به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
پست اصلی اینیستا هافبک هجومیه(دقیقا" مثل تیاگو)
البته بازیساز خوبی هم هست اما عملکردش به عنوان هافبک هجومی فوق العادست
در حالی که سسک یه هافبک بازیساز کامله و پست اصلیش همینه(مثل ژاوی)

۱۸ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد کسی نمیگه تیاگو در آینده از سسک ضعیفتره....من میگم الان سسک خیلی خیلی از تیاگو بهتر بازی میکنه سسک وقتی هم سن تیاگو بود تبدیل به یکی از مهمترین بازیکنای آرسنال شد یه بازیکن جوون که جلو تیمی مثل آلمریا خوب بازی کرده با سسک که یکی از بهترین هافبک های جهانه قابل مقایسه نیست تیاگو ممکنه در آینده بهترین بازیکن جهان بشه اما چیزی که مشخصه اینه که در حال حاضر خیلی از سسک عقب تره من بعد از ژاوی بهترین هافبک "بازیساز" دنیا رو سسک میدونم (اینیستا هافبک هجومیه و بازیساز نیست)

در اینده که معلومه سسک به گردش هم نمیرسه ولی حرف من الان هست، بعضی وقت ها حق یک سری از بازیکن ها توی فوتبال حرفه ای خورده میشه نمونش انری 2007 که در عین نامردی توپ طلا بهش نمیرسه و کاناوارو توپ رو میگیره و به عنوان بهترین بازیکن اروپا شناخته میشه!!!! انری با وجود اینکه یکی از بهترین بازیکن های تاریخ فوتبال بود هیچ وقت نتونست توپ طلا رو به خودش اختصاص بده دلیلش هم این بود که کاناوارو با ایتالیا قهرمان جام جهانی شده بود ، حالا خودت مقایسه کن تو میتونی انری رو با کاناوارو مقایسه کنی!!!!!

کاناوارو به بند کفش انری هم نمیرسید توی هیچ زمینه ای! اونوقت توپ طلا رو میگیره ولی انری هیچی!!!!!!!

حالا چون کاناوارو توپ طلا رو گرفته دلیل بر اینه که بگیم از انری بهتره!

اینجا هم همین بحثه ، سسک داره توی یک تیم به عنوان کاپیتان بازی میکنه ، خودش رو نشان داده و اسم در کرده ، حالا دلیل نمیشه یک نفر که توی اکادمی بارسلوناست به نام تیاگو و از خیلی جهات از سسک برتره رو بخوایم بگیم الان با هم قابل مقایسه نیستند

همیشه سن سال و تجربه اصل بهترین بودن و خوب بودن نیست ، یک جوان 19 ساله هم میتونه از یک ستاره 25 ساله بهتر باشه ولی چون یکی داره توی یک تیم مثل ارسنال بازی میکنه و خودش رو ثابت کرده یکی با توانایی هایی بیشتر داره توی تیم ب بارسا بازی میکنه و هنوز خودش رو به صورت کامل به دنیا نشان نداده برای همین هست که حتی روزنامه های وابسته به باشگاه هم تیتر هایی عجیبی میزنند که مثل تیاگو برای فروش!!!!

این بازیکن همین الان از نظر قنی از سسک بهتره

امیدوارم به یاری خدا تیاگو بمونه که خیلی میتونه برای ما مفید باشه

۱۸ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول
حامد کسی نمیگه تیاگو در آینده از سسک ضعیفتره....من میگم الان سسک خیلی خیلی از تیاگو بهتر بازی میکنه سسک وقتی هم سن تیاگو بود تبدیل به یکی از مهمترین بازیکنای آرسنال شد یه بازیکن جوون که جلو تیمی مثل آلمریا خوب بازی کرده با سسک که یکی از بهترین هافبک های جهانه قابل مقایسه نیست تیاگو ممکنه در آینده بهترین بازیکن جهان بشه اما چیزی که مشخصه اینه که در حال حاضر خیلی از سسک عقب تره من بعد از ژاوی بهترین هافبک "بازیساز" دنیا رو سسک میدونم (اینیستا هافبک هجومیه و بازیساز نیست)

در اینده که معلومه سسک به گردش هم نمیرسه ولی حرف من الان هست، بعضی وقت ها حق یک سری از بازیکن ها توی فوتبال حرفه ای خورده میشه نمونش انری 2007 که در عین نامردی توپ طلا بهش نمیرسه و کاناوارو توپ رو میگیره و به عنوان بهترین بازیکن اروپا شناخته میشه!!!! انری با وجود اینکه یکی از بهترین بازیکن های تاریخ فوتبال بود هیچ وقت نتونست توپ طلا رو به خودش اختصاص بده دلیلش هم این بود که کاناوارو با ایتالیا قهرمان جام جهانی شده بود ، حالا خودت مقایسه کن تو میتونی انری رو با کاناوارو مقایسه کنی!!!!!

کاناوارو به بند کفش انری هم نمیرسید توی هیچ زمینه ای! اونوقت توپ طلا رو میگیره ولی انری هیچی!!!!!!!

اینجا هم همین بحثه ، سسک داره توی یک تیم به عنوان کاپیتان بازی میکنه ، خودش رو نشان داده و اسم در کرده ، حالا دلیل نمیشه یک نفر که توی اکادمی بارسلوناست به نام تیاگو و از خیلی جهات از سسک برتره رو بخوایم بگیم الان با هم قابل مقایسه نیستند

همیشه سن سال و تجربه اصل بهترین بودن و خوب بودن نیست ، یک جوان 19 ساله هم میتونه از یک ستاره 25 ساله بهتر باشه ولی چون یکی داره توی یک تیم مثل ارسنال بازی میکنه و خودش رو ثابت کرده یکی با توانایی هایی بیشتر داره توی تیم ب بارسا بازی میکنه و هنوز خودش رو به صورت کامل به دنیا نشان نداده برای همین هست که حتی روزنامه های وابسته به باشگاه هم تیتر هایی عجیبی میزنند که مثل تیاگو برای فروش!!!!

حامد هم همین النو گفت
به نظر من و خیلیای دیگه سسک در حال حاظر بعد ژاوی بهترین بازیساز یا هافبک میانی دنیاس.
تیاگو در حال حاظر به هیچ عنوان به گرد پای سسک نمیرسه.
ولی 3-4 سال دیگه مطمئنا در حد سسک میشه
مثل ین که خیلی سسک رو دست کم گرفتین.
انصافا شما بعد ژاوی یه بزیساز بهتر از سسک بگین
اصلا وجود نداره
سسک همیشه جزو بهترین بازیکنای جزیرس
اگه این مصدومیت ها نبود الان خیلی بیشتر پیشرفت کرده بود

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Marlon Brando. IRAN نوشته:

نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول

حامد هم همین النو گفت
به نظر من و خیلیای دیگه سسک در حال حاظر بعد ژاوی بهترین بازیساز یا هافبک میانی دنیاس.
اصلا وجود نداره

میدونید فقط مشکل اینه تیاگو توی ترکیب اصلی نیست مثل پدرو تا همه به این پی ببرند که واقعا حتی از سسک هم بهتره ، پدرو هم موقعی که نیمکت نشین بود هیچ کس نمیشناختش و فکرش رو هم نمیکردند که بتونه تا این حد موفق باشه و تا این شم گل زنی داشته باشه اونم توی ترکیب اصلی تیم

ولی از موقعی که امد توی ترکیب اصلی تیم و درخشید ، حتی دیگه داره جای تورس رو هم توی خط حمله اسپانیا میگیره و الان همه به عنوان یک مهاجم بزرگ میشناسنش

اگر تیاگو هم بیاد ترکیب اصلی و بتونه فیکس بشه من مطمئنم نظر خیلی از کارشناس های فوتبال دنیا هم این میشه که همین الان بشه اون رو به عنوان یکی از بهترین هافبک های دنیا معرفیش کرد

۱۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول
Marlon Brando. IRAN نوشته:

نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول

حامد هم همین النو گفت
اصلا وجود نداره

میدونید فقط مشکل اینه تیاگو توی ترکیب اصلی نیست مثل پدرو تا همه به این پی ببرند که واقعا حتی از سسک هم بهتره ، پدرو هم موقعی که نیمکت نشین بود هیچ کس نمیشناختش و فکرش رو هم نمیکردند که بتونه تا این حد موفق باشه و تا این شم گل زنی داشته باشه اونم توی ترکیب اصلی تیم

ولی از موقعی که امد توی ترکیب اصلی تیم و درخشید ، حتی دیگه داره جای تورس رو هم توی خط حمله اسپانیا میگیره و الان همه به عنوان یک مهاجم بزرگ میشناسنش

اگر تیاگو هم بیاد ترکیب اصلی و بتونه فیکس بشه من مطمئنم نظر خیلی از کارشناس های فوتبال دنیا هم این میشه که همین الان بشه اون رو به عنوان یکی از بهترین هافبک های دنیا معرفیش کرد

نظر خیلی از کارشناسا همین الانش جلب شده
ولی واقعا الان اون بازی سسک رو نداره
ما بازی های کاملش رو دیدیم
به نظر من خیلی مونده تا برسه به سسک

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: LIONEL_ESHGHI
پیام: ۴۹۶
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از: الـبــرز - کـــرج
طرفدار:
- لـــیـونـل مــســـی
- یـوهـان کـرویـف - مــارادونـا
- پـرسـپـولـیـس
- آرژانــتــیــن
- عـلــیـــ.... کــریـمـیـــ....
- جوزپ گواردیولا - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

بنظر من مسوت اوزیل بعد از ژاوی بهترین بازیساز دنیاست.

در مورد تیاگو آلکانتارا فقط یک نکته بگم که در آرسنال به اعتقاد من ستاره ای وجود نداره برای همین هم هستش که فابرگاس بیشتر به چشم میاد. مثل این میمونه که بویان کرکیچ در لیگ ایران بازی کنه!!!!! اگه فابرگاسو با بازیکنان بارسلونا مقایسه کنی کاملاً یک بازیکنه معمولیه؛ فابرگاس برای آرسنال خیلی بازی انجام داده تا جا افتاده امّا تیاگو از همین معدود بازیهایی که بهش میرسه فوق العاده ظاهر میشه. در بارسلونا متأسفانه به تیاگو آلکانتارا فعلاً بازیه زیادی نرسیده امّا همین چندتا بازی ای هم که بوده اگه گل نزده باشه؛ پاس گل بازی رو داده.
اینکه تیاگو آلکانتارا از فابرگاس تکنیکی تر و سرعتی تره هیچ شکّی نیست. تیاگو هم میتونه در پست هافبک نفوذی بازی کنه هم اینکه بازیسازی کنه که به اعتقاد من در هر دو پست با وجود سن کمش بسیار عالیه. امّا با بازیهایی که ازش دیدیم میشه گفت که برای بازی سازی خیلی مؤثرتره.
به اعتقاد من فابرگاس علاوه ب اینکه همیشه در یک سطح قرار نداره، خیلی هم زیاد مصدوم میشه. اگه اعتقاد بر اینه که تیاگو درحال حاضر از فابرگاس ضعیفتره که مطمئناً همین هم هست امّا فوق العاده پتانسیل بازیش از فابرگاس بالاتره و به قول حامد از لحاظ فنّی هم از فابرگاس میتونه قوی تر بشه و میشه............

به نظر من تیاگو بازیکنه خیلی باهوشی هم هست. چرا باید به دستو پای فابرگاس بیفتیم؟ ما فعلاً احتیاجی به هافبک نداریم بهتره که تیاگو آلکانتارا یک فصل در کنار دو هافبک برتر دنیا؛ ژاوی و اینیستا؛ بازی کنه و کسب تجربه کنه تا در فصول آتی بیشتر از اینها روشون حساب کنیم. اصلش هم همینه. تا یه بازیکن سوتیهاشو برطرف نکنه و هر 2ماه یکبار بهش یه بازی برسه دیگه به اون فوتبالیست نمیگن که!!!!

با کمی فرصت دادن به تیاگو آلکانتارای جوان همگی میبینیم که او در آینده برترین هافبک جهان میشه...........
منکه بهش خیلی اعتقاد دارم

بهتره فعلاً این پولی که برای خرید بازیکن گذاشتیم خرج خط حمله و خط دفاع کنیم. این فابرگاس 40 تا هم زیادشه. مسئولان آرسنال دیگه بیش از حد دارن کلاس میذارن!

زنـدگـي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيـف ؛ يـادمـان بـاشد که اگر گل چيديم ، عطر و خـارو گل و برگ ، همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...
۱۸ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
اوزیل در حال حاضر پنجمین بازیساز دنیا هم نیست!
بازیسازی جلو تیمهایی مثل راسینگ که شاهکار نیست!
این بازیکن 5 بار جلو بارسا بازی کرد یه بار هم نتونست مثل همیشه باشه
در آینده میتونه یکی از بهترین ها بشه ولی هنوز نیست
(در ضمن اونم مثل اینیستا هافبک هجومیه!)

در حال حاضر تیاگو با هیچ منطقی از سسک بهتر نیست
شما میگید تیاگو 19 سالشه خب وقتی سسک 19 سالش بود تو ترکیب آرسنال که یکی از بهترین تیم های اون زمان بود بازی میکرد(مثالشم فینال CL سال 2006 جلوی بارسا که فوق العاده بازی کرد)
اینکه بگیم تیاگو به چشم نمیاد چون تو ترکیب نیست هم کاملا" غیر منطقیه
تیاگو هنوز توانایی بازی در ترکیب اصلی بارسا رو نداره
در حالی که سسک 5 ساله تو لیگی مثل انگلیس که سنگینترین لیگ جهانه بازی میکنه و جز بهترین هاست
در نهایت هم میگم تیاگو هنوز در ابتدای راهی ایستاده که سسک اونو طی کرده
این بازیکن استعداد زیادی داره ولی در حال حاضر به هیچ وجه با فابرگاس قابل قیاس نیست

۱۸ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: LIONEL_ESHGHI
پیام: ۴۹۶
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از: الـبــرز - کـــرج
طرفدار:
- لـــیـونـل مــســـی
- یـوهـان کـرویـف - مــارادونـا
- پـرسـپـولـیـس
- آرژانــتــیــن
- عـلــیـــ.... کــریـمـیـــ....
- جوزپ گواردیولا - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اوزیل در حال حاظر پنجمین بازیساز دنیا هم نیست! بازیسازی جلو تیمهایی مثل راسینگ که شاهکار نیست!
این بازیکن 5 بار جلو بارسا بازی کرد یه بار هم نتونست مثل همیشه باشه

نظر شما محترمه امّا به اعتقاد من در بازی سازی خیلی از فابرگاس قوی تره. مشکل اینه که یا فقط بازیه با ریسینگشو دیدی یا اینکه رئال مادریدیه این حرفو میزنی!!!! در مورد بازیه بدش در مقابل بارسلونا شاید بخاطر بی تجربگیش و جوّ وحشتناکه ورزشگاه باشه! امّا فابرگاس با اون با تجربگیش در مقابل بارسلونا فوق العاده عالی ظاهر شد!!!!!!!!

نقل قول
شما میگید تیاگو 19 سالشه خب وقتی سسک 19 سالش بود تو ترکیب آرسنال که یکی از بهترین تیم های اون زمان بود بازی میکرد(مثالشم فینال CL سال 2006 جلوی بارسا که فوق العاده بازی کرد)

فابرگاس داره از 17 سالگی برای آرسنال بازی میکنه و این طبیعیه که اعتماد بنفسش از تیاگو بیشتر باشه. امّا در بارسلونا به بازیکنه 17-18-19-20 ساله خیلی کم بازی میرسه.
مثلاً ویلشر در آرسنال! از 16 سالگی برای آرسنال بازی کرد و همه آرسن ونگرو مورد تمسخر قرار دادند که این فنگل بچّه نمیتونه توپو stop کنه اونوقت در لیگ قهرمانان مقابل پورتو میاریش تو زمین؟؟؟؟؟!!!!!! امّا حالا چی؟
به بازیکن باید میدان داده بشه تا خودشو نشون بده. با شناختی که از تیاگو داریم درسته که از فابرگاس ضعیفتره امّا با کمی بها دادن بهش خیلی قویتر از فابرگاس میشه.
در کامنت قبلیم هم اشاره کردم که چرا بهتره. فابرگاس هم که از اوّل فابرگاس نبوده! اینقدر بهش بازی دادند تا این شده! در حال حاضر بهترین فرصتو داریم تا کم کم تیاگو آلکانتارا رو به ترکیب اصلی راه بدیم. باید بزاریم تا با بازیهای بیشتر طبیعتاً سوتیهایی که میده رو رفع کنه.
هیچ وقت یادم نمیره که لیونل مسی نیمکت نشین ژولی بود! بازیکنانی مثل لئو مسی خیلی کم هستند که در سنّ 18-19 سالگی یه فوق ستاره به حساب بیان. باید به بازیکنا بها داده بشه حتّی خود ژاوی هرناندز وقتی هم سنّ تیاگو آلکانتارا بود واقعاً باید اون موقع میفروختیمش؟ تیاگو همانند ژاوی به بازیکن بزرگی تبدیل میشه

زنـدگـي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيـف ؛ يـادمـان بـاشد که اگر گل چيديم ، عطر و خـارو گل و برگ ، همه همسایه دیوار به دیوار هم اند...
۱۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
LIONEL_ESHGHI نوشته:

نقل قول

بنظر من مسوت اوزیل بعد از ژاوی بهترین بازیساز دنیاست.

!

اولا که اوزیل هافبک هجومیه
بحث ما سر هافبک میانی(هافبک سنترال بهش میگن)ه که به نظر من بعد ژاوی و فابرگاس هیچ بازیکن تاپی تو دنیا وجود نداره
البته اسنایدر و لوکامودریچ هم هستن
ولی اینا بعد این 2 تا هستن

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ خرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تو مراسم بهترین بازیساز های 2010 که چند ماه پیش برگزار شد ژاوی اول شد اندرس دوم مسی سوم و اشنایدر چهارم و به این موضوع هم اشاره کرده بود که قد این چهار نفر از 1.70 بیشتر نیست!

۱۸ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۰,۶۷۸ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۷,۲۹۹ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۸۳ بازدید
۱۳ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۱۰ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۸۵۱ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۳۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۷ کاربر آنلاین است. (۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!