به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

دی بوئر: کارهای زیادی مانده که باید انجام دهیم
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

فرانک دی بوئر معتقد است تیمش هنوز کار های زیادی برای انجام دادن، دارد.

اینتر در اولین دیدار فصل جدید سری آ، با نتیجه 2-0 از کیه وو شکست خورد. فرانک دی بوئر پس از پایان بازی در گفتگو با مدیاست پرمیوم گفت:

"از نتیجه خیلی نا امید هستیم و کار های زیادی مانده که باید انجام دهیم. من مطمئنم که ما در زمینه فیزیکی و تاکتیکی پیشرفت خواهیم کرد. هفته آینده سعی خواهیم کرد بهتر عمل کنیم. "

فرانک دی بوئر، 11 روز پیش جانشین روبرتو مانچینی شد و در همین زمان کم، تیمش را با سه مدافع به میدان فرستاد و به آنتونیو کاندروا، خرید جدید اینتر بازی داد. وی ادامه داد:

"این سیستم را انتخاب کردم زیرا ما در فرم خوبمان نیستیم. بر اساس سیستم کیه وو و بازیکنانی که در اختیار داشتیم، با سه مدافع بازی کردیم. گل هایی که دریافت کردیم در سخت ترین و حساس ترین دقایق بود. این بازی را ازدست دادیم زیرا از نظر فیزیکی در شرایط خوبی نیستیم. سخت است که چنین گلی دریافت کنید اما فوتبال همین است. "

"فکر می کنم مشکل بدنی ریتم بازی ما را تحت تاثیر قرار داد و به همین دلیل بود که من بازی با سه مدافع را انتخاب کردم. ما تنها یک بازی دوستانه با هم انجام داده بودیم بنابراین زمان کافی برای درست کردن این مشکل را نداشتم. "

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱ شهریور ۱۳۹۵
وانیاما: احساس می کنم که برای مدتی طولانی در تاتنهام بوده ام
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک اسبق سلتیک اسکاتلند، از حضور در اسپرز خرسند است.

ویکتور وانیاما هافبک کنایی تاتنهام پس از گلزنی برابر کریستال پالاس، گفته که حس می کند که سال ها در اسپرز است. وانیاما که در ماه ژوئن در ازای 11 میلیون پوند از ساوتهمپتون به وایت هارت لین آمده است، در دو بازی نخست تیمش در فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلستان به جای موسی دمبله محروم به میدان رفته است.

به گزارش ESPN، مائوریسیو پوچتینو در ساوتهمپتون نیز وانیاما را به تیمش برده بود و حال این هافبک تنومند می گوید که مربی و هم تیمی هایش به او کمک کرده اند که خیلی سریع در لندن سازگار شود.

"من مربی را می شناسم و نحوه کارش را و چیزی را که می خواهد، می دانم. آمدنم به اینجا آسان بود چون او آنچه را که می خواهد مشخص می کند و بنابراین این خوب بوده است. بچه ها با من عالی بوده اند. شرایط به گونه ای است که انگار من برای مدت زیادی اینجا بوده ام. همه از کمک کردن خوشحال می شوند و بنابراین سازگاری برای من آسان بوده است. به من یک فرصت داده شد. این دلیلی بر آن است که هر روز تمرین می کنیم؛ برای به دست آوردن فرصت و سختکوشی در تمرینات مهم است. از این که این فرصت به من داده شده خوشحالم و فکر می کنم که کار تا بدین جای کار عالی بوده."

ضربه سر دقیقه 82 وانیاما برابر کریستال پالاس، نخستین گل این بازیکن 24 ساله طی 55 بازی اش در رقابت های لیگ برتر بود. او البته فاش کرده که با پوشش خوب اریک دایر در خط میانی، اجازه یافته است تا در میدان به جلوتر برود.

"این مهم است که بدانید که هر وقت نفوذ می کنید، باید همیشه موقعیت خلق کنید. در بازی برابر کریستال پالاس، روی یک پاس خوب از هری کین گلزنی کردم. گلزنی در نخستین بازی (خانگی ام) با اهمیت است. گلزنی برابر طرفداران خودی شگفت انگیز بود و امیدوارم این روند ادامه دار باشد. احساس خوبی دارم. کسب هر سه امتیاز بازی برای بهتر شدن اوضاع تیم با اهمیت بود."

۱ شهریور ۱۳۹۵
رم ۰-۳ پورتو؛ رم، شهر بی دفاع
نام کاربری: mnssamadi
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
از: شهریار،تهران
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

در دیدار امشب رم و پورتو، این پرتغالی ها بودند که موفق شدند جواز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورند.

امشب تیم های رم و پورتو در چارچوب دور برگشت پلی آف لیگ قهرمانان اروپا در استادیوم المپیکو به مصاف هم رفتند که پورتو در نهایت موفق شد به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

ترکیب تیم ها

آ اس رم (۳-۳-۴): شزنی، مانولاس، ده روسی، برونو پرز، ژوان ژسوس، پاردس، استروتمن، ناینگولان، صلاح، پروتی، ژکو

پورتو (۳-۳-۴): کاسیاس، فلیپه، مارکانو، مکسی پریرا، الکس تلس، دانیلو، آندره آندره، هکتور هررا، اوتاویو، کورونا، آندره سیلوا

گزارش بازی

بازی با سوت آقای مارچینیاک آغاز شد. آ اس رم خیلی زود در خانه غافلگیر شد! فلیپه، مدافع پورتو که در بازی رفت گل به خودی زده بود، اشتباهش را در دقیقه ۸ جبران کرد و روی پاس اوتاویو موفق شد تا با ضربه سر دروازه شزنی را باز کند.

بازی بدون موقعیت خاصی دنبال می شد تا این که در دقیقه ۳۸ ژکو برای صلاح در محوطه جریمه پورتو فرصتی خوب فراهم کرد اما کاسیاس با مهاری خوب مانع از گلزنی صلاح شد.

اوضاع برای رم خراب تر هم شد. یک دقیقه بعد دنیله ده روسی از زمین بازی اخراج شد تا کار برای شاگردان اسپالتی بیش از پیش سخت شود. در پی این اخراج، اسپالتی امرسون را به جای پاردس به زمین فرستاد.

برای پورتو نیز لایون به جای پریرا وارد بازی شد. نیمه نخست با پیروزی پورتو به اتمام رسید.

با آغاز نیمه دوم، امید های رم نقش بر آب به نظر می رسد، امرسون تازه وارد در دقیقه ۵۰ با کارت قرمز داور جریمه شد و حالا جالوروسی باید نه نفره درپی جبران نتیجه باشد. دقایقی بعد ایتوربه به جای ژکو به میدان آمد تا بلکه با سرعت و چابکی خود گره گشا شود.

اندک امید های رم به کلی نابود شد. در دقیقه ۷۳ روی پاس هررا، لایون از اشتباه شزنی استفاده کرد و گل دوم پورتو را به ثمر رساند.

فاجعه تکمیل شد! دو دقیقه بعد بازهم هررا در نقش گلساز ظاهر شد و این بار کورونا دروازه جالوروسی را باز کرد.

در پایان بازی با نتیجه ۳-۰ به سود پورتو به پایان رسید و پورتو به دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت و رم نیز در لیگ اروپا حاضر خواهد شد.

آمار بازی

۳ شهریور ۱۳۹۵
ساری: اخراج یک مربی با گرمکن، به مراتب راحت تر از اخراج مربی کت و شلوار پوش است؛ مق...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پس از برد شیرین ناپولی برابر میلان، ساری در جمع خبرنگاران حاضر شد.

ناپولی با دو گل آرکادیوژ میلیک و کایخون توانست میلان را 4 بر 2 شکست دهد. مائوریتزیو ساری، سرمربی تیم ناپولی که در حین بازی برابر میلان از کنار زمین به سکو ها فرستاده شد، درجمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آن ها پاسخ داد.

"گل چهارم باید به نام کایخون ثبت می شد زیرا تماما از خط دروازه عبور نکرد، در هر حالت نتیجه بیانگر عملکرد ما است، به جز 5 دقیقه اغتشاش و طوفان میلان در بازی، باقی زمان توپ در اختیار ما بود، بهترین بازیکن میلان دوناروما بود البته کمی هم تنش در بازی نمایانگر بود، مثلا گل اول پس از خطا برروی جورجینیو اتفاق افتاد. "

ساری در مورد اخراجش گفت:

"من تنها گفتم چه غلطی می کنی؟ لحن من بد نبود و توهینی نیز در کار نبود، فکر می کنم اخراج کردن من راحت است زیرا برای داوران، اخراج کسی که با گرمکن کنار زمین ایستاده است راحت تر است تا کسی که کت و شلوار می پوشد."

وی در ادامه افزود:

"میلیک واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد، او در حال یادگیری زبان است و در حال پیشرفت است، مقایسه او با هیگواین، غیر منصفانه است، هیگواین فوق ستاره است اما میلیک تنها 22 سال دارد و ماجراجویی جدید خود را تازه شرع کرده است. من منتظر اینسینیه هستم تا با مرتنز رقابت کند، هیچ یقینی برای بازی دادن به مرتنز وجود ندارد اما فعلا دریس در شرایط خوبی است. گابیادینی باید تصمیم بگیرد اگر واقعا قانع شده است با ما می خواهد بماند ما استقبال می کنیم و اگر نه بهتر است برود. "

۷ شهریور ۱۳۹۵
سوسو: در میلان خوشحالم؛ رینا به من گفت گل خوبی زدی!
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سوسو اذعان می کند که در میلان خوشحال است و می تواند به تیمش کمک بسیاری کند.

طی شکست 4 بر 2 میلان برابر ناپولی، سوسو فرناندز گل دوم روسونری را به زیبایی وارد دروازه رینا کرد و او از بابت این گل خوشحال است.

سوسو فرناندز در مصاحبه با اسکای پس از اتمام مسابقه گفت:

"من فکر می کنم حضور شش ماهه ام در جنوا بسیار مهم بود چرا که به من اجازه داده شد در میلان بازی و خودم را ثابت کنم و از این بابت خوشحالم. من می دانستم زمانی که گل اول را به ثمر رساندیم، می توانستیم گل دوم را نیز بزنیم. رینا به من چه گفت؟ او به من گفت گل خوبی زدی. ما رابطه فوق العاده ای از زمان حضور در لیورپول با یکدریگر داریم."

۷ شهریور ۱۳۹۵
پیشنهاد تمدید قرارداد دیبالا و بونوچی با افزایش دستمزد
نام کاربری: mnssamadi
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
از: شهریار،تهران
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

باشگاه یوونتوس آماده است، قرارداد دو بازیکن خود را با افزایش دستمزد تمدید کند.

باشگاه یوونتوس در نظر دارد با ارائه پیشنهاداتی به پائولو دیبالا و لئوناردو بونوچی قرارداد این دو بازیکن را که مورد توجه تیم های بارسلونا و منچسترسیتی در نقل و انتقالات بودند را تمدید کند.

بر اساس گزارش توتواسپورت، لئوناردو بونوچی که مورد توجه منچسترسیتی و پپ گواردیولا قرار گرفته بود، پیشنهاد تمدید قراردادش تا سال 2021 را با دستمزد 5 میلیون یورو در هر فصل دریافت کرده است و قرارداد پائولو دیبالا نیز که اکنون سالیانه 3 میلیون یورو دستمزد می گیرد با پیشنهاد تمدید قراردادش با دستمزد سالیانه 4.5 میلیون یورو را دریافت خواهد کرد.

اگرچه ممکن است علاقه بارسلونا و رئال مادرید به دیبالا باعث شود، حتی یوونتوس پیشنهاد تمدید قرارداد دیبالا را با دستمزدی دو برابر آنچه که اکنون دریافت می کند را ارائه کند.

۱۴ شهریور ۱۳۹۵
مدیر ورزشی جدید میلان این هفته مشخص خواهد شد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

میلان آماده است تا در کادر مدیریتی خود تغییراتی را مشاهده کند.

پس از اینکه چینی ها رسما اعلام کردند مارکو فاسونه، مدیر سابق تیم های یوونتوس، اینتر و ناپولی به عنوان مدیر اجرایی جدید میلان مشغول به کار خواهد شد، گمانه زنی ها برای دیگر پست های مدیریتی آغاز شد. حتی گفته می شود صحبت هایی با دیمیتریو آلبرتینی و پائولو مالدینی انجام شده است تا این دو اسطوره میلان در میلان مدیریت کنند.

به گزارش اسکای ایتالیا، مارکو فاسونه می تواند در همین هفته نام مدیر ورزشی جدید میلان را مشخص کند. بسیاری از میلانیستاهای سرتاسر دنیا منتظر هستند تا ببینند چه کسی روی کار خواهد آمد.

گفتنی است اخیرا در شبکه های اجتماعی کمپینی راه افتاده است که در آن با هشتگ مالدینی را می خواهیم، خواستار بازگشت کاپیتان مالدینی به میلان شده اند.

۱۵ شهریور ۱۳۹۵
حمایت ویالی و دل پیرو: یوونتوس پیشرفت کرده است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دو اسطوره باشگاه یوونتوس از موفقیت این تیم حمایت کردند.

امروز در مراسم خیریه گلف، جانلوکا ویالی و الساندرو دل پیرو در کنار هم حاضر بودند. دو بازیکنی که آخرین بار یووه همراه با آنها در سال 1996 قهرمان لیگ قهرمانان شده بود. به گزارش ANSA ویالی گفت:

"حالا یووه ذهنیت بزرگتری برای اروپا دارد. یووه احترام تیم های بزرگ را در اروپا، در اختیار دارد و می تواند موفق شود".

دل پیرو نیز گفت:

"طی دو سال اخیر یووه تغییرات زیادی انجام داده است و این حاصل تلاش خوب مدیران در بازار نقل و انتقالات بوده است. هیجان زیادی وجود دارد. الگری فوق العاده کار می کند و باعث می شود ایده های یوونتوس در زمین پیاده شود و ما بتوانیم بهترین عملکردمان را نشان دهیم."

۲۳ شهریور ۱۳۹۵
کوادرادو: هر کاری می توانستم انجام دادم تا به یوونتوس بازگردم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ستاره کلمبیایی یوونتوس از اینکه به این تیم بازگشته خیلی خوشحال است.

خوان کوادرادو در روز پایانی نقل و انتقالات تابستان راهی یوونتوس شد. وی که فصل گذشته را نیز به صورت قرضی به یوونتوس پیوسته بود، این بار باز هم قرضی اما 3 ساله با بند خرید اجباری، راهی تورین شد و این در حالی بود که رسانه های ایتالیایی مدعی شدند کوادرادو در تماس تلفنی با ماروتا با گریه اصرار کرده تا او را بخرد. وی در گفتگو با جی تی وی گفت:

دوست داشتم یک بار دیگر غرش تماشاگران یوونتوس را در استادیوم ببینم و "بشنوم. این چیزی بود که مرا با اشتیاق به تورین کشاند. من هر کاری که می توانستم انجام دادم در یوونتوس بازی کنم و خدا را شکر می کنم که اکنون اینجا هستم".

۲۳ شهریور ۱۳۹۵
ساری: دیناموکیف از نظر فیزیکی بسیار آماده است؛ می خواهم از لیگ قهرمانان اروپا لذت...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی تیم ناپولی در نشست مطبوعاتی قبل از بازی مقابل دیناموکیف حاضر شد

ناپولی تحت هدایت مائوریتزیو ساری فرداشب در اوکراین باید در
چارچوب لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم دیناموکیف رود. ساری در نشست مطبوعاتی قبل از بازی گفت:

آن ها تیمی هستند که از نظر فیزیکی شرایط بسیار بهتری نسبت به ما دارند. "سازماندهی خاصی از نظر فاز هجومی دارند که البته در لیگ آن ها به ندرت دیده می شود، چراکه آن جا بیشتر از خط دفاعی بازیسازی انجام می گیرد. گروه کاملاً متعادلی است و هر چهار تیم شانس رسیدن به مرحله بعد را دارند، فردا بازی سختی خواهد بود چراکه از نظر فیزیکی آن ها خیلی در شرایط خوبی قرار دارند، درست همانطور که از نظر کیفیتی تیم بسیار خوبی هستند. امیدوارم که تیم شخصیت قدرتمندی از خود نشان دهد، همان شخصیتی که در لیگ نشان داد را باید بتوانیم در اروپا نیز پیاده کنیم."

ساری درباره اینکه برای نخستین بار تیمی را در لیگ قهرمانان اروپا هدایت می کند، گفت:

"واضح است که به رسیدن به اینجا فکر نمی کردم، چراکه همیشه سعی می کنم کارم را با شور و اشتیاق انجام دهم و هیچوقت هدفی برای خودم قائل نشوم، همیشه سعی کردم لذت ببرم و 25 سال است که همین کار را می کنم، از بودن در لیگ قهرمانان اروپا خوشحالم، امّا کارم به همینجا ختم نمی شود و می خواهم بیشتر لذت ببرم".

۲۳ شهریور ۱۳۹۵
< ۱ ... ۱۳۴۸ ۱۳۴۹ ۱۳۵۰ ۱۳۵۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۶,۰۳۹ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۵۴ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۱۷ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۲۵۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۹۰ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۸ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۱ کاربر آنلاین است. (۱۶۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!