به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
amir نوشته:

کسی منکر این که اقای ایمنی تجربه بیشتری داره در بحث فوتبال دیدن و تحلیل فوتبال نیست و اکثر مواقع تجربه هم علم بیشتر میاره
اما واقعا حتی اگه نظر کسی هم نادرست باشه این کار درست نیست که با نادون و جاهل و بحث سن رو وسط کشیدن و این که این حرف دلیل بر شایسته بودنت نیست و امثال این نوع الفاظ پاسخ کسی داده بشه.

با هرکس باید از جنس خودش و با ادبیات خودش صحبت کرد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
Sep.Azz نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
Sep.Azz نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
Sep.Azz نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
Sep.Azz نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
Sep.Azz نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
Sep.Azz نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

گریزمن ۴ تا گل زد شد اسطوره هوادارای سطحی‌نگر. اصلا نمی‌بینن بقیه دقایق تو زمین چه غلطی داره می‌کنه. فقط چون گل زده پس عالیه!

دمبله تو اکثر دقایق بازی موثره ولی چون ضربات آخر رو بد می‌زنه از نظر این جماعت به درد نخوره. حالا درک اینو ندارن که جز مسی، دمبله تنها بازیکن بارساس که قابلیت زدن به خط دفاع حریف رو داره و اگه این دو نباشن بازی بارسا میشه پاسکاری خواب‌آور بوسکتسی وسط زمین!

۲ تا گل شانسی آخرای بازیا زدیم، تیم شد جنگنده! میگی چرا تیم جنگنده‌س؟ میگن چون زمان والورده و ستین بازی رو ول می‌کردن ولی الان لحظات آخر گل زدیم. تو همون فاجعه المپیکو مسی لحظات آخر بازی یه موقعیت عالی داشت که نزد. اگه همون توپ گل شده بود، اون تیمم جنگنده بود و الان والورده برای شماها کرویف ثانی بود!

کومان خوبه، چرا؟ چون چند تا بازی پیاپی بردیم! همون استدلالی که سال اول والورده ۹۰ درصد هوادارا براش یقه‌ جر می‌دادن چون می‌برد! همون تا نوک بینی دیدنی که تا با صورت به دیوار نخوره نمی‌فهمه وقتی بد بازی می‌کنی، در دراز مدت قطعا به رم و لیورپول و بایرن دچار میشی!

تمام دانش فنی کومان، تصویرش در نیمه اول بازی برابر بتیس هویدا بود! امان از جماعتی که فوتبال رو بیشتر از اسکوربورد نمی‌فهمن...

حالا باز جاهلی که بلد نیست، امیدی بهش هست. جاهلی که ۳ بار از یه سوراخ گزینه شده و باز داره میشه چی باید بهش گفت؟ کی می‌خواید شروع کنید به یاد گرفتن چیزی یا چیزهایی؟

امان از این همه ساده‌اندیشی و کوته‌نگری....

من که ندیدم کسی بگه گریز بهترینه و اسطوره است و...
خودتون حرف های فرضی مطرح میکنید جواب هم میدید! عجیبه!
همچنان معتقدم دمبله هیچ نقطه چینی نمیشه. بازیکنی که ۲۰ دقیقه بازی خوب داره ۷۰ دقیقه بازی استپ های ساده رو هم درست انجام نمیده یا موقع استارت زدن توپ رو گم می‌کنه رو می‌برید بالا تا گریزمانی رو بیارید پایین که تپ سال جدید تاثیرگذارترین بازیکن بارسا بوده بعد مسی ؟ نمی‌بینید فارغ از گل ها و پاس گل‌ها عملا تنها بازیکن خط حمله است که واقعا پرس می‌کنه ؟ نمی‌بینید بیشترین دوندگی رو داره و دائم برمیگرده به دفاع کمک می‌کنه؟
بعد دیگران باید دم به دقیقه نادون و جاهل و هزار صفت بد دیگه رو باید یدک بکشن!
انصاف هم خوب چیزیه.

توصیفت از دمبله و گریزمن بهترین تعریف برای دنیای وارونه بود.

این برمیگرده به وارونه بودن ابزار سنجشی که دارید استفاده میکنید 🙂

۳-۴ دهه نیاز داری تا بتونی به ابزار سنجش من فقط فکر کنی، چه برسه در موردش نظر بدی!

نظر شماست و محترم. اما من اینطور فکر نمیکنم 😁

فکر تو اصلا مهم نیست. من زمانی که تو وجود نداشتی فوتبال تحلیل می‌کردم. حد خودت رو بدون تا احترام خودت رو نگه داری!

موضوع اینه که شما احترام رو فقط یک طرفه می‌پسندید. تک تک کامنت هاتون بیشتر تعریف از درک فوتبال خودتون و جاهل و نادون دونستن دیگران هست.من با این که به خاطر موسس سایت بودن خودتون رو لایق احترام بیشتر بدونید مشکلی ندارم و اما موسس سایت بودن دلیل نمیشه دم به دقیقه به اعضا توهین بکنید. احترام دیگران رو رعایت بکنید.

تو اگر بفهمی احترام چیه، می‌فهمی که کسی که بیشتر از سن تو فوتبال دیده و تحلیل کرده و نوشته، عمق نگاهش با تو قابل مقایسه نیست. وقتی اینو متوجه نمیشی یعنی حداقل رشد رو نکردی!

ثانیا احترام دو طرفه مال دو تا آدم هم سطحه. تو اگر بابات بزنه تو گوشت میگی منم حق دارم بزنم تو گوشش؟

من نه نیازی به احترام کسی دارم، نه نیاز دارم از خودم بخوام تعریف بکنم که دیگران بفهمن تو هزار و یک بعد قابل قیاسم با من نیستن. به اندازه همین چیزایی که برای هر آدمی با هر سطحی درکی قابل فهمه، مثل سن و سال اگر حرمت و جایگاه بفهمید کافیه. اگرم نفهمید که احترام خودتون رو زیر پا گذاشتید، و گرنه چیزی از من کم نمیشه!

جاهل و نادان بودن اکثریت و عوام الناسم که حرف من نیست و یک واقعیت تاریخیه که خدا هم گفته و تاریخم ثابت کرده. همین که ۸۷ درصد هوادارا حتی نمی‌دونن لقب هوادارای بارسا چیه نشون میده با یه جماعت بی‌خرد دهان گشاد طرفیم که از قضا بی‌خردی با گشادی دهان رابطه مستقیمم داره!

بار قبلم گفتم، احترام هرکس دست خودشه. حد خودت رو بدون تا احترامت حفظ بشه!

اتفاقاً من حد خودم رو خیلی هم خوب می‌دونم!
مثالی هم که استفاده کردید صرفا یک ارتباط سطحی به بحث ما داره! اینجا محل تبادل نظر هست نه محل تدریس شما. هر کسی می‌تونه نظرش رو بگه و این که دائم بیایید بگید دید تو سطحیه و جاحلی و... به هیچ وجه خوشایند و قابل قبول نیست!
امیدوارم شما هم متوجه بشید که نظر شما وحی منزل نیست و شما هم ممکنه در بعضی موارد بخشی از به قول خودتون اکثریت باشید...
این هم که در چه زمینه ای با چه کسی قابل مقایسه نیستید یا هستید نه ربطی به من داره و نه ارتباطی با مشکلی که من ازش شاکیم!
تکرار میکنم: احترام به مدیر همون قدر واجب هست که احترام به اعضا! اگر قرار هست مدیر دم به دقیقه به اعضا توهین بکنه عنوان سایت رو تغییر بدید به مدیر و مریدان! نه کانون هواداران بارسا.
این که شما یا هر کس دیگه برتری نسبت به دیگری داره رو هم نظر شخصی شما مشخص نمی‌کنه! ولی شما نشستید دارید میگید من بهترین، هرکسی هم که مخالف من نظر بده احمق!

اصلا مهم نیست که تو بفهمی من چی میگم یا موافق باشی یا نباشی، به خصوص که تو نسل شما دهه هشتادیا خیلی به ندرت دیدم کسی چنین قابلیتی داشته باشه. اینا رو برای قانع کردن کسی نگفتم که خیلی می‌گذره از آخرین باری که نظر کسی برام مهم بوده.

اتفاقا این نشانه احترامه که قبل اینکه بخوام برخورد قهری نشون بدم دارم تذکر میدم که حد خودتو بدونی، که نمی‌دونی خیلی اوقات. البته این احترامم به حساب شایستگی خودت نذار!

تو این ۱۵ سال هم هرگز کسی به خاطر نظر مخالف باش برخورد قهری نشده. حالا یکی بیاد بگه خورشید وجود نداره، خب این آدم احمقه و نظرش مضحکه و گاهی باعث خنده هم میشه، اما بابت حماقتش باش برخورد قهری نمی‌کنم، اما بابت بی‌احترامی و ندونستن حد خود و دیگران قطعا چرا!

خب به سلامتی بحث به دهه هشتاد و... هم رسید...
تهدید ضمنی تون به برخورد قهری رو هم حقیقتا درک نمیکنم... مثلاً قرار هست من رو تو نیوکمپ راه ندن یا چی؟ خیلی راحت میتونید اکانت من رو مسدود بکنید! اصلا هم مشکلی نیست! البته نکنید هم فرقی نمیکنه چون من دیگه این سایت هیچ استفاده ای نخواهم کرد.
و این که همچنان روی حماقت دیگران و وحی منزل بودن حرف خودتون تأکید دارید نشون میده که چرا هیچوقت تو این سایت اعضا مورد احترام نبودن و نیستند و نخواهند بود!

احترام مال کسیه که قابل احترام باشه. کسایی که قابل احترام هستن همیشه اینجا مورد احترام بودن، و نه بقیه!

کاملا مشخصه 😂

FORCA BARCA
۲۱ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: A.Abbasi
پیام: ۵۰۶
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
از: ایران
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن

۲۱ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان گلم من همیشه در هر جا و هر مبحثی طرفدار آزادی بیان و عقاید بودم و هستم و نباید برای نظر دیگران و تفکرشون دلیل آورد
این حاج سعید ما همیشه حساس هست و تند مزاج منم دعوت میکنم به آرامش وتحمل
قرار نیست همه مثل هم فکر کنیم من میخوام این شکلی فوتبال و بفهمم
این دلیل نمیشه که بقیه فوتبال نمیفهمن
فکر کنم قبلا هم اینو گفتم حدود 39 سال عمر از خدا گرفتم و بالای 34 سال بازی های خارجی رو دیدم و اینکه من سنم یا بازی زیاد دیدم دلیل نمیشه که بگم بچه های نسل جدید چیزی نمیفهمن ویا من خیلی میفهمم
همیشه گفتم فوتبال نوعی هنر حساب میاد و دید آدما نسبت بهش فرق میکنه باید به دید هم احترام بزاریم
در مجموع ماهمه طرفدار یک تیم هستیم و فقط تفاوت در دید داریم
به نظرم اگر قراره سایتمون روز به روز عضو زیاد کنه باید به تمام نظرات مخالف احترام گذاشت😘😘😘😘

۲۲ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: A.Abbasi
پیام: ۵۰۶
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
از: ایران
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

دوستان گلم من همیشه در هر جا و هر مبحثی طرفدار آزادی بیان و عقاید بودم و هستم و نباید برای نظر دیگران و تفکرشون دلیل آورد
فکر کنم قبلا هم اینو گفتم حدود 39 سال عمر از خدا گرفتم و بالای 34 سال بازی های خارجی رو دیدم و اینکه من سنم یا بازی زیاد دیدم دلیل نمیشه که بگم بچه های نسل جدید چیزی نمیفهمن ویا من خیلی میفهمم
همیشه گفتم فوتبال نوعی هنر حساب میاد و دید آدما نسبت بهش فرق میکنه باید به دید هم احترام بزاریم
به نظرم اگر قراره سایتمون روز به روز عضو زیاد کنه باید به تمام نظرات مخالف احترام گذاشت😘😘😘😘

بالاخره یه حرف درست و حسابی

زندگی کن، هیچکس آنقدر ثروتمند نیست که گذشته خود را بخرد
۲۲ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۳۹
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
من معمولا کانال ها و سایت های هواداری فارسی زبان اکثر تیم ها رو دنبال میکنم. مطلب جالبی در کانال هواداری لیورپول دیدم. اینا دیگه فن گرل پپ نیستن. اگر معتقدیم پپ اسطوره بارساست بهش افتخار کنیم حتی اگر هوادارانش فن بوی ها باشن. اگر معتقدیم اسطوره نیست هم که هیچی.

آپلود عکس

۲۲ بهمن ۱۳۹۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

تند مزاج. میگه که مگسی کجا تواند که بر افکند عقابی. ادب کردن بچه‌های بی ادب تکلیف شرعی ماست هیهات که تندی مزاجی در کار باشه.

تو هم اون شکلی فوتبالو بفهم، مگه کسی چیزی بهت گفته؟ اصلا بحث نظر موافق و مخالف نیست! تو تا ابد بگو بوسکتس بهترینه و من میگم بوسکتس از اولشم هیچ گهی نبوده و هیچ مشکلی هم نیست. مشکل اونجاس که بچه‌ای حد خودش رو نمی‌دونه و پاشو از گلیم و حدود ادب و احترام فراتر می‌ذاره.

۲۲ بهمن ۱۳۹۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Greatest Ever نوشته:

من معمولا کانال ها و سایت های هواداری فارسی زبان اکثر تیم ها رو دنبال میکنم. مطلب جالبی در کانال هواداری لیورپول دیدم. اینا دیگه فن گرل پپ نیستن. اگر معتقدیم پپ اسطوره بارساست بهش افتخار کنیم حتی اگر هوادارانش فن بوی ها باشن. اگر معتقدیم اسطوره نیست هم که هیچی.

آپلود عکس

از منظر بازی، پپ یه بازیکن متوسط بود در حد بوسکتس، گرچه اون زمان بازیکن محبوب من بود و چقدر دوسش داشتم، افسوس...

از نظر مربیگری درست اندازه رونالدو و زیدان باد رسانه‌هاس و یه دهه ناکامی تو اروپا با بهترین بازیکنا و بیشترین خریدها اینو نشون داد.

اما از نظر اسطوره بودن، کسی که حاضره به خاطر نفع شخصیش بارسا رو نابود کنه، همیشه رو گزینه‌های خرید بارسا دست گذاشته و حتی حاضره مسی رو از بارسا جدا کنه، یه خائن پسته نه یه اسطوره.

۲۲ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
بهترین کاری که میت.نست کومان انجام بده اهمیت ندادن به لنگله هست..... دست مریزاد

۲۲ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: armanshah
پیام: ۱۸۶
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷
طرفدار:
- مسی
- کرایوف
- استقلال
- هلند-ایتالیا
- فرهاد مجیدی
- انریکه
- مرحوم ناصر حجازی مرحوم پورحیدری
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Greatest Ever نوشته:

آپلود عکس

من بیشتر فکر می کنم این یه چیز عادیه وقتی همه از شما انتظار یه سبک دیگه رو دارن شما یه دفعه سبکتو عوض کنی چند تا بازی رو ببری مخصوصا که اوضاع لیورپول هم خوب نبود و همین چند وقت پیش به برایتون باخت یا چلسی که سرمربیش اخراج شده بود.
به نظرم چالشای پپ از چند وقت دیگه شروع میشه هنوز باید صبر کرد.

ما نماینیم و عکس ما ماند / کار دنیا همیشه برعکس است
۲۲ بهمن ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۲۹۴ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۱۰ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۷۷۸ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۲۰۴ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۰۵ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۲ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!