به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
اول اینکه من نگفتم بارسا بهترین تیم تاریخ شده

دوم اینکه مگه زمان مربی های قدیم اینجوری نبوده ؟

به نظر شما اینکه پپ گفته افتخار میکنم به اینکه 11 نفر از بازیکنان بارسا مقابل رئال پرورش یافتگان بارسلون هستن دلالت بر چی داره ؟

همه اینا زمان پپ یهو رشد کردن

بعدشم بحث من این نیست

سوال من اینه چرا بارسا انقد پیشرفت و پسرفت داشته تو طول تاریخ

۸ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Devil my cry نوشته:
اول اینکه من نگفتم بارسا بهترین تیم تاریخ شده

به نظر شما اینکه پپ گفته افتخار میکنم به اینکه 11 نفر از بازیکنان بارسا مقابل رئال پرورش یافتگان بارسلون هستن دلالت بر چی داره ؟

سوال من اینه چرا بارسا انقد پیشرفت و پسرفت داشته تو طول تاریخ

اولا" دوما" نکن بینیم بابا

نگرفتی من چی میگم!
من میگم بارسا تا قبل از اومدن پپ بهترین تیم تاریخ نشده بود و فرق پپ با بقیه اینه
پپ بارسا رو بهترین تیم تاریخ کرد(حداقل بارسا رو جز سه تیم برتر تاریخ فوتبال کرد)
البته بدون شک در این راه رایکارد و کرایوف کبیر هم نقش داشتن به خصوص کرایوف که فوتبال جهان بخشی از زیباییش رو مدیون اونه

این طبیعیه که یه تیم در طول تاریخ اوج و فرود داشته باشه
منچستر سال 99 هر سه جام معتبر رو برد(لیگ - حذفی - لیگ قهرمانان) یه زمانی هم هیچی نبرد
میلان یه زمانی بهترین تیم تاریخ بود
یه مدت هم حدود 5 سال هیچی نبرد و تیمش هم اصلا" خوب بازی نمیکرد
فرگی میگه بزرگترین تیم های تاریخ هم نهایتا" یه دوره ی 4 ساله در اوج بازی میکنن و بعد از اون افت خواهند کرد!

۸ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسلونای امروز حقیقتا بهترین تیم تاریخ شما با یک نگاه میتونی این رو کاملا متوجه بشی

تعداد جام هایی که بارسا خدارو شکر هر سال میاره

بازیکن ها ، کادر مربیگری ، مدیریت و جوانان باشگاه

بارسلونا امروز داره بیشتر از قبل مزد زحمات کرایف و رکساچ رو میگیره ، به نظر من بارسا الان دیگه پا به یک دوره جدیدی گزاشته که در بازیکنانش معمولا جوانان حرف اول رو میزنند

تمام تیم هایی که گفتید امثال میلان و منچستر تا این حد قدرت جوان گرایی و جسارت استفاده از جوانانشون رو نداشتند برای همین بود که هر کدامشون یک دوره ای داشتند!

اما بارسای الان داره هم برای امروزش برنامه میچینه هم برای فرداش
نمونش جوانانی که هر فصل به تیم اصلی میان و خرید های امثال سسک

۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
این درست که هرکاری یه ثمره ای داره
ولی به نظر من بارسلونا هنوز بهترین تیم تاریخ نیست
از نظر من بهترین تیم تاریخ هلند دهه ی 70 ه
اگه بارسا بتونه عین اون هلند بازی کنه بهترین تیم تاریخه.
(البته همیشه)
ما پاره ای از مواقع اون بازی رو انجام میدیم
ولی نه همیشه.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Marlon Brando. IRAN نوشته:
(البته همیشه)
ولی نه همیشه.

من هم در رکابتم داداش
بارسا بعد از اون تیم افسانه ای بهترین تیم تاریخه
البته بارسا از لحاظ کسب جام از اون موفق تره اما بازی اون تیم رو هرکی دیده فیوز پرونده
اون تیم یه دروازبان داشت با 10 تا مهاجم

۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ببینید اصولا انتخاب بهترین تیم تاریخ یا بهترین بازیکن تاریخ یکم سخته به چند دلیل، ببینید هر تیمی توی یک دوره با توجه به امکانات اون دوره ، و تمامی مشکلات دوروبرش ، کمبود بعضی امکانات و... تونسته به عنوان یک تیم بزگ مطرح بشه و تا همیشه اسمش رو توی تاریخ ثبت کنه

هر دوره سختی های خودش رو داره پس اون تیم با همون امکانات و با همون میزان سختی ها تونسته به عنوان بهترین تیم دوره خودش معرفی بشه پس کارش ارزشمنده
قدیم کمبود امکانت کافی و نبود علم در فوتبال اصلی ترین مشکل تیم ها محسوب میشد

اما امروز همون پیشرفت علم و اضافه شدن خیلی از امکاناتی که توی گذشته نبود یکی از دلایل اصلی سخت تر شدن فوتباله چون امروزه دیگه حتی کوچیک ترین تیم ها هم با توجه به امکاناتی که دارن تیم های بزرگ رو انالیز میکنن اتاق فکر دارن فیلم بازی ها رو میزارن ، امروزه برای بازیکن ها جلسان مشاوره حرفه ای میزارن با بهترین دکتر ها و روان پزشک های ورزشی و...

پس هم نبودش علم و تکنولوژی سختی های خودش رو داره هم بودنش

پس به نظر من نمیشه گفت بارسلونا هنوز به مثلا هلند نرسیده در مثلا زیبا بازی کردن و توی همه بازی ها خوب بودن اون ها توی دوره خودشون بهترین بودن و نتیجه های بزرگ گرفتند بارسا توی دوره خودش

اما با توجه به این موضوع هم به نظر من کار بارسا ی امروز به مراتب سخت تر از تیم های گذشته هست یکیش همین پیشرفت علم در فوتبال هست و دیگری شرایط
به نظر من تیم هایی که توی دوره های گذشته عالی نتیجه میگرفتند تیم های مقابلشون هم درست مثل خودشون از کمبود امکانات کافی برخوردار بودند اما یک استثنا هم وجود داشت اون هم نیروی انسانی بود(یعنی تیم های بزرگ دوره های گذشته بازیکن های بزرگی داشتند که میتونستند برای تیمشون خیلی عالی کار کنند) چیزی که توی همه تیم های اون زمان نبود سال های دور فوتبال هر چند سال یک بار شاهد یک تیم بزرگ پر از ستاره بود(البته تاکید من بیشتر روی تیم های ملیه) مثلا هلند یک دوره ای داشت ارژانتین یک دوره ای داشت و ...

اما امروز فرق کرده امروز علم توی فوتبال دخیله و امکانات بیشتر شده الان تیم های بزرگ زیادی هستند که بارسا داره در مقابلشون بازی میکنه و نتیجه میگیره
الان ستاره های توی فوتبال زیاد تر از گذشته شدن الان هر تیم بزرگی 2 یا 3 تا ساتاره بزرگ داره
سال های گذشته تعداد ستاره های تیم ها کمتر بود و یک تیم پر از ستاره سریع میتونست قدرتش رو دیکته کنه پس لا اقل از این نظر کارشون راحت تر بود

پس به نظر من بارسلونا با توجه به شرایط ی که گفتم بهترین تیم تاریخه

۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تیاگو آلکانترا ستاره ی بی چون چرای بارسا و اسپانیا قراردادشو با این تیم تا سال 2015 تمدید کرد و مبلغ باز خریدش خیلی جالبه ! 90 میلیون که یه فکر زیرکانه تو این بازاری که تمام قیمتها غیر واقعی شده ، خیلی خوب بوده ...

با این خبری که از سوی سایت رسمی باشگاه ارائه شد ، خیال همه راحت شد .
وقتی قیمت کاوانی 100 میلیون برآورد شده ، چرا نباید قیمت تیاگو 90 میلیون باشه ؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Hamed نوشته:

نقل قول
Marlon Brando. IRAN نوشته:
(البته همیشه)
ولی نه همیشه.

من هم در رکابتم داداش
بارسا بعد از اون تیم افسانه ای بهترین تیم تاریخه
البته بارسا از لحاظ کسب جام از اون موفق تره اما بازی اون تیم رو هرکی دیده فیوز پرونده
اون تیم یه دروازبان داشت با 10 تا مهاجم

البته باید بگم که اون تیم 11 تا مهاجم داشت.دروازه بانشم خیلی اوقات 10-12 متر جلوی خط 18 بود.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
حامد نوشته:

ببینید اصولا انتخاب بهترین تیم تاریخ یا بهترین بازیکن تاریخ یکم سخته به چند دلیل، ببینید هر تیمی توی یک دوره با توجه به امکانات اون دوره ، و تمامی مشکلات دوروبرش ، کمبود بعضی امکانات و... تونسته به عنوان یک تیم بزگ مطرح بشه و تا همیشه اسمش رو توی تاریخ ثبت کنه

هر دوره سختی های خودش رو داره پس اون تیم با همون امکانات و با همون میزان سختی ها تونسته به عنوان بهترین تیم دوره خودش معرفی بشه پس کارش ارزشمنده
قدیم کمبود امکانت کافی و نبود علم در فوتبال اصلی ترین مشکل تیم ها محسوب میشد

اما امروز همون پیشرفت علم و اضافه شدن خیلی از امکاناتی که توی گذشته نبود یکی از دلایل اصلی سخت تر شدن فوتباله چون امروزه دیگه حتی کوچیک ترین تیم ها هم با توجه به امکاناتی که دارن تیم های بزرگ رو انالیز میکنن اتاق فکر دارن فیلم بازی ها رو میزارن ، امروزه برای بازیکن ها جلسان مشاوره حرفه ای میزارن با بهترین دکتر ها و روان پزشک های ورزشی و...

پس هم نبودش علم و تکنولوژی سختی های خودش رو داره هم بودنش

پس به نظر من نمیشه گفت بارسلونا هنوز به مثلا هلند نرسیده در مثلا زیبا بازی کردن و توی همه بازی ها خوب بودن اون ها توی دوره خودشون بهترین بودن و نتیجه های بزرگ گرفتند بارسا توی دوره خودش

اما با توجه به این موضوع هم به نظر من کار بارسا ی امروز به مراتب سخت تر از تیم های گذشته هست یکیش همین پیشرفت علم در فوتبال هست و دیگری شرایط
به نظر من تیم هایی که توی دوره های گذشته عالی نتیجه میگرفتند تیم های مقابلشون هم درست مثل خودشون از کمبود امکانات کافی برخوردار بودند اما یک استثنا هم وجود داشت اون هم نیروی انسانی بود(یعنی تیم های بزرگ دوره های گذشته بازیکن های بزرگی داشتند که میتونستند برای تیمشون خیلی عالی کار کنند) چیزی که توی همه تیم های اون زمان نبود سال های دور فوتبال هر چند سال یک بار شاهد یک تیم بزرگ پر از ستاره بود(البته تاکید من بیشتر روی تیم های ملیه) مثلا هلند یک دوره ای داشت ارژانتین یک دوره ای داشت و ...

اما امروز فرق کرده امروز علم توی فوتبال دخیله و امکانات بیشتر شده الان تیم های بزرگ زیادی هستند که بارسا داره در مقابلشون بازی میکنه و نتیجه میگیره
الان ستاره های توی فوتبال زیاد تر از گذشته شدن الان هر تیم بزرگی 2 یا 3 تا ساتاره بزرگ داره
سال های گذشته تعداد ستاره های تیم ها کمتر بود و یک تیم پر از ستاره سریع میتونست قدرتش رو دیکته کنه پس لا اقل از این نظر کارشون راحت تر بود

پس به نظر من بارسلونا با توجه به شرایط ی که گفتم بهترین تیم تاریخه

خب این درست
ولی اصلا برای این که بگی بهترین تیم تاریخ کیه باید این فاکتور امکانات رو حذف کنی.
هیچ کس نمیتونه بگه که اگه هلند تو زمان حال نبود اونجوری بازی نمیکرد.
اصلا کی میتونه دلیل بیاره که اونجوری بازی نمیکرد
خب ما هم میتونیم بگیم که اگه بارسای الان تو دهه ی 70 بازی میکرد احتمالا این سیستم آکادمی قوی رو نداشت.
ضمنا کسی که داره از تلویزیون فوتبالو میبینه موقع تماشای بازی هلند دهه 70 این چیزا به ذهنش خطور نمیکنه که آقا اون موقع امکانات نبوده
.........................................
چند وقت پیش تو فوتبال موندیال داشتن از دروازه بان(فک کنم هلندی)مصاحبه میگرفتن
این قضیه که تو جام جهانی تینها تیمی بوده که از هلند گل نخورده افتخاری بود واسشون

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ تیر ۱۳۹۰
نام کاربری: messi-6810
پیام: ۱,۵۶۶
عضویت از: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از: کرمانشاه
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- اسپانیا-ارژانتین
- کریمی
- پپ گواردیولا
- -
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مترجمین اخبار
بنظرم بارساحداقل بهترین تیمیه که ما دیدیم من که خودم تو این 9ساله که فوتبالو دنبال کردم تیمی رو در حد بارسا ندیم

تا ابد بهت ایمان دارم
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۲,۸۲۴ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۱۱ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۴,۹۰۳ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۵,۹۲۰ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۲۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۳۱ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۵ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۱۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!