به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال ایرانی
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
عکساتون برای من نمایش داده نمیشه
ولی فازتون چیه جدی؟! الان بخاطر اون دیالوگش که اقای مدیر براتون گذاشت از این سریال کینه کردید؟

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۳ مهر ۱۳۹۷
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
دیالوگ؟ کینه؟
آر یو او کی؟

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۳ مهر ۱۳۹۷
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اگر اتاقی تصور شود و کل کارهای پخش شده صداسیما بخواد طبقه بندی بشه , همه کارها زیر نصف ارتفاع اتاق هستند اما مختار از نظر من چند سانتی متر پایین تر از سقفه و اگر لیمیت گرفته بشه ازش به سقف هم میل میکنه. کاری به روایت داستانش ندارم که گفته میشه بالای 70 درصدش بر پایه واقعیت نبوده و شاخ و برگ داده شده و جاهایی هم بوده تحریف شده اما واقعا اثر با ارزشی بوده و هست. دیالوگ های سریال از هر سریال دیگر ایرانی سرتر هست و باورم نمیشود فقط یکی دو نفر نویسندگی سریال را به عهده داشتند و اگر داشتند واقعا هنر کردند و این کار را به شکلی عالی انجام دادند. دیالوگ خوب زمانی به عالی تبدیل میشه که بازیگر هم به شکل عالی بیانش کنه که تو این زمینه هم بی نظیر بودند تمام گروه بازیگران. چه زن و چه مرد , چه جوان و چه پیر بازیگریه خیلی خوبی برجای گذاشتند. اسم هاشون به خاطرم نمونده اما به عنوان مثال آقایان رویگری و فخیم زاده و کیانیان و عرب نیا و خانم کوثری واقعا فراتر از خودشون بودن و حتی برادران میرباقری که لذت بردم از بازی هاشون و قسمتی به هنر کارگردان هم برمیگرده که تونسته این همه بازیگر را هدایت کند(فکر کنم شلوغ ترین کادر بازیگری را داشت این سریال).
از اینجا به بعد فکر کنم تفاوت دیدگاه وجود دارد.جلوه های بصری آن هم اونقدر که گفته شد بد نبود. قیاس ما باید متعادل باشد و خط کش معینی داشته باشیم. همین سریال یوسف , شمشیر تا دسته رفته تو بدن طرف دریغ از یه ذره خون که مخاطب باور کنه. اما مختار از این نظر خیلی بهتر بود نه این که عالی باشد اما نقطه ضعف هاش هم اونجوری نبود که تیشه به ریشه سریال بزنیم. قصه , قصه پول و آش هست نه کار و تلاش کسی که بتونه همچین متن قوی ای آماده کنه و بتونه چنین بازی های درخشانی از بازیگران بی شمارش بگیره قطعا تمام تلاششو کرده با توجه به امکانات دم دستش که این پارامتر هم به واقعیت نزدیک کنه اما خب این دراومده دیگه . به عنوان مثال تصویر پایین رو دقت کنید بهش

این تصویری هست از یکی از فیلم های یکی از بهترین کارگردانان دنیا. میبینید که خون را چگونه نشان داده اند. من تا حالا به چشم خودم ندیدم که دست آدم رو قطع کنند اینجوری فواره میزنه خون ولی اصلا قابل باور نیست برام این صحنه. این فیلم رو پنج نفری داشتیم میدیدیم و سر همین صحنه همه زدن زیر خنده. سوتی دادن درون سریال یا فیلم هم چیزی نیست که بگیم جای دیگه نیست و فقط مختار داشته. از کوبریک تا اسکات همه کم و بیش فیلم هاشون دارای سوتی و غلط های علمی بوده اما اینا جزئیاتی بیش نیستن. محتوی کلی فیلم یا سریال مهمه از نظر من.

از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
۳ مهر ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
just abianari نوشته:

اگر اتاقی تصور شود و کل کارهای پخش شده صداسیما بخواد طبقه بندی بشه , همه کارها زیر نصف ارتفاع اتاق هستند اما مختار از نظر من چند سانتی متر پایین تر از سقفه و اگر لیمیت گرفته بشه ازش به سقف هم میل میکنه. کاری به روایت داستانش ندارم که گفته میشه بالای 70 درصدش بر پایه واقعیت نبوده و شاخ و برگ داده شده و جاهایی هم بوده تحریف شده اما واقعا اثر با ارزشی بوده و هست. دیالوگ های سریال از هر سریال دیگر ایرانی سرتر هست و باورم نمیشود فقط یکی دو نفر نویسندگی سریال را به عهده داشتند و اگر داشتند واقعا هنر کردند و این کار را به شکلی عالی انجام دادند. دیالوگ خوب زمانی به عالی تبدیل میشه که بازیگر هم به شکل عالی بیانش کنه که تو این زمینه هم بی نظیر بودند تمام گروه بازیگران. چه زن و چه مرد , چه جوان و چه پیر بازیگریه خیلی خوبی برجای گذاشتند. اسم هاشون به خاطرم نمونده اما به عنوان مثال آقایان رویگری و فخیم زاده و کیانیان و عرب نیا و خانم کوثری واقعا فراتر از خودشون بودن و حتی برادران میرباقری که لذت بردم از بازی هاشون و قسمتی به هنر کارگردان هم برمیگرده که تونسته این همه بازیگر را هدایت کند(فکر کنم شلوغ ترین کادر بازیگری را داشت این سریال).
از اینجا به بعد فکر کنم تفاوت دیدگاه وجود دارد.جلوه های بصری آن هم اونقدر که گفته شد بد نبود. قیاس ما باید متعادل باشد و خط کش معینی داشته باشیم. همین سریال یوسف , شمشیر تا دسته رفته تو بدن طرف دریغ از یه ذره خون که مخاطب باور کنه. اما مختار از این نظر خیلی بهتر بود نه این که عالی باشد اما نقطه ضعف هاش هم اونجوری نبود که تیشه به ریشه سریال بزنیم. قصه , قصه پول و آش هست نه کار و تلاش کسی که بتونه همچین متن قوی ای آماده کنه و بتونه چنین بازی های درخشانی از بازیگران بی شمارش بگیره قطعا تمام تلاششو کرده با توجه به امکانات دم دستش که این پارامتر هم به واقعیت نزدیک کنه اما خب این دراومده دیگه . به عنوان مثال تصویر پایین رو دقت کنید بهش

این تصویری هست از یکی از فیلم های یکی از بهترین کارگردانان دنیا. میبینید که خون را چگونه نشان داده اند. من تا حالا به چشم خودم ندیدم که دست آدم رو قطع کنند اینجوری فواره میزنه خون ولی اصلا قابل باور نیست برام این صحنه. این فیلم رو پنج نفری داشتیم میدیدیم و سر همین صحنه همه زدن زیر خنده. سوتی دادن درون سریال یا فیلم هم چیزی نیست که بگیم جای دیگه نیست و فقط مختار داشته. از کوبریک تا اسکات همه کم و بیش فیلم هاشون دارای سوتی و غلط های علمی بوده اما اینا جزئیاتی بیش نیستن. محتوی کلی فیلم یا سریال مهمه از نظر من.

عالى گفتى واقعا.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳ مهر ۱۳۹۷
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
این دلدادگان چرا پیش نمیره 😒😒

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱ آبان ۱۳۹۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بالاخره بعد عمری ما یک فیلم ایرانی قشنگ دیدیم!
فیلم "خجالت نکش" رو هر کی ندیده پیشنهاد میکنم ببینه. سناریو جالبی داشت با بازی خوب شبنم مقدمی. چیزی که خیلی به نظرم خوب اومد بازی طبیعی ایشون بود مخصوصا!

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۷ آذر ۱۳۹۷
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
امــیــد نوشته:

بالاخره بعد عمری ما یک فیلم ایرانی قشنگ دیدیم!
فیلم "خجالت نکش" رو هر کی ندیده پیشنهاد میکنم ببینه. سناریو جالبی داشت با بازی خوب شبنم مقدمی. چیزی که خیلی به نظرم خوب اومد بازی طبیعی ایشون بود مخصوصا!

اره خیلی خوب بود

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۸ آذر ۱۳۹۷
نام کاربری: danyalshayestehmand
پیام: ۲۱۸
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- تراشتگن
- پویول-رونالدینیهو
- وحید امیری- محمد انصاری
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بعد از گرون شدن دی وی دی ها دیگه احترام گذاشتن به سینما و هنر کشور رو فراموش کردم. آخرین فیلمی که دیدم فیلم مهدویان بود و هنوزم دارم حرص می خورم چرا 8 تومان خرجش کردم
راه ارزان تری برای تهیه فیلم ها وجود داره که هم ما راضی باشیم و هم تهیه کننده؟
چی شد که یهو از 5 تومان رفت رو 8؟ شنیدم هزارپا قراره 20 عرضه بشه!

از تاریخ یاد می گیریم که از تاریخ یاد نمی گیریم.
۲۴ آذر ۱۳۹۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
KR7 Is The Best نوشته:

بعد از گرون شدن دی وی دی ها دیگه احترام گذاشتن به سینما و هنر کشور رو فراموش کردم. آخرین فیلمی که دیدم فیلم مهدویان بود و هنوزم دارم حرص می خورم چرا 8 تومان خرجش کردم
راه ارزان تری برای تهیه فیلم ها وجود داره که هم ما راضی باشیم و هم تهیه کننده؟
چی شد که یهو از 5 تومان رفت رو 8؟ شنیدم هزارپا قراره 20 عرضه بشه!

ارزون ترینش اینه که فیلم ایرانی نبینی.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۴ آذر ۱۳۹۷
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
Ramona نوشته:

این بانوی عمارت از اون سریالاس که مدت ها مثلشو نداشتیم

ریحانه جان اشتب زدی مادر اونجا خارجی بود

من نمیتونم ببینم چیه این پسره رو به این حال و روز انداختن
چه ملت وحشی‌ای داشتیما

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۶ دی ۱۳۹۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۴
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۲۸,۳۹۷ بازدید
۲۷ دقیقه قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۰,۸۳۵ بازدید
۳ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۵,۸۳۶ بازدید
۸ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۱۴۹ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۶,۹۵۸ بازدید
۱۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۴۴۶ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۷,۷۱۵ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۰۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۹۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۵۷۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۱ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!