به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
استاد کومان فرمودند خوبه ما اینجور بازیهارو فصل قبل امتیاز از دست می دادیم!
سطح توقع و تعریف پیشرفت از منظر استاد شجاع...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ شهریور ۱۴۰۰
نام کاربری: Malahizades@gmail.com
پیام: ۲۸۷
عضویت از: ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
از: استان هرمزگان شهرستان بندر عباس
طرفدار:
- لیونل مسی
- کارلس پویول یوهان کریوف
- پاس
- هلند و برزیل
- پپ گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
سلام آقای ایمنی .ناراحتی وبی انگیزه گی شما برای ما قابل درک واحترام است .ولی لطفا به احترام اعضا وتاریخ بارسا لطفا اگر امکان دارد مطالبی جهت ایجاد انگیزه وامیدواری به اینده واز بین بردن این شرایط دلگیروناراحت کننده بنویسید . در این شرایط همدیگر را تنها نگذاریم. لطفا

۸ شهریور ۱۴۰۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- پاس
- هلند و برزیل
- پپ گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
سلام آقای ایمنی .ناراحتی وبی انگیزه گی شما برای ما قابل درک واحترام است .ولی لطفا به احترام اعضا وتاریخ بارسا لطفا اگر امکان دارد مطالبی جهت ایجاد انگیزه وامیدواری به اینده واز بین بردن این شرایط دلگیروناراحت کننده بنویسید . در این شرایط همدیگر را تنها نگذاریم. لطفا

۸ شهریور ۱۴۰۰
نام کاربری: armanshah
پیام: ۱۸۶
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- استقلال
- هلند-ایتالیا
- فرهاد مجیدی
- انریکه
- مرحوم ناصر حجازی مرحوم پورحیدری
گروه:
- کاربران عضو
بی انگیزگی :///

امرسون با ۲۵ تا بره خوبه ؟

ما نماینیم و عکس ما ماند / کار دنیا همیشه برعکس است
۸ شهریور ۱۴۰۰
نام کاربری: AfshinZarei
پیام: ۳۴
عضویت از: ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- پویول
- کرایف
- --
- برزیل آرژانتین و در سالهای اخیر اسپانیا
- --
- گواردیولا و هنری میشل
- --
گروه:
- کاربران عضو
بنظر من اینکه یه بازیکن بره یا نره حتی در حد مسی یه امر عادی در فوتباله . این وسط چیزی که مهمه خود باشگاهه . یعنی این امر اصلا نباید روی هواداران تاثیر بذاره . از دیدگاه من بعد از رفتن مسی این تیم خیلی تیم تر شده . توی این سه چهار سال گذشته همش همه می گشتن مسی رو پیدا کنند و توپو بهش بدن تا اون یه کاری بکنه ولی مثلا تو بازی دیشب خیلی کار تیمی محور کار بود و این ارزش داره . اگر یه آمار داشتیم مثلا در مورد پخش توپ بوسکتس بین یه بازی زمان مسی و بازی دیشب با ختافه می دیدیم توی بازی های قبلی چند درصد توپها رو بوسکتس به مسی پاس میداد و چند درصد به بقیه . ولی تو بازی دیشب یه توضیح توپ بالانس بین کل تیم توسط بوسکتس انجام میشد که بنظر من این یعنی کار تیمی بهتر . مثلا کی شاهد بازی درخشانی مثل این چند بازی توسط دییونگ بودیم ؟یا دفاع کردن که از نظر من بارسا خیلی ضعف داره ولی تو این چند بازی اخیر خیلی بهتر دفاع می کردند و درگیر میشدند و حتی خطا می کردند .همه شاهد بودیم که یکی دوسال گذشته یه همچین چیزی در بارسا مشهود نبود چون بارسا فرد محور بود نه تیم محور . حتی درخشش جوانان هم همه در سایه مسی و مربوط به مسی بود . بطور مثال درخشش موریبا و گاوی . همه درخشش موریبا این بود برای مسی فضا سازی کنه و به مسی پاس بده و ازش پاس بگیره ولی گاوی دیشب توی بازی ختافه میجنگید و توپ میدزدید و به همه پاس میداد و به همه جای زمین سر می کشید و دریبل میزد و بقیه همین شکلی بودند .ولی در دوسال قسمتی از زمین منطقه مسی بود و بقیه منطقه دیگران . این مسئله باعث افت خیلیها شده بود .
حرف آخر اینکه من به شخصه از رفتن مسی خیلی خوشحال شدم گرچه از کومان و سیستمش خوشم نمی آد ولی بنظرم این تیم بدون مسی قابل امیدواریه که این قابلیت رو مسی از بارسا گرفته بود.

۸ شهریور ۱۴۰۰
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
Afshin نوشته:

بنظر من اینکه یه بازیکن بره یا نره حتی در حد مسی یه امر عادی در فوتباله . این وسط چیزی که مهمه خود باشگاهه . یعنی این امر اصلا نباید روی هواداران تاثیر بذاره . از دیدگاه من بعد از رفتن مسی این تیم خیلی تیم تر شده . توی این سه چهار سال گذشته همش همه می گشتن مسی رو پیدا کنند و توپو بهش بدن تا اون یه کاری بکنه ولی مثلا تو بازی دیشب خیلی کار تیمی محور کار بود و این ارزش داره . اگر یه آمار داشتیم مثلا در مورد پخش توپ بوسکتس بین یه بازی زمان مسی و بازی دیشب با ختافه می دیدیم توی بازی های قبلی چند درصد توپها رو بوسکتس به مسی پاس میداد و چند درصد به بقیه . ولی تو بازی دیشب یه توضیح توپ بالانس بین کل تیم توسط بوسکتس انجام میشد که بنظر من این یعنی کار تیمی بهتر . مثلا کی شاهد بازی درخشانی مثل این چند بازی توسط دییونگ بودیم ؟یا دفاع کردن که از نظر من بارسا خیلی ضعف داره ولی تو این چند بازی اخیر خیلی بهتر دفاع می کردند و درگیر میشدند و حتی خطا می کردند .همه شاهد بودیم که یکی دوسال گذشته یه همچین چیزی در بارسا مشهود نبود چون بارسا فرد محور بود نه تیم محور . حتی درخشش جوانان هم همه در سایه مسی و مربوط به مسی بود . بطور مثال درخشش موریبا و گاوی . همه درخشش موریبا این بود برای مسی فضا سازی کنه و به مسی پاس بده و ازش پاس بگیره ولی گاوی دیشب توی بازی ختافه میجنگید و توپ میدزدید و به همه پاس میداد و به همه جای زمین سر می کشید و دریبل میزد و بقیه همین شکلی بودند .ولی در دوسال قسمتی از زمین منطقه مسی بود و بقیه منطقه دیگران . این مسئله باعث افت خیلیها شده بود .
حرف آخر اینکه من به شخصه از رفتن مسی خیلی خوشحال شدم گرچه از کومان و سیستمش خوشم نمی آد ولی بنظرم این تیم بدون مسی قابل امیدواریه که این قابلیت رو مسی از بارسا گرفته بود.

نمیخوام سو برداشت بشه یا جسارت تلقی شه و ناراحت شین...ولی این حرف دقیقن شبیه حرفیه که رئالیها صرفن جهت تخریب مسی میزدن که ببینید بازی گریزمان رو خراب کرده و دوتا باهم تو زمین نمیتونن باشن!
و الان سه بازیه که عملکرد گریزمان رو میبیبنن همه ! همون جرقه های گهگاهش صدقه سر مسی بود...کل آمارفردیش حول محور صفره...

نکته بعدی هنوز داغین و زوده به موقعش میفهمین مسی یعنی چی!

نکته مهمتر! این تیم با مسی بی مسی یا حتی کل ترکیب پاریس به فرض بدی دست یکی مثل کومان فرق نمیکنه! چهارتا پاس بی هدف اسمش نمیشه کار تیمی ! بوسکتس پراکندگی پاسش بیشتر شده؟خب چه تاکتیک و هدفی پشت این پاسهای بیخوده؟! دیدن ده دقیقه بازی جلوی ختافه از کل فصل پیش عذاب آور تر بود! با تمام بی خاصیتیش اگه پاس میداد مسی میدونست تو زمین برنامه که ندارن حداقل مسی یه حرکتی میزنه! حالا فکر کن پاس بدی روبرتو، البا، بریتویت...

دوران والورده دیدین که مسی چطور جور تیم رو کشیده با کومان صدها بار بدتره ولی باز تجربه نکردین..این حرفا صرفن برای رئالیا خوشحال کننده است...

تنها چیزی که موافقم پتانسیل خوبی داره تیم!که داره همونم تلف میشه!بخشیش هم شده متاسفانه...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ شهریور ۱۴۰۰
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
Afshin نوشته:

شاید با مسی تیم نمیخواست متحول بشه ولی الان با رفتن مسی و موندن کومان و این سبک بازی بازم بارسا هیچ تغییری نمیکنه جز سو استفاده یه سری بازیکن پررو از اسم و برند بارسا

۸ شهریور ۱۴۰۰
نام کاربری: rockstar
پیام: ۵۳۵
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- لیونل مسی
- استقلال
- ندارم
- محمود فکری
- کنته
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Afshin نوشته:

بنظر من اینکه یه بازیکن بره یا نره حتی در حد مسی یه امر عادی در فوتباله . این وسط چیزی که مهمه خود باشگاهه . یعنی این امر اصلا نباید روی هواداران تاثیر بذاره .

مسی بالاخره یه روزی میرفت !
ناراحتی ما بخاطر نوع رفتن مسی بود ! ناراحتی ما این بود که رئیس باشگاه هنوز حتی با هیچکدوم از بازیکنا برای کاهش حقوق مذاکره نکرده بود ولی برای رفتن مسی عجله داشت ! شما این مسئله رو در نظر بگیر که پیکه همین 10-12 روز پیش حقوقشو رسما کاهش داد ! مدیر تیم چرا اینقد باید دیر مذاکره بکنه با بازیکنا برای کاهش حقوق ! ناراحتی ما این بود که خیلی راحت میشد گریزمن رو با سائول تاخت زد تا مسی مجبور به رفتن نباشه !

درباره این که میفرمایید تیم تر شدیم، ما که چیزی جز سردرگمی بیشتر چیزی ندیدیم !! تیمی که توی کل 90 دقیقه 2 تا شوت در چهارچوب داره و از حمله کردن و رسوندن توپ از دفاع به هافبک عاجزه اصلا تیم تر نشده !!!

۹ شهریور ۱۴۰۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من به رویال خیلی امید داشتم(مدافع راست پرانرژی و نترسیه و دائم در حمله بود مثل دنی آلوز/شوتهای محکم و خیلی خوبی هم میزنه) ولی نیامده بخاطر پول فروختنش!!
بنظرم اشتباه بود!!
حالا بخوان مهاجم نوک باهاش بگیرن !!
خب از اول این و موریبای احمق رو میفروختین و دستمزد کاپیتانها رو کم میکردین تا مسی می موند و مجبور نشین اونو بذارین بره!!

بقول یکی از هوادارا لاپورتا همیشه با وعده وعید دروغ شده رییس بارسا
اون از دوره قبل وعده خرید بکهام داد تا رییس بشه ولی نخریدش و رفت رئال
این دوره هم با وعده تمدید قرارداد مسی و خریدن هالند اومد!!
ولی هر دوش دروغ بود/کاری کرد مسی ای که خودش خواست بمونه رفت و هالندم سال دیگه مثل وعده بکهام سر از رئال درمیاره!

۹ شهریور ۱۴۰۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- پاس
- هلند و برزیل
- پپ گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
بله واقعا فروش امرسون اشتباه بود در یکی دو سال آینده یکی از بهترین مدافعان راست خواهد شد.ولی متاسفانه تمام تصمیمات لاپورتا ی دروغگو داره به ضرر باشگاه میشه امسال مدافع راست خوب نداریم.مدافع راست خوب نداریم ،هافبک دفاعی فیزیکی خوب نداریم ،مهاجم نوک نداریم .امسال سال تحقیر شدنه با این مربی معمولی وبعضی بازیکنان بنجل.مثل بوسکتس،لنگله،روبرتو،برایتویت.گریزمن

۹ شهریور ۱۴۰۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۸۲۸ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۳۸ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۷۵ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۰۳۷ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۵۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۴ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۵۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۰ کاربر آنلاین است. (۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!