به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال!
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
به دليل شرايط نامناسب در ليگ داماش از ديدار برابر استقلال تهران انصراف داد

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال داماش گيلان از رويارويي با استقلال تهران در جام حذفي انصراف داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، داماش گيلان كه اكنون به عنوان آخرين تيم ليگ برتر در جدول حضور دارد، از حضور در جام حذفي كناره‌گيري كرد.
مسئولان اين باشگاه دليل اين مسئله را مصدومان زياد تيم، فشردگي بازي‌ها و شرايط نامناسب اين تيم در جدول عنوان كردند.
داماش بايد در اولين مرحله جام حذفي به ديدار استقلال تهران مي‌رفت كه به اين ترتيب، استقلال در دور اول جام حذفي، به راحتي به دور بعد صعود كرد.

۲۳ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
در واكنش به اظهارات مديرعامل سابق باشگاه استقلال
واعظ‌آشتياني: فتح‌الله‌زاده به همين جوانان بي‌تجربه حكم داد

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران - علي فتح‌الله‌زاده در تازه‌ترين واكنش خود سعي كرده است ضمن حفظ خونسردي درباره مسايلي مربوط به باشگاه استقلال سخن بگويد. او به تدبير امير واعظ‌آشتياني در راس مديريت باشگاه اشاره كرده و در بخشي از گفت‌وگوي خود با يكي از خبرگزاري‌ها تاكيد كرده كه جوانان كم‌تجربه به مديرعامل باشگاه استقلال خط و خطوط مي‌دهند.

فتح‌الله‌زاده در ادامه با روي آوردن به عباراتي كليشه‌اي همچون يك روز گوش آن جوان كم‌تجربه را مي‌شكم و يك روز حرف‌هايم را مي‌زنم سعي كرده است آرامش باشگاه استقلال را به‌هم نريزد.
امير واعظ‌آشتياني كه تمايلي به نزاع‌هاي رسانه‌اي ندارد در واكنش به حرف‌هاي فتح‌الله‌زاده به خبرگزاري فوتبال مي‌گويد: «واقعا تمايلي ندارم كه به اين حاشيه‌ها دامن بزنم. پاسخگويي به اظهارات اينچنيني را اصلا نمي‌پسندم و براي آقاي فتح‌الله‌زاده پاسخي ندارم.
مديرعامل باشگاه استقلال ادامه مي‌دهد: «آقاي فتح‌الله‌زاده زحماتش را كشيد. من براي او آرزوي صبر و سلامتي دارم.»
امير واعظ‌آشتياني در پاسخ به اين سئوال كه آيا جوانان كم تجربه به شما خط و خطوط مي‌دهند از اين حرف اظهار تعجب مي‌كند: بايد بگويم آقاي فتح‌الله‌زاده امروز جواناني را محكوم به بي‌تجربگي مي‌كنند كه در دوره خودشان براي آنها حكم صادر كردند. از اين گذشته من به كار كردن در كنار جوانان خوشبين و اميدوارم. جوانان سرمايه‌هاي اصلي ما هستند و بايد در عمل از آنها مشاوره گرفت. من امروز براي مجموعه افرادي كه در استقلال براي رشد و پيشرفت تيم زحمت مي‌كشند احترام قائلم و به آنها خدا قوت مي‌گويم.»
مديرعامل باشگاه استقلال با اشاره به شرايط تيم اميرقلعه‌نويي در رقابت‌هاي ليگ‌برتر گفت: «قلعه‌نويي به كمك ديگر اعضا كادر فني و بازيكنان تمام تلاش خود را به كار گرفته‌اند كه استقلال به موفقيت و آرامش برسد. خوشبختانه تيم ما در دو نوبت تمرين مي‌كند تا از تعطيلي ليگ نهايت استفاده را ببرد.»
واعظ‌آشتياني درخصوص تعطيلي ليگ تصريح كرد: «موفقيت تيم‌ملي براي همه ما مهم است. ما بايد براي تصميمات فدراسيون فوتبال احترام قائل باشيم. هرچند كه آنها نيز بايد طوري برنامه‌ريزي كنند كه آسيبي متوجه شرايط فني تيم‌هاي باشگاهي نشود. ماعملا در دو وقفه پشت‌سرهم قرار خواهيم گرفت. تعطيلات فعلي و تعطيلات نيم‌فصل موضوع خوشايندي نيست. اميدوارم در آينده شرايط با نظم پيش برود.
وي در پاسخ به اين سئوال كه اگر بازيكني از استقلال از حضور در تيم‌ملي خودداري كند و سپس از سوي كميته انضباطي مورد بازخواست قرار گيرد شما چه واكنشي خواهيد داشت گفت: «اگر باشگاه نظم و انضباط داشته باشد هيچ وقت چنين اتفاقي رخ نمي‌دهد. بازيكن به باشگاه نگاه مي‌كند و شرايط باشگاه است كه به رفتارهاي بازيكن جهت مي‌دهد. اين را هم بگويم كه من درباره يك مسئله كلي حرف مي‌زنم. به هيچ وجه راجع به شخص خاصي يا باشگاهي حرف نمي‌زنم.
آشتياني ادامه داد: «اگر روزي بازيكن تيم استقلال به تيم‌ملي دعوت شد و پس از انجام مراحل اداري با اردوي تيم‌ملي همراه نشد مطمئن باشيد كه در درجه اول خود باشگاه با آن بازيكن برخورد خواهد كرد.
اما اگر بازيكني قبل از رفتن به هتل، معارفه و تحويل ساك به طور رسمي عذرخواهي كرد و به تيم‌ملي نرفت آن وقت ديگر قضيه فرق مي‌كند.»
مديرعامل باشگاه استقلال ضمن تاكيد بر اين نكته كه منظور من شخصي يا باشگاه خاصي نيست، گفت: «اميدوارم روزي برسد كه همه باشگاه‌هاي ما با نظم و انضباط خاصي اداره و مديريت شود.»

منبع

۲۳ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نوروزي:شنبه در كميسيون پزشكي تصميم نهايي را مي‌گيريم
احتمال پارگي مينيسك جباري

خبرگزاري فوتبال ايران – مجتبي جباري هافبك بازيساز استقلال كه در بازي با ذوب‌آهن از ناحيه زانو دچار آسيب‌ديدگي شد، در حال حاضر وضعيت مبهمي دارد و شايد مينيسك او احتياج به عمل جراحي داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران، التهاب زانوي جباري در اين چند روز هنوز از بين نرفته و اين موضوع باعث شده تا شدت مصدوميت او به طور كامل مشخص شود. قرار است پس از چند جلسه فيزيوتراپي هفته آينده دوباره از زانوي جباري عكس گرفته تا پزشكان نظر نهايي را اعلام كنند. البته شايعاتي هم در خصوص پارگي جزئي مينيسك جباري شنيده مي‌شود و احتمال عمل جراحي زانوي اين بازيكن وجود دارد.
دكتر نوروزي در اين خصوص گفت: «شنبه هفته آينده، در نظر داريم در كميسيون پزشكي تكليف مجتبي جباري را مشخص كنيم.»
وي در ادامه افزود: «در كميسيون هفته آينده با حضور جراح باشگاه و چند پزشك ديگر تصميم نهايي را در مورد جباري و مينيسك آسيب‌ديده اين بازيكن اتخاذ خواهيم كرد.»
منبع

۲۳ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
انتصاب مشاور جديد مديرعامل استقلال
اميري: واعظ خواست،من هم برگشتم

خبرگزاري فوتبال ايران - معاون اجرايي سابق باشگاه استقلال بار ديگر به اين باشگاه بازگشت تا در سمتي جديد در باشگاه استقلال فعاليت كند.

بهرام اميري در اين رابطه به خبرگزاري فوتبال ايران گفت: «واعظ آشتياني مديرعامل جديد استقلال از من براي حضور در باشگاه دعوت به عمل آوردند و من هم به باشگاه برگشتم.»
وي در ادامه در رابطه با پست جديدش در باشگاه استقلال گفت: «مديرعامل استقلال مرا به عنوان مشاور تعيين كردند و سه‌شنبه حتي در اين رابطه حكم رسمي نيز به من ابلاغ گرديد. استقلال باشگاه من است و مطمئنا هر كاري از دستم برآيد مانند گذشته براي استقلال انجام خواهم
منبع

۲۳ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Esteghlal
پیام: ۲۵۵
عضویت از: ۱۹ تیر ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
من نمیدونم شماها چرا از من بدتون میاد راستش من قصد بدی نداشتم که این حرفها رو زدم نمیدونم چرا وقتی خودتون استقلال رو به فحش می کشیدین در شان سایت بود یا نه !نمیدونم وقتی بارها و بارها مربی استقلال رو به گند می کشیدین هیچی نبود ولی وقتی من اینها رو میگم چنین تعبیری ازش میشه شماها واسه استقلال به اندازه يه پشيز ارزش قائل نمیشین اونوقت چه توقعی دارین! تاپیک رو می کنین پرسپولیس ! و به زور یه پرسپولیسی مياد تاپيک استقلال رو با يه علامت تعجب که واسه من استقلالی از 1000 تا فحش خواهرمادر هم بدتره تو سايت ميذارين واقعا چرا اينقدر يک طرفه به قاضی ميرين نميتونم قبول کنم يه سری آدم تحصيلکرده چنين رفتاری رو با يه همنوع خودشون داشته باشن خواهش می کنم هر چی زودتر اين تاپيک رو قفل کنين و به همه دعواها خاتمه بدين و برين به پرسپوليس محبوبتون بها بدين واسه من يکی ديگه حتی يه ذره هم ارزش نداره که چنين تاپيک توهين آميزی وجود داشته باشه!مطمئن باشين من خيلی راحت تر از اين حرفها ميتونم برم تو کلوپ هواداران استقلال ولی هیچوقت این کارو نمی کنم چون من فقط به خاطر تیم محبوبم بارسا عضو این سایت شدم هر چند که زیاد در مورد بارسا حرفی نمی زنم ولی به اندازه شماها عاشق بارسا هستم و لی با وجود این هم شماها منو قبول ندارین اینو خیلی راحت میتونم از حرفهای سعید،داريوش،مهران،احسان،سجاد،عليرضاواقليما بفهمم خواهش می کنم تکليف منو تو اين سايت معلوم کنين
والسلام

در پی آن همه خون که بر این خاک چکید
ننگ مان باد این جان
شرمم مان باد این نان
ما نشستیم و تماشا کردیم!!!
۲۳ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Blue's Knight نوشته:

من نمیدونم شماها چرا از من بدتون میاد راستش من قصد بدی نداشتم که این حرفها رو زدم نمیدونم چرا وقتی خودتون استقلال رو به فحش می کشیدین در شان سایت بود یا نه !نمیدونم وقتی بارها و بارها مربی استقلال رو به گند می کشیدین هیچی نبود ولی وقتی من اینها رو میگم چنین تعبیری ازش میشه شماها واسه استقلال به اندازه يه پشيز ارزش قائل نمیشین اونوقت چه توقعی دارین! تاپیک رو می کنین پرسپولیس ! و به زور یه پرسپولیسی مياد تاپيک استقلال رو با يه علامت تعجب که واسه من استقلالی از 1000 تا فحش خواهرمادر هم بدتره تو سايت ميذارين واقعا چرا اينقدر يک طرفه به قاضی ميرين نميتونم قبول کنم يه سری آدم تحصيلکرده چنين رفتاری رو با يه همنوع خودشون داشته باشن خواهش می کنم هر چی زودتر اين تاپيک رو قفل کنين و به همه دعواها خاتمه بدين و برين به پرسپوليس محبوبتون بها بدين واسه من يکی ديگه حتی يه ذره هم ارزش نداره که چنين تاپيک توهين آميزی وجود داشته باشه!مطمئن باشين من خيلی راحت تر از اين حرفها ميتونم برم تو کلوپ هواداران استقلال ولی هیچوقت این کارو نمی کنم چون من فقط به خاطر تیم محبوبم بارسا عضو این سایت شدم هر چند که زیاد در مورد بارسا حرفی نمی زنم ولی به اندازه شماها عاشق بارسا هستم و لی با وجود این هم شماها منو قبول ندارین اینو خیلی راحت میتونم از حرفهای سعید،داريوش،مهران،احسان،سجاد،عليرضاواقليما بفهمم خواهش می کنم تکليف منو تو اين سايت معلوم کنين
والسلام
من قصدم از گذاشتن علامت تعجب چیزی نبود.
باشه تاپیک رو قفل میکنم تا خیالم راحت باشه.
کی گفته ما شما رو قبول نداریم؟ نوع حرف زدن خودتون باعث این جور مسائل شد, میو مدید بارسا رو با استقلال مقایسه میکردید. تکلیف شما رو تو سایت من مشخص نمیکنم

۲۴ آبان ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من این عنوان رو باز کردم. بهتره ما به تاپیک های همدیگه کاری نداشته باشیم که مشکلی پیش نیاد. شما هم یه کم در ادبیاتت تجدید نظر کن، و گرنه کسی مشکلی باهات نداره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
شما چرا باز این تاپیک رو باز کردید ؟ وقتی طرفداره این تیم نمیخواد چرا این کارو میکنید؟

۲۴ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
با برزيلى ها رقابت مى كنم.

على عليزاده مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: در شرايط خيلى خوبى قرار داشتيم كه بدون شك تعطيلى ليگ باعث افت ما مى شود.
وى خاطر نشان ساخت: پس از كسب نتايج بسيار خوب در ۸ بازى گذشته روند مطلوبى را در پيش گرفته بوديم كه مطمئناً اين روند با مشكل روبه رو خواهد شد
وى خاطر نشان ساخت: پس از كسب نتايج بسيار خوب در ۸ بازى گذشته روند مطلوبى را در پيش گرفته بوديم كه مطمئناً اين روند با مشكل روبه رو خواهد شد
وى افزود: در حال حاضر نيز ۲ نوبت در روز تمرين مى كنيم تا بتوانيم شرايط تيم را در حد مطلوب نگاه داريم.وى ادامه داد: مربيان تيم نيز سعى دارند با برگزارى ديدارهاى تداركاتى در اين مدت شرايط فنى تيم را حفظ كنند.
عليزاده در خصوص غايبان استقلال در تمرينات اين تيم گفت: نيمى از اين بازيكنان افراد دعوت شده به تيم ملى هستند و ساير افراد نيز با صلاح ديد كادر فنى و با كسب اجازه از قلعه نويى در تمرينات حضور پيدا نمى كنند و بازيكنان مصدوم استقلال نظير جبارى نيز در حال انجام تمرينات سبك هستند.
وى افرود: به اعتقاد من اين عدم حضور بازيكنان در تمرينات تيم باعث ناهماهنگى نخواهد شد.وى تصريح كرد: من نيز به شخصه از رقابت ها باعث با هر بازيكنى از جمله برزيلى لذت مى برم و اين رقابت ها باعث بالا رفتن شرايط فنى بازيكنان در نهايت خواهد شد.

www.iransoccer.ir

۲۴ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
قلعه نويى: فولاد را بايد ببريم تا موفقيت هاى ما تداوم يابد.

امير قلعه نويى، سرمربى تيم استقلال شرايط فعلى تيمش را خوب توصيف كرد و گفت: ديدار با فولاد براى ما بسيار مهم است. فولاد را به خوبى مى شناسيم و مى دانيم چگونه آنها را متوقف كنيم. ما در اين ديدار به ۳ امتياز نياز داريم و براى رسيدن به آن تلاش مى كنيم.قلعه نويى در مورد قهرمانى استقلال در نيم فصل گفت: من قبلاً هم گفته ام كه قهرمانى در نيم فصل دردى از ما دوا نخواهد كرد، ما بايد به قدرى خوب باشيم تا در پايان فصل به مقام قهرمانى برسيم.
البته اين موضوع بدين منظور نيست كه براى صدرنشين شدن در نيم فصل هيچ تلاشى انجام ندهيم، ما براى صدرنشين شدن بايد در ديدارهاى خانگى عالى ظاهر شويم و امتيازات كامل را كسب كنيم تا در پايان فصل مشكلى نداشته باشيم. به همين خاطر قصد داريم گام اول را با پيروزى مقابل فولاد محكم برداريم تا اين پيروزى زمينه ساز پيروزى هاى بعدى شود.سرمربى استقلال كه چند روزى است در تمرينات حال و روز خوشى ندارد وقتى در اين مورد از او سؤال شد پاسخ داد: چند روز است كه حال مادرم جالب نيست. او مشكل قلبى دارد و در بيمارستان بسترى است. مادرم بزرگترين سرمايه من است و به من حق بدهيد كه ناراحت حال او باشم.قلعه نويى تصريح كرد: مردم نقش قابل توجهى در موفقيت هاى اخير استقلال داشته اند و حمايت هاى خوبى از ما كرده اند. اميدوارم آنها در آينده نيز دست از حمايت بر ندارند و زمينه ساز موفقيت هاى آينده استقلال شوند.وى در مورد تيم ملى نيز گفت: تيم ملى ما در شرايط حساسى قرار دارد. در آستانه حضور در جام جهانى وظيفه همه ماست به دايى كمك كنيم تا كارش را به نحو احسن انجام دهد. از همين جا اعلام مى كنم هر كمكى از دستم برآيد براى موفقيت تيم ملى كشورم انجام مى دهم چرا صعود به جام جهانى براى همه ما افتخار است.

www.iransoccer.ir

۲۴ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۲۸۷ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۳۹ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۰۹۵ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۴۹۹ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۹۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۴۹ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۲ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!