به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Mohammad_FC08
پیام: ۴۸۹
عضویت از: ۱۶ خرداد ۱۳۸۷
از: کاشان
گروه:
- کاربران عضو
به نام خدا

اخبار و حواشی فوتبال ايران

مسئول اخبار : زیبا حاتمی

لطفا در این تاپیک از ارسال نظر خودداری کنید

برای بحث درباره لیگ برتر و جام حذفی به تاپیک بحث در مورد لیگ برتر و جام حذفی و یا تاپیک هایی که مربوط به تیم ملی و تیم های استقلال و پرسپولیس و سایر تیم ها هستش مراجعه کنید

موفق و پیروز باشید

۱۱ شهریور ۱۳۸۷
پاسخ به: اخبار مربوط به ليگ برتر ايران 87-88
گروه:
- کاربران عضو
"مهدي واعظي" : آماده حضور در دروازه تيم پرسپوليس هستم
دروازه بان با تجربه تيم فوتبال پرسپوليس تهران با پشت سر گذاشتن مصدوميت خود ،‌ در صورت صلاحديد مربيان مي تواند تيمش را در ادامه ليگ برتر فوتبال همراهي کند.
"مهدي واعظي" که چهار هفته اول مسابقات ليگ برتر فوتبال را از دست داد ، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با اشاره به شرايط آمادگي اش گفت : خوشبختانه با تمريناتي که "احمدرضا عابدزاده" براي من در نظر گرفته بود ، توانستم به شرايط مطلوب برسم و اگر از اين به بعد مربيان صلاح دانستند ،‌ مي توانم با شروع دوباره ليگ برتر در ترکيب تيم پرسپوليس به ميدان بروم.
وي ادامه داد : برخلاف خبرهايي که در مطبوعات منشر مي شود ، هيچ مشکلي با عابدزاده ندارم و اميدوارم در طول ليگ برتر با استفاده از تمرينات و راهنمايي هايش بتوانم مهره اي تاثيرگذار باشم و در قهرماني دوباره تيم پرسپوليس نقش داشته باشم.
واعظي همچنين در مورد نتايج تيمش در هفته هاي اول ليگ برتر اظهار داشت : اگر در دو بازي آخر ،‌ داوران مرتکب اشتباه نمي شدند ، هم اکنون به تنهايي در رتبه اول بوديم. البته براي رسيدن به اين مهم هنوز دير نشده است و حتم دارم که براي حضور در صدر جدول ، شايسته ترين تيم در بين تيم هاي ليگ برتر هستيم.

۱۱ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه استقلال اهواز ملزم به پرداخت قرارداد جلالي و مرفاوي شد
پس از اعلام شکايت صمد مرفاوي - مربي پيشين تيم فوتبال استقلال اهواز در خصوص دريافت حقوق خود، باشگاه استقلال اهواز از سوي کميته انضباطي محكوم شد.
به گزارش ايسنا، پس از بررسي شکايت عبدالصمد مرفاوي و عدم حضور مسئولين باشگاه استقلال اهواز در كميته انضباطي، اين باشگاه به پرداخت 215 ميليون ريال محكوم شد.

همچنين در خصوص شکايت مجيد جلالي- سرمربي پيشين تيم استقلال اهواز مبني بر عدم پرداخت قرارداد وي، باشگاه استقلال اهواز به پرداخت مبلغ 60ميليون تومان محكوم شد.

**جريمه نقدي براي باشگاه مقاومت سپاسي شيراز

پس از برگزاري ديدار دو تيم صنعت مس کرمان و مقاومت سپاسي شيراز و تخلف از سوي طرفداران شيرازي، کميته انضباطي اين تيم را به پرداخت جريمه نقدي محکوم کرد.

در حاشيه رقابت دو تيم صنعت مس کرمان و مقاومت سپاسي شيراز، طرفداران تيم مقاومت سپاسي شيراز اقدام به فحاشي و توهين به بازيکنان تيم مس کرمان كرده‌اند که با اثبات تخلف از سوي طرفداران شيرازي، تيم مقاومت شهيد سپاسي به پرداخت 10 ريال محکوم شد.

۱۱ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه ابومسلم مشهد از پرسپوليس شكايت كرد

iقائم مقام باشگاه ابومسلم گفت: از باشگاه پرسپوليس به سازمان ليگ شكايت كرده ايم و 2 بازيكن خارجي اين تيم پروانه كار در ايران ندارند.

خسرو منعمي در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: فرانك آتسو و ايوان پتروويچ هر كدام از پرسپوليس حدود 300 ميلون تومان دريافت كرده اند در حاليكه هيچ كدام آنها حق باشگاه ابومسلم را بابت اين انتقال پرداخت نكرده اند.
وي افزود:نمي دانم چرا كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در اين مورد سكوت اختيار كرده است. اين 2 بازيكن تسويه حساب مالي از باشگاه ما ندارند، ضمن آنكه مهلت پروانه كار آنها در تاريخ 15 مردادماه سال جاري به اتمام رسيده است و طبق قانون حضور بازيكني كه پروانه كار نداشته باشد، غير قانوني است و هر تيمي كه برابر پرسپوليس بازي كرده در صورت اعتراض مي تواند طبق مقررات 3 بر صفر برنده اعلام شود.
منعمي تاكيد كرد: از باشگاه پرسپوليس به دليل جذب غير قانوني اين 2 بازيكن به سازمان ليگ شكايت كرده ايم و قول داده اند كه اين مسئله را پيگيري كنند. باشگاه ما مثل پرسپوليس از حمايت مالي سازمان تربيت بدني برخوردار نيست و به ابومسلم كمك هاي 300 ميليون توماني پرداخت نمي شود.
وي ادامه داد: نمي دانم داريوش مصطفوي چگونه حمايت مي شود كه بازيكن پرسپوليس بدون داشتن تسويه حساب در ليگ بازي مي كند.

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۱۱ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه استقلال: نمي توانيم كريمي را جذب كنيم
خبرگزاري فارس: باشگاه استقلال تهران از عدم توانمندي لازم براي جذب علي كريمي خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس، گفته مي شود عدم تمايل باشگاه پرسپوليس براي جذب علي كريمي و نداشتن پيشنهاد خارجي براي اين بازيكن، سبب شده تا بحث حضور وي در استقلال مطرح شود.
ابولفضل جلالي مدير برنامه هاي كريمي روز گذشته در محل تمرين تيم استقلال تهران با امير قلعه نويي ديدار و گفت و گو كرد؛ اما باشگاه استقلال هرگونه مذاكره براي جذب كريمي را رد كرد.
مدير روابط عمومي استقلال در اين باره به خبرنگار فارس گفت: كريمي بازيكن بزرگي است كه حضور او در هر تيمي مي تواند كمك بزرگي باشد؛ اما جذب چنين بازيكني مستلزم هزينه زيادي است و با توجه به اين كه ما قصد داريم در بعضي نقاط ديگر تيم را تقويت كنيم، نمي توانيم اين او را جذب كنيم.
وي افزود: تا به امروز هيچ مذاكره اي با او صورت نگرفته و حضور روز گذشته جلالي در تمرين براي ديدار با قلعه نويي بوده است.

۱۲ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
فعاليت خارجي هاي پرسپوليس غيرقانوني است
خبرگزاري فارس: مسئولان اداره كل اتباع خارجي از غير قانوني بودن فعاليت بازيكنان و مربيان خارجي تيم فوتبال پرسپوليس تهران و برخورد جدي با اين مسئله خبر دادند.
مديركل اين اداره در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: طبق ماده 120 قانون كار، اتباع خارجي نمي توانند در ايران فعاليت كنند مگر آنكه داراي رواديد با حق كار مشخص و پروانه كار باشند.
محمدحسن صالحي مرام عنوان كرد: نفرات خارجي تيم فوتبال پرسپوليس تهران به نام هاي ماركو كوسا، ايوان پتروويچ و ابراهيم توره هيچ درخواستي براي پروانه كار به اين اداره كل تحويل نداده اند و هر گونه فعاليت آنها غير قانوني است.
وي تاكيد كرد: بي شك در وقت مقتضي برخوردي جدي با اين مسئله خواهيم داشت و كارفرما (مسئولان پرسپوليس) احضار خواهند شد.

۱۲ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
سقوط فولاد خوزستان پاسخ خوبي براي مايلي‌كهن است
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: نتايجي كه مايلي كهن در فولاد كسب كرد و سقوط اين تيم به دسته پايين تر بهترين پاسخ من به انتقادهاي وي است.
به گزارش خبرگزاري فارس،‌ افشين قطبي پس از تمرين امروز پرسپوليس اظهار داشت: خيلي ها تصور نمي‌كردند حرف‌هاي تندي بزنم؛ اما بايد قبول كرد در فوتبال حرفه‌اي ايران من هم داراي مسئوليت‌هايي هستم و بايد با سياست برخورد كنم.
قطبي يادآور شد: اظهارات من بعد از بازي مقابل ذوب‌آهن لازم بود، چون بايد تكاني كوچك به فوتبال ايران مي‌دادم، چون ما بايد در جام جهاني با تيم ملي ظاهر شويم و پرسپوليس را قهرمان آسيا كنيم؛ اما براي رسيدن به اين هد،، بيرون زمين نيز مانند درون زمين اهميت زيادي دارد.
وي خاطرنشان كرد: سال گذشته هيچوقت در مورد داوري حرفي نزده‌ام چون جزئي از فوتبال است؛ اما خيلي‌ها مي‌دانند امسال 4 امتياز را از دست داديم و من بايد نظر خودم را اعلام كنم و به عقيده سايرين كاري نداشته باشم.
وي افزود: در هيچ جاي دنيا مربي وقتي كه شروع به كار مي‌كند به او وعده پوچ نمي‌دهند و در خصوص مشكل مالي پادرمياني مي‌كنند. هميشه جواب‌هاي من ساده است. مي‌خواهم براي يك روز محبوب نباشم، بلكه ساليان سال اين در دل ها بمانم، البته نبايد فراموش كرد كه محبوبيت هميشه به نفع من و خانواده‌ام نيست و حتي در بعضي از تعطيلات براي من مشكل‌ساز مي‌شود كه اين نيز مشكل بزرگي است.
وي همچنين در خصوص احتمال انتقال علي كريمي به پرسپوليس گفت: كريمي بازيكن بزرگي است و براي او احترام زيادي قائل هستم و هرجاي دنيا كه باشد او را دوست دارم. وقتي كه مربي كره بودم بازي كردن او براي من جالب بود و مي‌دانم كه كريمي مي‌تواند پشت فورواردها مكمل‌ بسيار قوي باشد؛ اما بازيكن خوبي در حال حاضر مثل كريم باقري باتجربه داريم كه تا امروز 3 گل را به ثمر رسانده است.
وي افزود: از صميم قلب دوست دارم كريمي را داشته باشم؛ ولي بايد قبول كرد كه به يك مهاجم تمام عيار نياز داريم تا بتوانيم در تاكتيك تيمي موفق باشيم.
قطبي ادامه داد: باشگاه پرسپوليس به دنبال تهيه منابع مالي براي جذب بازيكن است. خوشحال مي شوم با حل اين مشكل ابتدا مهاجم برزيلي و پس از او علي كريمي را جذب كنيم.
قطبي در خصوص مهاجم برزيلي گفت: براي من فرقي ندارد مهاجم از برزيل، ‌‌آلمان، قطر يا امريكا باشد. فقط مي‌خواهم فردي را انتخاب كنم كه بتواند در غياب خليلي به پرسپوليس در زدن ضربات آخر كمك كند. مهاجمي كه مدنظر داريم مورد تأييد ماركو و يكي از بهترين‌هاي ليگ برزيل است. من فقط فيلم او را ديدم و مي‌دانم كه بسيار سرعتي است.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد اظهارات مايلي كهن تاكيد كرد: همواره به پيشكسوتان پرسپوليس احترام مي‌گذارم، چون موي خود را در اين باشگاه سفيد كرده‌اند. مي‌دانم مايلي كهن عضو پرسپوليس و تيم ملي ايران بوده است و مطمئن هستم دلش براي اين تيم مي‌سوزد. در جواب او مثل سال گذشته دوست ندارم زياد حرفي بزنم و معتقدم نتايجش با فولاد و سقوط اين تيم به يك دسته پايين تر مي‌تواند جواب خوبي براي او باشد.
قطبي در خصوص سفرهاي مداوم به خارج از كشور و اين مسئله كه گفته مي شود تنها 12 بار حق خروج دارد، گفت: براي آخرين بار اين سؤال را جواب مي‌دهم چون ديگر خسته‌ شده‌ام. دوست ندارم در تعطيلات به ديوار نگاه كنم يا به شهرهاي ايران سفر كنم، چون دنبال هدفي بزرگ هستم به همين دليل به خارج از كشور مي‌روم و اين مورد مثل مربيگري كلينزمن در جام جهاني 2006 آلمان امري طبيعي است و فكر كنم در انتهاي فصل خبرنگاران ايراني مثل آلماني ها نمي‌توانند ديگر در اين خصوص حرفي بزنند.
قطبي در پايان در خصوص قول قهرماني نيز تاكيد كرد: دوست دارم هميشه هيجان در پرسپوليس باشد. هنوز قول نمي‌دهم؛ ولي به تيمم اطمينان دارم. اجازه مي‌دهم فعلاً امير قلعه‌نويي در استقلال به هوادارانش قول قهرماني دهد.

۱۲ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
عابدزاده: قطبي من را قبول دارد
مربي دروازه بان هاي تيم فوتبال پرسپوليس ضمن تکذيب اختلافش با سرمربي اين تيم روز يکشنبه به ايرنا گفت: قطبي مرا قبول دارد و اختلافات ميان ما شايعه اي بيش نيست.
احمدرضا عابدزاده با اشاره به خبرهايي مبني بر عدم رضايت افشين قطبي از فعاليت او تصريح کرد: واقعا نمي دانم اين خبرها از کجا مي‌آيد، من از روز اولي که در تمرينات بودم تمام تلاش خود را انجام داده ام تا بتوانم دروازه بان هاي آماده اي تحويل پرسپوليس بدهم.
او همچنين ادامه داد: شرايطي که واعظي و حقيقي دارند، نشان مي دهد که تمرينات خوبي را سپري کرده اند، با اين وجود هيچ دليلي ندارد که سرمربي از من به مصطفوي يا کس ديگري شکايت کند.
مربي دروازه بان هاي تيم فوتبال پرسپوليس با اشاره به تعطيلي ليگ برتر اظهار داشت: اين وقفه باعث شد تا تيم ما که در دو بازي آخر خود امتياز از دست داده بود، با هماهنگي و آمادگي بيشتري در هفته هاي آتي به مصاف حريفان برود و اميدواري زيادي براي نتيجه گرفتن داشته باشد.
دروزا‌ه بان سابق تيم ملي درمورد بازي ايران و عربستان گفت: تيم ملي براي اينکه بتواند در ادامه مسابقات مقدماتي جام جهاني موفق شود، بايد تحت هر شرايطي بازي اول را نبازد، چون نتيجه اي که در ديدار اول به دست مي آيد تاثير انکار نانشدني در روحيه بازيکنان مي گذارد.
عابدزاده همچنين در مورد تيم ملي گفت: اين ملي نماينده همه مردم ايران است و همه ما وظيفه داريم تا به آن کمک کنيم، اميدوارم علي دايي بتواند از بازيکنانش به نحو احسن بازي بگيرد تا فوتبال ايران براي چهارمين بار بتواند در مسابقات مهم جام جهاني حضور داشته باشد.
وي در پايان مربوط به حاشيه هاي احتمالي عربستان که مختص فوتبال اعراب است، اظهار داشت: برخلاف نظر مردم، ما هيچ وقت در عربستان با مشکلات حاشيه اي روبرو نبوده ايم و آْنها همانطور که فوتبالي مقتدر دارند، سعي مي کنند ميهمان خود را وارد حاشيه هاي غيرحرفه اي نکنند.

۱۲ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
قطبي در خصوص جذب كريمي تصميم گيري مي كند
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: در امور فني دخالت نمي كنم و تصميم گيري در خصوص جذب علي كريمي با سرمربي تيم است.
داريوش مصطفوي در گفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: به بازيكناني كه به باشگاه آمده و خواستار دريافت مطالبات شده اند، احترام گذاشته و به آنها قول داده‌ام در چند روز آينده طلبشان را پرداخت ‌‌كنم.
وي در مورد توافق با باشگاه راه آهن براي انجام تمرينات و مشكلات پيش آمده در اين راه گفت: مشكلات جزئي است و به احتمال فراوان ظرف چند روز آينده مي‌توانيم در زمين راه‌آهن تمرين كنيم.
مديرعامل باشگاه در خصوص شايعه انتخاب هدايتي به عنوان رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت:‌ اين خبر درست نيست، چون هنوز تشكيل جلسه نداده‌ايم و از قبل هم كسي را مشخص نكرده‌ايم. امروز قصد داشتيم جلسه را برگزار كنيم؛ اما به دليل اينكه برخي از اعضا حضور نداشتند و جلسه بسيار حساس بود، صلاح دانستيم آن را لغو و به روزهاي آينده موكول كنيم.
وي درخصوص خبر درگيري‌ لفظي اش با علي پروين در مراسم ختم يكي از بستگان افشين پيرواني گفت: پروين حرف هايي زد كه هنوز هم باورم نمي شود او بيان كننده اين حرف‌ها باشد. از لحاظ فني بسيار بزرگتر و يكي از اسطوره‌هاي فوتبال پرسپوليس و ايران است؛ اما زودتر از او فوتبالم را شروع كرده‌ و به اين مملكت خدمت كرده‌ام.
مصطفوي همچنين در خصوص شكايت باشگاه ابومسلم از پرسپوليس گفت: به اظهارات ابومسلمي‌ها عادت كرديم. آنها بعضي از خواسته‌هايشان غيرقابل تصور است، براي همين با مدير برنامه‌هاي پتروويچ و آتسو صحبت خواهيم كرد تا متوجه قضيه شويم؛ اما مطمئن باشيد در خصوص حضور آنها در پرسپوليس هيچ مشكلي وجود ندارد.
وي در مورد بحث غيرقانوني بودن حضور خارجي ها در پرسپوليس به دليل نداشتن پروانه كار تاكيد كرد: براي گرفتن مجوز كار خارجي‌ها، يك نفر را مامور كرده‌ايم و مطمئن باشيد اين مشكل به زودي حل مي‌شود. در اين خصوص با سازمان ليگ نيز هماهنگ هستيم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس همچنين در خصوص اظهارنظرهاي مختلف در باره علي كريمي گفت: وظيفه من اين است كه به گفته سرمربي عمل كنم چون مسئوليت فني با من نيست. در صورتي مي‌توانيم كريمي را در اختيار بگيريم كه يكي از بازيكنان خود را از فهرست خارج كنيم و در اين خصوص قطبي بايد نظر دهد. تا به حال نيز حرفي با وي در اين خصوص مطرح نكرديم.

۱۲ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
پیشنهاد 500 میلیون تومانی فتح اله زاده به کریمی

بعد از موافقت امیر قلعه نویی برای به خدمت گرفتن علی کریمی، مدیر عامل باشگاه استقلال مبلغ 500 میلیون تومان را برای جذب این بازیکن پیشنهاد کرد.

مدیر عامل باشگاه استقلال طی تماس با ابوالفضل جلالی مدیر برنامه های کریمی نسبت به جذب این بازیکنان ابراز تمایل کرد و قرار است فتح اله زاده پس از بازگشت از باکو فردا با علی کریمی و جلالی در باشگاه استقلال برای رسیدن به توافقات اولیه مذاکره کند.
پس از لغو حضور کریمی در مس کرمان و صحبت های مصطفوی مبنی بر پر بودن لیست بازیکنان پرسپولیس احتمال به توافق رسیدن کریمی با استقلال قوت گرفته است.
امیر قلعه نویی سرمربی تیم استقلال که با استقلال در چهار هفته ابتدایی لیگ نتایج مطلوبی کسب نکرده امیدوار است که با به خدمت گرفتن کریمی و تقویت خط هافبک خود ناکامی های استقلال در چند هفته اول لیگ را جبران کند.
علی کریمی که فصل گذشته با تیم القطر نمایش خوبی در لیگ فوتبال قطر نداشت در ابتدای این فصل به تیم السیلیه پیوست و بعد از عدم رضایت از حضور در این تیم قصد دارد ادامه فوتبالش را در ایران دنبال کند.

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۱۲ شهریور ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۶,۰۵۱ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۵۵ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۹۲۰ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۲۶۳ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۹۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۸ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۶۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!