به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
Rockstar نوشته:

لاپورتا توی مصاحبش یه چیزی گفت که منم اون موقع که مسی رفت، ته دلم زیاد بهش فکر میکردم !
شاید مسخره و غیر منطقی و حتی از نظر قوانین لالیگا غیر ممکن بنظر بیاد اما رابطه مسی و بارسلونا چیزی بالاتر از منطق و بر اساس یه احساس عشق عمیق و متقابل بود !

اون موقع آرزو کردم که کاش مسی اعلام کنه حاضرم این فصل و تا زمانی که اوضاع مالی باشگاه درست بشه، به صورت رایگان بازی کنم ! حتی اگر نشدنی هم بود ای کاش اینو اعلام میکرد ! شاید خیلی ها بخاطر این حرفی که لاپورتا زد بهش خرده بگیرن ! اما اگر جنبه منطقیش رو کنار بزاریم و فقط احساسی به قضیه نگاه کنیم، شاید حرفی که زده عجیب نباشه !

لاپورتا رئیس باشگاهه و مثل ما هوادار نیست که بتونه حرف احساسی بزنه. اگه فکر میکرد راهی هست که مسی یه فصل رایگان بازی کنه و فصلای بعدی جبران کنن این قضیه رو باید به مسی پیشنهادشو میداد. نه اینکه به مسی اعلام بشه عه الان یهو دیدیم نمیتونیم باهات تمدید کنیم! و بعدش با یه پست تو توییتر و اینستای باشگاه عدم تمدید رو به هوادارا اعلام کنن!
الان لاپورتا با این حرفش میخواد هوادارا احساساتی بشن و مسی رو بابت رفتنش مقصر بدونن و یادشون بره لاپورتا چه بازی کثیفی کرد.

۱۷ مهر ۱۴۰۰
نام کاربری: Malahizades@gmail.com
پیام: ۲۸۷
عضویت از: ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
از: استان هرمزگان شهرستان بندر عباس
طرفدار:
- لیونل مسی
- کارلس پویول یوهان کریوف
- پاس
- هلند و برزیل
- پپ گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Anis نوشته:

نقل قول
Rockstar نوشته:

لاپورتا توی مصاحبش یه چیزی گفت که منم اون موقع که مسی رفت، ته دلم زیاد بهش فکر میکردم !
شاید مسخره و غیر منطقی و حتی از نظر قوانین لالیگا غیر ممکن بنظر بیاد اما رابطه مسی و بارسلونا چیزی بالاتر از منطق و بر اساس یه احساس عشق عمیق و متقابل بود !

اون موقع آرزو کردم که کاش مسی اعلام کنه حاضرم این فصل و تا زمانی که اوضاع مالی باشگاه درست بشه، به صورت رایگان بازی کنم ! حتی اگر نشدنی هم بود ای کاش اینو اعلام میکرد ! شاید خیلی ها بخاطر این حرفی که لاپورتا زد بهش خرده بگیرن ! اما اگر جنبه منطقیش رو کنار بزاریم و فقط احساسی به قضیه نگاه کنیم، شاید حرفی که زده عجیب نباشه !

لاپورتا رئیس باشگاهه و مثل ما هوادار نیست که بتونه حرف احساسی بزنه. اگه فکر میکرد راهی هست که مسی یه فصل رایگان بازی کنه و فصلای بعدی جبران کنن این قضیه رو باید به مسی پیشنهادشو میداد. نه اینکه به مسی اعلام بشه عه الان یهو دیدیم نمیتونیم باهات تمدید کنیم! و بعدش با یه پست تو توییتر و اینستای باشگاه عدم تمدید رو به هوادارا اعلام کنن!
الان لاپورتا با این حرفش میخواد هوادارا احساساتی بشن و مسی رو بابت رفتنش مقصر بدونن و یادشون بره لاپورتا چه بازی کثیفی کرد.
بله کاملا فرمایش شما صحيح است وبا این کارهای زشت وغیر انسانی می خواهد محبوبیت مسی را کم کند ولی خوشبختانه با آگاهی هواداران و رسانه ها و خبرنگاران که اطلاعات را کامل منتشر می کنند با این هوچی‌گری موفق نمیشه .ضمنا با این جو سازی می خواهد ذهن هواداران از نتایج ضعیف بارسا وتوجه به ناتوانی کومان منحرف کند.

۱۷ مهر ۱۴۰۰
نام کاربری: rockstar
پیام: ۵۳۵
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- لیونل مسی
- استقلال
- ندارم
- محمود فکری
- کنته
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Anis نوشته:

اصن قرار نبوده و نمیتونست همچین پیشنهادی به مسی بده ! مسی هم از نظر قانونی نمیتونست رایگان بازی کنه ! من گفتم کاش مسی این جمله رو گفته بود وگرنه اظهر من الشمسه که مسی حتی نمیتونست بیشتر از 50 درصد دستمزدشو کم کنه چه برسه به این که رایگان بازی کنه !

بنظرم دوستان متوجه منظور من نیستن کلا !

۱۷ مهر ۱۴۰۰
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
Rockstar نوشته:

نقل قول
Anis نوشته:

اصن قرار نبوده و نمیتونست همچین پیشنهادی به مسی بده ! مسی هم از نظر قانونی نمیتونست رایگان بازی کنه ! من گفتم کاش مسی این جمله رو گفته بود وگرنه اظهر من الشمسه که مسی حتی نمیتونست بیشتر از 50 درصد دستمزدشو کم کنه چه برسه به این که رایگان بازی کنه !

بنظرم دوستان متوجه منظور من نیستن کلا !

متوجه منظورتون هستیم ولی لاپورتا هوادار ساده نیست و تازه شما میگید مسی نمی‌تونست لاپورتا در ادامه حرفش گفته اگه مسی اینو میگفت ممکن بود تباس هم قبول کنه و مسی بتونه بمونه!

۱۸ مهر ۱۴۰۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- استقلال
- ندارم
- محمود فکری
- کنته
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Anis نوشته:

متوجه منظورتون هستیم ولی لاپورتا هوادار ساده نیست و تازه شما میگید مسی نمی‌تونست لاپورتا در ادامه حرفش گفته اگه مسی اینو میگفت ممکن بود تباس هم قبول کنه و مسی بتونه بمونه!

تباس اگر ميخواس راه بياد همون اولش قبول ميكرد كه اين فصل بخاطر كرونا استثنا قائل بشه براي مسئله تعادل دستمزد ها !
تباس بخاطر لجش سر قضيه سوپرليگ امكان نداشت قبول كنه كه مسي رايگان بازي كنه ! چون اينم منع قانوني داره و همينو بهانه ميكرد ! منتها اگر مسي اين جمله رو ميگفت امروز ديگه لاپورتا نميتونست بياد همچين اراجيفي بگه !

۱۸ مهر ۱۴۰۰
نام کاربری: armanshah
پیام: ۱۸۶
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- استقلال
- هلند-ایتالیا
- فرهاد مجیدی
- انریکه
- مرحوم ناصر حجازی مرحوم پورحیدری
گروه:
- کاربران عضو
انریکه بوسکتس رو ستون تیمش تو دفاع و حمله خونده
بهترین بازیکن تورنومنت هم شد

ما نماینیم و عکس ما ماند / کار دنیا همیشه برعکس است
۱۹ مهر ۱۴۰۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- پاس
- هلند و برزیل
- پپ گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
armanshah نوشته:

انریکه بوسکتس رو ستون تیمش تو دفاع و حمله خونده
بهترین بازیکن تورنومنت هم شد

‌‌
تو حمله خوبه بعضی وقتها پاس‌های خوبی میده.ولی تو کارهای دفاعی فا جمعه است تو هر دو گل خورد اسپانیا تو بازی فینال جای هافبک دفاعی خالی بود وتو بارسا هم همین وضعیت هست به علت کندی بیش از حد وعدم توانایی در برگشت و ضعف در بازی فیزیکی باعث به خوردن تعادل بازی تیم و گل خوردن میشه مشکل اصلی بارسا وتیم ملی اسپانیا نبود یک هافبک دفاعی سریع و فیزیکی مثل پل پوگبایا مثلا کاسمیرو در رئال یا جورجینهو در چلسی است

۱۹ مهر ۱۴۰۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- استقلال
- ندارم
- محمود فکری
- کنته
- -
گروه:
- کاربران عضو
همه چیز و همه چیز به تاکتیک و وظایفی که مربی برای بازیکن تعریف میکنه برمیگرده !
بوسکتس نه الان و نه قبلا توانایی پرس کردن و دویدن و دادن تعداد زیاد پاس کلیدی نداشته و نداره ! منتها چیزی که خوب بلده دادن همون پاسای کوتاه و ریتمیکه ! لویز انریکه هم دقیقا همینو ازش میخواد ! پرسینگ رو بین بقیه بازیکنا تقسیم کرده و کلا وظیفه ای به بوسکتس سپرده که خوب از عهدش بر میاد ! بخاطر همین خیلی خوب بازی کرد توی تورنومنت !

در نظر بگیرید که معمولا از کسی توی پست بوسکتس، تازه اونم توی سبکی که اسپانیا داره بازی میکنه، توقع میره پرس شدید انجام بده و دوندگی داشته باشه اما هنر و نبوغ انریکه اینجا مشخص میشه که با شرح وظایف برای بوسکتس بر اساس تنها توانایی که داره و اون کارو خوب انجام میده، باعث شد بهترین بازیکن تورنومنت بشه !!

چقد دلم برای انریکه میسوزه که همچین اسکواد مزخرفی داره توی دفاع و حمله !
اصن حمله اسپانیا یه چیز غیر قابل وصفیه ! فقط یه دونه فران تورس سرش به تنش می ارزه ! اویارزابال و سارابیا اصن جزو آدم حساب نمیشن اینقد که احمق و کند ذهنن ! هیچکدوم توانایی استپ صحیح و حتی دادن پاس بیشتر از 3 متر نداشتن ! پائو تورس و اریک گارسیا هم که نیازی به بحث دربارشون نیست !

بعد از همه عجیب تر اینه که انریکه کلا با 4-5 جلسه تمرین، اینطوری بازیکنا رو با تاکتیک هاش وفق میده ! تمام این بازیکنا توی باشگاه خودشون دارن کاملا با برنامه ها و وظایف متفاوتی بازی میکنن ! هرچقدر هم که بگیم این بازیکنا حرفه ای هستن و تاکتیک پذیریشون بالاس، بازم غیرممکنه توی چند جلسه تمرین اینقد خوب بازیکنا رو متحول کنی ! فرانسه بدون استثنا تک تک بازیکناش توی خط دفاع و حمله و حتی چندتا از هافبکاشون، ستاره بودن ! و اسپانیا حتی یه دونه ستاره هم نداشت ! حتی یکی !شاید فقط بشه ازپلیکوئتا رو بازیکن خیلی خوب دونست. اونم تازه ستاره نیست! دیگه هیچی ! ولی مرد بزرگی روی نیمکت داشت که از هر ستاره ای بالاتر بود !

۱۹ مهر ۱۴۰۰
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
انریکه بعد گل تابلو آفساید ام باپه، من هیچ وقت درباره داورا حرف نزدم و نظر منفی نمیدم! روی بهبود کیفیت تیمم کار میکنم...
حالا اون یارو هلندیه بعد ادا اطوار کنار زمین، این کشور منتظرن اخراجت کنن!!
تفاوت چه دانش فنی چه پرستیژ و شخصیت زمین تا آسمونه...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ مهر ۱۴۰۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- پاس
- هلند و برزیل
- پپ گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
بارتمو در آخرین مصاحبه خود گفته در آمد زایی که از حضور مسی در باشگاه می شد بیشتر از هزینه ای بود که به او پرداخت میشد.یعنی حفظ مسی به سود باشگاه بود.حالا ببینیم لاپورتا که تا حالا بیشتر حرفاش دروغ و وعده تو خالی بوده چه جوابی داره.

۲۳ مهر ۱۴۰۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۵۴۸ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۵۵ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۱۷۰ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۷۳۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۲۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۵ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۸ کاربر آنلاین است. (۱۶۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!