به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Greatest Ever نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

در راستای بحث قبلی، تبریک میگم روز به روز نزدیکتر شدن پپ کبیر رو به ارنستوی دانا.

کامبک خوردن از ولورهمپتون واقعا کار بزرگی بود. خسته نباشی.

از اونا که خاک جزیره رو خوردن بپرسین بازی کردن در مولینکس (استادیوم ولوز) چقدر دشواره؟ ولوز فصل پیش بیشترین امتیاز رو از تاپ سیکس گرفت. طی سال های اخیر لیورپول رو دو مرتبه در جام حذفی حذف کرده.
دیشب ادرسون گلر سیتی دقیقه ۱۲ اخراج شد! با این حال سیتی ۲ گل جلو افتاد و روی اشتباه احمقانه مندی گل مساوی رو دریافت کرد. دقیقه ۸۲ توپ رو جلو دروازه لو داد و سیتی گل خورد. مندی تنها دفاع چپ تیم پپ هست. زینچنکو هم اونجا بازی میکنه که پست غیر تخصصیش هست ولی فعلا مصدوم هست. همونطور که لاپورته و استونز زوج دفاعی سیتی مصدومن! و همین باعث شد اوتامندی مزخرف فیکس بازی کنه و همین ایشون دقیقه ۹۰ تکل زد ولی سایه زد و خورد زمین و گل شد. یعنی دو تا دفاع ها بازی رو قشنگ برای ولوز درآوردن! این آشغال ها در حد تیم های وسط جدول انگلیس هم نیستن بعد میگین سیتی ۳ تا تیم درجه ۱ داره.
مصدومیت های زیاد - فاصله بازیکن های جانشین با بازیکن های اصلی و تا حدودی نداشتن انگیزه و شور کافی که بعد از دو فصل خارق العاده و کسب ۱۹۸ امتیاز در دو فصل و شکستن رکورد های گل زده و برد پیاپی و تفاضل گل و بیشترین برد و امتیاز و ... طبیعی هست و باعث شد زیاده از حد امتیاز از دست بدن.
برای ارزیابی دقیق تر در مورد پپ باید عملکرد فصل بعدش رو سنجید.

تعداد موقعیت های دو تیم چقدر بود؟

میانگین ۲ امتیاز تو هر بازی گرفتن آمار قابل قبولیه؟

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۸ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: BarçaFan
پیام: ۲
عضویت از: ۸ دی ۱۳۹۸
از: Isfahan
طرفدار:
- لیونل مسی
- ژاوی هرناندز
- استقلال
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Αφροδίτη نوشته:

نقل قول
Greatest Ever نوشته:

جدی چقدر رویکرد ها متفاوته. مسی به خاطر خدمات بیشماری که به بارسا کرده قلب ِ دوم من هست. وقتی میفته زمین و احساس درد میکنه انگار قلب من داره از کار می افته. چطور بعضی هادوست دارن بیفته و مصدوم بشه. به نظرم تنها شانس برکناری والورده چهار پنج شکست متوالی هست که همه می دونیم این اتفاق رخ نمیده. حتی بی مسی. بارسا به اون درجه از بحران نمیرسه که ۵ بازی پیاپی شکست بخوره. پس یعنی هر مساوی یا شکستی بارسا رو فقط از قهرمانی لیگ دور میکنه.

مطمئن باش بارسا قهرمان لیگ نشه والورده دیگه مربی بارسا نمیمونه چون لیگ قهرمانان هم بدون شک بارسا نمیبره

با این سبک بازی مطمئننا حقش قهرمانی توی یو سی ال نیست ولی احتمال قهرمانیش هست

من نمیدونم به چه دلیلی والورده رو نگهش داشتن اونایی که میگن قهرمان لالیگا شدن هم کار بزرگیه باید بدونن که توی لالیگا شانس قهرمانی بارسا49 درصد رئال 46 درصد و اتلتیکو 5 درصد هستش و وقتی رئال تو بحران بوده قهرمانی اصلا کار بزرگی به شمار نمیاد بلکه یه امر بدیهیه

نه تنها تیم توی چمپیونز لیگ خیلی راحت حذف میشه بلکه اصلا هم قشنگ بازی نمیکنه و متکی به مسیه

۸ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
یه چند وقتی بود نیومده بودماااا
البته خب اولا که تا تموم شدن پروژه و ازادی چند ماهی بیشتر نمونده ولی جدای ازین این بارسا زیاد شور و شوقی برای نظر دادن نمیذاره برای ادم
تنها بحث جذاب جانشین ارنستو هستش که این مدیریتی که من میبینم
تا اخر عمر کاریش با ارنستو میمونه
ولی خب اگه سیتی همینطور مزخرف بره جلو احتمال خدافظیش با پپ هست
پپ مربی خوبیه ولی خب دوس دارم گزینه جذابی مثل ژاوی به بارسا بیاد یا کلوپ
اما در هر صورت برای خلاصی از شر ارنستو پپ هم میتونه یه فرشته باشه
در اخر برای النیا ارزوی موفقیت میکنم توی بتیس و امیدوارم شایستگی هاشو به اثبات برسونه
یه چیز دیگم الان یادم افتاد
این زردنامه ها الکی در مورد امار خفن ام اس جی مینویسن همشون چرته
نمونشو میتونید توی بازی با تیمای قوی ببینید که ازین مثلث هیچ کاری بر نمیاد چون فاقد فاکتور ای لازم برای زهر دار بودن هستن
نمونش بازی جلوی مادرید
گریز مادر مرده وینگر نیست به مقدسات قسم وینگر نیست اینم عاقبتش میشه مثل کوتی بدبخت چون اقای سوارز باید نوک حمل باشه نه گریز

۸ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

نقل قول
Greatest Ever نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

در راستای بحث قبلی، تبریک میگم روز به روز نزدیکتر شدن پپ کبیر رو به ارنستوی دانا.

کامبک خوردن از ولورهمپتون واقعا کار بزرگی بود. خسته نباشی.

از اونا که خاک جزیره رو خوردن بپرسین بازی کردن در مولینکس (استادیوم ولوز) چقدر دشواره؟ ولوز فصل پیش بیشترین امتیاز رو از تاپ سیکس گرفت. طی سال های اخیر لیورپول رو دو مرتبه در جام حذفی حذف کرده.
دیشب ادرسون گلر سیتی دقیقه ۱۲ اخراج شد! با این حال سیتی ۲ گل جلو افتاد و روی اشتباه احمقانه مندی گل مساوی رو دریافت کرد. دقیقه ۸۲ توپ رو جلو دروازه لو داد و سیتی گل خورد. مندی تنها دفاع چپ تیم پپ هست. زینچنکو هم اونجا بازی میکنه که پست غیر تخصصیش هست ولی فعلا مصدوم هست. همونطور که لاپورته و استونز زوج دفاعی سیتی مصدومن! و همین باعث شد اوتامندی مزخرف فیکس بازی کنه و همین ایشون دقیقه ۹۰ تکل زد ولی سایه زد و خورد زمین و گل شد. یعنی دو تا دفاع ها بازی رو قشنگ برای ولوز درآوردن! این آشغال ها در حد تیم های وسط جدول انگلیس هم نیستن بعد میگین سیتی ۳ تا تیم درجه ۱ داره.
مصدومیت های زیاد - فاصله بازیکن های جانشین با بازیکن های اصلی و تا حدودی نداشتن انگیزه و شور کافی که بعد از دو فصل خارق العاده و کسب ۱۹۸ امتیاز در دو فصل و شکستن رکورد های گل زده و برد پیاپی و تفاضل گل و بیشترین برد و امتیاز و ... طبیعی هست و باعث شد زیاده از حد امتیاز از دست بدن.
برای ارزیابی دقیق تر در مورد پپ باید عملکرد فصل بعدش رو سنجید.

تعداد موقعیت های دو تیم چقدر بود؟

نه اصلا خوب نیست. ولی نباید سهم این افت رو تمام و کمال به حساب پپ بریزیم و بگیم پپ تمام شده. به نظرم پپ حداقل ۵۰ درصد مقصره. تو باد دوقهرمانی خیره کننده ش خوابید و غرور کاذب گرفت بعد از خداحافظی لیدر خط دفاعیش هیچ دفاعی جذب نکرد. بعد دو تا دفاع اصلی این فصلش هم مصدوم شدن. یعنی عملا خط دفاع نداشت این فصل. و البته هم بابت نخریدن دفاع مقصره هم اینکه نتونست شور و هیجان و انگیزه کافی رو به سیتی منتقل کنه. وگرنه فصل پیش هم دی بروینه که تاثیرش تو سیتی رو میشه با تاثیر مسی تو بارسا مقایسه کرد ۱۹ بازی لیگ انگلیس رو به دلیل مصدومیت طولانی مدت از دست داد ولی باز سیتی ۹۸ امتیاز گرفت و قهرمان شد. چون انگیزه داشتن. بی رحم بودن و اعتماد به نفس زیاد داشتن ولی امسال هیچ کدوم رو به حد کافی ندارن و قطعا نقش مربی تو این پارامتر ها خیلی زیاد هست. ولی حرف من اینه به خاطر یه فصل بد کل کارنامه یه نفر رو نباید زیر سوال برد.
پپ رو هم نباید با والورده مقایسه کرد. پپ اون لحظه ای که بفهمه بازیکن ها و هوادارا از دستش خسته شدن اونقدر غرور داره تیم رو ترک کنه. یادمه قبل ترک بارسا گفت "زمانی که ببینم درخشندگی در چشم بازیکنانم از بین رفته است موقع رفتن من است."
چنین مردی رو با چنین روحیه ای نباید با والورده مقایسه کنی. پپ مربی ای هست که به مکتبی که درش رشد کرده وفادار هست و یه مربی مکتب گراست. ولی والورده چی؟ نه مکتب گراست نه ساختار گراست نه حتی نتیجه گرا! یعنی عملا چیزی نیست. حتی اگر نتیجه گرا بود باید فصل پیش ترکیب ۵ دفاعه تو آنفیلد میچید. یعنی این بشر خودشم نمیدونه به چی پایبنده و چه سبکی رو دنبال میکنه. نهایتا بشه اون رو با یک معلم ورزش دبیرستان مقایسه کرد.
در هر صورت مقایسه این دو نفر از نظر من اوج بی انصافی شما در حق پپ هست.

۸ دی ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Greatest Ever نوشته:

در هر صورت مقایسه این دو نفر از نظر من اوج بی انصافی شما در حق پپ هست.

اونکه شوخی بود. هیچ کسی با ارنستوی دانا قابل قیاس نیست، حتی صمد مرفاوی و علی دایی.

۹ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

اره امار قابل قبولی ه ... فرگوسن تیمش با همین میانگین قهرمان میشد ! جزیره رو با سایر لیگ ها مقایسه نکن ! بارسا و رئال در حالت عادی هر فصل بالای 90 امتیاز جمع میکنن ...

تو جزیر 80 تا جمع کنی ، یعنی جزو و مدعی های اصلی هستی .. چه بسا قهرمان هم بشی .. کاری که فرگوسن کرد !

به نظر من مقایسه سایر لیگ ها با انگلیس یه شوخی ه .. مثل مقایسه ی مسی با رونالدوس !

این فصل هم اگه پپ مثل دو فصل پیش شاهکار نکرده، دلیل داره ! دوستمون هم بالا گفت ... اینا 2 فصل خارق العاده داشتن! طبیعی ه فصل سوم یه مقدار از لحاظ روانی افت کنن و اشباع بشن وبه جامی فک کنن که کسبش نکردن .. تازه پپ سرمربی ه .. پپ اگه فنی 0 باشه، روانی 100 ه .. چیزی که به نظرم حتی لوچو و کلوپ تو این شاخص نزدیک پپ هم نیستن ! با این حال اگه لیورپول استثنایی رو فاکتور بگیرم، این فصل سیتی هم قهرمان میشد ! لیورپول اگه نیم فصل دومش هم مثل اولش باشه، به رکورد عجیب غریب 110 امتیاز میرسه !! اونم تو جزیره !!!!

من منتظر CL ام .. ببینیم پپ و تیمش چه میکنه ...

۹ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

اره امار قابل قبولی ه ... فرگوسن تیمش با همین میانگین قهرمان میشد ! جزیره رو با سایر لیگ ها مقایسه نکن ! بارسا و رئال در حالت عادی هر فصل بالای 90 امتیاز جمع میکنن ...

تو جزیر 80 تا جمع کنی ، یعنی جزو و مدعی های اصلی هستی .. چه بسا قهرمان هم بشی .. کاری که فرگوسن کرد !

به نظر من مقایسه سایر لیگ ها با انگلیس یه شوخی ه .. مثل مقایسه ی مسی با رونالدوس !

من عاشق پپ هستم و با سایر حرفاتون موافق هستم ولی با این ادعا که میانگین ۲ امتیاز در هر بازی آمار قابل قبولی هست موافق نیستم. خود پپ استاندارد قهرمانی تو جزیره رو بالا برد و اگر نتونه به استاندارد قبلیش برسه و رقیبش برسه یعنی عملکرد فعلیش قابل قبول نیست.

۱۰ دی ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

این فصل هم اگه پپ مثل دو فصل پیش شاهکار نکرده، دلیل داره ! دوستمون هم بالا گفت ... اینا 2 فصل خارق العاده داشتن! طبیعی ه فصل سوم یه مقدار از لحاظ روانی افت کنن و اشباع بشن وبه جامی فک کنن که کسبش نکردن .. تازه پپ سرمربی ه .. پپ اگه فنی 0 باشه، روانی 100 ه .. چیزی که به نظرم حتی لوچو و کلوپ تو این شاخص نزدیک پپ هم نیستن ! با این حال اگه لیورپول استثنایی رو فاکتور بگیرم، این فصل سیتی هم قهرمان میشد ! لیورپول اگه نیم فصل دومش هم مثل اولش باشه، به رکورد عجیب غریب 110 امتیاز میرسه !! اونم تو جزیره !!!!

من منتظر CL ام .. ببینیم پپ و تیمش چه میکنه ...

با یه لگ نیم دهه ای به جمع فن گرل‌های پپ اضافه شدی.

۱۱ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

با یه لگ نیم دهه ای به جمع فن گرل‌های پپ اضافه شدی.

نه من فنشم نه عاشقشم .. انگ نزن .. اتفاقا اگه یادت باشه من جزو کسایی بودم که وقتی بحث مقایسش با لوچو کشیده میشد، چقد پپ رو میکوبیدم .. دوباره هم پیش بیاد اولین نفر خودمم که اینکارو میکنم ..
اون زمان پپ خیانتی که در قبال بارسا کرد، کم از کاری که والورده الان داره میکنه نیست !

ادما عوض میشن .. ایده ها .. تفکرات .. اندیشه ها .. سلیقه ها .. من خودم با 3.4 سال پیش قابل مقایسه نیستم .. خودمو با اون زمان مقایسه میکنم، میگم چقد احمق بودم !

امشب سیتی بازی داره با اورتون انجلوتی ساعت 9 .. ورزش هم پخش میکنه .. فرصت کردی ببین .. به نتیجه هم نگاه نکن .. چون کاملا محتمله هم پر گل ببره، هم ببازه .. فقط ببین این سیتی تو رور یاد بارسا میندازه؟! اگه انداخت هر چی بگی باشه !

۱۱ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
پپ و خیانت به بارسا؟ بیخیال....

FORCA BARCA
۱۱ دی ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۰,۹۱۷ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۷,۵۶۵ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۲۹۱ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۲۷ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۹,۸۹۸ بازدید
۲۰ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۳۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۱۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۱۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۴ کاربر آنلاین است. (۸۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!