به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

اسامی بازیکنان اینتر برای دیدار مقابل جنوا؛ اولین حضور شکیری با شماره 91
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

اسامی بازیکنان اینتر برای دیدار مقابل جنوا؛ اولین حضور شکیری با شماره 91

روبرتو مانچینی سرمربی اینتر اسامی 23 بازیکن تیمش را برای دیدار فردا شب مقابل جنوا اعلام کرد که نام ژردان شکیری و لوکاس پودولسکی دو بازیکن جدید تیم در لیست او دیده می شود.

در حالی که متئو کواچیچ، آندرا رانوکیا و ژوان خسوس همگی به دلیل محرومیت، یوتو ناگاتومو به دلیل جام ملت های آسیا و پابلو اسوالدو به دلیل درگیری با مائورو ایکاردی را در اختیار ندارد، برای اولین بار می تواند از ژردان شکیری با پیراهن شماره 91 استفاده نماید.

اسامی بازیکنان اینتر برای دیدار مقابل جنوا به شرح ذیل است:

1 هندانوویچ، 30 کاریزو، 46 برنی، 6 آندرئولی، 14 کامپانیارو، 15 ویدیچ، 22 دودو، 25 ام بایه، 33 دی آمبروسیو، 54 دونکور. 13 گوارین، 17 کوژمانوویچ، 18 مدل، 20 اوبی، 44 کرهین، 88 هرنانس. 90 ام ویلا، 8 پالاسیو، 9 ایکاردی، 11 پودولسکی، 28 پوشکاش، 91 شکیری، 97 بوناتزولی

۲۱ دی ۱۳۹۳
رومنیگه از دلایل رد پیشنهاد 20 میلیون یورویی لیورپول برای شکــیری می گوید
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

رومنیگه از دلایل رد پیشنهاد 20 میلیون یورویی لیورپول برای شکــیری می گوید

کارل هاینز رومنیگه رئیس هیئت مدیره باشگاه بایرن مونیخ از دلایل رد پیشنهاد 20 میلیون یورویی لیورپول برای شکـیری گفت.

به نقل از سایت رسمی باشگاه اینتر و به گزارش طرفداری، رومنیگه در پاسخ به سوال خبرنگاران محلی در رابطه با اینکه چرا پیشنهاد 20 میلیون یورویی لیورپول را برای شکـیری رد کرده است، پاسخ داد:

"من به کسی برای پاسخ دادن به این سوال مدیون نیستم، اما اگر شما می خواهید حقیقت را بدانید خیلی ساده است. او (شکــیری) اینتر را می خواست، همان چیزی که ما می خواستیم. قضیه همین است. وقتی به گذشته برگردیم، من نیز پیشنهاد نیمی از تیم های جهان را برای پیوستن به اینتر رد کردم. اینتر، اینتره."

۲۱ دی ۱۳۹۳
اینزاگی: این میلان وقتی به مشکل می خورد، روحیه خود را از دست می دهد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

اینزاگی: این میلان وقتی به مشکل می خورد، روحیه خود را از دست می دهد

میلان دیشب در خارج از خانه اش برابر تورینو، متوقف شد تا همچنان نتواند روند خوب خودش در این فصل سری آ را حفظ کند. پیپو اینزاگی بعد از مسابقه با انتقاد از عدم ریسک پذیری بازیکنانش، به اسکای ایتالیا گفت:

"وقتی نفرات دو تیم در زمین برابر بود، بهتر بازی می کردیم. بعد از 10 نفره شدن، تمام تلاشمان را برای حفظ جریان بازی، صورت دادیم. با این حال، دوباره از روی کرنر گل خوردیم. باید در این مورد، اقدامی انجام دهیم. البته بازی کردن 10 نفره برای 50 دقیقه، آسان نیست. الکس را برای این وارد زمین کردم، چون به نظرم در توپ های هوایی مشکل داشتم، ولی دقیقا بعد از ورود بهترین سرزن مان، از روی کرنر گل خوردیم.

"دی شیلیو مدافع کناری تیم ملی ایتالیا است و به نظرم حضورش در پست تخصصی اش در دفاع راست می توانست مفید باشد. آباته نمی تواند در 3 روز، دو مسابقه انجام دهد و می خواستم برای بازی های کوپا ایتالیا، آماده باشد. نباید دیگر در مورد کسب سهمیه لیگ قهرمانان صحبت کنیم. باید روی بازی مان، پیشرفت مان و رسیدن به شخصیت تیمی بهتر، تمرکز کنیم. وقتی این تمرکز را از دست می دهیم، برایمان گران تمام می شود."

بعد از اخراج ماتیا دی شیلیو، روسنری ها به شدت عقب نشستند و در پایان فقط 36 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند:

"مهم ترین اشتباه مان این بود که خیلی در زمین خودمان عقب رفتیم. تلاش کردم آنها را جلو بکشم و روحیه ببخشم، ولی این تیم وقتی به مشکل می خورد، اعتماد به نفس خود را از دست می دهد. رفع این نقص، جزو وظایف من تلقی می شود.

"اگر به خاطر آن کرنر دقایق پایانی نبود، می توانستیم 10 نفره برنده بازی شویم و دستاورد بزرگی کسب کرده باشیم. برنامه مان، فشار از جلوی زمین آنها بود و از همین طریق هم به گل اول دست پیدا کردیم، ولی ادامه چنین روندی با یک نفر کمتر و تیمی که پیوسته حمله می کرد، سخت بود.

"می توانستیم در نیمه اول بهتر عمل کنیم، ولی با وجود یک نفر کمتر، نمی توانم چندان در مورد عملکرد تیم گله کنم. می دانم ادامه فصل مشکلی خواهم داشت. تمام دوران ورزشی ام فقط به تمرکز روی کار خودم گذشته است و به عنوان مربی هم می خواهم همین را دنبال کنم. این تیم میلان، فاقد میزان کافی اعتماد به نفس و جنگندگی است. آنها وقتی پیش می افتند، به جای بهتر شدن روحیه شان، اضطراب پیدا می کنند."

۲۱ دی ۱۳۹۳
ونتورا: فکر نمی‌‌کنم میلان در 90 دقیقه از نیمه خودش جلو تر آمده باشد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ونتورا: فکر نمی‌‌کنم میلان در 90 دقیقه از نیمه خودش جلو تر آمده باشد

ونتورا سرمربی تورینو از تساوی برابر میلان راضی‌ نیست.

به گزارش فوتبال ایتالیا، پس از تساوی 1-1 برابر میلان، ونتورا می‌‌گوید که آنها می‌‌توانستند حتی با توجه به 10 نفره شدن پیروز شوند: "از سن من گذشته است که در مورد کارت قرمز صحبت کنم. فکر می‌‌کنم که لایق برد بودیم. ما بازی را در اختیار داشتیم و تنها یک شوت به سمت ما زده شد که همان پنالتی بود. امتیاز مهمی‌ بود. شاید مهتر از آنچه به نظر می‌‌رسد. با همه مصدوم‌ها و تغییرات ما در دور بعدی لیگ اروپا هستیم و در کوپا ایتالیا هنوز حضور داریم و در سری آ هم به پیش می‌‌رویم.

"می‌ خواهیم به تورینیو فصل قبل که خوب بازی می‌‌کرد، تبدیل شویم. فکر نمی‌‌کنم که در 90 دقیقه میلان از نیمه خودش جلو تر آمده باشد. با این حال ما بد شانس بودیم و نتوانستیم ببریم."

۲۱ دی ۱۳۹۳
میهایلوویچ: بازی با لاتزیو قطعا بد‌ترین بازی فصل ما بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

میهایلوویچ: بازی با لاتزیو قطعا بد‌ترین بازی فصل ما بود

سینیشا میهایلوویچ سرمربی سمپدوریا از شکست سنگین برابر لاتزیو عذر خواهی می‌‌کند و به بازیکنان جدیدش برای بازی با امپولی خوش آمد می‌‌گوید.

به گزارش فوتبال ایتالیا، میهایلوویچ می‌‌گوید: "من به ماوریزیو ساری سرمربی امپولی تبریک می‌‌گویم که تیمش اینقدر خوب بازی می‌‌کند. باید در این بازی از شکست برابر لاتزیو بیدار شویم و بازیکنان می‌‌دانند که من از آنها چه می‌‌خواهم. عملکرد ما مقابل لاتزیو بدون شک بد‌ترین بازی ما بود. همه چیز بد پیش رفت. نه جدّیتی، نه واکنشی و نه بازی زیبا."

بازی مقابل لاتزیو دومین شکست فصل سمپدوریا بود و حالا سمپدوریا پس از رفتن گابیادینی به ناپولی و احتمالا آمدن موریل از اودینزه باید به مصاف امپولی برود. میهایلوویچ می‌‌گوید: "اوکاکا احتمالا استراحت خواهد کرد. موریل تنها کسی‌ بود که من برای جانشینی گابیادینی نیاز داشتم. پس از باشگاه به خاطر خرید وی تشکر می‌‌کنم. فکر می‌‌کنم از بهترین‌ها است و جو سمپدوریا برای او بسیار عالی‌ است. باید دنبال `داروی` مناسب برای انگیزه دادن به او باشم و فکر می‌‌کنم که آن را پیدا خواهم کرد."

۲۱ دی ۱۳۹۳
فرانچسکو توتی: تنها هدف مان فتح اسکودتو است؛ از رکوردشکنی در دربی به خود می بالم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

فرانچسکو توتی: تنها هدف مان فتح اسکودتو است؛ از رکوردشکنی در دربی به خود می بالم

فوق ستاره جاودانه باشگاه رم ایتالیا از رکوردشکنی امروزش در دربی شهر رم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش فوتبال - ایتالیا و به نقل از Sky Sports فرانچسکو توتی کاپیتان محبوب باشگاه رم ایتالیا که با دو گل خود در جریان دربی امروز پایتخت ایتالیا توانست شاگردان رودی گارسیا را از شکست برابر حریف سنتی خود نجات دهد. در پایان مسابقه از درخشش خود و به ثمر رساندن یازدهمین گل خود در دربی های شهر رم ابراز خوشحالی کرد.

"متاسفانه نیمه اول بازی را به آسانی از دست دادیم و نتوانستیم نمایش همیشگی خود را ارائه کنیم، اما در نیمه دوم علی رغم این که برگرداندن نتیجه 2-0 در دربی کار بسیار دشواری بود، توانستیم گل های خورده را جبران کنیم تا بار دیگر نشان دهیم که توان رقابت برای فتح اسکودتو را داریم. نباختن در دربی برای ما بسیار مهم بود و من واقعا از روحیه و تلاش تیم در نیمه دوم رضایت دارم و می دانم که این یک امتیاز در انتها کمک زیادی برای رسیدن به تنها هدف مان در این فصل که کسب اسکودتو است، خواهد کرد."

"رکورد شکنی در دربی؟ واقعا برای خود و هواداران خوشحالم و از این رکورد به خوب می بالم. خوشحالی بعد از گل؟ در طول هفته به آن فکر کرده بودم. در این روز ها سلفی گرفتن بسیار زیاد شده و من نمی خواستم که چنین موقعیتی بی نظیری و غیر قابل تکراری را از دست بدهم و برای همین از گوئیدو نانی خواستم که در صورت گلزنی تلفن همراهم را برایم بیاورد."

۲۲ دی ۱۳۹۳
آلگری: همه مربیان دوست دارند به بهترین بازیکنان آموزش دهند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

آلگری: همه مربیان دوست دارند به بهترین بازیکنان آموزش دهند

مربی یوونتوس از مهاجم لیورپول خواست که کیفیت واقعی خود را نشان دهد و هنریک مخیتاریان و عدنان یانوزای را به عنوان بازیکنان بزرگ توصیف کرده است.

به نقل از سایت گل، ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس توانایی های بالوتلی را ستوده و اذعان کرده که بهترین مربیان دوست دارند به بهترین بازیکنان آموزش دهند. بازیکن 24 ساله از زمان ورودش به لیورپول نتوانسته گلی به ثمر برساند. بالوتلی در زمان مربی گری آلگری در سن سیرو به عالی ترین نحو عمل کرده بود و در نیمه دوم فصل 13-2012 در 13 بازی 12 گل به ثمر سانده بود، حالا مربی 47 ساله از او می خواهد تا دوباره توانایی های خود را نشان دهد.

Tuttosport از آلگری نقل قول کرده است: "به نظرم ماریو فصل خوبی با من داشت. متاسفانه همه درباره کارهایی که او خارج از زمین انجام می دهد صحبت می کنند. به نظرم او از نظر ویژگی های فیزیکی و تکنیکی خیلی خوب است اما حالا موقعی شده که او باید ارزشش را ثابت کند. همه مربیان دوست دارند به بهترین بازیکنان آموزش دهند. اما بالوتلی بازیکن لیورپول است و به نظرم او ابتدا باید به فکر خوب بازی کردن باشد- نهایت سعی خود را بکند- به خصوص برای نشان دادن به کسانی که می گویند او بازیکنی مهم است."

با در نظر گرفتن اشنایدر برای تیم یوونتوس و ماندن او در گالاتاسرای، یوونتوس تا کنون از بازار نقل و انتقالات نا امید بوده است. به هرحال گزارش های تازه ارتباط رهبران سری آ برای پیشنهادهای بالقوه به هنریک مخیتاریان بوروسیا دورتموندی و عدنان یانوزای منچستر یونایتدی را نشان داده اند.

آلگری به La Gazzetta dello Sport. گفت: "مخیتاریان و یانوزای هر دو بازیکنان بزرگی هستند اما نمی دانم باشگاه های آن ها حاضربه فروش هستند یا نه."

۲۲ دی ۱۳۹۳
وینچنزو مونتلا با تقدیر از تیم پالرمو: کمتر تیمی حاضر به ارائه فوتبال تهاجمی در ف...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

وینچنزو مونتلا با تقدیر از تیم پالرمو: کمتر تیمی حاضر به ارائه فوتبال تهاجمی در فلورانس می شود

سرمربی جوان و موفق باشگاه فیورنتینا از پیروزی امروز شاگردانش برابر پالرمو ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش فوتبال - ایتالیا و به نقل از شبکه Rai Sport وینچنزو مونتلا سرمربی موفق این روز های باشگاه فیورنتینا پس از پیروزی 4 -3 شاگردانش برابر تیم فوتبال پالرمو بازیکنانش را شایسته کسب سه امتیاز در این مسابقه دانست.

"آیا از شکست خوردن و برگشتن نتیجه نگران شدم؟ بله. اما به جز گل های حریف ما تقریبا به آن ها اجازه هیچ کاری در زمین مسابقه ندادیم. از نظر من فیورنتینا به شایستگی در این مسابقه به پیروزی رسید، اما در عین حال باید از بازی تهاجمی و جوانمردانه پالرمو نیز تقدیر کرد زیرا که کمتر تیمی حاضر به انجام چنین کاری در فلورانس می شود."

گفتنی است در این مسابقه ابتدا شاگردان مونتلا 2-0 از حریف خود پیش افتاده اما در عرض سه تنها سه دقیقه کار به تساوی کشید و پس از آن بود که میزبان بنفش پوش مسابقه توانست با به ثمر رساندن دو گل دیگر به رتبه ششم جدول رده بندی رقابت های سری آ صعود کند.

۲۲ دی ۱۳۹۳
مانچینی: هنوز کاملا از تیم راضی نیستم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مانچینی: هنوز کاملا از تیم راضی نیستم

سرمربی اینتر معتقد است که بازیکنانش کماکان از شرایط بدنی مناسبی برخوردار نیستند.

روبرتو مانچینی پس از پیروزی سه بر یک تیمش در برابر جنوا، با خبرنگار شبکه اسکای اسپرت ایتالیا صحبت کرد. این مربی در جریان بازی به خاطر شوت آندرئولی، تعادلش را از دست داد. وی در این باره گفت:

"کاشکی می توانستم آن را مهار کنم اما توپ دقیقا به صورتم برخورد کرد. البته در حال حاضر نسبتا خوب هستم."

به گزارش طرفداری، مانچینی در ادامه نسبت به عملکرد تیمش گفت:

"از نتیجه بازی و عملکرد تیم در نیمه اول راضی هستم اما نیمه دوم خوب نبودیم. شور و اشتیاق را از دست دادیم و این مسئله با توجه به سه فوروارد پشت ایکاردی، قابل پیش بینی بود. به از دست دادن توپ ادامه دادیم و این مشکل به خاطر این است که هر سه بازیکن آماده نبودند. لوکاس پودولسکی همیشه آن نقش را بازی می کند، هرنانس هنوز در حال یادگیریست و پالاسیو، دقیقا به درد آن پست می خورد. گوارین هم از فیزیک مناسبی برای بازی کردن در آنجا برخوردار است. اگر وی یاد بگیرد و پیشرفت کند، او هم می تواند در آن قسمت مفید باشد."

"خوب کار می کنیم اما یک پیروزی، مسیر ما را تغییر نمی دهد. با چنین ساختاری هجومی، مهم بود که بتوانیم برنده شویم. می دانم سخت خواهد بود اما با آمادگی بدنی مناسب، می توانیم به طور مرتب، این گونه بازی کنیم."

۲۲ دی ۱۳۹۳
گاسپرینی: گل دوم اینتر خطا بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

گاسپرینی: گل دوم اینتر خطا بود

سرمربی سابق اینتر معتقد است که تیمش نیمه دوم خوبی را در برابر شاگردان روبرتو مانچینی سپری کرده است.

به گزارش طرفداری، جیان پیرو گاسپرینی پس از شکست خارج از خانه تیمش در برابر اینتر، به خبرنگار شبکه اسکای اسپرت ایتالیا گفت:

"در نیمه اول خوب کار نکردیم اما پس از پانزده دقیقه استراحت، بهتر شدیم. باعث ناراحتی است که زودتر به بازی برنگشتیم و قبل از پایان نیمه اول، گل دوم را هم دریافت کردیم. گل ایکاردی باید مردود اعلام می شد زیرا وی بازیکن ما را هل داد. نیمی از خوب کار نکردن ما تقصیر خودمان بود و نیمی دیگر به خاطر نفوذ و عبور اینتر از دیوار خط دفاعی تیم. قادر نبودیم از عقب زمین، حرکت کنیم. اگر نتوانیم خوب بازی کنیم، قاعدتا به مشکل می خوریم."

"با وجود اینکه مهاجم مرکزی دیگری نداشتیم، تیم در نیمه دوم خوب بازی کرد و من می خواهم بر روی این جنبه از بازی، تاکید کنم."

۲۲ دی ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۶۹۳ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۳۰ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۴۳ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۸۵۱ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۴۱ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۲ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۱۰ کاربر آنلاین است. (۱۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!