به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

مورینیو: اگر زودتر به منچستریونایتد می آمدم، برای جذب رناتو سانچز می جنگیدم
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

ژوزه مورینیو عنوان کرده است که چنانچه انتقالش به منچستریونایتد زودتر نهایی می شد، این باشگاه از شانس بیشتری برای جذب رناتو سانچز برخوردار می شد.

ژوزه مورینیو تاکید کرده است که اگر زودتر به عنوان سرمربی منچستریونایتد منصوب می شد، برای به خدمت گیری رناتو سانچز - بازیکن 18 ساله و جدید بایرن مونیخ - تلاش می کرد و شیاطین سرخ شانس بیشتری را برای جذب او می داشتند.

به گزارش سایت MEN، با وجود اینکه در زمان حضور لوئیس فن خال در منچستریونایتد، گزارش ها حاکی از این بودند که این مرد هلندی علاقه ای به جذب رناتو سانچز ندارد، اما سران شیاطین سرخ می دانستند فن خال به زودی از این تیم جدا خواهد شد و از این رو وضعیت نوجوان 18 ساله بنفیکا را از نزدیک رصد می کردند و می توانستند یک هفته پیش از پیوستن وی به بایرن مونیخ، او را به اولدترافورد بیاورند. با این حال، مسئولان یونایتد در آن زمان نگران این بودند که در صورت نهایی کردن انتقال سانچز به تیمشان، جدایی فن خال از یونایتد آشکار شود و برنامه هایشان را به هم بریزد، از این رو پروسه انتقال این پدیده پرتغالی را به زمان دیگری موکول کردند. در همین رابطه، ژوزه مورینیو که اکنون دیگر سرمربی رسمی شیاطین سرخ است، درباره رناتو سانچز گفت:

من دیر به باشگاه پیوستم. در ماه "می" به باشگاه پیوستم، ما از یک هفته قبل گفتگوها را آغاز کرده بودیم، اما کاملا خارج از پروسه بودیم. اگر زودتر به باشگاه آمده بودم، برای جذب رناتو سانچز می جنگیدم. منچستریونایتد بارها بازی رناتو سانچز را زیر نظر گرفته بود و شاید من حتی بیشتر از باشگاه این کار را کرده بودم. در زمان زیادی که در خانه داشتم، بازی های زیادی را از بنفیکا و لیگ پرتغال دیدم و با گذشت زمان، شناخت بهتری از این پسر پیدا کردم. او اکنون در باشگاه بزرگی حضور دارد. در لیگی حضور دارد که یقیناً در آن قهرمان خواهد شد. بایرن مونیخ بازیکنان بسیار بزرگی را دارد که به ساختار خود باشگاه متعلق هستند و از این نظر کمی به بنفیکا شباهت دارد.
گفتنیست رناتو سانچز در یورو 2016 درخشش خوبی را داشت و در جامی که پرتغال برای اولین بار قهرمانی در یک تورنمنت معتبر را تجربه کرد، وی به عنوان بهترین بازیکن جوان جام شناخته شد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
نانی: مورینیو مدت ها پیش گفته بود که رویای سرمربیگری در منچستریونایتد را دارد؛ پو...
گروه:
- کاربران عضو

هافبک پرتغالی سابق شیاطین سرخ درباره فعالیت هموطنش در این باشگاه به عنوان سرمربی و همچنین انتقال قریب الوقوع پل پوگبا به اولدترافورد صحبت کرده است.

لوییز نانی - هافبک سابق منچستریونایتد - معتقد است ژوزه مورینیو دوران موفقی را در منچستریونایتد خواهد گذراند و سطح فنی این تیم را به طور قابل ملاحظه ای بهبود خواهد بخشید. نانی همچنین از رویای دیرینه مورینیو برای سرمربیگری در یونایتد پرده برداشت.

به گزرش سایت SportMole، نانی که سابقه 8 سال حضور در منچستریونایتد را دارد و در این تابستان از فنرباحچه به والنسیا پیوست، نظرش را درباره سرمربیگری ژوزه مورینیو در یونایتد این گونه شرح داد:

مورینیو مدت ها پیش گفته بود که رویایش سرمربیگری در منچستریونایتد است، بنابراین همه ما انتظار داشتیم که یک روز او به سرمربی منچستریونایتد تبدیل شود. حالا زمان این کار فرا رسیده است، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که شرایط چگونه پیش می رود. او سرمربی جاه طلبیست که همیشه به دنبال پیروزی است. 100 درصد مطمئن هستم که او تیمی را آماده خواهد کرد که بسیار بهتر از سال های گذشته خواهد بود و تلاش خواهد کرد و عناوین قهرمانی را به دست خواهد آورد.
در حالی که انتقال پل پوگبا به منچستریونایتد قطعی به نظر می رسد و احتمالاً در طول چند روز آینده به طور رسمی اعلام خواهد شد، نانی درباره انتقال پر هزینه این هافبک فرانسوی به منچستریونایتد که سابقه بازی در کنار او را نیز دارد، گفت:

پوگبا یک بازیکن بزرگ است و شکی در این نیست، اما اعدادی که امروزه صرف بازیکنان می شود با رقم های پرداخت شده در گذشته فرق می کند. من نمی خواهم درباره ارقام صحبت کنم، اما پوگبا بازیکن فوق العاده ای است و هر تیمی که او را در اختیار بگیرد، به خوبی خود را مجهز کرده است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
زلاتان: به منچستریونایتد نیامدم که وقت تلف کنم؛ در مقابل لسترسیتی برای قهرمانی ب...
گروه:
- کاربران عضو

زلاتان ابراهیموویچ می خواهد اولین جامش به همراه منچستریونایتد را در دیدار فردا مقابل لسترسیتی کسب کند.

منچستریونایتد و لسترسیتی فردا در دیداری که به کمیونیتی شیلد معروف است و بین قهرمان جام حذفی و لیگ برتر انگلستان برگزار می شود، به مصاف هم خواهند رفت. زلاتان ابراهیموویچ که پیش از این 2 بار در دیدارهای دوستانه پیراهن یونایتد را به تن کرده است، در این دیدار برای اولین بار در یک مسابقه رسمی برای تیم جدیدش به میدان خواهد رفت.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، ابراهیموویچ در پاسخ به این سوال که آیا دیدار فردا مقابل لسترسیتی، میدانی عالی برای بازیکنی با مشخصات او محسوب می شود یا خیر، گفت:

باید ببینیم که چه می شود. من اعتقاد دارم که بازی با لستر، اولین بازی ماست که سرنوشت قهرمان یک جام را رقم می زند. یک بازی، یک جام. من به بردن جام ها عادت دارم. به اینجا نیامدم که وقتم را تلف کنم. این اولین بازی ماست که سرنوشت یک جام را مشخص می کند و این اولین جامی است که به خانه می آوریم. برای من، هر جامی خیلی مهم است. تاکنون 30 جام را کسب کرده ام و می خواهم جام های بیشتری را به دست آورم. تا وقتی که همه چیز را به دست نیاورم، اقناع نمی شوم. ما هم به همین دلیل بازی خواهیم کرد، برای پیروزی و قهرمانی.
تاکنون به هر تیمی که پیوسته ام، آن تیم نیز برای کسب قهرمانی بازی کرده است. به اینجا نیامده ام که زمانم را از دست بدهم. به اینجا آمدم تا قهرمان شوم. باور دارم که فلسفه باشگاه نیز همین است، مخصوصاً باشگاهی همچون منچستریونایتد. این باشگاه برای پیروز شدن ساخته شده است. شرایط همین گونه است. اولین بازی، دیداری است که یک جام را دارد. من با تیم ملی کشورم در ومبلی بازی کرده ام و این استادیوم را بسیار بزرگ یافتم، بنابراین منتظر بازی کردن در این استادیوم هم هستم.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
پوگبا: انگار به خانه ام برگشته ام؛ می خواهم به یکی از بهترین ها تبدیل شوم و قهرمان...
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پس از مدت ها انتظار، سرانجام پل پوگبا پیراهن قرمز منچستریونایتد را بار دیگر به تن خواهد کرد.

پرونده انتقال طولانی مدت و رکوردشکن پل پوگبا به منچستریونایتد، ساعاتی قبل بسته شد تا این هافبک 23 ساله فرانسوی که فوتبال حرفه ای را در آکادمی منچستریونایتد شروع کرده بود، بار دیگر به "خانه" بازگردد. او با قراردادی 89 میلیون پوندی به منچستریونایتد پیوست که 3 میلیون پوند بیشتر از رقم انتقال گرت بیل به رئال مادرید در سال 2013 است. حدود 11 میلیون پوند دیگر نیز صرف حق انتقال مدیر برنامه او - مینو رایولا - و پاداش های جانبی خواهد شد، اما در رقم انتقال بازیکن جا نخواهد گرفت. اکنون، بخش اول مصاحبه منتشر شده از سوی باشگاه منچستریونایتد با مرد "89 میلیون پوندی" جدیدش را می خوانیم. (با این توضیح که متن این مصاحبه از روی ویدئوی آن ترجمه شده است)

مصاحبه کننده: پل، به منچستریونایتد خوش آمدی. احساساتت را چگونه توصیف می کنی؟

پوگبا: ممنونم. هیچ کلمه ای برای توصیف احساساتم وجود ندارد، هیچ کلمه ای. امروز به کرینگتون بازگشتم و احساسم مثل این بود که به خانه برگشته ام. انگار فقط به تعطیلات رفته بودم. به نظرم می رسد که انگار فقط به تعطیلات رفته بودم و حالا به خانه برگشته ام و از این بابت خوشحالم. حالا همه آن افراد قدیمی را در باشگاه می بینم که هنوز هم در اینجا هستند.صادقانه، احساس خیلی خوبی دارم.

مصاحبه کننده: فکر می کنم بعد از حرف هایی که زدی، این سوال خنده داری برای پرسیدن باشد، اما چرا به اینجا - منچستریونایتد - بازگشته ای؟ چه چیزی باعث شد که به اینجا بیایی؟

پوگبا: فکر می کنم این کار سرنوشت بود. اولین بار، مادرم به من گفت که در آینده به اینجا باز خواهم گشت. من به او گفتم که ما از آینده خبر نداریم، باید ببینیم چه می شود. این برای خودم هم یک چالش بزرگ بود. این که به جایی برگردم که از آن آمده ام و در آن رشد کرده ام، جایی که کارم را از آن آغاز کرده ام. من کارم را در اینجا شروع کردم، اما به پایان نرساندم. فکر می کنم بازگشته ام تا آن را به پایان برسانم.

مصاحبه کننده: و البته که باید به حرف مادرت گوش می دادی. هر کسی باید به حرف مادرش گوش دهد. (می خندد)

پوگبا: همیشه می گویند که "مادر شما حرف درست را می زند". او این بار هم راست می گفت و این خوب است.

مصاحبه کننده: و چه حسی داری از این که گران قیمت ترین بازیکن فوتبال جهان هستی؟ منظورم این است که این یک دستاورد بسیار بزرگ است، این طور نیست؟ در کنار دستاوردهایی که در داخل زمین داشته ای.

پوگبا: فکر می کنم از نقطه نظر شخصی، من فقط به اتفاقات داخل زمین فکر می کنم. می خواهم عالی کار کنم. می خواهم به یکی از بهترین ها تبدیل بشوم. می خواهم عناوین قهرمانی را برنده بشوم و به افتخارات زیادی دست یابم. تنها دلیل آمدنم به اینجا، همین است. که این کارها را انجام دهم. اینکه به یکی از بهترین ها تبدیل بشوم و عناوین قهرمانی را به دست آورم، زیرا می دانم که این باشگاه باید عناوین قهرمانی را فتح کند. این باشگاه ساخته شده تا عناوین قهرمانی را فتح کند و عناوین مختلف را برنده شود، عناوین بزرگ. همه چیز در همین چیزهایی که گفتم خلاصه می شود. من روی این چیزها تمرکز کرده ام، اینکه بروم و روی این هدف ها کار کنم و بهترین عملکرد قابل تصور را داشته باشم.

مصاحبه کننده: و چه تابستان دیوانه کننده ای را پشت سر گذاشته ای. بازی های یورو در کشور خودت، و پس از آن، لینک شدن به باشگاه های مختلف در سراسر جهان و سپس، پیوستن به یونایتد و بازگشت به "خانه"، همانطور که خودت دوست داری بگویی. فکر می کنم دوره دیوانه واری را پشت سر گذاشته ای.

پوگبا: بله، البته کمی از آن غمگین بود، زیرا بازی فینال را در خانه باختیم، اما باید بگویم که خوشحال هستم. این اتفاق بدی بود که با اتفاقی خوب همراه شد. الان خوشحال هستم و به خانه ام برگشته ام. این واقعا حس دیوانه واری است. نمی توانم آن را شرح بدهم. خیلی خیلی خوشحال هستم. حسی که در بدنم آن را احساس می کنم این است که نمی توانم برای شروع بیش از این صبر کنم.

مصاحبه کننده: حالا "پل پوگبا بودن" چه حسی را دارد؟ در مقایسه با زمانی که در 17 یا 18 سالگی در اینجا بودی؟

پوگبا: من کم سن و سال تر بودم، حالا قد بلند تر و بزرگ تر شده ام (می خندد). نه، به دور از شوخی، این مثل این است که ... به شما گفتم، مثل این است که به تعطیلات رفته بودم و حالا به خانه برگشته ام. برایم مقدّر شده بود که به اینجا برگردم. این را حس می کنم. همیشه این حس "یونایتدی" را در قلبم داشتم و به همین دلیل است که برگشتم. من خوشحالم، واقعا خوشحال.

مصاحبه کننده: در مقایسه با زمانی که در اینجا بودی به عنوان یک بازیکن چه تغییراتی کرده ای؟ چه چیزهایی را درباره بازی ات و خودت یاد گرفته ای؟ اکنون چقدر متفاوت شده ای؟

پوگبا: من حالا تجربه بیشتری را دارم. عناوین قهرمانی را در یوونتوس برنده شدم. در آنجا در کنار بازیکنانی بزرگ بازی کردم، همانند همان بازیکنانی که در منچستریونایتد در کنارشان بازی می کردم. حالا از آکادمی به تیم اصلی نمی آیم، حالا می خواهم در جایی غیر از آن (تیم اصلی)بازی کنم و می توانم بگویم که به عنوان یک شخص بالغ به اینجا آمده ام. با تجربه بیشتر و با بازی های بیشتر، پس فکر می کنم تفاوت در این موضوع است.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۹ مرداد ۱۳۹۵
پیرلو: پوگبا می تواند نقش مهمی در افتخارات آینده منچستریونایتد داشته باشد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

آندره پیرلو به ستایش از پل پوگبا پرداخته است، اما هنوز هم نمی تواند باور کند که چگونه منچستر یونایتد در سال 2012 اجازه خروج پوگبا از این تیم را صادر کرد.

ساعاتی قبل، پل پوگبا به باشگاه سابق خود - منچستر یونایتد - بازگشت. او در سال 2012 و در یک انتقال آزاد از منچستریونایتد به یوونتوس پیوسته بود و اکنون با مبلغ 89 میلیون پوند راهی اولدترافورد شد.

به گزارش Fourfourtwo، آندره پیرلو و پل پوگبا برای 2 سال در یوونتوس با یکدیگر همبازی بودند و موفقیت های زیادی را با هم تجربه کردند. پیرلو که از کیفیت های پوگبا با خبر است، پس از انتقال این فرانسوی 23 ساله به تیم سابقش، درباره او گفت:

"برای همیشه روز اول تمرین پوگبا در یوونتوس را به یاد خواهم داشت. بسیار جوان بود اما می توانستیم ببینیم که یک بازیکن خاص است. منچستر یونایتد در آن زمان اعتقادی به او نداشت و اجازه داد که به تیمی دیگر برود. باور نمی کنم که چطور منچستر یونایتد مجوز این کار را به او داد. "

"مردم این روز ها درباره مبلغ انتقال او صحبت می کنند و این که آیا او ارزش این مبلغ را دارد یا خیر. اما وقتی مبلغ زیادی را برای یک بازیکن خرج می کنید همواره یک سوال را از خودتان می پرسید. آیا این بازیکن می تواند نقش بسیار مهمی در کسب جام و افتخار برای باشگاه داشته باشد؟ اگر او توانایی این را داشته باشد، باشگاه های زیادی به دنبال او هستند. می دانیم که پوگبا توانایی این کار را دارد و تا سال ها قادر به تکرار آن است. یکی از تصورات غلط این است که افراد زیادی فکر می کنند مبلغ انتقال یک بازیکن برای شخص بازیکن نیز اهمیت زیادی دارد. بازیکن ها اهمیت زیادی به این مسئله نمی دهند. برای آن ها تفاوتی ندارد که با 1، 10 یا 100 میلیون به باشگاه آمده اند. این موضوعی است که به مدیر برنامه های بازیکن و باشگاه های خواهان او ربط دارد. به عنوان یک بازیکن شما می خواهید در باشگاهی باشید که توانایی به دست آوردن هر چیزی را داشته باشد."

۱۹ مرداد ۱۳۹۵
خوان سباستین ورون،بازیکن سابق چلسی و منچستریونایتد بار دیگر به زمین چمن باز می گ...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

هافبک سابق مطرح جهان بار دیگر کفش هایش را خواهد پوشید.

خوان سباستین ورون، بازیکن سابق تیم های چلسی، منچستریونایتد و اینتر که سال 2012 از فوتبال خداحافظی کرد، قرار است بار دیگر به زمین سبز بازگردد.

به نقل از گل، این مرد 41 ساله پس از خداحافظی از فوتبال مدیر ورزشی باشگاه استودیانتس آرژانتین شد و هم اکنون رییس این باشگاه است اما به نظر قرار است او بار دیگر در شمایل یک بازیکن به میدان برود. او قراراست در یک تیمی آماتوری در لاپلاتا به نام استرلا دی برسیو به میدان برود.

۲۲ مرداد ۱۳۹۵
پوچتینو: در آخر فصل گذشته می خواستم تمامی بازیکنانم را به قتل برسانم!
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

تاتنهام پس از ناکامی برای کسب عنوان قهرمانی در فصل گذشته، پیش فصل خوبی را پشت سر گذاشت.

تاتنهام در آخرین بازی فصل گذشته خود در برابر نیوکاسل سقوط کرده با نتیجه 5-1 در هم کوبیده شد. این شکست باعث شد تا آن ها پایین تر از آرسنال و در جایگاه سوم جدول قرار گیرند. پوچتینو بعد از این که تعداد زیادی از اعضای تیم برای شرکت در مسابقات یورو 2016 به اردوی تیم ملی انگلیس رفتند، هیچ وقت فرصت توبیخ بازیکنانش را نداشت.

به گزارش Skysports، بعد از تور پیش فصل استرالیا بود که تمام بازیکنان تیم به اردوی تاتنهام بازگشتند و فرصت این مهیا شد تا پوچتینو از نامیدی برای آن چه در فصل پیش اتفاق افتاد سخن بگوید.

"فقط به آن ها گفتم، اگر فرصتی برای کشتن شما داشتم، همه ی شما را می کشتم. من در آن لحظه می خواستم همه آن ها را به قتل برسانم اما من فرصت کشتن آن ها را نداشتم، پس خودم را نیز می کشتم. "

تیم جوان تاتنهام توانست به عنوان یک مدعی ظاهر شود. اما کمبود تجربه در ادامه راه، آن ها را به مشکل دچار کرد. تاتنهام در فصل پیش رو بازیکنان جوان خوبی را به تیم اضافه کرده است. ویکتور وانیاما و وینسنت یانسن 25 و 22 ساله به تیم اضافه شده اند. با این حال پوچتینو می گوید درس های ارزشمند زیادی را از فصل گذشته آموخته است.

"بازیکنانم در فصل پیش در موقعیت های زیادی اشتباه کردند. فوتبال یک بازی تکنیکی، تاکتیکی و فیزیکی است. همینطور بحث های روانی در چند سال گذشته در آن تاثیر زیادی گذاشته است. باید بدانیم که چگونه مهارت های ذهنی خود را تقویت کنیم. این بسیار بسیار مهم است. فکر می کنم این موضوع کلیدی بود که در اواخر فصل گذشته از آن غافل شدیم. این که تیم را رو به جلو حرکت دهیم. به یک مرحله بالاتر فکر کنیم. این مهارت ها را باید در خود بهبود ببخشیم. "

۲۲ مرداد ۱۳۹۵
رسمی؛ ترکیب تیم های آرسنال و لیورپول
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

در چارچوب اولین هفته رقابت های لیگ برتر انگلیس، تا دقایقی دیگر آرسنال در ورزشگاه امارات میزبان لیورپول خواهد بود.

آرسنال

چک، بیرین، هولدینگ، چمبرز، مونرئال، کوکلن، الننی، رمزی، ولکات، ایووبی، الکسیس

لیورپول

مینیوله، کلاین، کلاوان، لاورن، مورنو، وینالدوم، هندرسن، لالانا، مانه، کوتینیو، فرمینیو

۲۴ مرداد ۱۳۹۵
مارسیال: فن خال کمک زیادی به من کرد؛ رابطه بسیار خوبی با او داشتم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم یونایتد از سرمربی سابق این تیم ستایش کرده است.

آنتونی مارسیال سال 2015 به منچستریونایتد پیوست. او از مربی سابق شیاطین سرخ، لوییز فن خال تمجید کرده است.

به نقل از گل، مارسیال در فصل اول حضور در اولدترافورد عملکرد خوبی داشت. او اعتقاد دارد فن خال کمک زیادی به پیشرفت او کرده است.

"من رابطه بسیار خوبی با فن خال داشتم. او همیشه بهترین را از من می خواست و کمک زیادی به من کرد. او همیشه به همراه دستیارش ویدیو هایی به من نشان داد می داد و نقاط ضعفم را به من می گفت حتی زمان که در بازی دو گل زده بودم. گاهی این باعث ناراحتی می شود چون شما دوست دارید از نقاط قوتتان گفته شود اما همه این ها برای پیشرفت من بوده است."

او در مورد ژوزه مورینیو هم صحبت کرده است.

"مورینیو مربی بزرگی است و افتخارات زیادی در کارنامه دارد. من هنوز او را به صورت شخصی نشناخته ام. من می دانم که او با بازیکنان بزرگی کار کرده است و به پیشرفت و بهتر شدن آن ها کمک شایانی کرده است."

۲۴ مرداد ۱۳۹۵
آنری: حضور کلوپ در لیورپول موثر بوده است؛ آن ها مدعی کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر هس...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ستاره سابق آرسنال از لیورپول ستایش کرده است.

فصل جدید لیگ برتر انگلیس آغاز شده است. تیری آنری بازیکن سابق تیم آرسنال از حریف تیم آرسنال در نخستین گام ستایش کرده است.

به نقل از footballinsider، آنری از این گفته است که لیورپول با یورگن کلوپ مدعی کسب عنوان قهرمانی این فصل جزیره است.

"از پیش فصل تیم لیورپول کاملا مشخص است که یورگن کلوپ تاثیر فراوانی در تیم گذاشته است. بازی آن ها در مقابل بارسلونا مرا هیجان زده کرد. آن ها مرا با قدرت و اشتیاقشان تحت تاثیر قرار دادند. آن ها به شکل فوق العاده ای می دویدند و باهم همکاری می کردند و چون آن ها امسال در مسابقات اروپایی نیستند من فکر می کنم یک مدعی جدی برای کسب عنوان قهرمانی جزیره باشند."

۲۴ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۲,۲۵۴ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۸,۷۸۶ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۴۲ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۸۲ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۱۱۰ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۶۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۵۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۴ کاربر آنلاین است. (۱۶۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!