به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد مذهبی
نام کاربری: VeriaLEO
پیام: ۳۳۴
عضویت از: ۲۷ دی ۱۳۹۶
از: Glasgow, United Kingdom
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- کارلوس کیروش
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

اسم انجمن بحث آزاد مذهبیه یعنی میشه درش مباحث الهیاتی رو مورد مداقه قرار داد و به بوته نقد گذاشت که این به معنی استفاده از منابع و یا متدولوژی الزاما درون مذهبی نیست. وقتی مبحثی به شکل انتولوژیک نقد میشه باید تمام پیش فرض های درون-موضوعی که باعث سابجکتیو شدگی استنتاج ها میشن رو نادیده گرفت و به شکل زیربنایی جلو رفت.
این از این موضوع. در خصوص صفات الهی هم که فرمودید باید اول تکلیف صفت رو مشخص کنیم. از دید من صفت چیزیه که عقل اون رو به مثابه مقوم ذات جوهر درک میکنه. جوهر هم چیزیه که تصورش به تصور شیء دیگه ای که از اون ساخته شده باشه متوقف نباشه. در نتیجه میشه گفت که خدا یعنی جوهر که متقوم از صفات نامتناهیه که هریک از اونها مبین ذات سرمدی و نامتناهیه. ممکن نیست تو عالم دو یا چند جوهر وجود داشته باشن که دارای صفت واحد باشن و در ضمن ممکن نیست هیچکدام از صفات جوهر به درستی تصور بشن که مستلزم تجزیه جوهر به اجزا میشن. این مقدمات رو از این باب گفتم که تعریفی که من از خدا و صفاتش دارم با اون چیزی که تو ذهن شماست زمین تا آسمون فرق داره و در مستنتجات بعدی هم قطعا آبمون توی یه جوب نمیره.

و اینکه این مبانی فلسفی به ظاهر سنگین ولی در معنا راحت رو گفتی که هم جواب پرطمطراق داده باشی و هم اصلا جوابی داده باشی...از نظر من بسیاری از مباحث نیازمند ابحاث میان علمی و استفاده از اشتراکات اونهاست...بحث تک بعدی خیلی از مواقع منتج نیست...اگر بواقع دنبال بحث علمی باشیم و اضافه کردن و قول شما share اطلاعات...دیگ نیازی به ابزار غیر اخلاقی نیست...

اون بحث کاملا جدیه و به پانتئیسم مربوط میشه. منتها بخاطر برخی ملاحظات قادر نبودم بسطش بدم. اسپینوزا رو که میشناسی؟ گفتم یه چشمه بیام که خودت تا آخر ماجرا رو بگیری و گرنه اون چهار خط که به نظر شما ساده س خیلس خیلی هم ساختار شکن بوده بگذریم....

هم فلسفه غرب رو میشناسم هم فلسفه ی اسلامی...من به چشمه یا دریای شما کاری ندارم...حرف اینه که وقتی توی فضای عمومی کامنت گذاشته میشه بمعنای پذیرش تمامی آپشن های موجوده..اعم از پاسخ ها و مخالفت ها..اگر در حرف کسی توهین بود شما میتونی اعتراض کنی یا توهین متقابل...ولی وقتی بحث علمی وجود داره اگر سختت بود میتونی بگی کلمات رو عوض کنم چون فکر میکردم مشکلی نداری...ک این هم توهین نبود..حرف اینه که به کسی انگ نزن ..بدون توهین و تمسخر...من مباحث علمی از این دست برام همینطوریه و کلماتم هم به همینصورت...قضاوت نکن..وگرنه کوچه بازاری توهین کردن چیزیه که بچه ها یاد میگیرن و بزرگترا یادشون میدن که ترک کنن...

مشکل من ثقیل حرف زدن جنابعالی نبود. اتفاقا خیلی خوب هم متوجه میشم. چون خیلی وقته با اینجور استدلالهای کلامی آشنام. من فقط نظر شخصیم رو گفتم. صادقانه هم گفتم بدون هیچ گونه توهینی. از نظر من این جور پاسخ ها در باره مساله ای مثل مساله شرور هیچ معنی ای نمیده. یعنی فقط برای گول زدن و دلخوشی ادم بدرد میخوره.

این قطعا اشکالی نداره...قبول نکردن کاملا از اختیارات طرفین بحثه..البته پیشنهادم اینه که به علمای علوم دیگه هم توهین نکنی...توهین برای خودمون نیست...ولی به هر حال چون حس کردم با بحث راحتی به طریقه ی همیشگی بحث کردم...بحث کردن من همینطوره شما که مطمئن نیسی اخلاق حکم میکنه اطلاق نکنی..قضاوت نداشته باشی..انگ نزنی...

اینکه مثلا بگی فلان جواب به حوزه مثلا ریاضیات مربوط نمیشه چه توهینیه؟ منم گفتم جوابهای شما (که از ریپلای به من شروع شد) برای منی که داشتم بحث فلسفی بی طرفانه میکردم در حوزه فلسفه فاقد معنیه. این توهینه؟

مبحث مذکور محصوربه فلسفه ی محض نبود این هم نظر من ...این بیان فعلی شما توهین نیست خیر....ولی استفاده از کنایاتی که شخصا مستحضری در قاموس و قانون بحث علمی نمیگنجه منظور اوناست...وگرنه شما بگو من کاملا در اشتباهم این اختیار شماست..

باور کن هیچ کنایه ای نزدم. دونه دونه توضیح میدم.
سطح بحثا در حد کتاب دینی دبستانه: شامل کل ما و دستاورد فلسفی که بهش رسیدیم تا
الان میشه. این که اصلا خطاب به خاص جنابعالی نبود.
استفاده از لغات پرطمطراق و بازی با اصطلاحات کلامی: من همیشه تو بحثای این چنینی نظر صادقانم و قضاوتم همین بوده (شما میگی اشتباس، خب) ولی از فخر رازی بگیر امام المشککین تا غزالی و... و.... نظرم در موردشون و جواب هاشون همین بوده. نظرم اینه که خودشون رو خواستن آروم کنن فقط. هم تکلف تکلف داره کارشون و هم قانع کننده نیست..

اینکه در مورد مصادیق شماتات صحبت کنیم واقعاغیر ضروری و به قول دوستان چیپه ...من بگم اینو گفتی شما بگی نه..مهم اینه که اگر من هم همین نظر رو داشته باشم در مورد مخاطبم نیاز نیست قضاوت کنم یا حداقل اون قضاوت رو نشر بدم ...این کمترین وظیفه ی دو مباحث علمیه...حتی اگ به خون هم تشنه باشن...گفتم تکلفی نبود ...من ساده ترین متون رو برای کامنتها انتخاب میکنم چون عمومی اند...شما خودت خوندی حرفا رو ....ولی اینجا متفاوت بود...

باشه آقا اشتباه کردم. من حس کردم آمرانه و از روی تکلف کامنت میذاری و به این قضیه اعتراض کردم. حالا میگی تکلفی در کار نبوده پس شکایت من هم بی مورده.

حتی اگ نگی هم من اصراری ندارم بگی یا عذربخوای...ک اون بستگی نوع جهان بینی افراد داره...خواسم بگم قضاوت ها اشتباه بود توهین ها هم بی انصافی...شاید تکلف اون باشه ک نتونیم عذر بخوایم از اشتباهات...

من ابایی ندارم بگم اشتباه کردم.......در مورد تکلف شما اشتباه قضاوت کردم ولی نظرم در مورد متکلمین و هرکسی که به سبک اونا پاسخ سوالات فلسفی رو بده کماکان همونیه که ذکر کردم و تا قانع نشم هیچوقت همچین پاسخهایی رو قبول نخواهم کرد و اونها رو خودفریبی مینامم. این نظر شخصی منه.

۱۹ دی ۱۳۹۷
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

اسم انجمن بحث آزاد مذهبیه یعنی میشه درش مباحث الهیاتی رو مورد مداقه قرار داد و به بوته نقد گذاشت که این به معنی استفاده از منابع و یا متدولوژی الزاما درون مذهبی نیست. وقتی مبحثی به شکل انتولوژیک نقد میشه باید تمام پیش فرض های درون-موضوعی که باعث سابجکتیو شدگی استنتاج ها میشن رو نادیده گرفت و به شکل زیربنایی جلو رفت.
این از این موضوع. در خصوص صفات الهی هم که فرمودید باید اول تکلیف صفت رو مشخص کنیم. از دید من صفت چیزیه که عقل اون رو به مثابه مقوم ذات جوهر درک میکنه. جوهر هم چیزیه که تصورش به تصور شیء دیگه ای که از اون ساخته شده باشه متوقف نباشه. در نتیجه میشه گفت که خدا یعنی جوهر که متقوم از صفات نامتناهیه که هریک از اونها مبین ذات سرمدی و نامتناهیه. ممکن نیست تو عالم دو یا چند جوهر وجود داشته باشن که دارای صفت واحد باشن و در ضمن ممکن نیست هیچکدام از صفات جوهر به درستی تصور بشن که مستلزم تجزیه جوهر به اجزا میشن. این مقدمات رو از این باب گفتم که تعریفی که من از خدا و صفاتش دارم با اون چیزی که تو ذهن شماست زمین تا آسمون فرق داره و در مستنتجات بعدی هم قطعا آبمون توی یه جوب نمیره.

و اینکه این مبانی فلسفی به ظاهر سنگین ولی در معنا راحت رو گفتی که هم جواب پرطمطراق داده باشی و هم اصلا جوابی داده باشی...از نظر من بسیاری از مباحث نیازمند ابحاث میان علمی و استفاده از اشتراکات اونهاست...بحث تک بعدی خیلی از مواقع منتج نیست...اگر بواقع دنبال بحث علمی باشیم و اضافه کردن و قول شما share اطلاعات...دیگ نیازی به ابزار غیر اخلاقی نیست...

اون بحث کاملا جدیه و به پانتئیسم مربوط میشه. منتها بخاطر برخی ملاحظات قادر نبودم بسطش بدم. اسپینوزا رو که میشناسی؟ گفتم یه چشمه بیام که خودت تا آخر ماجرا رو بگیری و گرنه اون چهار خط که به نظر شما ساده س خیلس خیلی هم ساختار شکن بوده بگذریم....

هم فلسفه غرب رو میشناسم هم فلسفه ی اسلامی...من به چشمه یا دریای شما کاری ندارم...حرف اینه که وقتی توی فضای عمومی کامنت گذاشته میشه بمعنای پذیرش تمامی آپشن های موجوده..اعم از پاسخ ها و مخالفت ها..اگر در حرف کسی توهین بود شما میتونی اعتراض کنی یا توهین متقابل...ولی وقتی بحث علمی وجود داره اگر سختت بود میتونی بگی کلمات رو عوض کنم چون فکر میکردم مشکلی نداری...ک این هم توهین نبود..حرف اینه که به کسی انگ نزن ..بدون توهین و تمسخر...من مباحث علمی از این دست برام همینطوریه و کلماتم هم به همینصورت...قضاوت نکن..وگرنه کوچه بازاری توهین کردن چیزیه که بچه ها یاد میگیرن و بزرگترا یادشون میدن که ترک کنن...

مشکل من ثقیل حرف زدن جنابعالی نبود. اتفاقا خیلی خوب هم متوجه میشم. چون خیلی وقته با اینجور استدلالهای کلامی آشنام. من فقط نظر شخصیم رو گفتم. صادقانه هم گفتم بدون هیچ گونه توهینی. از نظر من این جور پاسخ ها در باره مساله ای مثل مساله شرور هیچ معنی ای نمیده. یعنی فقط برای گول زدن و دلخوشی ادم بدرد میخوره.

این قطعا اشکالی نداره...قبول نکردن کاملا از اختیارات طرفین بحثه..البته پیشنهادم اینه که به علمای علوم دیگه هم توهین نکنی...توهین برای خودمون نیست...ولی به هر حال چون حس کردم با بحث راحتی به طریقه ی همیشگی بحث کردم...بحث کردن من همینطوره شما که مطمئن نیسی اخلاق حکم میکنه اطلاق نکنی..قضاوت نداشته باشی..انگ نزنی...

اینکه مثلا بگی فلان جواب به حوزه مثلا ریاضیات مربوط نمیشه چه توهینیه؟ منم گفتم جوابهای شما (که از ریپلای به من شروع شد) برای منی که داشتم بحث فلسفی بی طرفانه میکردم در حوزه فلسفه فاقد معنیه. این توهینه؟

مبحث مذکور محصوربه فلسفه ی محض نبود این هم نظر من ...این بیان فعلی شما توهین نیست خیر....ولی استفاده از کنایاتی که شخصا مستحضری در قاموس و قانون بحث علمی نمیگنجه منظور اوناست...وگرنه شما بگو من کاملا در اشتباهم این اختیار شماست..

باور کن هیچ کنایه ای نزدم. دونه دونه توضیح میدم.
سطح بحثا در حد کتاب دینی دبستانه: شامل کل ما و دستاورد فلسفی که بهش رسیدیم تا
الان میشه. این که اصلا خطاب به خاص جنابعالی نبود.
استفاده از لغات پرطمطراق و بازی با اصطلاحات کلامی: من همیشه تو بحثای این چنینی نظر صادقانم و قضاوتم همین بوده (شما میگی اشتباس، خب) ولی از فخر رازی بگیر امام المشککین تا غزالی و... و.... نظرم در موردشون و جواب هاشون همین بوده. نظرم اینه که خودشون رو خواستن آروم کنن فقط. هم تکلف تکلف داره کارشون و هم قانع کننده نیست..

اینکه در مورد مصادیق شماتات صحبت کنیم واقعاغیر ضروری و به قول دوستان چیپه ...من بگم اینو گفتی شما بگی نه..مهم اینه که اگر من هم همین نظر رو داشته باشم در مورد مخاطبم نیاز نیست قضاوت کنم یا حداقل اون قضاوت رو نشر بدم ...این کمترین وظیفه ی دو مباحث علمیه...حتی اگ به خون هم تشنه باشن...گفتم تکلفی نبود ...من ساده ترین متون رو برای کامنتها انتخاب میکنم چون عمومی اند...شما خودت خوندی حرفا رو ....ولی اینجا متفاوت بود...

باشه آقا اشتباه کردم. من حس کردم آمرانه و از روی تکلف کامنت میذاری و به این قضیه اعتراض کردم. حالا میگی تکلفی در کار نبوده پس شکایت من هم بی مورده.

حتی اگ نگی هم من اصراری ندارم بگی یا عذربخوای...ک اون بستگی نوع جهان بینی افراد داره...خواسم بگم قضاوت ها اشتباه بود توهین ها هم بی انصافی...شاید تکلف اون باشه ک نتونیم عذر بخوایم از اشتباهات...

من ابایی ندارم بگم اشتباه کردم.......در مورد تکلف شما اشتباه قضاوت کردم ولی نظرم در مورد متکلمین و هرکسی که به سبک اونا پاسخ سوالات فلسفی رو بده کماکان همونیه که ذکر کردم و تا قانع نشم هیچوقت همچین پاسخهایی رو قبول نخواهم کرد و اونها رو خودفریبی مینامم. این نظر شخصی منه.

نظر علمی هرکس به نوبه ی خودش محترمه من هم مخالفتی نکردم...حرف من نهایت مخالفت در نهایت مراقبت...

۱۹ دی ۱۳۹۷
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- کارلوس کیروش
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

ولی اینکه نباید قضاوتت رو نشر بدی رو درک نمیکنم. من اگه بینم رفتار کسی آزار دهنده س اعتراض میکنم. نمونش خود شما. نظرات من رو توهین و بی ادبی و بی احترامی و.... تلقی کردید. (قضاوت کردید) ولی من نیت مسخره و بی احترامی نداشتم و چیزی که گفتم بخشی از عقایدم در مورد موضوع بود. پس شما حق دارید قضاوتی رو که میکنید نشر بدید.

بحث نشر قضاوات نقطه تبلورش به سخره گرفتن شخصیت مخاطب با الفاظی کنایی بود که گقتم...خوب نیست ولی یادآوری میکنم...منبر میری...لوس و بی مزه ...در حد دبستان...و...وشما هیچ کدوم از این دست القاب و الفاظ رو توی حرفای من پیدا نمیکنی...منظور همین بود....و

دبستان رو که عرض کردم خطاب به کل ما و بحثمون بود
دومی هم مربوط به موضوعیه که نیاز به تکرار نیست.
ولی اونچه که مربوط به بحث امشب باشه. کنایه ای نزدم.
مثلا اینکه فلان حرف از اون مغالطات تاریخیه. این کنایه نیست و عقیدمه.
همچنین منبر رفتن واکنشیه به تکلف سخن که گفتم قضاوتم اشتباه بوده ولی اگه قضاوتم درست میبود حق داشتم از اون استفاده کنم.

ولی دز کل گفتم مصداق های بی احترامی بین من و شما متفاوته. چیزی که برای من تلتگر محسوب میشه پیش شما تمسخر به حساب میاد.

۱۹ دی ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

ولی اینکه نباید قضاوتت رو نشر بدی رو درک نمیکنم. من اگه بینم رفتار کسی آزار دهنده س اعتراض میکنم. نمونش خود شما. نظرات من رو توهین و بی ادبی و بی احترامی و.... تلقی کردید. (قضاوت کردید) ولی من نیت مسخره و بی احترامی نداشتم و چیزی که گفتم بخشی از عقایدم در مورد موضوع بود. پس شما حق دارید قضاوتی رو که میکنید نشر بدید.

بحث نشر قضاوات نقطه تبلورش به سخره گرفتن شخصیت مخاطب با الفاظی کنایی بود که گقتم...خوب نیست ولی یادآوری میکنم...منبر میری...لوس و بی مزه ...در حد دبستان...و...وشما هیچ کدوم از این دست القاب و الفاظ رو توی حرفای من پیدا نمیکنی...منظور همین بود....و

اون پیامهای خصوصی هم که از طرف من تندی شد که میدونید خالی کردن دلخوری از اون موضوع بود که نیاز به تکرار نیست.
همچنین منبر رفتن واکنشیه به تکلف سخن که گفتم قضاوتم اشتباه بوده ولی اگه قضاوتم درست میبود حق داشتم از اون استفاده کنم.

ولی دز کل گفتم مصداق های بی احترامی بین من و شما متفاوته. چیزی که برای من تلتگر محسوب میشه پیش شما تمسخر به حساب میاد.

واقعا بعد از پیامی که اختلاف نظرات تثبیت شد و جابجایی انجام نشد(آبمون توو ی جوب) من بحث رو مختومه دونستم ولی در نهایت تعجب اون حرف آخر رو دیدم که محق اعتراض بودم ..دشمنی ای وجود نداره ...این منطق پایانی هم منطق مطلوبیه...فقط به عنوان برادر بزرگتر پیشنهادم کنترل بیشتر روی خشمه...برای شما و ما حیفه در برابر تنش ها مرعوب و منفعل عمل کنیم....

۱۹ دی ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

اون پیامهای خصوصی هم که از طرف من تندی شد که میدونید خالی کردن دلخوری از اون موضوع بود که نیاز به تکرار نیست.

شاید بتونم ذره بینی وموشکافانه در مورد این مصادیق نظر بدم ولی حرف اصلیم همون کلیت احترام متقابل و تحمل پذیرش نظرات مخالف بدون پرخاشه..عرض کردم این متن منطق مطلوبه پس مخالفت عمده ای نیست ..

۱۹ دی ۱۳۹۷
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- کارلوس کیروش
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

واقعا بعد از پیامی که اختلاف نظرات تثبیت شد و جابجایی انجام نشد(آبمون توو ی جوب) من بحث رو مختومه دونستم ولی در نهایت تعجب اون حرف آخر رو دیدم که محق اعتراض بودم ..دشمنی ای وجود نداره ...این منطق پایانی هم منطق مطلوبیه...فقط به عنوان برادر بزرگتر پیشنهادم کنترل بیشتر روی خشمه...برای شما و ما حیفه در برابر تنش ها مرعوب و منفعل عمل کنیم....

من شخصیتا آدم رک و تندی هستم. در فضای مجازی چون سن آدما مشخص نیست. شاید از روی صحبت ها بشه حدس زد. ولی با وجود عجول و عصبی بودنم کسی نیستم که بزرگتر بی احترامی کنم. ولی شما ظاهرا روانشناسیتون قوی تره و سن من رو تشخیص دادین.

۱۹ دی ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

من شخصیتا آدم رک و تندی هستم. در فضای مجازی چون سن آدما مشخص نیست. شاید از روی صحبت ها بشه حدس زد. ولی با وجود عجول و عصبی بودنم کسی نیستم که بزرگتر بی احترامی کنم. ولی شما ظاهرا روانشناسیتون قوی تره و سن من رو تشخیص دادین.

اصلا به عنوان برادر کوچکتر میگم...سن ک عدده...بگذریم..ایشالا سالم باشی..

۱۹ دی ۱۳۹۷
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- کارلوس کیروش
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

شاید بتونم ذره بینی وموشکافانه در مورد این مصادیق نظر بدم ولی حرف اصلیم همون کلیت احترام متقابل و تحمل پذیرش نظرات مخالف بدون پرخاشه..عرض کردم این متن منطق مطلوبه پس مخالفت عمده ای نیست ..

باور کنین من با دوستان حقیقیم هم با این لحن صحبت میکنم و از اون به قول شما کنایات به وفور در کلام استفاده میکنم. شاید بشه گفت جاشنی عطش و حرارتی که در حین بحث ها میکنم میشه و کسی هم ناراحت نمیشه. میشه گفت مربوطه به تیپ شخصیتی ولی ارزشگذاری این قضیه بیشتر به نظرم به فضایی بستگی داره که توش زندگی میکنیم و به خلق و خوهایی که در اطرافمون بهشون عادت داریم. موفق باشید.

۱۹ دی ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
VeriaLEO نوشته:

باور کنین من با دوستان حقیقیم هم با این لحن صحبت میکنم و از اون به قول شما کنایات به وفور در کلام استفاده میکنم. شاید بشه گفت جاشنی عطش و حرارتی که در حین بحث ها میکنم میشه و کسی هم ناراحت نمیشه. میشه گفت مربوطه به تیپ شخصیتی ولی ارزشگذاری این قضیه بیشتر به نظرم به فضایی بستگی داره که توش زندگی میکنیم و به خلق و خوهایی که در اطرافمون بهشون عادت داریم. موفق باشید.

کلیت این حرف صحیحه...و اینکه خود فضای مجازی هم مشدد این جریانه متاسفانه...ولی کم لطفی در بعضی از نظرها و حالات ، دیگه international ه..

۱۹ دی ۱۳۹۷
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- کارلوس کیروش
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
خلاصه هر کم لطفی شد به بزرگی خودتون ببخشید. بعد از نظر نیمه تمامی که در مورد پانتئیسم نوشتم و میخواستم شرح و بسطش بدم فک میکردم کنجکاو میشید و به اون سمت و سو میره بحثمون ولی نمیدونستم اون "آب توی جوب" انتهایی اینقد نارحتتون میکنه. برای من اون فقط یه محرک برای اغاز بحثی مفصل بود. اینجاست که میگم بیشتر اون ارزشها قراردادیه و متغیر. ولی دیگه اینقد خستم بعید میدونم تا مدت مدیدی تو این سایت افتابیم بشه. لذت ببرید از مباحث بدون مزاحم. بدرود.

۱۹ دی ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۲۴۰ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۳۹ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۰۸۹ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۴۶۲ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۹۰ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۴۹ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۶ کاربر آنلاین است. (۱۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!