به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Faryas
پیام: ۳۳۶
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
از: اراک
طرفدار:
- اینیستا
- کرایف
- -
- ایران-هلند
- نکونام
- لوچو
- -
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
به مناسبت تولده لوچوی بزرگ یه چیزه جالب بگم در مورد تفاوت لوچو با والورده.
بازی های بارسا تو برگشت تمام uclب ها بیاد بیارین چجور بوده چقدر با انگیزه و فوق العاده بودیم تو اون زمان.و یکی از بهترین هاش بازی بارسا بایرن که تو آلیانز برگزار شد بود.تیمه اون موقع رو به یاد بیارید چجوری بازی میکرد تو زمینای تیمای حریف .حتی اگه میباختیم هم از بازی تیممون احساسه غرور میکردیم.
برعکسه الان که والورده نه تاکتیک داره نه در انگیزه دادن به بازیکنا نقشی داشته.درست نقشه هویجو داشته.
اگه عملکرد افتضاح تیمه مدیریتیه بارسا نبود ما تو اون سه سال لوچو باید هتریک تو ucl میکردیم.مخصوصا ساله دومش( که از نظر من بهترین تیم تاریخ بارسا بود)باید حتما میبردیم ucl رو ولی بازیکن نداشتیم تو خطه هافبک.برا همینم از اول تا اخره سال فقط از سه یا چهار بازیکن مجبور بود استفاده کنه برخلافه الان که پنج تا هفت بازیکنه خوب میتونیم تو وسط استفاده کنیم.
حیف واقعا☹

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Goh_verde
پیام: ۱۷۱
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
HA19 نوشته:

يه نكته هم بگم . اينكه فلاني تو فلان تيم موفق بود يا تيمش خوب بازي مي كرد دليل نميشه .
مربيگريو حتي بازي كردن تو رعال و بارسا خيلي متفاوته . هر هفته انتظار بازي زيبا و برد پر گل ازت ميره و انتهاي هر فصل ازت جام مي خوان . ازت مي خوان رقباي قدر رو ببري و با هر باختي شديد از طرف رسانه و هوادار و توده مردم مورد هجوم قرار مي گيري .
بازيكنش هم همينه . كافيه يه بازيكن دو سه هفته افت كنه تا هو بشه يا روزنامه ها عليهش بنويسن
هر چي يه تيم بازيكناش بزرگتر باشن از يه لحاظ كار مربي سخت تره چون همه ميگن ك با اين بازيكنا كار راحته در صورتي ك اين ظاهر قضيس .
همين يووه ب نظر من بدون رونالدو اژاكس رو مي برد . وقتي رونالدو رو خريدن اين حساسيت براشون ايجاد شد ك "امسال بهونه اي اي براي فتح نكردن سي ال نداريم"
اين خودش ب شدت تاثير گذاره . مربي بايد بتونه اين تنش ها رو دور بكنه .

همين تيم ملي خودمون تحت فشار "حتما بايد قهرمان بشيم" اون طوري ب ژاپن باخت .

بازي كردن و مربيگري كردن تو بعضي تيما كار هر كسي نيست . مطمئنيد گزينه هاي مد نظرتون از پس اين همه فشار بر ميان ؟
شايد ي مربي با دورتموند بازي زيبا ارائه بده ولي وقتي بره تو بايرن نتونه راحت كار بكنه .

خيييييلي سخته پيدا كردن گزينه مناسب

منم نمی تونم گزینه ی قابل اطمینانی پیدا کنم
کلوپ رو دوس دارم که نمیشه که بشه
پپ یا انریکه ام هر کدوم اگه میشد عالی بود که اونم تو خواب باید ببینیم
بقیه گزینه هام که هندونه ی در بسته ست
همین شاش جامد کی فکر میکرد اینقد تو زرد از اب در بیاد، می گفتیم زیر دست کرایوف بوده ولی تر زد تو حساب کتاب مون
تو گزینه های فعلی بازی تیم کیکه ستین رو می پسندم ولی به قول شما از کجا معلوم به درد تیم بزرگی مث بارسا بخوره
مربی علاوه بر دانش و سبک به لحاظ روانی باید خیلی قوی باشه و کاریزما داشته باشه
تن هاگ کمتر تیکی تاکایی بازی میکنه...کم و بیش سبکش به انریکه شبیه تره، یه نوع هجومی متفاوت
هرچی فکر میکنم جز کلوپ و پپ و انریکه گزینه های دیگه ای به ذهنم نمیرسه😁
ولی خب ته تهش هرکی بیاد از والورده بهتره قطعا

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Faryas نوشته:

بازی های بارسا تو برگشت تمام uclب ها بیاد بیارین چجور بوده چقدر با انگیزه و فوق العاده بودیم تو اون زمان.و یکی از بهترین هاش بازی بارسا بایرن که تو آلیانز برگزار شد بود.تیمه اون موقع رو به یاد بیارید چجوری بازی میکرد تو زمینای تیمای حریف .حتی اگه میباختیم هم از بازی تیممون احساسه غرور میکردیم.
برعکسه الان که والورده نه تاکتیک داره نه در انگیزه دادن به بازیکنا نقشی داشته.درست نقشه هویجو داشته.
اگه عملکرد افتضاح تیمه مدیریتیه بارسا نبود ما تو اون سه سال لوچو باید هتریک تو ucl میکردیم.مخصوصا ساله دومش( که از نظر من بهترین تیم تاریخ بارسا بود)باید حتما میبردیم ucl رو ولی بازیکن نداشتیم تو خطه هافبک.برا همینم از اول تا اخره سال فقط از سه یا چهار بازیکن مجبور بود استفاده کنه برخلافه الان که پنج تا هفت بازیکنه خوب میتونیم تو وسط استفاده کنیم.
حیف واقعا☹

آره واقعا
کاش میشد انریکه برگرده
بی مهره ترین تیم پونزده سال اخیر رو هدایت کرد و سه گانه گرفت
هنوز یادمه اول که اومده بود یه سری تمرینای عجیب غریب میداد به بازیکنا، حتی روی اون سکوی خاص و با اون عینکش که محافظ چشماش بود به طرز عجیبی همه چیز رو زیر نظر داشت...میگفتن ساعت ها تو اتاقش خودشو حبس میکنه و فیلم بازی های بارسا رو می بینه
هیچ وقت لوچو قدرش دونسته نشد متاسفانه
من خودم طرفدار پپ هستم اما یادمون نره که پپ تیم رایکارد رو تحویل گرفت و انریکه تیم تاتا مارتینو رو، تیمی که چند سال تو بن بست تاکتیکی گره خورده بود
پپ مربی بزرگیه و به حقش هم رسید...یعنی دیده شد و محبوب شد
اما انریکه مظلومانه آمد و رفت و هیشکی حتی نفهمید چقدر تاثیر گذار بود
به شخصه سه مربی بزرگ دهه ی اخیر رو انریکه و کلوپ و پپ می دونم

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Faryas
پیام: ۳۳۶
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
از: اراک
طرفدار:
- اینیستا
- کرایف
- -
- ایران-هلند
- نکونام
- لوچو
- -
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Faryas نوشته:

حیف واقعا☹

آره واقعا
کاش میشد انریکه برگرده
هنوز یادمه اول که اومده بود یه سری تمرینای عجیب غریب میداد به بازیکنا، حتی روی اون سکوی خاص و با اون عینکش که محافظ چشماش بود به طرز عجیبی همه چیز رو زیر نظر داشت...میگفتن ساعت ها تو اتاقش خودشو حبس میکنه و فیلم بازی های بارسا رو می بینه
من خودم طرفدار پپ هستم اما یادمون نره که پپ تیم رایکارد رو تحویل گرفت و انریکه تیم تاتا مارتینو رو، تیمی که چند سال تو بن بست تاکتیکی گره خورده بود

من اگه بخوام انتخاب کنم سه مربی برتر دهه اخیر فوتبال رو انتخاب هام از بین هاینکس _لوچو_کلوپ هست._

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: bardiya30
پیام: ۱,۲۰۴
عضویت از: ۲۴ آذر ۱۳۹۰
از: ahvaz
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perspolis
- holand
- ali karimi
- govardiyola _ tito
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Faryas نوشته:

آره واقعا
کاش میشد انریکه برگرده

هر دو مربی های خوب بارسا بودن
اما شما میگید پپ تیم رایکارد رو گرفت نمیدونم یادتونه یا نه پپ تیمی رو تحویل گرفت که دو سال بدون جام بودن و بازیکنایی مانند ژاوی به دلیل اعتماد نداشتن بهش میخواست به میلان بره اما پپ اومد اون تیم رو احیا کرد و بهترین پتانسیل رو از بازیکنها گرفت و با چند خرید تیمی ساخت که همه انگشت به دهن موندن و تیمش هر سال پیشرفت میکرد و اگر بدشانسی نبود و کمی کار داور در بازی با اینتر باید چهار فینال رو میرفت
البته یه انتقادی که خودم بهش داشتم و الان کمی بهتر شده در اون فوتبال سراسر هجومیش بود که بعصی اوقات نیاز داشت بازی رو نگه داره اما به فکر حمله و صربش رو میخورد مانند بازی با چلسی ۲۰۱۲ که بازی رفت رو با بدشانسی و موقعیت های زیاد و توپ به تیر سانچس رو با گل دروگبا باخت و در برگشت وقتی که ۲ ـ۰ جلو افتاد باز حمله کرد و گل خورد که بازی برا بارسا گره خورد و پنالتی خراب کردن مسی و شد حدف تیم
در زمان پپ تمام تیمها زیر فشار بودن و گه گاهی تیمها جلوش قد علم میکردن اما در کل از نظر من نابغه ای است که اگر همین الان بیاد بارسا باز تیم رو ترسناک میکنه و هیچ موقع تیمهاش بی انگیزه نبودن مانند بازی با پاریس و یووه و رم و لیورپول و خیلیا دیگه در این چند سال

تیم فقط بارسلونا
رهبر فقط گواردیولا
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
hassan نوشته:

نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Faryas نوشته:

آره واقعا
کاش میشد انریکه برگرده

هر دو مربی های خوب بارسا بودن
اما شما میگید پپ تیم رایکارد رو گرفت نمیدونم یادتونه یا نه پپ تیمی رو تحویل گرفت که دو سال بدون جام بودن و بازیکنایی مانند ژاوی به دلیل اعتماد نداشتن بهش میخواست به میلان بره اما پپ اومد اون تیم رو احیا کرد و بهترین پتانسیل رو از بازیکنها گرفت و با چند خرید تیمی ساخت که همه انگشت به دهن موندن و تیمش هر سال پیشرفت میکرد و اگر بدشانسی نبود و کمی کار داور در بازی با اینتر باید چهار فینال رو میرفت
البته یه انتقادی که خودم بهش داشتم و الان کمی بهتر شده در اون فوتبال سراسر هجومیش بود که بعصی اوقات نیاز داشت بازی رو نگه داره اما به فکر حمله و صربش رو میخورد مانند بازی با چلسی ۲۰۱۲ که بازی رفت رو با بدشانسی و موقعیت های زیاد و توپ به تیر سانچس رو با گل دروگبا باخت و در برگشت وقتی که ۲ ـ۰ جلو افتاد باز حمله کرد و گل خورد که بازی برا بارسا گره خورد و پنالتی خراب کردن مسی و شد حدف تیم
در زمان پپ تمام تیمها زیر فشار بودن و گه گاهی تیمها جلوش قد علم میکردن اما در کل از نظر من نابغه ای است که اگر همین الان بیاد بارسا باز تیم رو ترسناک میکنه و هیچ موقع تیمهاش بی انگیزه نبودن مانند بازی با پاریس و یووه و رم و لیورپول و خیلیا دیگه در این چند سال

همه حرفاتو قبول دارم
اما تیم رایکارد از نظر مهره تیم بهتری بود از تیمی که تاتا داد دست انریکه
پپ پتانسیل تیم رایکارد رو از چهل رسوند به صد
ولی انریکه با بازیکنای خیلی معمولی تری(تقریبا به جز msn) همه ی بازیکنا معمولی بودن در واقع، سه گانه گرفت...یعنی اصن بازیکنی نداشت که پتانسیل شو برسونه به صد😁
بهرحال هر دوشون فوق العاده ان...پپ به لحاظ کاریزما و دوستی با بازیکنا و بار روانی برتری داشت و انریکه به لحاظ تاکتیک و جنگندگی و روحیه ی تسلیم ناپذیری...یه جورایی میشه گفت پپ فیلسوف خوبی بود و انریکه مهندس خوبی...پپ ارسطو بود و انریکه انیشتین.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
hassan نوشته:

اما شما میگید پپ تیم رایکارد رو گرفت نمیدونم یادتونه یا نه پپ تیمی رو تحویل گرفت که دو سال بدون جام بودن...

جام جام جام...

خدایا این چه تحلیلیه از فوتبال...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Faryas نوشته:

حیف واقعا☹

البته این مقایسه که از اساس غلطه. ولی زمان لوچو اگه ۴-۰ می باختیم به بازی برگشت امیدوار بودیم. الان اگر ۴-۰ ببریم از بازی برگشت می ترسیم.

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perspolis
- holand
- ali karimi
- govardiyola _ tito
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
hassan نوشته:

اما شما میگید پپ تیم رایکارد رو گرفت نمیدونم یادتونه یا نه پپ تیمی رو تحویل گرفت که دو سال بدون جام بودن...

جام جام جام...

خدایا این چه تحلیلیه از فوتبال...

جام جام جام
لطفا فکرها رو مشغول این جمله نکنید
هر سال یک تیم دفی داره و هدف تمام بارسلونا و هوادارانش کنار بازی زیبا و فلسفه بردن جام هست و نه فقط بازی زیبا
بله یک تیم به دنبال جام هست وگرنه برای چی باید بیاد هر سال تو مسابقات و بارسلونا مانند تیمهایی مثل سوسیداد و مالاگا و اسپانیول نیست که فقط دنبال سهمیه اروپایی باشه
نظر من در مورد جام یعنی تیم شکست خورده و بی روحیه که این در تیم رایکارد دیده میشد سال آخر
و با اومدن مربی جدید این تیم دوباره متحول شد از این رو به اون رو که در ادامه بهترین تیم جهان که همه ازش ترس داشتن

تیم فقط بارسلونا
رهبر فقط گواردیولا
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perspolis
- holand
- ali karimi
- govardiyola _ tito
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Goh_verde نوشته:

نقل قول
Goh_verde نوشته:

[quote]Faryas نوشته:

همه حرفاتو قبول دارم
اما تیم رایکارد از نظر مهره تیم بهتری بود از تیمی که تاتا داد دست انریکه
پپ پتانسیل تیم رایکارد رو از چهل رسوند به صد
ولی انریکه با بازیکنای خیلی معمولی تری(تقریبا به جز msn) همه ی بازیکنا معمولی بودن در واقع، سه گانه گرفت...یعنی اصن بازیکنی نداشت که پتانسیل شو برسونه به صد😁
بهرحال هر دوشون فوق العاده ان...پپ به لحاظ کاریزما و دوستی با بازیکنا و بار روانی برتری داشت و انریکه به لحاظ تاکتیک و جنگندگی و روحیه ی تسلیم ناپذیری...یه جورایی میشه گفت پپ فیلسوف خوبی بود و انریکه مهندس خوبی...پپ ارسطو بود و انریکه انیشتین.

تیم بهتری بوده رو یک مربی میتونه بهترش بکنه
و از قابلیت یک مربی هست که بتونه بهترین پتانسیل رو از بازیکن بگیره و با حرف شما مخالفم که پپ فقط کاریزما و از لحاظ روانی برتری داره ، پپ براساس بازی حریف بهترین تصمیمات فنی رو میگیره و از در بازی تیمش کلی نکات ریز و درشت هست از نحوه پرسینگ و حرکت با توپ ازیکنان و بی توپ بازیکنان و خیلی چیزها که الان نمیتونم بنویسم که زیاد میشه و باید آدم بتونه رودررو نظرش رو بگه

و پپ کسی بوده که کرایوف بزرگ که همه اون رو قبول داریم از پپ در مورد دید فوتبالیش تعریف میکرد و خیلیم مشاوره

البته انریکه هم کارهای زیادی کرد و اینکه بازیکنانی که گرفت و بودن رو انتخاب کرد که به سبک بازیش بخوره و این رو نگو که معمولی بودن و تقریبا ۷۰ درصد همون تیم دستش بود

تیم فقط بارسلونا
رهبر فقط گواردیولا
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۳۸۷ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۴۷ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۱۲۳ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۵۹۷ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۱۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۹ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!