به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

گارسیا: توتی یک بازیکن نابغه است
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

گارسیا: توتی یک بازیکن نابغه است

سرمربی فرانسوی باشگاه آ اس رم، به تمجید از کاپیتان تمام نشدنی تیمش پرداخت.

رم موفق شد شکست دو بر صفر در برابر لاتزیو را در نیمه دوم با تساوی عوض کند. به گزارش طرفداری، رودی گارسیا پس از بازی به خبرنگار شبکه اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

"قاعدتا تساوی دو - دو، از شکست دو بر صفر و رها کردن کار بهتر است. بازیکنان نیمه دوم فوق العاده ای را سپری کردند و با تلاش، واکنش خوبی به نتیجه نشان دادند. لاتزیو موقعیت های زیادی در نیمه اول نداشت، بلکه ما چنین فرصت هایی را به آنها هدیه دادیم. باید بر روی این مسئله کار کنیم، همان طور که می دانستیم با سرعت فلیپه اندرسون و آنتونیو کاندروا، نمی توانیم به راحتی توپ را از دست دهیم."

ژروینیو در جام ملت های آفریقا حضور دارد. غیبت وی رم را مجبور به انجام تغییرات کرده است:

"سیستم نیمه اول هم خوب بود اما مشکل آنجا بود که پیانیچ زیادی عمقی بازی می کرد و ما باید توتی را به محوطه جریمه می فرستادیم. روند بازی، نیاز به حضور کاپیتان را اجتناب ناپذیر می کرد. لازم نبود توتی به عقب بیاید زیرا پیانیچ در آن منطقه حاضر بود و ما لاتزیو را به عقب راندیم."

"بین دو نیمه به بازیکنان گفتم که این بازی هنوز تمام نشده و آنها با نتیجه 2 - 2، این موضوع را ثابت کردند. این دیدار، جدال تیم های دوم و سوم بود و من به بازیکنان صد درصد آماده نیاز داشتم. لیاییچ نمی توانست بیشتر از 45 دقیقه بازی کند. 30 دقیقه فوق العاده بازی کردیم و حرکات خوبی را از جناح چپ انجام دادیم. مخصوصا پاس هولباس بر روی گل دوم کاپیتان. توتی یک بازیکن نابغه است و آن را در زمین نشان داد. او پیش از این گفته بود که دربی رم، بازی اوست. وی راست می گفت."

"حاا به طور مشترک با یووه، در صدر جدول قرار داریم، هر چند هدف ما صدر نشینی به صورت جداست. بدیهی است که در بازی امشب، ترجیح می دهیم ناپولی برنده شود. ماتیا دسترو بازیکن خوبی است. ما بازی های زیادی از جمله یورو لیگ و کوپا ایتالیا در نیم فصل دوم داریم. مطمئنا برای همه فرصت خواهد بود."

۲۲ دی ۱۳۹۳
پیولی: ضربه مائوری می توانست نتیجه بازی را عوض کند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

پیولی: ضربه مائوری می توانست نتیجه بازی را عوض کند

سرمربی لاتزیو از نحوه بازی شاگردانش راضی به نظر می رسد.

به گزارش طرفداری، استفانو پیولی پس از تساوی دو - دو در دربی دلا کاپیتاله، به خبرنگار شبکه اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

"فکر می کنم بازی فوق العاده تیمم، همچنان با ما خواهد ماند. رم دو سال است که اهداف متفاوتی نسبت به ما دارد اما ما بازی برابری را با آنها انجام دادیم. کاملا شایسته وار، دو بر صفر از حریف پیش افتادیم. قاعدتا حسرت هایی وجود دارد اما هرگز فکر نکردیم که بازی تمام شده است."

"نیاز داریم برخی مشکلات را حل کنیم همان طور که در زمین نشان دهیم، زمانی که توپ در زمین حریف است، هجومی تر و متمرکز بازی می کنیم. اگر این مشکل را حل می کنیم، می توانیم رتبه های بالای جدول را تغییر دهیم. هر کسی که فوتبال بازی کرده باشد می داند که جنبه روحی و روانی مهم است. رم دو یا سه دقیقه پس از آغاز نیمه دوم به گل رسید. این اتفاق روحیه آنها را بالا برد."

"مائوری تیرک دروازه را به صدا در آورد. اگر بازی سه بر یک شده بود، احتمالا نتیجه تغییری نمی کرد. اندرسون مصدوم شد و قادر به دویدن نبود. من مجبور شدم آن تعویض را انجام دهم. زمانی که یک مربی، بازیکنان با کیفیت بیشتری را در اختیار دارد، بهتر می تواند بازی کند. این اتفاق نیازمند این است که بازیکنان سخت تلاش کنند و برای رسیدن به ترکیب، با هم رقابت داشته باشند."

"ما با سیستم 3-3-4، در برابر سمپدوریا و رم خوب بازی کردیم. ما فقط نیاز به تمرکز داریم، اتفاقی که پس از دریافت گل، رخ نداد. رم در نیمه دوم سیستمش را تغییر داد و پیانیچ، بیگلیا را گرفت. لوکاس با وجود مصدومیت، فضای کمتری برای پاس دادن در اختیار داشت. او بازیکنی تکنیکی است و مهره ای مهم برای ما محسوب می شود."

"ما بازیکنان زیادی در ترکیب داریم، باشگاه می تواند هر کاری بخواهد انجام دهد. امیدوارم بازیکنان مصدوم را هر چه زودتر در اختیار داشته باشم. این بازیکنان، آماده انجام وظیفه هستند. در بازار نقل و انتقالات، باشگاه به خاطر مصدومیت جنتیلتی، قصد دارد یک مدافع مرکزی به خدمت بگیرد."

۲۲ دی ۱۳۹۳
مارتین کاسرس: شب مهمی را سپری کردم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مارتین کاسرس: شب مهمی را سپری کردم

مدافع اروگوئه ای باشگاه یوونتوس از بازگشت به دنیای فوتبال خوشحال است.

بازگشت پس از مصدومیت مارتین کاسرس به ترکیب یوونتوس، با گلزنی وی همراه شد. او پس از پیروزی خارج از خانه تیمش در برابر ناپولی، به خبرنگار شبکه اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

"مهم بود که بتوانم امشب بازی و گلزنی کنم، زیرا مدت زیادی بود که از میادین فوتبال دور بودم. بازی سختی را سپری کردیم و از پیروزی خوشحالم. ناپولی تیم قدرتمندی است و مایه ناراحتیست که فینال سوپر کاپ را در دوحه، به این تیم واگذار کردیم. امروز بازی را بردیم تا آن نتیجه راجبران کنیم."

"بعد از سه فصل قهرمانی در سری آ، سخت تر شدن کار اجتناب ناپذیر خواهد بود. باید با هر بازی مانند یک دیدار فینال برخورد کنیم. جالب است که هر زمان بازی می کنم، اتفاقی برایم رخ می دهد!"

۲۲ دی ۱۳۹۳
بنیتز شاکی از باخت به یوونتوس
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

بنیتز شاکی از باخت به یوونتوس

سرمربی اسپانیایی باشگاه ناپولی از داوری بازی با یوونتوس، رضایت ندارد.

رافا بنیتز از شکست در برابر یوونتوس ناراحت به نظر می رسد. به گزارش طرفداری، وی پس از بازی به خبرنگار شبکه اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

"همه ما می دانیم که یوونتوس تیم بسیار قدرتمندی است و کسی شکی در این موضوع ندارد. آنها به من یاد داده اند که در برابر یوونتوس هر اتفاقی می تواند رخ دهد(می خندد)، سر صحنه گل دوم، قضاوت بسیار سخت است چون ماجو دقیقا پشت کاسرس بود. این اتفاقات می تواند رخ دهد. وقتی که تیم مشغول بازیابی شور و هیجانش بود و قصد داشت به بازی برگردد، یوونتوس گل دوم را زد."

"من صد در صد اعتقاد دارم که تصمیمات داور جهت بدی ندارد. کیه لینی در آفساید پرید پس می تواند در بازی دخالت کرده باشد. فصل گذشته 15 سانتی متر بود، این فصل چند میلیمتر. گل کولیبالی که مردود اعلام شد هم می توانست رخ دهد. او پرید و به بوفون برخورد کرد و همه چیز به خاطر حرکت دروازه بان یوونتوس بود. آن توپ خطا نبود."

"یوونتوس تیم بسیار قدرتمندی است و می تواند فاتح اسکودتو شود، اما این دلیل نمی شود ما شاکی نباشیم. در هر صورت نمی خواهم پس از شکست 3-1، در مورد تصمیمات داور صحبت کنم. من می توانم نسبت به جریان بازی عصبانی باشم. ما می توانیم هر نظری داشته باشیم اما در نهایت، بازی را باخته ایم. در یک صحنه دیگر، بوفون پاس رو به عقب کیه لینی را گرفت. من واقعا از باختن اینچنین، خوشم نمی آید."

"اگر این بازی را برده بودیم، از اسکودتو حرف می زدیم. اما این اتفاق رخ نداد. ما باید با صد در صد توان بازی کنیم تا به سطح آنها برسیم. اگر چیزی اشتباه پیش رود، بازی را از دست می دهیم. نمایش نیمه اول ما خود بود، در نیمه دوم هم تا زمانی که گل دوم را دریافت کردیم، خوب بودیم."

۲۲ دی ۱۳۹۳
آلگری: شایسته پیروزی بودیم؛ شب زیبایی برای فوتبال ایتالیا بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

آلگری: شایسته پیروزی بودیم؛ شب زیبایی برای فوتبال ایتالیا بود

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس پس از برتری 3-1 تیمش مقابل ناپولی دراستادیوم سن پائولو، معتقد است شاگردانش شایستگی این پیروزی را داشته اند.

دی لوریانتس، مالک باشگاه ناپولی بلافاصه پس از مسابقه در توئیتر خود عنوان کرده بود که گل دوم یوونتوس آفساید بوده است، آلگری در این باره گفت:

"این فقط خنده آور است، اگر ما نسبت به مسائل داوری اعتراض کنیم، هیاهویی ایجاد می شود، وقتی اتفاقات برعلیه ماست، همه خوشحالند، امّا وقتی به سود ما اتفاقی می افتد، همه به دنبال ایجاد تنش هستند. در این وضعیت، ما هم باید نسبت به دو صحنه ای که در دیدار مقابل سامپدوریا رخ داد معترض باشیم. همه اشتباه می کنند، مربیان، بازیکنان، مدیران باشگاه، چرا داوران اشتباه نکنند. چرا ما این بازی فوق العاده دو تیم را مد نظر قرار نمی دهیم و فقط به دنبال حواشی آن هستیم.؟"

آلگری افزود:

"شرم آور است که بعد از چنین بازی فوق العاده ای در سری آ، این بحث ها به وجود می آید. فوتبال در ایتالیا همین است، هیچ کسی شکست را نمی پذیرد و همه به دنبال مقصر هستند. اگر قرار باشد ما هر داوری که اشتباه می کند را محروم کنیم، هیچ کسی باقی نمی ماند داوری کند."

یوونتوس از سال 2000 نتوانسته بود تیم ناپولی را در استادیوم سن پائولو مغلوب کند:

"سنت شکنی خوبی دارم، اگر به یاد داشته باشم با میلان هم در این جا 24 سال بود پیروز نشده بودیم. جدای از آن گل، ما از ناپولی بهتر بازی کردیم و کاملاً شایسته پیروزی بودیم. شاید این پاسخی باشد به آن بازی در دوحه که ما در لحظات پایانی پیروزی را از دست دادیم. ما در همه موارد بهبود پیدا کرده ایم و خوشحالم که توانستیم به این پیروزی مهم دست پیدا کنیم. در بازی های گذشته وقتی برتری خود را از دست می دادیم نمی توانستیم خوب به بازی برگردیم، امّا این بار توانستیم و این بسیار مهم است."

یوونتوس با 43 امتیاز در صدرجدول سری آ قرار گرفته است.

۲۲ دی ۱۳۹۳
جی جی بوفون: ناراحتی رافا بنتیز را درک می کنم، اما این گونه صحبت کردن مایه تاسف است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

جی جی بوفون: ناراحتی رافا بنتیز را درک می کنم، اما این گونه صحبت کردن مایه تاسف است

کاپیتان باشگاه یوونتوس ایتالیا از صحبت ها و اعتراضات گسترده سرمربی و ریاست باشگاه ناپولی پس از شکست شب گذشته برابر یووه گلایه کرد.

طرفداری - به گزارش Sky Sports جی جی بوفون کاپیتان شماره یک باشگاه یوونتوس پس از پیروزی شب گذشته بیانکونری ها برابر ناپولی و اعتراضات گسترده رافا بنیتز سرمربی و دی لورنتیس ریاست این باشگاه به مسائل داوری از رایج شدن این گونه صحبت ها و اعتراضات در فوتبال ایتالیا ابراز ناراحتی کرد.

"پس از به صدا در آمدن سوت داور در آن صحنه به گولیبالی گفتم که او بر روی من مرترکب خطا شده ، اما او در پاسخ به من تنها خندید و من به خوبی می دانم که در این سطح و شرایط اگر بازیکنی این چنین واکنش دهد بدین معنی است که می داند که تصمیم داور صحیح بوده است."

من شرایط بازیکنان و سرمربی ناپولی را که به علت شکست در پایان بازی ناراحت و سرخورده بودند، درک می کنم، اما صادقانه می گویم که از بنیتز انتظار چنین صحبت هایی را نداشتم. واقعا مایه تاسف است که تیم های بازنده در پایان بازی ها این گونه صحبت می کنند. از نظر من این صحبت ها تنها به ضرر روح فوتبال است و بهترین راه برای درمان آن این است که بلافاصله در پایان مسابقه به جای اعتراضات بدون دلیل به نتیجه تنها سکوت کنیم و در فرصت مناسب پیرامون شرایط سخن بگوییم."

فوتبال همانند زندگی است که گاهی در آن پیروز می شوید و گاهی بازنده هستید. ما سه هفته پیش برابر ناپولی شکست خوردیم و با احترام در پایان بازی به حریف تبریک گفتیم و فکر می کنم که درخواست به جایی است که از آن ها نیز چنین اتظاری داشه باشیم."

۲۲ دی ۱۳۹۳
عکس روز: جشن تولد اوسوالدو در کنار ستاره یوونتوس
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس روز: جشن تولد اوسوالدو در کنار ستاره یوونتوس

مهاجم آرژانتینی الاصل باشگاه اینتر، مراسم جشن تولدش را همراه با دوستانش برگزار کرد.

۲۳ دی ۱۳۹۳
ملاقات نمایندگان سمپدوریا با مدیر برنامه های اتوئو
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ملاقات نمایندگان سمپدوریا با مدیر برنامه های اتوئو

نمایندگان باشگاه سمپدوریا روز دوشنبه با مدیر برنامه های اتوئو برای انتقال این بازیکن به سمپدوریا وارد مذاکره شدند.

طرفداری - به گزارش فوتبال ایتالیا مهاجم سابق بارسلونا و اینتر در ژانویه امسال مورد توجه باشگاه سمپدوریا قرار گرفته است.باشگاه اورتون نیز به این انتقال رضایت داده است. روز دوشنبه مدیر برنامه های اتوئو با مدیر باشگاه سمپدوریا جلسه ای برگذار کردند تا برای انتقال این مهاجم گفتگو کنند. به نظر می رسد آنها در حال بررسی جزئیات انتقال این بازیکن به سمپدوریا هستند.

۲۳ دی ۱۳۹۳
زانتی: اوسوالدو می تواند از تیم جدا شود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

زانتی: اوسوالدو می تواند از تیم جدا شود

نایب رئیس باشگاه اینتر گفت که درهای باشگاه به برای جدایی اوسوالدو باز است و او در صورت تمایل می تواند از اینتر جدا شود.

طرفداری - به گزارش فوتبال ایتالیا به نظر می رسد اوسوالدو از باشگاه اینتر جدا شود. او در دیدار برابر یوونتوس و پس از آن با مائورو ایکاردی و روبرتو مانچینی مشکلاتی داشته است.باشگاه جنوا از علاقه مندان به این بازیکن است.

زانتی در مصاحبه خود گفت: "باعث ناراحتی است که چنین مسئله ای رخ داده اما اوسوالدو به اشتباه خود پی برده است.او از ایکاردی غذرخواهی کرده است.بسیار مهم است که همه یکدل باشند زیرا برای بازگشت به اوج باید همه با هم متحد باشند. درهای باشگاه برای اوسوالدو باز است او هنوز بازیکن اینتر است اما وقتی چنین مسائلی رخ می دهد باید آینده نگر بود.اکنون مسئله مهم این است که تیمی بسازیم تا دوباره به اوج برگردد و با حضور مانچینی می توانیم به این سطح برسیم.تیم های زیادی برای رتبه سوم این فصل تلاش می کنند و باید برای رسیدم به این مکان تلاش کنیم."

۲۳ دی ۱۳۹۳
رودی گارسیا: شاید توتی در سال 2006 می‌‌توانست توپ طلا را ببرد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

رودی گارسیا: شاید توتی در سال 2006 می‌‌توانست توپ طلا را ببرد

رودی گارسیا می‌‌گوید برای توپ طلا به بردن مانوئل نویر فکر می‌‌کرده است و سپس به ستایش از فرانچسکو توتی اسطوره و کاپیتان باشگاه رم می‌‌پردازد.

به گزارش طرفداری و به نقل از فوتبال ایتالیا، گارسیا می‌‌گوید: "کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن سال 2014 است اما من به مانوئل نویر فکر می‌‌کردم. با این حال توپ طلا باید به بهترین بازیکن از بین بهترین‌ها برسد. "

توتی از مهاجمان افسانه‌ای ایتالیا است که هیچگاه توپ طلا را نبرد و حالا سرمربی فرانسوی گرگ‌ها اعتقاد دارد: "کاپیتان ما فوق العاده است و در بازی با لاتزیو هم آن را دیدیم. خوشحالم که او را داریم حتی با اینکه 38 سال سن دارد. برای یک مربی‌ خوب است که هر روز نابغه‌ای مانند وی را ببیند. با این حال توپ طلا اینطور است. رونالدو چمپیونزلیگ را برد و این عنوان به او بسیار کمک کرد. شاید توتی می‌‌توانست در 2006 آن را ببرد زیرا قهرمان دنیا بود. لذت و خواهش او برای بردن چیزی است که در زمین اهمیت دارد.

"من چیزی در مورد صحبت‌های دی لاورنتیس در مورد داوری نمی‌‌دانم. من در سوئیس هستم و با مربیانی نظیر آنچلوتی صحبت کردم که این صحبت‌ها بدون استرس بازی فوق العاده است."

۲۳ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۸۸۶ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۶۷ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۲۹۰ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۰۲۸ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۶۸ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۶۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۸ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۸ کاربر آنلاین است. (۹۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!