به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: Game of Thrones
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
Ramona نوشته:

۷ فصل دنی داشت دنیا رو نجات میداد؟؟!
میدونم که همه چی یهویی و غیرقابل باور بود. اما از اول من این ذهنیتو داشتم که دنی دنبال قدرته فقط.
به نظرم نگاه شما متعصبانه س.

دقیقا چیزی که تو داری میگی بر اساس حب و بغضه. دنی تو داستان کسی بود که بابت مردن یه بچه چند ماه اژدهاهاشو زنجیر کرد! صدها هزار برده رو آزاد کرد! دنبال قدرت بود؟

یاد یه بنده خدایی افتادم از این حجتیه های بی مغز، می گفت خمینی قیام کرد که معروف شه. حالا اینم همون حکایت ه.

دنریس دنبال فرمانروایی وستروس بود چون خودش رو وارث حکومت می دونست. یعنی چون پدرم زمانی فرمانروا بوده حالا من باید باشم. همون طور که قبلا گفتم نجات دنیا از ظلم و این حرفا فقط در ظاهره . وگرنه دختری که نه تجربه خاصی داشته و نه خیلی دنیا دیده س چطور می تونه فرمانروای برحق باشه.
اینکه بخاطر کشته شدن اون بچه و بزهای مردم اژدهاهاش رو زنجیر کرد بخاطر این بود که بتونه اژدهاهاش رو کنترل کنه و کشتار الکی راه نندازه.
آزاد کردن برده ها هم که شاید در ظاهر صرفا برای آزادی بود ولی اصلش برای بدست آوردن سپاه و دل مردم بود. چون از اولش با هدف جمع کردن سپاه به خلیج برده دارا رفت.
دنریس شاید خودش هم فکر میکرد برای رهایی جهان از ظلم داره اینکارو می کنه اما وقتی بخوایم عمیق تر نگاه کنیم چیزی جز قدرت‌طلبی نمی بینیم. قدرت طلبی ای که اولش با قلب مهربون خودشو نشون میده اما کم کم به سنگدلی میرسه.

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۳۹
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

مشاهده لینک

مشاهده لینک

متن مخفی
برای نمایش محتوا اینجا کلیک کنید!پنهان کردن متن

این دو قطعه خیلی شبیه به هم هستن. اولی برای سکانس مرگ تایوین لنیستر که یکی از بهترین و درام ترین سکانس های سریال بود نوشته شد ( فصل ۴ اپیزود ۱۰ ) و دومی هم هنگام راه رفتن دنریس به سمت تخت آهنین.
یه حس نابی درون این موسیقی هست. انگار که فریاد بی دوام همه قدرت طلب های ناکام دنیا توشه.

مقایسه دنریس با تایوین لنیستر؟ چه مقایسه خنده داری...

آدما ممکن هست در عین متفاوت بودن با همدیگه سرنوشت مشابهی داشته باشن. سرنوشت این دو نفر هم شبیه بود. هر دو در اوج قدرت کشته شدن.
اصلا برای چی مشابه قطعه ای که برای مرگ تایوین ساخته شده برای دنریس هم ساخته شده؟ موسیقی هایی که برای دنریس ساخته میشد کاملا یه سبک و ریتم مفتاوتی داشت با Master of War

۱ خرداد ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

مشاهده لینک

مشاهده لینک

متن مخفی

این دو قطعه خیلی شبیه به هم هستن. اولی برای سکانس مرگ تایوین لنیستر که یکی از بهترین و درام ترین سکانس های سریال بود نوشته شد ( فصل ۴ اپیزود ۱۰ ) و دومی هم هنگام راه رفتن دنریس به سمت تخت آهنین.
یه حس نابی درون این موسیقی هست. انگار که فریاد بی دوام همه قدرت طلب های ناکام دنیا توشه.

۲ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

مشاهده لینک

مشاهده لینک

متن مخفی

آدما ممکن هست در عین متفاوت بودن با همدیگه سرنوشت مشابهی داشته باشن. سرنوشت این دو نفر هم شبیه بود. هر دو در اوج قدرت کشته شدن.
اصلا برای چی مشابه قطعه ای که برای مرگ تایوین ساخته شده برای دنریس هم ساخته شده؟ موسیقی هایی که برای دنریس ساخته میشد کاملا یه سبک و ریتم مفتاوتی داشت با Master of War

نه اصلا سرنوشت مشابهی نداشتن.

یکی به دست کسی کشته شد که ازش بیزار بود به خاطر خباثت هاش، و به خاطر پایان دادن به خباثت هاش.

یکی به دست کسی که عاشقش بود، به خاطر اینکه نذاره خوبیش بیش از این به بدی تبدیل بشه.

زمین تا آسمون تفاوته بین اینا...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۳۹
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
... نوشته:

مشاهده لینک

مشاهده لینک

متن مخفی

نه اصلا سرنوشت مشابهی نداشتن.

یکی به دست کسی کشته شد که ازش بیزار بود به خاطر خباثت هاش، و به خاطر پایان دادن به خباثت هاش.

یکی به دست کسی که عاشقش بود، به خاطر اینکه نذاره خوبیش بیش از این به بدی تبدیل بشه.

زمین تا آسمون تفاوته بین اینا...

همه مطالبی که درباره دنریس قبل از دیوانگی نوشتی رو قبول دارم. اصلا برای اثبات شخصیت انسانی دنریس همون بغضش وقتی استخون های اون بچه رو دید کافیه.( فصل ۴ )‌ وقتی بعد اپیزود ناقوس ها گفتم تعداد کسانی که دنریس کشته از سرسی هم بیشتره منظورم این نبود که از سرسی آدم بدتریه. منظورم این بود با وجود اینکه هزاران برابر از سرسی آدم بهتری بوده باز بیشتر از اون آدم کشته. دقیقا عین همین حرفم رو تیریون قسمت آخر به جان گفت که اگر جنازه ی همه کسانی که اونا ( تایوین و سرسی ) کشتن رو روی هم بزاری بازم نصف آدمایی نمیشن که ملکه مون تو یک روز کشت.

تمام حرفم اینه دنریس «لحظه مرگش» آدم سعادتمند و شرافتمندی نبود. یه ناکام بود. یه کسی که شخصیت و اخلاق رو باخته بود و هیچ نشانی از یه آدم خوش قلب نداشت.
به نظرم همین که درباره دیوانه بودن یا نبودن دنریس بحث میکنیم عمق خراب شدن سریال رو نشون میده چون دیوانه شدن دنریس و به آتش کشیدن پایتخت و در نهایت کشته شدنش قشنگ میتونست یه فصل ۱۰ قسمتی کامل باشه نه فقط یک و نیم قسمت اونم با سلسله اتفاقاتی احمقانه و شتابزده و غیر منطقی.

۲ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خدا لعنتتون کنه که چنین شوری رو کشتین...

مشاهده لینک
مشاهده لینک

۲ خرداد ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
صبغة الله نوشته:

خدا لعنتتون کنه که چنین شوری رو کشتین...

مشاهده لینک
مشاهده لینک

💔

۲ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
مزخرف، مزخرف و مزخرف
این رو 100 بار تکرار کنید تا برسید به حد بد بودن گات

اینقدر و اینقدر بد بود که من فقط فحش دادم.
هرچند پایان ها به نظر من اشتباه نبود
یعنی اگه من تو یه جزیره بودم و یکی دو سال خارج از دنیا بودم و یکی پیدام میکرد و میپرسیدم ازش که آخر گات چی شد و میگفت نایت کینگ رو آریا کشت، یورون اژدهای دنریسو کشت، دنریس مد میشه( که چقدر جذاب میشد) یا سرسی و جیمی تو بغل هم و زیر رد کیپ میمیرن، برن شاه میشه ، شمال جدا میشه و آریا میره دنیا رو میگرده

من میگفتم چقدر پایان خوبی. حالا درسته مثلا با شمال رفتن جان مشکل داشتم(یعنی چی آخه تو کل سریال رو بر این اساس بچینی که یه رازی پنهان مونده بعد باشه تموم شد دیگه تو چه حرومزاده ند بودی چه اگان تارگرین ششم فرقی نمیکرد باید تبعید میشدی) ولی در مجموع بد نبود. به خصوص برای من که نابودی تارگرین ها آرزوم بود
ولی به قدری بد ساختنش که حتی در حد سریال های متوسط و تینیجری هم نبود. تو نمیتونی یکی مثل دنریس رو تو پنج دقیقه دیوانه کنی، تو باید پنج فصل روش وقت بذاری.

تو نمیتونی یهویی سانسا رو از یه احمق تبدیل کنی به یه باهوش بعد آریا رو بیاری بگی اون باهوش ترین فردیه که دیدم
یعنی دخترک تو لیتل فینگر رو ندیدی؟ تو پیشکار تایوین لنیستر نبودی؟
بعد حتی این هم کافی نیست براشون سه قسمت بعدش تو همون مکان آریا میگه من میفهمم که تو باید میاوردی دنریس رو؟ بعد سانسا میگه میفهمی؟ و آریا میگه ما بهش نیاز داشتیم. یعنی حتی آریایی که قرار نبوده هیچ وقت باهوش باشه از سانسایی که به خیال خودشون باهوش ساختنش باهوش تره. حتی باگ های در این حد داره سریال

مثلا برن میگه بابا نایت کینگ از دیوار رد شده ف دو دقیقه بعدش جان و دنریس میرن دور دور

ارتش مرده ها دارن میان یهویی دوتراکیا بهش حمله میکنن یعنی مرغ قرار بود استراتژی جنگی بسازه میفهمه تو نباید به ارتش مردگان حمله کنی. بعد ما با فصل های اول مقایسه میکنیم که یکی مثل راب استارک یه دیالوگ فوق العاده داره میگه من همه نبرد ها رو بردم ولی دارم جنگو میبازم. و این منطقیه. یعنی استراتژی توشه

یا مثلا یه سری افراد که نمیتونن بجنگن چرا باید برن تو سرداب؟ خب اگه نایت کینگ ببره یکی مثل واریس و تیریون لنیستر فرقی با رهبر دوتراکی ها ندارن به جای این که برن جنوب تو میفرستیش تو سرداب؟

در این حد که داووس به آنسالیدا میگه بهتون زمین میدیم برید خاندان بسازید بعد کی؟ داووس که کل دنیا رو گشته و میدونه آنسالید ها نمیتونن بچه دار شن

بعد اینایی که میگیم باگ هایین که اگه سریال درست پیش میرفت همش قابل بخشش بود.
مشکلات به قدری بزرگه که اصلا نمیشه در موردش صحبت کرد. مشکل مسیر رسیدن به این پایان مسخره است. مگه میشه آخه یهو ؟ یه دکمه زدن خب دنریس مد شد
سانسا یهو باهوش شد
جان یهو میره عشقشو میکشه
بابا صحنه کشته شدن دنریس باید ما نیم ساعت گریه میکردیم. تو چی ساختی آخه؟

قطع به یقین بدونید که 90 درصد این پایان ها تو کتاب هم اتفاق میفته. یعنی شک نکنید دنریس مد میشه، برن هم شاه میشه، شمال هم جدا میشه آریا هم میره پی زندگیش
اما بعد خوندن کتاب قطعا احساس گول خوردن نمیکنیم و اعصابمون خراب نمیشه.

در مورد پادشاه شدن برن هم من یه تئوری سال قبل خوندم که خیلی جذاب بود که تمام این داستان ها و قصه ها یه مستر پلن بوده از برن این در جواب اون تئوری مزخرف برن نایت کینگه بود، که میگفت نه برن نایت کینگ نیست، برن رفته اون دوران و ساخت نایت کینگ رو آموزش داده. و تمام این کار ها رو کرده و تمام این اتفاقات رو توسط خودش کنترل کرده که کلاغ سه چشم ها بشن پادشاه از این به بعد.
حالا این خودش خیلی جذابه. و این قسمت آخر هم دو تا جا تقریبا نشون دادن. یکی اونجایی که به تیریون گفت فکر کردی برای چی این همه راهو اومدم؟ و جایی که جان بهش گفت ببخشید وقتی که نیاز داشتی به من من کنارت نبودم و برن گفت تو دقیقا همونجایی بودی که قرار بود باشی

شخصا فکر میکنم اگه همین رو نشون میدادن شاه شدن برن از بزرگ ترین نا امید کنندگی سریال تبدیل میشد به درخشان ترین لحظه سریال. و سریالو در خور اسمش جمع میکرد. ولی ترجیح دادن نشون ندن و سریال بد تموم شه

حالا هم که پت و مت میرن و گند میزنن به استاروارز(هرچند همین الانشم گند خورده بهش) و تمام

نقل قول
Goh_verde نوشته:

تو کتاب جکان هگار خودش نقشه ها و اهداف و رازهایی داره، که توی پایان قصه موثره
توی کتاب نایت کینگ غول مرحله آخره و اینجا در حد یه پیش غذا سطح شو آوردن پائین
ما چی از زمستون دیدیم؟
همین بود زمستونی که چند هزار سال همه با ترس ازش حرف می زدن و حتی مادربزرگا قصه هاشو قبل خواب برای بچه ها میگفتن؟

فقط من یه نکته ای بگم که نایت کینگ تو کتاب نیست و این ساخته سریاله که به نظر من اتفاقا برای ساخت یه المانی در سطح سریال خوب هم بود

پ.ن: بعد مدت ها برای فحش دادن لاگین شدم ولی ترجیح دادم فحش ندم و خودمو کنترل کنم

دیگه این متن مخفی هم بیخیال شید تموم شد رفت سریال بزار هرکسی نخونده بیاد بخونه سریالو دنبال نکنه دیگه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
البته اینکه مشکل اصلی سریال روند رسیدن به اینجا بود قطعا درسته، ولی با هر روندی بازم شاه شدن برن برا من اتفاق مضحکی خواهد بود، چون اصل و اساس وستروس بر نجیب زادگی و شرافت خون بنا شده و این اتفاقی که آخر سریال افتاد که وارث خون اژدها و پادشاهان قدیمی بودن یهو شد هیچ و انتخاب شاه شد شورایی، عملا یعنی شکستن تمام ساختارهایی که کل داستان روش بنا شده و به شدت مضحک بود.

این فرضیه که برن بتونه گذشته رو تغییر بده که کلا میشه مضحک علی مضحک، چون اولا گذشته قابل تغییر نیست و تو هر داستانی اومده رفته رو هوا، ثانیا برن بالذات انقدر آدم باهوشی نیست، ثالثا کلاغ سه چشم قراره تعریف یه موجود غیر خودخواه باشه که خرد جمعی دنیاس و براش فقط نفع جمعی انسان ها مهمه و خودش خواسته ای نداره. اینکه برن پلن چیده باشه که شاه بشه یعنی از بیلیش هم پفیوزتر بوده!

ولی اینو می دونم اگه جورج مارتین قرار باشه برن رو شاه بکنه طوری می نویسه که حس نکنیم بهمون خیانت شده. با این حال هر چیزی جز شاه شدن ایگون یعنی پوچ و الکی بودن بزرگترین تئوری کل داستان و در مقام بالاتر، هیچ بودن وراثت و خون و شرافت نجیب زادگی و بقیه سنگ بناهای این دنیا.

با این حال امیدوارم مارتین قبل اینکه بمیره کتاب هفتم رو بده چون بعیده زودتر از ۵-۶ سال دیگه منتشرش کنه و گفته حتی شروعشم نکرده. مردک چاق تنبل.

۲ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه نکته مهم دیگه که همیشه وجود داشته اینه که اغلب داستانهای عمیق برای طرفدارای تخصصی و عمیقشون چالش درست می کنن و عوام لذت می برن و حال می کنن. اما اینا یه شاهکاری کردن که حتی عوام هم منزجر شدن!

سریالی که نمره زیر ۹.۵ نمی گرفت، رسوندنش به نمره ۴.۳! کسی سریالی تا حالا دیده که نمره ای بدتر از این گرفته باشه؟ یعنی بهترین سریال تاریخ رو به بدترین سریال تاریخ تبدیل کردن Dumb & Dumber...

۲ خرداد ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۶,۷۴۲ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۶۵ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۴۲ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۳۸۲ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۹۲۰ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۲۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۱ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۶ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!