به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: AmirHo$$ein
پیام: ۵۲
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
- گواردیولا
- برانکو
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
AmirHossein نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

[quote]mamadiiiiii نوشته:

[quote]AmirHossein نوشته:

امروز داشتم بازی لیورپول و چلسی رو میدیدم و از سرعت بازی و گردش توپ تو زمین آدم کیف میکرد. چیزی که مدت هاست تو فوتبال بارسا ندیدم. تو بازی اول سرعت پاس دادنا خوب بود و امیدوارم شدم. نیمه دوم دوتا بازیا وقتی جوونا اومدن تو خیلی حال کردم. خیلی خوب و سرعتی بازی کردن و توپ رو از دفاع سریع میبردن به حمله. ولی تو بازی آخر با الچه نا امید شدم به تیم و کومان. البته فعلا نباید زود تصمیم گرفت و باید دید تو این هفته های اول که بازی بارسا سخته و جلو تیمای خوبی بازی داره باید ببینیم تیم و کومان چیکار میکنن. ولی طبیعتا با این دفاع و خط هافبک و کند بودن بازی قطعا باز هم جلو تیمای خوب کم میاریم و باید امیدمون به درخشش مسی باشه که اونم نهایت یه سری بازیا رو در بیاره. واقعا نمیفهمم چرا کومان هم این ترکیب رو انتخاب کرد.

تو این بازی اخر که دقیقا نمیدونم چی مایه ناامیدی بود😐بجز یک یا دو موقعیت نزاشتیم نفس بکشن...گرچه هنوز اونقد هماهنگ نیستیم و ضعف هایی دیده میشه ولی کاملا پیشرفت مشهوده...
یعنی واقعا تو این چند بازی کسی تو این سایت متوجه نشده که چرخش توپ و سرعت بازی و تحرک نسبت ب دوره اون دوتا چلاغ چقد زیادتر شده؟😐
بعد مدتها ی مربی سخت گیر داریم...من مطمئنم امسال ب جایی ک باید برمیگردیم با همین مهره ها...
شما فقط به تایم و سختی تمرینا و تفاوتش با دوران اون دوتا بی عرضه بکنید متوجه میشید که چی به چیه...

باور کن اگه به جای الچه یه تیم بهتر بود بارسا انقدرم راحت بازی نمیکرد. همین الچه هم چنتا موقعیت خوب داشت که راحت میتونست گل کنه. در کل میگم این تیم باید جلوی تیمای قوی بازی کنه تا بفهمیم چقدر تغییرات داشته و چه قدر برنامه برای دفاع کردن و حمله کردن داره.
تو این ۳ تا بازی من خودم به شخصه احساس میکنم جلوی تیمای قوی بازم همون بارسای والورده و ستین هستیم.

مهمترین چیزی ک نداشتیم و وضعمون ب اون شکل افتاد بازیکن نبود بینش و تاگتیک بود.به عنوان کسی ک تقریبا همه بازیای بارسا تو این سالها رو دیدم باس بگم در سه سال اخیر روندی داشتیم که باعث شد حتی جلو تیمای دسته چندم هم بی انگیزه و بی هدف باشیم و بی برنامه همچنین.بتیس و اوساسونا و امثالهم این اواخر ما رو نه با ی بازی بسته بلکه با ی بازی هجومی میبردن!چطور از چنین تیمی انتظار برد تو بازیای بزرگ دارید؟!با مربیای بی کیفیتی که ارزوشون جایگاه های وسط جدوله معلوم بود چنین سقوطی میکنیم.چرا؟!چون ذهنشون فقیره و همون ذهنیت فقیر به تیم منتقل میکنن...همین میشه ک میبینید مولر میگه ما داشتیم قبل بازی گرم نیکردیم که تازه ده دیقه ی ربع بعد بارسایی ها خیلی ریلکس وارد استادیم میشن یا مربی یووه میگه ما وقتی رو تاکتیکامون کار میکردیم بارساییا بچه هاشونو میذارن مهد!این شل و ولی حتی تو بازیکنا هم در جریان بازی کاملا مشهود بود...شما تعجب نمیکنید ما کوتی گریزمان دمبل رو از سه تیم مختلف خریدیم که هر سه رو نابود کردیم چرا؟!چون مربیای ما توانایی اداره این تیمو نداشتن که هیچ لایقشم نبودن...
اما حالا تمرینات شده حلسه ای دو ساعت و اکثرا دو جلسه در روز...از مصاحبه های مربی مشخصه رو ضعف بدنی که ایجاد شده بود و باید برطرف بشه خوب برنامه داره!و از همه مهمتر مغالطه ای که میگه در دست داشتن بازی نتیجه نمیاره و با این استدلال مربیای بارسا هر روز دفاعی(بخونید بی برنامه تر)شدن رو کنار گذاشت!پاسکاری بی هدفه که نتیجه نمیاره نه در دست داشتن بازی...
اگر تاکتیکای متنوع حرکتای بدون توپ و جایگیری های با هدف رو در بازی های اخیر ندیدید من نمیدونم چی بگم!با وجود اینکه مربی گفته تمرکز ما تو این چند هفته پیشرفت بدنیه و در هفته های اینده رو تاکتیک ها تمرکز میکنیم!
نمیخوام بگم لزوما تیم بهترین میشه اما شک ندارم خیلی پیشرفت میکنیم چون ذهنیت درست برگشته.

حرفاتون درسته و منم قبولش دارم. و منم گفتم تیم باید جلوی تیمای بزرگ بازی کنه تا پیشرفت رو بشه دید. من تو این 3 تا بازی که دیدم به نظرم این تیم هنوز اون پیشرفت قابل ملاحضه رو توش ندیدم. و این موضوع با وجود بازیکنایی مثل بوسکتس و روبرتو مشخصه.
من خودمم تو این مدت کوتاه انتظار یه معجزه ندارم ولی چیزی که من دیدم همچنان مشکل خط هافبک و دفاع داریم که یکی از اصلی ترین مشکلاتش هم همین بوسکتس هستش که نمیدونم چرا کومان بازم داره ازش استفاده میکنه.
پستی که بوسکتس داره بازی میکنه پستمهمی هم هستش و اشتباهاتش باعث حمله تیم حریف و فشار به خط دفاع و در نهایت گل خوردن میشه. دقیقا یکی از اتفاقاتی که باعث نا امیدی میشه همین مسئله فیکس قرار دادن بوسکتس تو این 3 تا بازی بوده و همچنین کنار گذاشتن ریکی.
بازم میگم باید ببینیم تو این چنتا بازی ابتدایی که جلوی تیمایی مثل ویارئال و سلتاویگو و سویا و رئال هستش تیم چه جوری بازی میکنی و آیا پیشرفتی که شما میگی رو میشه تو این بازی ها هم دید یا نه.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹
نام کاربری: recovery
پیام: ۲۷۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
از: b to che
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
AmirHossein نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

نقل قول
AmirHossein نوشته:

نقل قول
mamadiiiiii نوشته:

[quote]mamadiiiiii نوشته:

[quote]AmirHossein نوشته:

امروز داشتم بازی لیورپول و چلسی رو میدیدم و از سرعت بازی و گردش توپ تو زمین آدم کیف میکرد. چیزی که مدت هاست تو فوتبال بارسا ندیدم. تو بازی اول سرعت پاس دادنا خوب بود و امیدوارم شدم. نیمه دوم دوتا بازیا وقتی جوونا اومدن تو خیلی حال کردم. خیلی خوب و سرعتی بازی کردن و توپ رو از دفاع سریع میبردن به حمله. ولی تو بازی آخر با الچه نا امید شدم به تیم و کومان. البته فعلا نباید زود تصمیم گرفت و باید دید تو این هفته های اول که بازی بارسا سخته و جلو تیمای خوبی بازی داره باید ببینیم تیم و کومان چیکار میکنن. ولی طبیعتا با این دفاع و خط هافبک و کند بودن بازی قطعا باز هم جلو تیمای خوب کم میاریم و باید امیدمون به درخشش مسی باشه که اونم نهایت یه سری بازیا رو در بیاره. واقعا نمیفهمم چرا کومان هم این ترکیب رو انتخاب کرد.

تو این بازی اخر که دقیقا نمیدونم چی مایه ناامیدی بود😐بجز یک یا دو موقعیت نزاشتیم نفس بکشن...گرچه هنوز اونقد هماهنگ نیستیم و ضعف هایی دیده میشه ولی کاملا پیشرفت مشهوده...
یعنی واقعا تو این چند بازی کسی تو این سایت متوجه نشده که چرخش توپ و سرعت بازی و تحرک نسبت ب دوره اون دوتا چلاغ چقد زیادتر شده؟😐
بعد مدتها ی مربی سخت گیر داریم...من مطمئنم امسال ب جایی ک باید برمیگردیم با همین مهره ها...
شما فقط به تایم و سختی تمرینا و تفاوتش با دوران اون دوتا بی عرضه بکنید متوجه میشید که چی به چیه...

باور کن اگه به جای الچه یه تیم بهتر بود بارسا انقدرم راحت بازی نمیکرد. همین الچه هم چنتا موقعیت خوب داشت که راحت میتونست گل کنه. در کل میگم این تیم باید جلوی تیمای قوی بازی کنه تا بفهمیم چقدر تغییرات داشته و چه قدر برنامه برای دفاع کردن و حمله کردن داره.
تو این ۳ تا بازی من خودم به شخصه احساس میکنم جلوی تیمای قوی بازم همون بارسای والورده و ستین هستیم.

مهمترین چیزی ک نداشتیم و وضعمون ب اون شکل افتاد بازیکن نبود بینش و تاگتیک بود.به عنوان کسی ک تقریبا همه بازیای بارسا تو این سالها رو دیدم باس بگم در سه سال اخیر روندی داشتیم که باعث شد حتی جلو تیمای دسته چندم هم بی انگیزه و بی هدف باشیم و بی برنامه همچنین.بتیس و اوساسونا و امثالهم این اواخر ما رو نه با ی بازی بسته بلکه با ی بازی هجومی میبردن!چطور از چنین تیمی انتظار برد تو بازیای بزرگ دارید؟!با مربیای بی کیفیتی که ارزوشون جایگاه های وسط جدوله معلوم بود چنین سقوطی میکنیم.چرا؟!چون ذهنشون فقیره و همون ذهنیت فقیر به تیم منتقل میکنن...همین میشه ک میبینید مولر میگه ما داشتیم قبل بازی گرم نیکردیم که تازه ده دیقه ی ربع بعد بارسایی ها خیلی ریلکس وارد استادیم میشن یا مربی یووه میگه ما وقتی رو تاکتیکامون کار میکردیم بارساییا بچه هاشونو میذارن مهد!این شل و ولی حتی تو بازیکنا هم در جریان بازی کاملا مشهود بود...شما تعجب نمیکنید ما کوتی گریزمان دمبل رو از سه تیم مختلف خریدیم که هر سه رو نابود کردیم چرا؟!چون مربیای ما توانایی اداره این تیمو نداشتن که هیچ لایقشم نبودن...
اما حالا تمرینات شده حلسه ای دو ساعت و اکثرا دو جلسه در روز...از مصاحبه های مربی مشخصه رو ضعف بدنی که ایجاد شده بود و باید برطرف بشه خوب برنامه داره!و از همه مهمتر مغالطه ای که میگه در دست داشتن بازی نتیجه نمیاره و با این استدلال مربیای بارسا هر روز دفاعی(بخونید بی برنامه تر)شدن رو کنار گذاشت!پاسکاری بی هدفه که نتیجه نمیاره نه در دست داشتن بازی...
اگر تاکتیکای متنوع حرکتای بدون توپ و جایگیری های با هدف رو در بازی های اخیر ندیدید من نمیدونم چی بگم!با وجود اینکه مربی گفته تمرکز ما تو این چند هفته پیشرفت بدنیه و در هفته های اینده رو تاکتیک ها تمرکز میکنیم!
نمیخوام بگم لزوما تیم بهترین میشه اما شک ندارم خیلی پیشرفت میکنیم چون ذهنیت درست برگشته.

حرفاتون درسته و منم قبولش دارم. و منم گفتم تیم باید جلوی تیمای بزرگ بازی کنه تا پیشرفت رو بشه دید. من تو این 3 تا بازی که دیدم به نظرم این تیم هنوز اون پیشرفت قابل ملاحضه رو توش ندیدم. و این موضوع با وجود بازیکنایی مثل بوسکتس و روبرتو مشخصه.
من خودمم تو این مدت کوتاه انتظار یه معجزه ندارم ولی چیزی که من دیدم همچنان مشکل خط هافبک و دفاع داریم که یکی از اصلی ترین مشکلاتش هم همین بوسکتس هستش که نمیدونم چرا کومان بازم داره ازش استفاده میکنه.
پستی که بوسکتس داره بازی میکنه پستمهمی هم هستش و اشتباهاتش باعث حمله تیم حریف و فشار به خط دفاع و در نهایت گل خوردن میشه. دقیقا یکی از اتفاقاتی که باعث نا امیدی میشه همین مسئله فیکس قرار دادن بوسکتس تو این 3 تا بازی بوده و همچنین کنار گذاشتن ریکی.
بازم میگم باید ببینیم تو این چنتا بازی ابتدایی که جلوی تیمایی مثل ویارئال و سلتاویگو و سویا و رئال هستش تیم چه جوری بازی میکنی و آیا پیشرفتی که شما میگی رو میشه تو این بازی ها هم دید یا نه.

نمیتونم بگم زیر و رو میشم اما دیگه فکر نکنم شاهد اون ذهنیت کاملا منفی باشیم تو تیم که ذهنیت یه ترسوی بازنده بود...من همیشه همین بایرن رو مثال میزنم که با یه تعویص مربی از کواچ به فلیک کاملا تغییر کرد و مهره ها رو هم حتی تغییر نداد...ذهنیت ما این سالها افتضاح بود...نه تلاشگر بودیم نه تاکتیک داشتیم دقیقا هیچی...گاهی حتی تناقص داشت سبک بازیمون یعنی مثلا دفاع میکردیم اما بعد باز پسگیری بجای ضد حمله شروع میکردیم با چارتا پاس مسخره گل بزنیم بدون هیچ سرعت خاصی که اصلا شبیه یه جوکه!یا مثلا میرفتیم تئ دفاع ولی نصف تیم دفاع نمیکرد عملا و تیم حریف چنبرع میزد پشت هیجده ما و هرکاری میخواست میکرد و خبری از دفاع از جلو ولایه لایه دفاع کردن نبود...در کل ما در حد لیگای اسیایی هم نبود ذهنیتمون.و ففط به مربی برمیگرده...ما بازیکنای کمی نداریم...منتهی موضوع همونه که میگن یه گله گوسفن به رهبری شیر گله شیر به رهبری گوسفند رو شکست میده...

۳۱ شهریور ۱۳۹۹
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
زمانشه ما به مسیر درست برگردیم و دست از بازیکن محوری برداریم و تیم محور بشیم...
مربی جدید این کار رو میتونه بکنه....گرچه از بعصی کاراش مثل بازی دادن به بوسکتس و پیکه مخصوثا ناراحتم اما در مجموع روند به سمت بدی نیست.

۳۱ شهریور ۱۳۹۹
نام کاربری: gholam14
پیام: ۷۴۶
عضویت از: ۱۲ مرداد ۱۳۸۵
از: SHIRAZ
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
فقط بایدامیدواربودکه درانتخابات یک شخص لایق انتخاب شودوشایدبااعتمادکردن به ژاوی یک پروژه جدیددربارساشروع وبه نتیجه برسدوگرنه به کسی که به بوسکتس اعتمادمیکندوریکی پویچ رانمیخواهدنمیشودزیادامیدواربود

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۲ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همه سوالم از عوامل سایت اینه که چرا کم خبر مینویسید و با تاخیر!!!!؟؟ ما از سایتهای دیگر باید باخبر بشیم که مثلا سمدو رفته و یا سوارز در چه مرحله ای هست

۲ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
برچسب قیمت سمدو چهل تا بود...هی شایعه ها شد سهی وهشت بعد سی و پنج الانم با سی میلیون رسمی شد!! بقیه تیما یه چیزی اضافه میکنن اینا یه چیزی کمتر! جون به جونشون کنی یه مذاکره نمیتونن دست برنده داشته باشن...
قضیه امضاها چی شد؟! چرا صحتش رو باید هیئت مدیره تو باشگاه تائید کنن که اکثرن حامی بارتمئو هستن و الانم راحت گفتن پنج هزارتاش اعتبار نداره...؟ چرا همه چیز انقدر مسخره پیش میره؟
دست هم احتمالم میره بایرن. که البته میگن تو کارای دفاعی خوب نیست! نمیدونم دیگه چی خوبه یا بد ولی الان بک خوب تو بازار نیست...
حالا که هرچی جوون رو میفروشن پیر نگه میدارن. ای کاش میشد دنی آلوز که برمیگرده اروپا بیاد بارسا... که مشکل و مانع بارتوی لعنتیه وگرنه بعید نبود...پیر نگه میداریم حداقل با تعصب نگه داریم نه مفت خور و زالوهایی عین بوسکتس که تو زمین هیچ کاری نمیکنه و استعدادای بدبخت هم جاشون رو اشغال کرده و فراری میده...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
همون ۴۰ تاست
۲ تا رو بعد دهمین بازیش میدن
۸ تا هم بعد صعود به لیگ اروپا (احتمالش زیاده)

FORCA BARCA
۲ مهر ۱۳۹۹
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
سوارز هم رفت...چند سال درخشید ولی واقعا دیگه این دو فصل اخیر اصلا بازیکنی که میخوایم نمیشه...
خارج از این که چطور خیلی ادما بهش فحش میدادن و الان میگن وای چه کسی از دست دادیم و یادشون رفته یکی از مقصرای اصلی افتضاحات سالهای اخیر بوده,امیدوارم با رفتن چنین بازیکنایی و این مربی مناسب بالاخره شاهد تیم محوری باشیم...تو فوتبال امروز برای موفقیت لازم به فوق ستاره و این نزخرفات نیست که با یه تاکتیک خوب از طرف حریف تیم تبدیل به پشمک بشه...فقط کافیه تیم تیم باشه.فقط و فقط...من ترجیه میدم یه تیم خوب با بازیکنای متوسط به ی تیم با فوق ستاره که هر کی برای خودش ی ساز میزنه و نمیدونه باید چکار کنه!
و صد البته مربی...هر چ لعنت دارید به این دو چلاغ قبلی بفرستید ک الحق نابودمون کردن...

۳ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مردک تا لحظه آخر فکر مفت خوری و لات بازی خودش بود بعد ازش اسطوره ساختن...کولی بازیش جواب داد و فسخ کرد! دو سه فصل اخیرش هم البته فقط تو زمین راه میرفت فرقی نمیکرد با الان که حقوق یه سالشو بدون بازی میخواست!
اونم این وضعیت بد چنین ضرری به تیم بخوره...یه واحد اسطوره شناسی باید برا بعضیا گذاشت تا بفهمن معنیش چی میشه! اشک تمساح دیروزش! چقدر فیلمن...
فقط این حرف رفتار باشگاه زشت بود باهاش! شرمنده بعد هشت تا خوردن با گل و شیرینی بدرقه نمیکنن! در ضمن اتفاقی نیافتاده که شورش میکنن کادر فنی نخواستت به سلامت! انگار با لگد پرتش کردن بیرون. اون دو سه تا عتیقه ای که باقی موندن با برچسب کاتالانی و لاماسیایی هم وضعشون همین باس میشد منتهی...

۳ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: AmirHo$$ein
پیام: ۵۲
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
- گواردیولا
- برانکو
گروه:
- کاربران عضو
مثل اینکه دست تقریبا اومدنش قطعی شده به بارسا. با این امید که بایرن خیلی پیگیر به خدمت گرفتنش بود میشه بهش امیدوار بود. امیدوارم با اومدنش روبرتو رو تو این فصل تو بازیا نبینم. و همچنین امیدوارم گارسیا هم به تیم اضافه بشه و بشه یه کم به خط دفاع امیدوار شد تو این فصل.

۳ مهر ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۸۶۷ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۶۶ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۲۸۱ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۰۰۸ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۶۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۶۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۸ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!