به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان:

۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
من خودم معتقدم فیفا دی خیلی تاثیر گذاره روی بارسا
مسی و کوتی ستون های تیمن و نباید بازی میکردن با ختافه وقتی بعدش الکلاسیکو و یووه رو داریم چون مسیرشون خیلی طولانی بود
ولی موضوع اینجاست تیم از اول فصل برنامه خوبی نداره برای بازی
ما این موضوع رو میتونیم توی بازی تیم ببینیم که اصلا توان موقیعت سازی نداریم
هنوزم پاسای بی هدف
هنوزم عدم شرکت مدافعای کناری توی حمله
هنوزم عدم پرسینگ و پاسای سریع
خیلی کار داریم خیلی
با یه برد شروع نکنیم تعریف و تمجید با باختم نا امید نشیم فعلا باید صبر کنیم اما چیزی که تا الان مشخص بوده ما وقتی تحت فشار حریفیم هیچ برنامه خاصی نداریم باید دید مربی برای این موضوع چه تصمیمی میگیره

۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

آقایونی که حرف از ذهینت برنده و دوندگی و پرس میزدن منتظرم ببینم الان همون نظر رو دارن یا نه!
یعنی وقتی دست از اون دو هافبک دفاعی بازی کردن مزخرفش کشیده که تعویضاش منطقی نداشتن اون پنج دقیقه آخر و فقط هدف دیمی بازی کردن و انتحاری بوده برای گل زدن!
وقتی آرائوخو اونقدر خوب بازی کرده چرا این لنگله باید فیکس باشه که تو سوتی دادن با روبرتو مسابقه گذاشته؟! یعنی مهاجمای ختافه مغز اگه داشتن الان نتیجه 4-0 بود!
این افتضاح حالا حالاها درست بشو نیست!

معلوم بود که چی شد!دو بازیه که این ویژگی هارو نداشتیم و نتیجع شد این!به شخصه اهر وقت از بازی تیم دفاع کردم,تهش به همون اندازه هم گفتم اینا اول کارع و باید دید در ادامه چی میشه و ایا اینا حفظ میشه یا نه.....بجای اینکه بعد باخت(یا کلا هر اتفاق دیگه)بفکر تیکه انداختن به دیگران باشیم(ک اصلا کار جالبی نیست)لاقل متن هایی که میذاره رو اول کامل بخونید و بعد تیکه بندازید...شما حتی در فهم اون نوشته ها انقدر عجله میکنید که متوجه نمیشید نوشته من در تحلیل اون بازی خاص بود نه اینکه بگم در اینده چطور نتیجه میگیریم یا فلان...من از سبک بازی در اون چندتا بازی راضی بودم و الانم راصی نیستم واقعا درکش انقد سحته؟!شما همه موضوعاتو انقد قاطی میکنید و سیاه سفید میبینید؟!!!!و تهش هم میرسید به اینکه طورف جوگیره!اینم بگم من به شخصه طرفدار هیچ شخص,مربی,بازیکن و...نیستم و فقط برام نتیجه مهمه...ممکنه از ینفر تعریف کنم ولی همزمان ازش انتقاد کنم و یا بعدش بشم مخالفش!از کسی بت ساحتن(چه مربی چه بازیکن) باعث میشه هدف اصلی که تیمه بکل فراموش بشه...کاری ک ما بارساییا توش اسطوره ایم!!!با ی فصل خوب طرفو انچنان بت میکنیم ک تا ده سالم گند بزنه هنوز تو رویا های اون سالها سیر میکنیم...
اما بازی...خوب نیستیم!سبک والورده ستین طور هنوز ادامه داره و دوندگی کم!هاهنگی در حمله پایین...دمبله افتضاح و پدری هم اونطور که باید از پس موقعیت سازی بر نمیومد که قبلا کوتی اینو خوب انجام میداد...روبرتو هم ک طبق معمول ی اافتصاح بتمام معنا...حالا باز بوسکتس این بازی بهتر بود...تیم تمرکز لازم برای موقعیت سازی رو نداشت البته میشه تا حدودی حاصل وقفه های بازی ملی دونستش...واقعا عجیبیه!دوندگی مخصوثا اون بازیای اول طوری زیاد شده بود که من فکر کردم سبک مربیه!امیدوارم سبک مربی باشه نه سرفا ی جرقه!فصل طولانیه بتید ببینیم چی خواهد شد..
منم موافقم ولی باید صبور بود و تلاش. من به این تیم ایمان دارم فقط حاشیه های زیادی دوروبر تیم هست و تمرکز تیم رو بهم زده. ببینیم چی میشه

۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حسین هادی مقدم نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
infinite iniesta نوشته:

آقایونی که حرف از ذهینت برنده و دوندگی و پرس میزدن منتظرم ببینم الان همون نظر رو دارن یا نه!
یعنی وقتی دست از اون دو هافبک دفاعی بازی کردن مزخرفش کشیده که تعویضاش منطقی نداشتن اون پنج دقیقه آخر و فقط هدف دیمی بازی کردن و انتحاری بوده برای گل زدن!
وقتی آرائوخو اونقدر خوب بازی کرده چرا این لنگله باید فیکس باشه که تو سوتی دادن با روبرتو مسابقه گذاشته؟! یعنی مهاجمای ختافه مغز اگه داشتن الان نتیجه 4-0 بود!
این افتضاح حالا حالاها درست بشو نیست!

معلوم بود که چی شد!دو بازیه که این ویژگی هارو نداشتیم و نتیجع شد این!به شخصه اهر وقت از بازی تیم دفاع کردم,تهش به همون اندازه هم گفتم اینا اول کارع و باید دید در ادامه چی میشه و ایا اینا حفظ میشه یا نه.....بجای اینکه بعد باخت(یا کلا هر اتفاق دیگه)بفکر تیکه انداختن به دیگران باشیم(ک اصلا کار جالبی نیست)لاقل متن هایی که میذاره رو اول کامل بخونید و بعد تیکه بندازید...شما حتی در فهم اون نوشته ها انقدر عجله میکنید که متوجه نمیشید نوشته من در تحلیل اون بازی خاص بود نه اینکه بگم در اینده چطور نتیجه میگیریم یا فلان...من از سبک بازی در اون چندتا بازی راضی بودم و الانم راصی نیستم واقعا درکش انقد سحته؟!شما همه موضوعاتو انقد قاطی میکنید و سیاه سفید میبینید؟!!!!و تهش هم میرسید به اینکه طورف جوگیره!اینم بگم من به شخصه طرفدار هیچ شخص,مربی,بازیکن و...نیستم و فقط برام نتیجه مهمه...ممکنه از ینفر تعریف کنم ولی همزمان ازش انتقاد کنم و یا بعدش بشم مخالفش!از کسی بت ساحتن(چه مربی چه بازیکن) باعث میشه هدف اصلی که تیمه بکل فراموش بشه...کاری ک ما بارساییا توش اسطوره ایم!!!با ی فصل خوب طرفو انچنان بت میکنیم ک تا ده سالم گند بزنه هنوز تو رویا های اون سالها سیر میکنیم...
اما بازی...خوب نیستیم!سبک والورده ستین طور هنوز ادامه داره و دوندگی کم!هاهنگی در حمله پایین...دمبله افتضاح و پدری هم اونطور که باید از پس موقعیت سازی بر نمیومد که قبلا کوتی اینو خوب انجام میداد...روبرتو هم ک طبق معمول ی اافتصاح بتمام معنا...حالا باز بوسکتس این بازی بهتر بود...تیم تمرکز لازم برای موقعیت سازی رو نداشت البته میشه تا حدودی حاصل وقفه های بازی ملی دونستش...واقعا عجیبیه!دوندگی مخصوثا اون بازیای اول طوری زیاد شده بود که من فکر کردم سبک مربیه!امیدوارم سبک مربی باشه نه سرفا ی جرقه!فصل طولانیه بتید ببینیم چی خواهد شد..
منم موافقم ولی باید صبور بود و تلاش. من به این تیم ایمان دارم فقط حاشیه های زیادی دوروبر تیم هست و تمرکز تیم رو بهم زده. ببینیم چی میشه

نیمه پر لیوان رو هم میشه دید، دمبله ای که همه میگن بده بعد یک فصل کامل فیکس شده، تیم از فیفا دی برگشته، تیم تو این بازی ها فقط 1 بار دروازه اش تو جریان بازی باز شده، گریزمن تک به تک خراب کرد و با توجه به اگه گل میکرد منافع رو به جلو بازی میکرد و ممکن بود دروازه اش چند بار بازی بشه... مالکیت 73 درصدی توپ، دست تو پست غیر تخصصیش بود، آلبا نبود که یکی از بهترینای تیم بود، پدری 17 سالشه ولی به جز پاس به گریزمن کار خاصی نکرد که به خاطر عدم تجربه هستش، نتو خیلی خوب بود دیشب، کوتی ا اول نبود که یکی از ارکان اصلی ما واسه برد بود حتی بیشتر از مسی تو لیگ کمکمون کرده، و یه نکته اصلی رو فهمیدیم: فاتی بسیار بسیار مغروره و باد کنترل بشه و اینکه تموم کننده هست و باید نوک باشه نه وینگر، پنالتی هم انصافا پنالتی نبود تو کل فصل خطاها سنگین تری روی ما انجام میشه ولی حتی خطا هم گرفته نمیشه، دی یونگ طبق نمرات بعد از مسی بهترین بازیکنمون بود و پدری از بدترینا.... خرافه باد یه اخراجی هم میداد، لنتی نیوم مثل سگ داشت بازیکنای ما رو میزد....

۲۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: recovery
پیام: ۲۷۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
از: b to che
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
forca barca نوشته:

من خودم معتقدم فیفا دی خیلی تاثیر گذاره روی بارسا
مسی و کوتی ستون های تیمن و نباید بازی میکردن با ختافه وقتی بعدش الکلاسیکو و یووه رو داریم چون مسیرشون خیلی طولانی بود
ولی موضوع اینجاست تیم از اول فصل برنامه خوبی نداره برای بازی
ما این موضوع رو میتونیم توی بازی تیم ببینیم که اصلا توان موقیعت سازی نداریم
هنوزم پاسای بی هدف
هنوزم عدم شرکت مدافعای کناری توی حمله
هنوزم عدم پرسینگ و پاسای سریع
خیلی کار داریم خیلی
با یه برد شروع نکنیم تعریف و تمجید با باختم نا امید نشیم فعلا باید صبر کنیم اما چیزی که تا الان مشخص بوده ما وقتی تحت فشار حریفیم هیچ برنامه خاصی نداریم باید دید مربی برای این موضوع چه تصمیمی میگیره

فیفا دی فقط از این لحاظ صربه نمیزنه...حساب کنید اون دو هفته ای که تیم میتونه کلی جلسه تمرینی داسته باشه همش میپره اونم تیمی مثل بارسا که بازیکناش خیلی کم کنار هم بازی کردن و پیش فصل خوبی هم بخاطر وصع کرونا نداشته و مربی هم هیلی وقت نیست اومده...
باید دید در ادامه چی میشه...امیدوارم مربی از اشتباهاتش درس بگیره و تو مقاطع حساس فصل دیگه ریتم خودشو بدست اورده باشه تیم...

۲۷ مهر ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
cotinho7 نوشته:

اقای ایمنی بزرگوار، یه حرفی میخوام بزنم، شما فصل اول لوچوی کبیر رو بیاد بیارید، ما بعد از فصلی که آنجلوتی قهرمان اروپا و اتلتیکو قهرمان لالیگا شده اول فصل شروع بدی داشتیم، و بطور سوم بودیم اما اخر کار؟ لابد میگید از اول مشخص بود که انریکه سه گانه میبره، به هر حال من میگم فعلا نه شما و نه هیچ کدوم از اعضا از کومان چیزی نگیم و بمونیم تا آخر فصل اونوقت با هم کلی حرف میزنیم،

دوست عزیز، من خسته شدم انقدر این جمله رو گفتم. به والله فوتبال نتیجه نیست! لوچو از بازی پیش‌فصلش مشخص بود که تیم داره دچار تحول میشه! کما اینکه بازی اسپانیا رو ببینی اینو حس می‌کنی. اصلا ۱۰ بازی اولشم می‌باخت هیچ فرقی نمی‌کرد. بارسای فعلی چنین مشخصه‌هایی نداره. من کی بر اساس برد و باخت قضاوت کردم؟ از بازی اول گفتم من تغییر بنیادی تو تیم کومان نمی‌بینم. بله تا نیم فصل صبر می‌کنیم اما به قول معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ مهر ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بیشتر از همه چیز رفتارای غیر حرفه‌ای که از کومان می‌بینم منو نسبت به آینده نگران می‌کنه. از اینکه اول هر جمله‌ش یه بار میگه «من رئیسم و من تصمیم می‌گیرم» که آدمو یاد جمله تایوین لنیستر به جافری می‌اندازه گرفته، تا اینکه تیمش ریده آقا آخر بازی میره به مربی حریف میگه بازیکنت به من فحش داد، یعنی رفتار در حد بچه دبستانی. تو کنفرانسم که فقط می‌پره به داور و یه کلمه نمیگه ما افتضاح بودیم!

این نوع نگاه چیزی نیست که در دراز مدت سازنده باشه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ مهر ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

اقای ایمنی بزرگوار، یه حرفی میخوام بزنم، شما فصل اول لوچوی کبیر رو بیاد بیارید، ما بعد از فصلی که آنجلوتی قهرمان اروپا و اتلتیکو قهرمان لالیگا شده اول فصل شروع بدی داشتیم، و بطور سوم بودیم اما اخر کار؟ لابد میگید از اول مشخص بود که انریکه سه گانه میبره، به هر حال من میگم فعلا نه شما و نه هیچ کدوم از اعضا از کومان چیزی نگیم و بمونیم تا آخر فصل اونوقت با هم کلی حرف میزنیم،

دوست عزیز، من خسته شدم انقدر این جمله رو گفتم. به والله فوتبال نتیجه نیست! لوچو از بازی پیش‌فصلش مشخص بود که تیم داره دچار تحول میشه! کما اینکه بازی اسپانیا رو ببینی اینو حس می‌کنی. اصلا ۱۰ بازی اولشم می‌باخت هیچ فرقی نمی‌کرد. بارسای فعلی چنین مشخصه‌هایی نداره. من کی بر اساس برد و باخت قضاوت کردم؟ از بازی اول گفتم من تغییر بنیادی تو تیم کومان نمی‌بینم. بله تا نیم فصل صبر می‌کنیم اما به قول معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست.

نکته: من از مالکیت حرف میزنم نه نتیجه، منتقد و بیزار والورده هستم وگرنه نتیجه میخواستم طرفدار رعال میشدم، من بازی زیبای بارسلونا رو دیدم که عاشقش شدم ولی انریکه تیمار رو داشت سواری اماده رو داشت و اینیستا. و رکیتیچ اماده رو داشت دنی الوز غول داشت، تغییر با این بازیکنای درجه یک راسته، تیم الان داره پوست اندازی میکنه، مالکیت هفتاد درصد با این بازیکنان یعنی خوب و مطمعن باشید تیم زیبا بازی میکنه، منظور در اینده ای نزدیک، شما فقط الکلاسکو رو ببینید.... و این انریکه تیم که 8 بر 2 تو یه بازی باخته و باشگاه وارد بحران اقتصادی شده و خرید انجام نمیده رو تحویل نگرفت....

۲۷ مهر ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

بیشتر از همه چیز رفتارای غیر حرفه‌ای که از کومان می‌بینم منو نسبت به آینده نگران می‌کنه. از اینکه اول هر جمله‌ش یه بار میگه «من رئیسم و من تصمیم می‌گیرم» که آدمو یاد جمله تایوین لنیستر به جافری می‌اندازه گرفته، تا اینکه تیمش ریده آقا آخر بازی میره به مربی حریف میگه بازیکنت به من فحش داد، یعنی رفتار در حد بچه دبستانی. تو کنفرانسم که فقط می‌پره به داور و یه کلمه نمیگه ما افتضاح بودیم!

خودش گفت که تو نیمه دوم خوب نبودیم، و اینکه خب شما پیشنهاد میدادید اونجا چیکار کنه؟

۲۷ مهر ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
و اینکه مقصر کومان نیست، دمبله بی مصرف 16 بار تو 62 دقیقه طبق آمار رسمی توپ لو داده، کومان دیواری میخواست اوردنش؟ پایمالدوم میخواست اوردنش؟ به یه مربی باید ابزارش رو بدی به یه فرد نانوا اگه به جای وسایل نانوایی بیای قابلمه بدی و بگی کیفیت نون هات بده، چی میگه به آدم؟

۲۷ مهر ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
cotinho7 نوشته:

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

نکته: من از مالکیت حرف میزنم نه نتیجه، منتقد و بیزار والورده هستم وگرنه نتیجه میخواستم طرفدار رعال میشدم، من بازی زیبای بارسلونا رو دیدم که عاشقش شدم ولی انریکه تیمار رو داشت سواری اماده رو داشت و اینیستا. و رکیتیچ اماده رو داشت دنی الوز غول داشت، تغییر با این بازیکنای درجه یک راسته، تیم الان داره پوست اندازی میکنه، مالکیت هفتاد درصد با این بازیکنان یعنی خوب و مطمعن باشید تیم زیبا بازی میکنه، منظور در اینده ای نزدیک، شما فقط الکلاسکو رو ببینید.... و این انریکه تیم که 8 بر 2 تو یه بازی باخته و باشگاه وارد بحران اقتصادی شده و خرید انجام نمیده رو تحویل نگرفت....

نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

و اینکه داور وقتی میتونست نیمه اول یا دوم وسطاش بازیکن خنافه رو اخراج گفته زمین تا آسمان با نتیجه و کیفیت بازی بارسا تاثیر میزاشت.

۲۷ مهر ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۸۶,۵۳۰ بازدید
۱ روز قبل
Greatest Ever
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۶ پاسخ
۸,۳۲۴,۳۰۱ بازدید
۶ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۶۱۷ بازدید
۶ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۲,۹۳۱ بازدید
۱۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۴,۵۶۴ بازدید
۱۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۳۳۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۶,۷۵۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۱۹۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۸۵ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۴۰۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۰۴ کاربر آنلاین است. (۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!