یه دفاع چپ شش دونگ بیاریم وضعمون خیلی بهتر میشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
من یه لحظه جفت پا بپرم وسط بحث گرمتون
جون من،اگه کسی خبر داره مراسم انتخاب بهترین بازیکن جهان امشب ساعت چنده،پی ام بده بهم.

۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اتفاقا آبیدال جز دفاعهای خوب ماست.تکل دیشبش رو فراموش کردی؟هم فیزیکش خوبه و هم سرعتش.هر کسی که تو بازی عاری از اشتباه نیست.حتی مسی در بهترین روزش.
ولی مشکل دفاع ما فرد نیست بلکه سیستم دفاع 3 نفره است.بنظر من پپ فقط تو نیوکمپ ازش استفاده کنه بهتره، چون اونجا هرکسی میاد تو محوطه ش جمع میشه.ولی تو زمین حریفان بخصوص حریفای قوی و بانگیزه دفاع 3 نفره اشتباه محضه.بقول مدیر سایت هر تیمی با این سیستم مارو تحت فشار گذاشته.چون تا تیمای حریف میبینن دفاع 3 نفره استفاده کردیم سریع از چپ و راست به دفاع فشار میارن. و باصطلاح راهشو خوب بلدن. تا اونجایی من میدونم تو بازیای خارج خونه فقط 2 تیم رو با دفاع 3 نفره بردیم.
یکیش میلان بود که حریف موقعیتهای خیلی زیادی داشت و با خوش شانسی با برد از اونجا خارج شدیم.
دومیش رئال بود که تا قبل از گل مساوی 2 موقعیت عالی رو خراب کردن و بعد گل مساوی بارسا نیمه اول بازی رو اداره کرد و نیمه2 هم اون گل ژاوی اول نیمه رئالو نابود کرد و از لحاظ روانی نتونستن خودشون جمع کنن و بعدازگل سوم هم ناامیدشدن و عملا نتونستن کاری کنن و بازی رو بارسا بدست گرفت و اداره کرد.

درموردقهرمانی لیگ هم بگم منم مثل هر بارسایی آرزومه قهرمان بشیم و خدا میدونه چی پیش بیاد.ولی فعلا از لحاظ منطقی قهرمانیمون مشکله،ولی بعید نیست.چرا؟

رئال انگیزه ش خیلی خیلی بیشتراز ماست. داورهام که به اونا لطف دارن و به ما...
تیما جلو ما با تمام انگیزه و 200درصد توانشون بازی میکنن ولی مقابل رئال هرچه شد!
بجز بارسا فقط چندتا تیم اند که برابر رئال با تمام قوا و جوانمردانه بازی میکنن.و بخصوص تو خونه شون میتونن ازش امتیاز بگیرن که اوساسونا،خیخون،بیلبائو، گرانادا و سوسیداد هستن که رئال خیخون و سوسیداد رو تو خونه شون با خوش شانسی برده و به نظرم بقیه شون هم امسال شانسی ندارن ولی من امیدوارم.
اما تیمای دیگه هم برابر رئال حداقل 4 تا میخورن.
به کی امید داشته باشیم.به سویا،به اسپانیول و به ختافه و اتلتیکو مادرید همیشه بازنده برابر رئال یا به تیمای ناتوان رایو،زاراگوسا،راسینگ!
ولی از اونور ما هم با وضع افتضاح بازیای خارج خونه مون احتمال امتیاز دادن به اتلتیکو مادرید،سویای همیشه وحشی برابر ما و لوانته همیشه قوی برابر ما تو خونه شون وجود داره.

۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دیشب خوب بازی نکردیم ولی انصافا نمیشه از همون توپ هایی هم به تیرک خورد و موقعیت هایی که داور با افساید های الکی و نگرفتن خطای هند ازمون گرفت گذشت

ولی از نظر فنی دیشب بارسا 2 تا مشکل داشت
1:حملاتمون کوبنده نبود
2:هافبک ها نتونستند به خوبی مهاجم ها رو تغذیه کنن

توی بازی دیشب ژاوی اشتباهاتی داشت و پاس هاش درست نبود .

اینیستا خوب بود ولی اون هم داشت عجولانه بازی میکرد . الکسیس هم با وجود سرعتی بازی کردنش ولی باز هم موثر نبود

ولی باز هم به نظرم یکی از عوامل تساوی این بازی توپ های بودن که گل نشدن ما جدا از اینکه حملات خوبی نکردیم ولی چند موقعیت خوب داشتیم که 3 بارش به تیرک برخورد کرد چند موقعیتش هم خراب شد .

نقل قول
باز هم یه سانتر از جناح چپ (از سمت آبیدال) و باز هم یه گل من نمی خوام درباره نقل و انتقال یه بازیکن خاص صحبت کنم بلکه می خوام درباره سیاست بارسا در مورد دفاع چپش صحبت کنم (اینو گفتم که ناظر نگه این بحث به این تاپیک مربوط نیست) کاملا مشخصه که بارسا از جناح چپش داره ضربه می خوره و این آشکار ترین نقطه ضعف بارسا ست تیم چه با 4 دفاع بازی کنه چه با 3 دفاع (که من کاملا با 3 دفاع مخالفم) آبیدال دفاع سمت چپ ثابت بارسا ست که خیلی از اون جناح ضربه خوردیم (آدریانو و مکسول هم از آبیدال بهتر نیستن)

دیگه زیاده روی کردنه اگر بخوای از ابیدال ایراد بگیری .
اصلا مشکل ابیدال نبود ، اتفاقا ابیدال دیشب خیلی خوب بود ، یک تکلش که جلوی یک گل رو گرفت ، چند بار هم از سمت چپ نزاشت مهاجماشون به سمت دروازه بیان

ابیدال برای پست دفاع چپ و وسط بارسا مناسبه این رو بار ها ثابت کرده نمیشه تهاجمی نبودنش رو دلیلی بر بد بودنش بدونی...

قبول دارم کم حمله میکنه و توی حملات کم اثره ولی باید این رو در نظر بگیرید که وقتی دنیل از سمت راست جلو میکشه و پشتش خالی میشه اگر توی دفاع بازیکن خوبی نداشته باشیم که بتونه ضد حملات تیم های حریف رو جمع کنه ضربه میخوریم .

اون هم خوب دفاع میکنه هم خوب ضربه سر میزنه .

۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
هنوز نیم فصل اول تموم نشده، مطمئنا رئال توی یه نیم فصل 1 مساوی می کنه!
بارسا هم با این مساوی بدون شک به خودش میاد و بهتر میشه.

فقط یه چیزی: کاشکی اون گلی که خوردیم رو نیمه اول می خوردیم!
اگه بارسا نیمه اول گل میخورد کاملا به خودش می اومد. همونطوری که بعد از خوردن گل در دقایق پایانی حمله می کرد.

به هر حال ایشالا بارسا قهرمانه

۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: *hamid*
پیام: ۴۱۸
عضویت از: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
از: sanandaj
طرفدار:
- اینیستا
- ronaldinho
- از استقلال بدم نمیاد اما طرفدارش نیستم
- برزیل
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
- همشون افتضاحن
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
گه نیمه اول بازی رئال و گرانادا رو میدیدن ،میگرفتین که اصلا و به هیچ وجه این رئال،رئال 4-5 ماه اخیر نبوده.یه شانسی که آوردن روز خوب کاسیاس بود،و این که تو 5 دقیقه اول نیمه دوم 2 تا گل زدن.

بچه ها واقعا راست میگه من بازی رئال رو دیدم واقعا خیلی بد بازی میکردن فقط شانس مطلق داشتن البته نباید گفت شانس چون 5 تا زدن ولی باور کنین وقتی من اون شب بازیشون رو دیدم واقعا تعجب کردم چطور تیم مورینیو اینقد ضعیف شده .دفاعشون که که از چپ و راسط و وسط اتوبان مطلقه.
فقط من واقعا از یه چیز میترسم اونم اینه که اگه مورینیو بازم تو بازیای مقابل بارسا دست به دفاع مطلق بزنه و بعد ضد حمله و این گواردیولای کل شقم بخاد از همین دفاع 3 نفره برای غلبه بر دفاعشون استفاده کنه اوضاعمون خیلی بی ریخت میشه.
واقعا من با نظر اقا سعید کاملا موافقم این گواردیولا هر چند با تمام وجود عاشقشم ولی تو خیلی از بازیا وقتی میبینه اوضاع تیم بیریخته اصلا هیچ تغییری نمیده و کاملا میخاد رو حرف خودش باقی بمونه وقتیم تعویض میکنه که دقیقه 70 به بعده و دیگه همه چیز از دست رفته
منم زیاد از ابیدال خوشم نمیاد خیلی دلم میخاد جاش یه بازیکن توپ بیاریم

از نظر بازیه دیشبم که واقعا خیلی خیلی عجیب بود هیچ کدوم از بازیکنا حتی حوصله نداشتن راه برن اصلا نمیتونستیم به دروازه ی اونا نزدیک بشیم .واقعا از دست دادن ویا تو این شرایط بدترین چیزی بود که میتونست اتفاق بیفته.واقعا خط حملمون با کمبود شدید بازیکن مواجه .پدرو تو این فصل بیش از حد افت داشته و تقریبا به یه بازیکن اماتور تبدیل شده.در ضمن اگه دیشب الکسیس اینقد استرس نداشت و هولکی بازی نمیکرد همون نیمه ی اول کار اسپانیول رو تموم میکردیم.
در اخرم باید بگم خیلی خیلی ناراحتم دیشب با این اوضاع سخت امتحانات(فردا دو تا امتحان دارم) تا سه شب بیدار بودم ولی حتی خوب بازی نکردیم اگه خوب بازی میکردیم از باختم ناراحت نمیشدم

به امید موفقیت بارسای کبیر

گر دست دهد خاک کف پای نگارم***بر لوح بصر خط غباری بنگارم
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: *hamid*
پیام: ۴۱۸
عضویت از: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
از: sanandaj
طرفدار:
- اینیستا
- ronaldinho
- از استقلال بدم نمیاد اما طرفدارش نیستم
- برزیل
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
- همشون افتضاحن
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها یه سوال این مراسم اهدای توپ طلا چه ساعتیه؟

گر دست دهد خاک کف پای نگارم***بر لوح بصر خط غباری بنگارم
۱۹ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
دیشب واقعا مسخره بودیم.
دقیقا بلای بازی با میلان سرمون اومد.

راستشو بخواید من اینجوری بازی کردنو اسمشو مزارم از رو شکم سیری بازی کردن.

پاس های بی دقت، توپهایی که الکی لو میرفتن، کلا بارسای همیشه نبود.

مسی و ژاوی فکرشون زوریخ یا هر جای دیگه بود تئ زمین نبود.
اصلا خوب نبودن.

الکسیس هم که خیلی با توپا ور میرفت.

کلا همه بد بودن.

باز دفاعا خیلی بهتر از بقیه بازی کردن.

اگه اونا هم میخواستن بد بازی کن حد اقل 3 4 تا میخوردیم.

۱۹ دی ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۹,۱۱۰ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۵,۹۲۱ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۴۸ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۷۳۵ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۶۲۸ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۷۷۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۰,۳۶۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۴۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۷۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۵ کاربر آنلاین است. (۱۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!