به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۰ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۳۹
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
جدی چقدر رویکرد ها متفاوته. مسی به خاطر خدمات بیشماری که به بارسا کرده قلب ِ دوم من هست. وقتی میفته زمین و احساس درد میکنه انگار قلب من داره از کار می افته. چطور بعضی هادوست دارن بیفته و مصدوم بشه. به نظرم تنها شانس برکناری والورده چهار پنج شکست متوالی هست که همه می دونیم این اتفاق رخ نمیده. حتی بی مسی. بارسا به اون درجه از بحران نمیرسه که ۵ بازی پیاپی شکست بخوره. پس یعنی هر مساوی یا شکستی بارسا رو فقط از قهرمانی لیگ دور میکنه.

۱ دی ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Greatest Ever نوشته:

جدی چقدر رویکرد ها متفاوته. مسی به خاطر خدمات بیشماری که به بارسا کرده قلب ِ دوم من هست. وقتی میفته زمین و احساس درد میکنه انگار قلب من داره از کار می افته. چطور بعضی هادوست دارن بیفته و مصدوم بشه. به نظرم تنها شانس برکناری والورده چهار پنج شکست متوالی هست که همه می دونیم این اتفاق رخ نمیده. حتی بی مسی. بارسا به اون درجه از بحران نمیرسه که ۵ بازی پیاپی شکست بخوره. پس یعنی هر مساوی یا شکستی بارسا رو فقط از قهرمانی لیگ دور میکنه.

مسی نباشه رکورد بیشترین باخت پیاپی رو می زنیم با این اسطوره ای که روی نیمکته.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱ دی ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
رئال ۳ تا تیر زد و بنزما و وینیسیوس چند تا تک به تک رو خراب کردن. رئال تموم کننده ی خوب نداره بارسا امسالم قهرمان لیگ میشه. تنها چیزی که میتونه قهرمانی رو از بارسا بگیره مصدومیت مسی هست.

۲ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: gholam14
پیام: ۷۴۶
عضویت از: ۱۲ مرداد ۱۳۸۵
از: SHIRAZ
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
بهتون قول میدم استاداگرموفق بشه دوجام بگیره مدیریت باهاش تمدیدمیکنه خودشم تلویحاگفته حالاچه خاکی برسربریزم

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۲ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: gholam14
پیام: ۷۴۶
عضویت از: ۱۲ مرداد ۱۳۸۵
از: SHIRAZ
طرفدار:
- مسی
- ژاوی-پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا-برزیل
- جلال حسینی
- پپ گواردیولا
- برانکوایوانکوویچ
گروه:
- کاربران عضو
تابستان بندجریمه100میلیونی لیورپول علیه بارسامنقضی میشه چقدربازیکن عالی میشه ازشون خرید دفاع چپ وراست صلاح مانه فن دایک ولی فکرنکنم هیچکدام حاضربه ترک این تیم باشندلیورپول حداقل تا2024که باکلوپ قراردادداره یکه تازی میکنه

دوستدارحیوانات عاشق سگها
۲ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
Greatest Ever نوشته:

مطمئن باش بارسا قهرمان لیگ نشه والورده دیگه مربی بارسا نمیمونه چون لیگ قهرمانان هم بدون شک بارسا نمیبره

۲ دی ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
در راستای بحث قبلی، تبریک میگم روز به روز نزدیکتر شدن پپ کبیر رو به ارنستوی دانا.

کامبک خوردن از ولورهمپتون واقعا کار بزرگی بود. خسته نباشی.

۷ دی ۱۳۹۸
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

در راستای بحث قبلی، تبریک میگم روز به روز نزدیکتر شدن پپ کبیر رو به ارنستوی دانا.

قشنگ مشخصه منتظری پپ ببازه بعد بیای بگی دیدی من گفتم فلان و ....

حاضرم قسم بخورم بازی رو هم ندیدی ! نهایتا امار اخر بازی رو دیدی ..

من خودم بازی رو ندیدم .. نمیتونم تحلیل کنم که اشتباه فنی یا تاک تیکی بود یا فردی یا داوری یا هر چی ...

اما ولور رو خوب میشناسم .. تو جزیره معروفه به غول کش ! پارسال اگه اشتباه نکنم از تاپ 6 امتیاز گرفته بود! درکل منظورم اینه تیم دست و پا بسته ای نیست ... تو جزیره هم امتیاز از دست دادن کاملا طبیعی ه .. حالا اینکه به لطف پپ و کلوپ ، این دوتا تیم خودشون رو از بقیه کندن و یه جورایی دوقطبی کردن بهترین لیگ دنیا رو، و اگه امتیاز از دست بدن بیشتر به چشم میاد، نشان از کیفیتشون داره ...

تونی فریکسای بیشرف هم میاد توییت میکنه میگه "اگر بارسا در پایان نیم فصل اول، 14 امتیاز با صدرنشین اختلاف داشت ، ترجیح می‌دهم نگویم ..."

در ادامه "این توییت واکنشی بود به انتقاداتی که بارسا دریافت می‌کند. انتقادهایی که به اعتقاد من، بیجا هستند"

یعنی ما باید والورده رو بذاریم رو سرمون حلوا حلوا کنیم ! باید خداروشکر کنیم که صدر جدولیم !

پپ اگه این فصل بدون جام هم بمونه، به خاطر رشد و پیشرفت چشمگیرش نسبت به گذشته و چیزی که تیمش هر بازی ارائه میده ، تحسین میکنم ..

۷ دی ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

از اونا که خاک جزیره رو خوردن بپرسین بازی کردن در مولینکس (استادیوم ولوز) چقدر دشواره؟ ولوز فصل پیش بیشترین امتیاز رو از تاپ سیکس گرفت. طی سال های اخیر لیورپول رو دو مرتبه در جام حذفی حذف کرده.
دیشب ادرسون گلر سیتی دقیقه ۱۲ اخراج شد! با این حال سیتی ۲ گل جلو افتاد و روی اشتباه احمقانه مندی گل مساوی رو دریافت کرد. دقیقه ۸۲ توپ رو جلو دروازه لو داد و سیتی گل خورد. مندی تنها دفاع چپ تیم پپ هست. زینچنکو هم اونجا بازی میکنه که پست غیر تخصصیش هست ولی فعلا مصدوم هست. همونطور که لاپورته و استونز زوج دفاعی سیتی مصدومن! و همین باعث شد اوتامندی مزخرف فیکس بازی کنه و همین ایشون دقیقه ۹۰ تکل زد ولی سایه زد و خورد زمین و گل شد. یعنی دو تا دفاع ها بازی رو قشنگ برای ولوز درآوردن! این آشغال ها در حد تیم های وسط جدول انگلیس هم نیستن بعد میگین سیتی ۳ تا تیم درجه ۱ داره.
مصدومیت های زیاد - فاصله بازیکن های جانشین با بازیکن های اصلی و تا حدودی نداشتن انگیزه و شور کافی که بعد از دو فصل خارق العاده و کسب ۱۹۸ امتیاز در دو فصل و شکستن رکورد های گل زده و برد پیاپی و تفاضل گل و بیشترین برد و امتیاز و ... طبیعی هست و باعث شد زیاده از حد امتیاز از دست بدن.
برای ارزیابی دقیق تر در مورد پپ باید عملکرد فصل بعدش رو سنجید.

۸ دی ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Carles Aleñá نوشته:

نقل قول
علی ولی الله نوشته:

قشنگ مشخصه منتظری پپ ببازه بعد بیای بگی دیدی من گفتم فلان و ....

حاضرم قسم بخورم بازی رو هم ندیدی ! نهایتا امار اخر بازی رو دیدی ..

من خودم بازی رو ندیدم .. نمیتونم تحلیل کنم که اشتباه فنی یا تاک تیکی بود یا فردی یا داوری یا هر چی ...

اما ولور رو خوب میشناسم .. تو جزیره معروفه به غول کش ! پارسال اگه اشتباه نکنم از تاپ 6 امتیاز گرفته بود! درکل منظورم اینه تیم دست و پا بسته ای نیست ... تو جزیره هم امتیاز از دست دادن کاملا طبیعی ه .. حالا اینکه به لطف پپ و کلوپ ، این دوتا تیم خودشون رو از بقیه کندن و یه جورایی دوقطبی کردن بهترین لیگ دنیا رو، و اگه امتیاز از دست بدن بیشتر به چشم میاد، نشان از کیفیتشون داره ...

تونی فریکسای بیشرف هم میاد توییت میکنه میگه "اگر بارسا در پایان نیم فصل اول، 14 امتیاز با صدرنشین اختلاف داشت ، ترجیح می‌دهم نگویم ..."

در ادامه "این توییت واکنشی بود به انتقاداتی که بارسا دریافت می‌کند. انتقادهایی که به اعتقاد من، بیجا هستند"

یعنی ما باید والورده رو بذاریم رو سرمون حلوا حلوا کنیم ! باید خداروشکر کنیم که صدر جدولیم !

پپ اگه این فصل بدون جام هم بمونه، به خاطر رشد و پیشرفت چشمگیرش نسبت به گذشته و چیزی که تیمش هر بازی ارائه میده ، تحسین میکنم ..

بازی رو ندیدم ولی هایلایتشو دیدم. کلا سیتی تو قوطی بود و باید ۵-۶ تا می خورد که از شانس پپ نخورد. مالکیت توپ سیتی ۳۸ درصد بود! یعنی تنها چیزی که پپ تو فوتبال بلد بود هم رو به زواله!

دو قطبی؟ پپ از لستری که یک صدم سیتی هم خرج نکرده عقب‌تره! ۳۸ امتیاز از ۱۹ بازی یعنی میانگین ۲ امتیاز تو هر بازی فاجعه س. اونم با این همه بازیکن!

درسته والورده به لطف گند زدن رئال صدرنشینه ولی ۲.۱۷ امتیاز تو هر بازی گرفته!

انقدر در مقابل واقعیات مقاومت نکن. این رشد و پیشرفتی که میگی هم هیچ مصداق بیرونی نداره.

۸ دی ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۷۳۱ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۳۲ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۴۶ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۸۹۴ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۴۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!