به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
بابا من چی میگم شما چی میگید!! من دردم یه چیز دیگه است...
کومان فکر کردیم پرستیژ داره! مترسک نمیشه! بله تغییرات ایجاد کرده تلاش بیشتر شده! ولی باز این کاتالان و لاماسیا سالاری کاذب حاکمه!!!
رک تشریف داره و ایراد ببینه میگه؟ به گریزمان و دی یونگ توپیده؟ دمش گرم!
ولی چرا همین بوسکتس دیلاق جلوی ویارئال از دی یونگ هم بدتر بود هیچی نگفت؟ که نیم ساعت پنج تا توپ لو داد؟؟ راه دور نریم...همین دیشب روبرتو از گریزمان و دی یونگ بدتر بود! چه فولبکیه درصد حملات از سمتش صفره؟ تو حمله که مشارکت نمیکنه! تو دفاع هم دو سه بار جا گذاشتنش!
تا وقتی که این نگاه مزخرف جایگاهی از قبیل کاتالانی بودن و لاماسیایی بودن باشه و تبعیض قائل بشن و جرئت نداشته باشه مربی بگه بالا چشم ابرو هیچ اتفاق مثبتی نمیافته!
دید مربی فرق میکنه؟؟ بخوره تو سرش چنین دید مزخرفی! این چه دیدیه که بازیکن مورد نظرش رو نخریدن و بازیکنی که متعهد و عاشق باسا بوده قرضی نخواسته بره جای دیگه بازی نمیدتش!
من رو حرفم هستم! تحت تاثیر چهار تا بدو بدو بی هدف و جنب و جوش الکی قرار گرفتین که باد اینم میخوابه...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: recovery
پیام: ۲۷۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
از: b to che
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

کومان فکر کردیم پرستیژ داره! مترسک نمیشه! بله تغییرات ایجاد کرده تلاش بیشتر شده! ولی باز این کاتالان و لاماسیا سالاری کاذب حاکمه!!!
ولی چرا همین بوسکتس دیلاق جلوی ویارئال از دی یونگ هم بدتر بود هیچی نگفت؟ که نیم ساعت پنج تا توپ لو داد؟؟ راه دور نریم...همین دیشب روبرتو از گریزمان و دی یونگ بدتر بود! چه فولبکیه درصد حملات از سمتش صفره؟ تو حمله که مشارکت نمیکنه! تو دفاع هم دو سه بار جا گذاشتنش!
تا وقتی که این نگاه مزخرف جایگاهی از قبیل کاتالانی بودن و لاماسیایی بودن باشه و تبعیض قائل بشن و جرئت نداشته باشه مربی بگه بالا چشم ابرو هیچ اتفاق مثبتی نمیافته!
دید مربی فرق میکنه؟؟ بخوره تو سرش چنین دید مزخرفی! این چه دیدیه که بازیکن مورد نظرش رو نخریدن و بازیکنی که متعهد و عاشق باسا بوده قرضی نخواسته بره جای دیگه بازی نمیدتش!
من رو حرفم هستم! تحت تاثیر چهار تا بدو بدو بی هدف و جنب و جوش الکی قرار گرفتین که باد اینم میخوابه...

در مورد اون دوتا گه صد در صد جایی در تیم ندارن...
اما یک نگته ریز هم هست...اینکه تو این مصاحبه خودش چیزی نگفته بلگه در مورد بازیکنا ازش پرسیدن و اونم جواب داده😀میخواید بهتر ببینید جریان چیه به بلزیکنایی که تو نقل و انتقالات دست روشون گذاشته بود دقت کنید...دست واینالدوم و دپای😀کاملا گویا هست موضوع که مربی هم اعتقادی به اون دوتا نداره و حالا هم باید ببینیم چه دلیل داره این کارش که به نظر منم موجه نیست...
اینه بگیم تخت تاثیر بدو بدو و جنب و جوش...نتایج باید قضاوت کنن و فعلا چیزی نباید گفت😀

۱۴ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

عزیز من خودش گفت که فرصت به پویگ نمیرسه، به ترکیبش نمیخوره، نمیخوای که مربی که این همه سال با این ترکیب بازی کرده و بیاد به خاطر یه بازیکن یه ترکیب جدید بچینه!!!!! هر مربی سلاحی داره، ار پی چی سلاح قوی ای هستش ولی اونی که بلد نیست باهاش کار کنه. وقتی بدی دستش خودشو منفجر میکنه( مثال رو کیف کردی ناموص؟ راجع به بوسکتس کاملا حق با شماست و نمیدونم چرا هیچ مربی جرعت نداره چیزی بهش بگه، باند داره فک کنم، مافیایی چیزیه.

۱۴ مهر ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
این لیورپولم که استون ویلا سوراخ کردش، ما حداقل از بایرن خوردیم 8 تا که آماده ترین تیم اروپا بود اونا از تیم تازه صعود کرده خوردن 7 تا پس: والورده بهتر از کلوپه و نباید اخراج میشد( حدیثی از حضرت بارتومعو) :)

۱۴ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان تحمل کنیم این کومن مرد روزهای سخت هست باید بهش فرصت داد هنوز چیزی نگذشته باید امیدوار باشیم و با صبر و شکیبایی و تلاش زیاد میتونیم فصلی خوب با بازیهای تماشاگر پسند انجام داد.من بارها گفتم کومن مربیی نیست که مثل دوتا نادان قبلی و حتی مانند تاتا مارتینو فقط عشق مربی گری در بارسلونا رو فقط برای اینکه در کارنامه کاریش بگن مربی بارسا بوده رو نداره .کومن اومده تا مانند کرایف گواردیولا انریکه از خودش میراث بجا بگذاره.منم تحملم زیاده و با باخت هم اعتمادمو از دست نمیدم .امیدوارم روز بروز تیم بهتر بشه تا هممون از دیدن بازیهای بارسا به وجد بیایم

۱۴ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
یه سوال از عوامل سایت دارم ؛یه جایی خوندم که در سال 2018که کوتینیو به بارسلونا اومد خیلی به سالن بدنسازی میرفته و یک روز بوسکتس بهش میگه اینکار رو انجام نده چون بقیه بازیکنان تنبل جلوه میدن!!!! این قضیه درسته؟؟؟ واقعیت میتونه داشته باشه؟؟!! هرچند که ما طرفدارها هم میدونم نفرات تیم ما چند سالی هست مفت خوری یاد گرفتن. و باید این رویکرد به پایان برسه

۱۴ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
بارتو.... واقعاً کلمه بدی پیدا نمیکنم که لول حماقت و بی لیاقتی این آدم رو بیان بکنه...

FORCA BARCA
۱۵ مهر ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
capitan5 نوشته:

بارتو.... واقعاً کلمه بدی پیدا نمیکنم که لول حماقت و بی لیاقتی این آدم رو بیان بکنه...

بهتر، لازم نیست هیچ کلمه ای رو برای این مزدم بی شرف حروم کنی.

۱۵ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
پنجره بسته شد دمبوز خان راضی نشد که تمدید کنه قرضی بره
مدافع و مهاجم نیومد
اومتیتی موند
حقوق ها هنوز فاجعه و مسی هم احتمال داره رایگان ژانویه بره
و در مورد فروش ها هم چیزی نگم بهتره
قشنگ مشخصه بارتو میخواد بارسارو نابود کنه و بعد بره
امیدوارم مدیر بعدی اولین کارش این باشه گریز رو بفروشه بوسکس و روبرتو و اومتیتی و دمبوز رو هم همینطور حتی اگر کسی رو نگیره

۱۵ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
یعنی هزینه دیپای فقط از فروش سوارز تامین میشد! کلی بازیکن مفت دادن رفت!!
بارسا رو نابود کرده بعد اون فریشکا اومده میگه برای ثبات باشگاه متحد شیم نندازیمش بیرون!! ثبات تو نابودی باشگاه منظورشه؟؟!
اصلن این قضیه تائید آرا به کجا رسید؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ مهر ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۳,۸۲۲ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۷,۱۳۳ بازدید
۵ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۷۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۴۱۵ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۸۳۸ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۵۱۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۵۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!