به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
درسته که تمدن حرف اول رو میزنه ولی متاسفانه تو کشور ما بی فرهنگی خیلی رواج شده دلیلشم خودمونیم (از ماست که بر ماست)

کاملا موافقم

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۹ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: fcbarca_2008
پیام: ۱۱۳
عضویت از: ۱۸ تیر ۱۳۸۷
از: karaj
گروه:
- کاربران عضو
می تونیم بهتر باشیم اگه بهتر فکر کنیم ، بهتر عمل کنیم

arsinhassani
۹ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
میخوام یه کم در مورد اسطوره و تاریخ صحبت کنم و روابطی که بین اسطوره ها و تاریخ وجود داره!
با مثال شروع میکنم.
فکر کنم بهترین جایی که بشه یه کم در مورد اسطوره ها صحبت کرد شاهنام هی جاودان حکیم ابوالقاسم فردوسی باشه!
تو ی شاهنامه دلیری و پهلوانی و فداکاری و جنگیدن و ایثار برای آزادی دیگران زیاد به چشم می یاد!!!
باری مثال میبینیم در شاهنامه که رستم برای نجات کی کاووس راهی مازندران شهر دیووان میشه و با کشتن دیو سپید کی کاووس و سپاهیان رو آزاد میکنه و بینایی رو به آنها بر میگردونه!در جایی دیگه داریم که گرشاسب با کشتن اژدها آب ها رو آزاد میکنه و در جای دیگه گشتاسب در روم همین کار رو تکرار میکنه و همچنین اسفندیار هم با کشتن دیو ها خواهران خودش رو نجات میده حتی اگه پامون رو فرا تر بزاریم و یه سری به تاریخ بزنیم در داستان اردشیر بابکان و کرم هفتواد هم همین اتفاق تکرار میشه!
وقتی آدم این ها رو میبینه به این فکر میکنه که این ها ریشه در کجا دارن و از کجا سرچشمه گرفتن.چشمه ی اصلی این اتفاق که بار ها در بین پهلوان های اساطیری و حتی تاریخی ما تکرار شده از کجاست؟
آیا به دوران اسلام و ورود اون به ایران برمیگرده؟؟؟؟
اگه جواب بله بدیم کاملا داریم به فرهنگ خودمون ظلم میکنیم.به قول استاد بهار ریشه و بنیان هیچ امری سنتی رو نباید در دوران تاریخی تمدن ملتی گشت!باید در دورانی که هنوز خط و کتابتی نبوده گشت!!
پس از گشتن بسیار تونستم یه سرچشمه پیدا کنم واسه این کار! اون هم اسطوره های هند-ایرن بود!ایندره!!!!
بله ایندره خدای جنگ در نزد هندو ها و آزادی بخش در نزد ایرانیان!
ایندره هم به جنگ ورترا رفت برای نجات دادن آب ها و ابر ها از دست ورترا که تمام آب ها رو از روی سطح زمین جمع کرده بود!
پس نیبینیم که هر چیزی در نزد ما ایرانیان باید یه ریشه ی اسطوره ای داشته باشه تا برای مردم ما موندگار باشه و تو ادبیات و وجود ما ثبت شه!
امیدوارم سرتون درد نیاورده باشم
ادامه دارد....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مهر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مطلب بسیار جالبی بود، ممنون.

من می خوام اینجا از حضور و سخنرانی هوشمندانه و بسیار خوب دکتر احمدی نژاد در سازمان ملل و به خصوص در دیدارهای متفرقه ش حمایت کنم. صرف نظر از تمام مشکلات داخلی و انتقاداتی که به دولت هست (که خیلیش جوسازی علیه رئیس جمهوره، به دلیل تلاش های پشت پرده ش علیه خیلی آقایون و آقازاده ها) در بعد بین المللی از نظر من عملکرد بسیار خوبی در شرایطی دشوار داشته. چه پارسال سر قضیه دانشگاه کلمبیا، و چه امسال در کنفرانس مطبوعاتی (به خصوص در تفسیر واژه جامعه جهانی!) و در جمع کانون اندیشه آمریکا.

اگرچه توان رسانه ای آمریکا و ایادیش و سطح فکری متوسط غالب مردم دنیا، باعث میشه توان مقابله از ما سلب بشه، و اونها تفکرات التقاطیشون رو به مردم دنیا القا کنن، اما لااقل صحبت های روشنگرانه رئیس جمهور (که شاید هم بخشیش در مورد مسائلی داخلی ایران اغراق آمیز باشه) برای اونها که اهل تعقل و تفکر هستن، تامل برانگیز خواهد بود.

پ.ن: بسی لذت بردم از اون یهودی ها که جلوی دست نشونده های اسرائیل جمع شده بودن و پرچم ایران دستشون بود

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
در بعد بین المللی اش هم خیالت راحت که ما طبل تو خالی ای بیش نیستیم . اگه میبینی که انقد سروصدا رو هم میکنیم به خاطر اینه که مثلا پشتمون به حمایتهای روسیه و چین گرمه وگرنه ما انقدر قدرت سیاسی و اقتصادی و نظامی نداریم که بخوایم گنده تر از دهنمون حرف بزنیم .
در مورد امور داخلی مملکت هم که دیگه اصلا نگو که من از ایرانی بودن خودم بیزار شدم .

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مهر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ما از نظر قدرت نظامی و سیاسی، خیلی بالاتر از اونی هستیم که شما تصویر می کنی. مطمئن باش اگر دشمن جرات نمی کنه نزدیک این مرزها بشه، به خاطر ترس از روسیه و چین نیست، چون اونا هرگز نمیان سپر بلای ما بشن. من خودم با یکی از مسئولین اطلاعات سری ارتش چند سال کار کردم، و می دونم که قوای نظامی ایران، بسیار گسترده تر از ایناس که در مانورها نمایش میدن. و مسلما آمریکا و اسرائیل و ... هم اینو می دونن.

مشکل ما اینه که از درون گندیدیم، ولی حتی هنوزم، انقدر قوی هستیم که کسی نتونه چپ به خاکمون نگاه کنه.

اون که طبل تو خالیه، اونان که شیطانن ولی ادعای خدایی می کنن، حرفای دکتر احمدی نژاد هیچ کدومش دروغ و تظاهر نبود، بلکه شفاف سازی بود در مقابل مزخرفات و دروغ های شاخدار رسانه های غربی. بهتره آدم مسائل رو با هم قاطی نکنه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
من در مورد صحبت های جناب رییس جمهور حرفی ندارم بزنم ولی در مورد فناوری های نظامی ایران کاملا با سعید موفقم که ایران از نظر نظامی بسیار قوی هست .در حدی هست که کشوری مثله اسراییل وقتی بدون برنامه ریزی یکی از سرانش میگه که به ایران حمله کنین بعد به عذر خواهی و معذرت خواهی می یفته که نسنجیده حرف زده پس از نظر نظامی مشکلی نداره ولی خوب در ساختار سیاسی مشکلاتی هست که امیدوارم بر طرف شه امیدوارم!!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: Mclaren_F1
پیام: ۱,۳۰۹
عضویت از: ۳۰ آذر ۱۳۸۵
از: زنجان
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گاوس هیدینگ
گروه:
- کاربران عضو
اینکه قدرت نظامیه ما چقدره رو تقریبا هیچ کسی ( نه من ، نه شما و نه فردی که شما باهاش کار کردی ) نمی دونه و همچنین قدرت بقیه ابر قدرت ها . این که چرا شیاطین به ما حمله نمی کنن ( البته حمله نظامی چون از نظر فرهنگی ایران رو به کلی نابود کردن) این می تونه باشه که جنگ ، درست مثل فوتبال ، رو فقط رو کاغذ قابل پیش بینیه ( مثل جنگ 33 روزه حذب اله و اسرائیل )

در مورد وضعیت سیاسی هم چندان وضعیت خوبی نداریم ( به نظر من ) چون دولت مردان ایران جز یکی دوتاشون حرفی برای گفتن در سطح بین المللی ندارن.

ور در مورد احمدی نژاد اینکه ایرانی جماعت در هر رده ای در سخنرانی کم نمیاره و دکتر احمدی نژاد هم از این قائده مستثنی نیست گرچه بعضی وقتها حرفهای احمقانه ای می زنه که شما هم حتما تعدادی رو شنیدید.
در هر حال امیدوارم وجهه بین المللی ایران با برخی صحبتهای نادرست خراب نشه

*** من فقط نظر شخصه خودم رو گفتم. ***

اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند. دكتر شر...
۴ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
سلام
خوب یه کم بیشتر در مورد اسطوره ها بگم!
چه طوره با همین ایندره که شروع کردم بگم!

ایندره خدای جنگ و آب و هوا که در ادامه به خدای خدایان هم منصوب شد!
نوع تولد این خدا جالبه وقتی که میخواست به دنیا بیاد به شکل نا معلومی از پهلوی مادرش بیرون اومد!!این شما رو یاد چیزی نمیندازه؟؟؟یه کم فکر کیند ..آره رستم رستم هم از پهلوی مادرش متولد شد!
ایندرا در کودکیشچرخ خورشید به حرکت در اورد!این چه طور براتون آشنا نیست؟آیا شبیه به کار های شگفت انگیزی که رستم در زمان کودکیش میکرد نیس؟
یه چیز جالب تر ایندرا گرزش(وجره که به معنی ساعقه و آذرخشه) رو که در از نیاکانش به ارث برده!!!!این چه طور ؟شباهتی با گرزی که رستم از سام به ارث برده نداره؟؟؟؟؟
در مورد خوردن هم ایندرا بسیار پر خور بوده و بسیار هم از شیره ی درخت سوما میخورده!که دقیقا همین اتفاق هم در مورد رستم افتاده!!
آیا نمیشه گفت که رستم یک ماکت زمینی از ایندرا بوده؟
باز هم دیدیم که تمام شخصیتی که فردوسی از رستم نقل میکنه رو ما در اساطیر کهن هند-ایران میبینیم.
آیا نباید به این فرهنگ بالید؟
یه جورایی گذاشتگان به این اعتقاد داشتن که اون ها اومدن تا کار هایی رو که در گذشته توسط گذشتگان خودشون(همون خدایان)انجام شده رو تکرار کنن که به وضوح انعکاس این مسئله رو در این جا میبینیم !
ادامه دارد...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: ronaldinho2006
پیام: ۵۰۳
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۴
از: L.A متنفرم
گروه:
- کاربران عضو
زیبا بود و خیلی قابل تامل...!
میشه خیلی روی این حرف ها فکر کرد!واسه من که خیلی مفید بود!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مهر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۱,۸۴۳ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۸,۴۳۴ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۲۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۶۰ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۰۴۵ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۴۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۵۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۳۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۲ کاربر آنلاین است. (۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!