به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

بایرن مونیخ، بزرگ ترین باشگاه ورزشی جهان
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

باشگاه بایرن مونیخ با 277 هزار هوادار رسمی، بیش ترین تعداد اعضای رسمی را در جهان دارد.
طرفداری- با اعلام وبسایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ، این باشگاه بزرگ 277000 هوادار رسمی دارد که دارای کارت هواداری باشگاه هستند. باشگاه آلمانی از دیگر باشگاه های بزرگ پیشی گرفته و بزرگ ترین باشگاه ورزشی جهان محسوب می شود. کارل هوفنر در این رابطه گفت:

از این بابت بسیار خوشحالم و هیجان خاصی دارم . امیدوارم که در آینده اعضای باشگاه بیش از این شوند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
شکست سنگین منچستر یونایتد مقابل دورتموند، مانع انتقال پوگبا می شود (کاریکاتور)
گروه:
- کاربران عضو

عمر مومانی اثر جدیدی را به تصویر کشیده است

روز گذشته، منچستر یونایتد در دیداری دوستانه مقابل دورتموند با نتیجه 1-4 شکست خورد. عمر مومانی در کاریکاتور جدید خود، شکست سنگین شیاطین سرخ را دلیل عدم علاقه پوگبا به پیوستن به منچستریونایتد می داند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵
آنچلوتی: بایرن مونیخ به خرید مهاجم نیازی ندارد
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی 57 ساله بایرن مونیخ معتقد است تیمش به خرید مهاجم نیازی ندارد.

با وجود انتقال ماریو گوتسه به دورتموند و مصدومیت 6 هفته ای آرین روبن، کارلو آنچلوتی نیازی به خرید در خط حمله نمی بیند. وی در گفتگو با ESPN گفت:

ما در آن منطقه به خوبی مجهز هستیم. درست است که روبن اکنون مصدوم است اما او برای ابتدای فصل آماده بازی کردن است. بنابراین تمام مناطق به خوبی تجهیز شده اند. ما به بازیکن جدیدی نیاز نداریم. بازیکنانی که حضور دارند کافی هستند و ما آماده رقابت هستیم.
بایرن مونیخ آماده می شود تا در تور امریکا بازی های دوستانه اش را انجام دهد و برای فصل جدید آماده شود.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
ریدله: گوتسه فوتبال بازی کردن را فراموش نکرده است
گروه:
- کاربران عضو

گوتزه، بازیکن ملی پوش آلمانی که گل پیروزی بخش آلمان در فینال جام جهانی 2014 را به ثمر رساند به باشگاه سابق خود بازگشته است و افراد زیادی از این تصمیم او حمایت کردند.

بازیکن سابق دورتموند- کارل هاینتس ریدله - تردیدی ندارد که ماریو گوتزه پس از دوران ناموفقش در بایرن مونیخ می تواند بهترین عملکرد خود را در سیگنال آیدونا پارک داشته باشد. گوتزه در سال 2013 دورتموند را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد اما نتوانست در آلیانز آرنا آن طور که انتظار می رفت ظاهر شود و سر انجام به باشگاه کودکی خود بازگشت تا قراردادی 4 ساله با زنبور ها امضا کند.

به گزارش Goal، پس از تصمیم دورتموند برای بازگرداندن گوتزه، شک و تردید هایی درباره احتمال موفقیت آمیز بودن بازگشت این بازیکن به دورتموند ایجاد شده است، اما کارل هاینتس ریدله باور دارد که حضور گوتزه می تواند تاثیری فوری بر روی دورتموند بگذارد.

گوتزه یک بازیکن عالی است. این برای او مهم است که به خانواده دورتموند و خانه خود بازگشته است. به هیچ وجه نمی توان تصور کرد که او فوتبال بازی کردن را فراموش کرده باشد. فکر نمی کنم او آنقدر بد باشد که بعضی ها می گفتند باید از ترکیب تیم در رقابت های یورو 2016 خارج شود. گوتزه بازیکنی نیست که در بدترین وضعیت ممکن خود باشد. توماس توخل فقط باید چند تصمیم درست بگیرد. ما در تمام طول فصل پیش دیدیم که او توانست با مخیتاریان چه کاری انجام دهد و نشان داد که می تواند از بازیکنان خود به خوبی استفاده کند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۵
هرتابرلین ۱ - ۰ بروندبی دانمارک؛ شروع خوب داردای در لیگ اروپا
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

برلینرها موفق شدند بازگشت به اروپا را با پیروزی جشن بگیرند.

هرتابرلین در اولین بازی خود در مرحله مقدماتی لیگ اروپا برابر بروندبی دانمارک به پیروزی رسید تا امیدوارانه به بازی برگشت با این تیم نگاه کند.

هرتا بازی را هجومی آغاز کرد و در نهایت موفق شد با گل ایبیشویچ در دقیقه ۲۸، از حریف پیش بیافتد. دو تیم در ادامه بازی موقعیت های مهمی بر روی دروازه هم داشتند اما در پایان این تیم آلمانی بود که پیروز از زمین خارج شد.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۸ مرداد ۱۳۹۵
مدیر فنی بایرن مونیخ: گواردیولا اصرار داشت توخل جانشین او شود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مدیر فنی تیم بایرن مونیخ اظهار کرد که پپ گواردیولا در سال های اولیه حضور، در جمع باواریایی ها پیشنهاد جانشینی توخل را بعد از اتمام پروژه خود بر روی نیمکت مونیخی ها داده است.

پپ گواردیولا، سرمربی سابق تیم های بارسلونا و بایرن مونیخ، برای اولین مرتبه پیش فصل خود را با هدایت سیتیزن ها تجربه می کند. پس از خبر جدایی مانوئل پیگرینی در انتهای فصل گذشته، باشگاه منچستر سیتی تائید کرد که سرمربی سابق باواریایی ها به این تیم خواهد پیوست.

به گزارش وب سایت Goal، مایکل رشکه، مدیر فنی تیم بایرن مونیخ آلمان در اظهارات خود با مجله 11 Freunde، عنوان کرد:

"پس از جلساتی که در سال های اولیه حضور گواردیولا-2014- در بایرن با هم داشته ایم او راجع به جانشین خود بر روی نیمکت باواریایی ها گفت: پس از اتمام پروسه کاری من در بایرن مونیخ، توماس توخل را به عنوان جانشین من انتخاب کنید. من رابطه خوبی با توخل داشتم و اطلاع داشته ام که توماس، شیوه کاری گواردیولا را بسیار مورد تمجید قرار می دهد. از سوی دیگر، پپ هم تحت تاثیر هدایت تیم ماینز با سرمربیگری توخل بوده است و ما اغلب راجع به او صحبت می کردیم."

۸ مرداد ۱۳۹۵
مصدومیت شدید هافبک وولفسبورگ از ناحیه گردن
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهره های گردن جاشوا گیلاووگی دچار شکستگی شده است و او مدت ها دور از میادین خواهد بود.

جاشوا گیلاووگی، هافبک ۲۵ ساله و فرانسوی وولفسبورگ در جریان شکست ۱-۲ برابر اسپورتینگ لیسبون از ناحیه گردن آسیب شدیدی دید و نتایج MRI نشان داد که مهره های گردن وی دچار شکستگی شده است. زمان بازگشت گیلاووگی به صورت دقیق مشخص نیست.

این بازیکن در گفتگو با سایت رسمی وولفسبورگ گفت:

"امیدوارم تا فرآیند بهبودی من سریعا طی شود و خیلی سریع به تیم بازگردم زیرا می خواهم در دسترس تیم باشم و به آن کمک کنم."

۱۱ مرداد ۱۳۹۵
رومنیگه: انتقال هوملس به بایرن مونیخ کمتر از 38 میلیون یورو هزینه داشته است
گروه:
- کاربران عضو

مدیر بایرن مونیخ درباره رقم انتقال متس هوملس صحبت کرد.

متس هوملس، کاپیتان دورتموند حدود دو ماه پیش در انتقالی جنجالی از دورتموند به بایرن مونیخ پیوست و اکثر رسانه ها ادعا کرده اند که بایرن مونیخ برای این انتقال 38 میلیون یورو هزینه کرده است اما کارل هاینتس رومنیگه در مراسم معارفه خرید های جدید که امروز برگزار شد گفت:

38 میلیون یورو برای هوملس؟ بله من هم این مبلغ را در رسانه ها خوانده ام اما 38 میلیون یورو رقمی بسیار بالاست و ما رقم کمتری را برای جذب وی پرداخته ایم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
بایرن مونیخ خواهان جذب امین حارث
گروه:
- کاربران عضو

بایرن مونیخ می خواهد استعدادی جوان در خط هافبک به خدمت گیرد.

بایرن مونیخ می خواهد جای ماریو گوتسه را با یک استعداد جوان پر کند.

به گزارش اکیپ، امین حارث، هافبک هجومی 19 ساله نانت که در رقابت های یورو زیر 19 سال عملکردی عالی در تیم ملی فرانسه داشت، مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است. گفته می شود باواریایی ها برای جذب این هافبک خلاق مصمم هستند و گفته می شود که آن ها پیشنهادی 8 میلیون یورویی برای جذب حارث به نانت ارائه داده اند.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
هوملس: می خواهیم به بهترین شکل برای فصل جدید آماده شویم
گروه:
- کاربران عضو

متس هوملس روز گذشته در تمرینات بایرن مونیخ حضور یافت.

متس هوملس پس از 8 سال با انتقالی 38 میلیون یورویی به بایرن مونیخ بازگشت و روز گذشته او به تمرینات بایرن مونیخ اضافه شد. او در گفتگو با خبرنگاران گفت:

همه چیز خوب است. این جا فیزیوتراپ های زیادی حضور دارند و این عالی است. اما آب و هوا اصلا خوب نیست و پس از چهار هفته حضور در زیر آفتاب تمرین زیر باران کمی سخت بود اما ما می خواهیم به بهترین شکل تمرین کنیم و برای فصل جدید آماده شویم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۴,۸۵۳ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۹۶ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۶۳۱ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۸۲۰ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۷۶۳ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۹۳ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۹ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!