به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یه سریا تو لیگ ایران نمی تونن تحمل کنن که فردوسی پور گند کاری های اونا رو معلوم کنه.دیروز هم مسابقه ی sms 90 بستن؟؟!!! کلا برنامه یک ساعته تموم شد و فردوسی پور هم اخرش با بغض خداحافظی کرد
جالب این که فدراسیون فوتبال به کمیته ها ابلاغیه داده که بدون مجوز با رسانه ها (99 درصد منظورشون نود هست) مصاحبه نکنن و جالب تر این که سازمان تربیت بدنی تکذیب کرده که هیچ کدوم از فدراسیون ها چنین چیزی نگقتن

چشم ندارن ببینن یکی داره گند بازیها و اشکالات بی شمار لیگ رو میگیره
تا وقتی از این فجایا تو ایران رخ میده فوتبال ایران درجا میزنه
مسخره ها

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
تو تاپیک فیلم ادامه بدید ( میلاد . سعید و...)

...
۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: milad-joon
پیام: ۱,۶۴۰
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۶
از: ايران رفتم
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اقعا نمی دونم چی باید گفت به سطح فکر کسی که در مورد چیزی که ندیده نظر میده! واقعا برای بینندگان دیگه گویاس ...

نه داستان واضح بود
در ضمن مثل اینکه خودتون رو فراموش کردین که الکی در مورد چیزی که نمیدونستین نظر میدادین

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
من فقط فهمیدم که تو ایران نمیشه به بالایت چیزی بگی، اگه یک کلمه به بالا دستت انتقاد کنی ترورت میکنن و میری پای کارت.
همین جاهاست یکی میزنه میره آمریکا برا اون کشور کار میکنه بعد یکی نیست به اینا بگه بابا خوب برا خودتون بد میشه، اون طرف که یه جایی دور از ایران داره کارشو میکنه،پولشم در میاره،عشقشم میکنه،بعد شما ضرر میکنین و نمیتونین از فکرش استفاده کنین.

اینا رو گفتم که برسم به عادل فردوسی پور که این اواخر شنیدم که اگه نتونه ایران برنامه اجرا کنه میره دبی و به نقد بازیهای اروپایی هم میپردازه.

همینه که ایران پیشرفت نمیکنه و با یک انتقاد همه چی رو بهم میریزه.

خیلی حرفهای دیگه ای هم دارم که بنا به دلایلی نه اینجا و نه در هیچ جایو سایتیو وبلاگی نمیشه زد. والسلام

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

انتقاد؟؟؟؟
مواظب باش اینجا ساواکی زیاده
بعضیها هم بهشون بر میخوره وفتی این حرفها رو میزنی

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
رضا نوشته:

من فقط فهمیدم که تو ایران نمیشه به بالایت چیزی بگی، اگه یک کلمه به بالا دستت انتقاد کنی ترورت میکنن و میری پای کارت.
همین جاهاست یکی میزنه میره آمریکا برا اون کشور کار میکنه بعد یکی نیست به اینا بگه بابا خوب برا خودتون بد میشه، اون طرف که یه جایی دور از ایران داره کارشو میکنه،پولشم در میاره،عشقشم میکنه،بعد شما ضرر میکنین و نمیتونین از فکرش استفاده کنین.

اینا رو گفتم که برسم به عادل فردوسی پور که این اواخر شنیدم که اگه نتونه ایران برنامه اجرا کنه میره دبی و به نقد بازیهای اروپایی هم میپردازه.

خیلی حرفهای دیگه ای هم دارم که بنا به دلایلی نه اینجا و نه در هیچ جایو سایتیو وبلاگی نمیشه زد. والسلام

اصلا خودت فهمیدی چی گفتی؟
آسمون به ریسمون نباف لطفا! یه حرفی بزنید که یه ذره تعقل و فکرم تهش باشه، نه اینکه فقط خنده بر لب یه سری ابله بنشونه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۷ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
آقا رضا شما نگران نباش طفلک جوابی نداشت بده بیا با من درد دل کن اینها درد دل سرشون نمیشه دلشون شده مثل سنگ البته مقصر هم نیستن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
امشب که برنامه داره و احتمالا با توپ پر هم میاد
تو جام جم خوندم که امشب از پیامک (اخر بازگردانیه یه کلمه ی بیگانس) نود خفن محافظت میشه

۷ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آقای دایی (که اون آقا رو به خاطر احترام به خودم به کار می برم و گرنه اون لایقش نیست) با گستاخی توی تلویزیون اعلام می کنه که هر کاری عشقم بکشه می کنم و به کسی هم ربط نداره و کسی اصلا در حدی نیست که بخواد بپرسه چرا و دخالت کنه، و با بالاترین مسئله فوتبال ملی، مثل مایملک شخصیش برخورد می کنه، اون وقت کسی نمیگه چرا، چون جناب عادل، رفیق و هم دانشگاهی (که این برای من یه ننگ هست!) و هوادار ایشونه!
خدا می دونه اگر کس دیگه چنین حرفی می زد، ..... پرچم شده بود و روی میز جناب عادل نصب می شد!
حالا دل به آمار ناشی از عوام فریبی خوش می کنن، که اگر همین نظرسنجی 2 هفته پیش بود، آمار 50-50 هم بدست نمی آورد! واقعا این سیاست زیبایی بود و این کلمه "عوام" فریبی هم چقدر گویاس!

ادعای حقیقت گویی جناب عادل هم دروغ بزرگی بیش نیست! حقیقت گویی، البته از نوع گزینشی!

۸ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
میلاد نوشته:

آقا رضا شما نگران نباش طفلک جوابی نداشت بده بیا با من درد دل کن اینها درد دل سرشون نمیشه دلشون شده مثل سنگ البته مقصر هم نیستن

تو و امثال تو خیلی کوچک تر و حقیرتر از اونی هستن که من بخوان به حرفاشون بی ارزششون فکر کنم، چیزهایی که بوی جهالت سر تا پاشون رو پوشونده و سر سوزنی تعقل پشت سرشون نیست، و اگرم لابلای حرفشون 4 تا کلام معقول پیدا شه، از دیگری دزدیدن و از خودشون هیچی ندارن! حالا تصور کن که من جلوی یکی مثل تو بخوام کم بیارم و جوابی نداشته باشم

مشکل تو اینه که سکوت من رو در مقابل خودت، نشان نداشتن جواب و کم آوردن می دونی، در حالی که اون نشانه جواب ابلهانه!

بهت توصیه می کنم بیش از این خودت رو مضحکه نکنی. فقط خواستم بهت اطلاع بدم که غالب اعضای این سایت، نظرات تو رو برای خنده و فراموش کردن غصه هاشون مورد استفاده قرار میدن، و بهتره این روند رو اصلاح کنی، چون من علاقه ای به رویش علف هرز در باغچه این سایت ندارم!

و باید بهت تذکر بدم که چوب خطت حسابی پره، و از اونجا که عده زیادی از دادن آزادی بیش از حد به تو گله مند و خواستار برخورد با تو هستن، و حوصله جمعی اعضاء از این رفتار تو سر اومده، اگر بار دیگه رفتار مشابهی ازت دیده بشه، بنا به سابقه ای که داری، باهات برخورد جدی خواهد شد!

۸ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۸۵۳ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۶۶ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۲۷۶ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۹۹۳ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۶۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۶۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۸ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!