به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: داويد ويا
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
جزئیات یک انتقال تـَــلــــخ... (1)

مِل ویا (پدر داوید) : ما فکر کردیم که زمان بازی داوید تو اسپانیا تموم شده...ولی پیشنهاد اتلتیکو واسه اون جالب بود...این باشگاه متفاوتی است...تا قبل از پیشنهاد اتلتیکو، داوید میخواست که تو خارج از اسپانیا بازی کنه. بارسا رو اون حساب نمیکرد ولی ما ممنونیم که اونا این انتقالو آسون کردن.

ویا : ممنون از باشگاه، هوادارا و هم تیمی هام برای این سه سال بی نظیر...من با خاطرات خیلی خوب اینجارو ترک میکنم.
بسیار ممنون از حمایتای طرفدارا...

_____

نوشتن درباره تو آسونه...سبک بازی خاص، اون خنده های از ته دل...
اما خیلی وقت بود که دیگه از ته دل نمیخندیدی؛ اینو هممون مفهمیدیم...

لینک

بی مقدمه، مرسی خیلی زیاد...تو زندگیمو عوض کردی...چون با تو بود که بارسا رو، این دل مشغولیِ همیشه خوبمو، شناختم...مثل اینکه راه شاد شدن و لذت بردن از زیبایی فوتبالو بهم نشون دادی و من هنوز که هنوزه دارم با اشتیاق این راهو دنبال میکنم و بازی به بازی ازش درس میگیرم...مثل اینکه با یه اتفاق خیلی ناگهانی ( و شایدم خنده دار) بهم " طرفدار واقعی " بودن رو یاد دادی...تو و خیلیای دیگه شاید هیچوقت نفهمین که وجودتون تو مستطیل سبز چقد چیزا به من یاد داد؛ شاید هیچوقت...

لینک

اره عوض کردی...و شاید نه بخاطر اون قیافه همیشه گرم و دوست داشتنیت...بلکه بخاطر قلبت؛ همون قلبی که ژاوی گفته کمتر تو دنیای فوتبال پیدا میشه...
مهم نیست که یه عده آماتور بگن که این قیافت بوده که طرفداراتو بیشتر کرده...مهم اینه که من و همه طرفدارات میدونیم چرا واسمون ارزش داری...مهم نیست اونا چی میگن چون تو " ثابت شدی "...به ما...به همه...

لینک

تو باید میرفتی...مهم نبود کجا...بودنت هیچ چیزو عوض نمیکرد...چون دیگه رقیب قدرتمند و جوونی تو پستت داشتی به اسم نیمار...تو با این وضعیت داشتی از بین میرفتی...
اما بعضیا همچنان خودشونو زدن به حماقت و فک میکنن هرکی میاد بارسا قراره مسی بشه...نه اینطور نیس. تو این سه سال همه کار کردی و اونجاها که باید، موثر بودی...وقتی فصل پیش همه بازیکنا به جز مسی و اینیستا افت کرده بودن، انتظار بهتر بازی کردن و بیشتر گل زدن از تو، وقتی اکثر اوقات به دلایل نامعلوم و گنگی به نیمکت چسبیده بودی و فقط تو بازیای بی اهمیت تر به بازی گرفته میشدی یا 10 دقیقه اخر هر بازی (وقتی قرار نبود چیزی عوض شه) به زمین میومدی، این انتظار، انتظار بیخودی بود...

لینک

فصل قبل پدرو و الکسیس هم اُفت داشتن ولی هیچ کدوم از ما نمی تونیم انکار کنیم چقدر بازی خراب کردن تا به فرم معمولی خودشون برگردن...نمیدونم چرا این فصل بهت اعتماد نشد...
به هیچ وجه تو رو بی انگیزه نمیدونم...چون اگر بی انگیزه بودی اینقدر برای بهتر شدن و گلزنی تو هر بازی پرپر نمیزدی...تو بی اعتماد شدی...هربار یه موقعیت از دست دادی تعویض شدی...تو الان فقط زمان میخوای...زمان برای یه شروع تازه تو یه باشگاه تازه...طبیعیه که هر بازیکنی مدتی بازی لازم داره تا بتونه به اوجش برگرده...و این اتفاق برای بازیکنایی که پا به سن هم میزارن بیشتره...

لینک

واسه من، اون چیزی که به یه بازیکن ارزش میده به قیمت فروشش نیست...ارزش یه بازیکن به قلبشه...به شخصیت بیرون از زمینشه...اون چیزی که به تو ارزش داد قدرتت واسه برگشت از یه همچین مصدومیت وحشتناکی بود...قدرتت واسه جنگیدن.

لینک

تو هر باشگاهیی که باشی رقیبا برات احترام قائلن...مهم نیست که تو بقیه دوران حرفه ایت قراره با چه مشکلات دیگه ای روبرو شی...مهم اینه که میدونم هروقت با اونا روبرو شی، با لبخند و اراده قوی ازشون میگذری...و اونوقته که دوباره، سه باره و حتی چندین هزار باره هوادارات بهت افتخار میکنن...

لینک

اسم خرید " ناموفق" رو تو درست نیست...هر چند بعد از مصدومیت 9 ماهت تیتو بیشتر از این اجازه بازی بهت نمیداد...تا جایی که من میدونم خیلی از همین خریدای "ناموفق" هم بخاطر محبوبیت و فروش پیرهن و حق تصویرشون واسه باشگاهشون خیلی درآمد دارن...

لینک

ولی...الان فراموش نکن که باید بیشتر بخندی...باور کن...بخاطر خیلیا...بخاطر طرفدارات...بخاطر اونایی که تا اخر باهات بودن و هستن...بدون فکر کردن به اینکه چی قراره تو اینده پیش بیاد...

لینک

هرجا بری طرفدارات پیشتن...

مرسی ازت داوید دوست داشتنی، ال گواخه بارسا، بچه ی دوست داشتنی اسپانیا...

امیدوارم همیشه موفق باشی بچه ای که حالا دیگه بزرگ شده...

ای کاش، ای کاش دوباره تو بارسا میدیدمت...

لینک

برو هرجای این دنیا که میخوای...تو اینجایی توی قلبم، تو جونم...

لینک

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
جزئیات یک انتقال تـَــلــــخ... (2)

نکـات مثبـت و منفـی فـروش ویـا

نکات منفی :

قیمت، پست بازی او و مصدومیت های احتمالی در طول فصل نکات منفی اصلی فروش ویا هستند.

فکر کردن به نکات منفی ویا به اتلتیکو مادرید منطقی است. اول قیمت او، این بازیکن سه فصل پیش از مستایا با قیمت ۴۰ میلیون یورو به کمپ نو آمد، به همین خاطر فروش او با قیمت ۲.۱ میلیون برای خیلی ها مسخره به نظر میرسد.

بله ۲.۱ میلیون یورو، این چیزی است که بارسا از فروش این بازیکن به دست آورد، البته در صورت تمدید قرارداد ویا با اتلتیکو برای یک فصل دیگر بارسا ۲ میلیون یورو دریافت خواهد کرد، و یک فصل دیگر یک میلیون دیگر که در مجموع قیمت این بازیکن را به ۵.۱ میلیون یورو که باشگاه اعلام کرد میرساند. اما امروز بارسا واقعا فقط ۲.۱ میلیون یورو کسب کرد.

دوما در پست او بارسا بازیکنی غیر از او نداشت. درست است که نیمار به بارسا آمده و سیستم بازی بارسا بدون مهاجم کلاسیک نوک است، اما این بدان معنا است که فصل بعد تیتو قصد استفاده از الکسیس در این پست را دارد؟ اینطور به نظر میرسد.

یک سوال اساسی دیگر که به وجود میاید این است که : در صورت بروز مصدومیت جدی چه اتفاقی خواهد افتاد؟ در این قسمت باید بسیار حساس بود. شاید اتفاقی که برای خط دفاعی فصل پیش رخداد برای مهاجمان فصل بعد هم رخ دهد. به یاد بیاورید که در نیمه نهایی اروپا مقابل بایرن بارسا مجبور به استفاده از بارترا شد، کسی که حتی در ذخیره ها هم نبود؛ به همین دلیل شما اگر میخواهید برای رقابت در جام های بزرگ بجنگید نیاز به بازیکنان با تجربه دارید تا در مواقع مصدومیت به کمک تیم بیایند.

در نتیجه رفتن ویا به اتلتیکو نکات منفی زیادی برای بارسا به همراه خواهد داشت و همچنین اختلاف بسیار زیادی بین ۴۰ میلیون و ۲.۱ هم وجود دارد.

نکته مثبت :

نکته مثبت فروش ویا به اتلتیکو مادرید این است که بارسا دیگر دستمزد او را پرداخت نخواهد کرد و میتواند این مبلغ را ذخیره کند. ( البته من با این ذخیره کردن پولش موافق نیستم...چون در واقع همون پولیو که قرار بوده به ویا بدن رو به نیمار میدن ) در سال ۲۰۱۰ که ویا با بارسا قرارداد امضا کرد، شرطی در قراردادش قرار داد که میتوانست باشگاه را وادار کند تا ۴ میلیون بر ۷ میلیون میزان دستمزدش بیافزاید و آن را حتی به ۱۱ میلیون برساند، مبلغی تقریبا غیر واقعی برای بازیکنی که در پستش کمبود جدی احساس نمیشد و حتی پس از مصدومیت جدیش در سال ۲۰۱۱ جایش به خوبی در تیم پر شد.

دقایق کمی که احتمالا در فصل بعد به او میرسد، آمدن نیمار، پیشرفت فالکائو در اتلتیکو و حقیقت اینکه فصل بعد فصلی کلیدی برای رسیدن ویا به جام حهانی خواهد بود، در نهایت او را از بارسا جدا کرد

تاتنهـام و فیـورنتینا مبلـغ بیشـتری بـرای ویـا پیشـنهاد داده بـودنـد

بارسلونا توافق با اتلتیکو مادرید را بر سر فروش داوید ویا در هفته گذشته رسما اعلام کرد. طبق گزارش رادیو کاتالونیا بارسا قصد داشت تا به این بازیکن احترام بگذارد و به سپاس زحماتش اجازه دهد تا مقصد نهاییش را خودش انتخاب کند زیرا فیورنتینا و تاتنهام ۳ - ۴ میلیون بیشتر از این مبلغ برای خرید ویا به بارسا پیشنهاد داده بودند.

این عملیات مابین بارسلونا و اتلتیکو تقریبا مخفی است ولی بارسا حداکثر ۵.۱ میلیون یورو از این انتقال دریافت خواهد کرد؛ ۲.۱ میلیون یورو در این فصل، ۲ میلیون اگر فصل آینده هم با اتلتیکو باشد و در نهایت یک میلیون دیگر در صورت تمدید قرارداد. بارسا همچنین 50% از حق فروش این بازیکن را در اختیار گرفته است.

ویا خود پیشنهاد اتلتیکو را قبول کرده است؛ با وجود پیشنهاد های بهتر، بارسا به نظر الگواخه احترام گذاشت. در زمستان ویا خواستار ترک بارسا به مقصد آرسنال شده بود اما تیتو نمیخواست او را در میانه فصل از دست دهد و در نهایت خود ویا هم تصمیم گرفت تا انتهای فصل در بارسا باقی بماند.

پـ .نــ : پس چیزی که واضحه اینه که خود داوید اتلتیکورو انتخاب کرده و هیچ اجباری در کار نبوده...و اینطوری که بعضیا فک میکنن خود داوید فک نمیکنه که باهاش بد تا شده و بارسا ارزون فروختتش.

در واقع بارسا اینو قبول کرده که مبلغ کمتری از فروش داوید گیرش بیاد اما بازیکنش بره اون باشگاهی که دوست داره...چون تاتنهام و فیورنتینا مبلغ بیشتری پیشنهاد داده بودن اما داوید خودش خواسته که تو اسپانیا و لالیگا بمونه...و بارسا هم به خواستش احترام گذاشته.

ممکنه خیلی مسائل دیگه پشت پرده باشه ولی ما راجع به همین چیزایی که میدونیم باید قضاوت کنیم.

بعدم اینکه اتلتیکو تیم کمی نیست...بعد بارسا و رئال تیم سوم اسپانیاست، فصل بعدم تو چمپیونز لیگ هستن...مسما با رفتن فالکائو از این تیم داوید فرصت بیشتری واسه بازی کردن پیدا میکنه.

ویـا : شکایتی از بارسلونا ندارم. آن ها کار را برای انتقال من به اتلتیکو آسان کردند زیرا میدانستند که میخواهم در این تیم بازی کنم. این تیم در سال‌ های اخیر افتخارات زیادی به دست آورده و من برای کمک به پیشرفت باشگاه به اینجا امده‌ام.

لینک

برو پســر ;)

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ تیر ۱۳۹۲
طرفدار:
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
لینک

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دلم برا آتیش بازی هاش تنگ شده.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
امشب عالی بود و یه گل هم زد امیدوارم به همین روندش ادامه بده

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
داویدم گل زدهههههههههههههههههههههههه

اونم دوتا تو بازی دیشب برابر بتیس که 5-0 برد اتلتیکو (قابل توجه رئال که 2-1 این تیم رو برد )

عالی داره کار میکنه این پسر....

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آبان ۱۳۹۲
نام کاربری: hamedkazemi
پیام: ۱,۵۲۵
عضویت از: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲
از: ESFAHAN
طرفدار:
- مارک بارترا
- کرایف
- پرسپولیس
- پرتغال
- مهدی مهدوی کیا
- آنتونیو کنته
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
مشاهده لینک

حیف شد رفت

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

هیچوقت دوست نداشتم اشکت رو ببینم مگه اینکه از رو خوشحالی باشه

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ تیر ۱۳۹۳
نام کاربری: Gold.Marble
پیام: ۱,۱۲۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۹۲
از: Isfahan
گروه:
- کاربران عضو
[video=500,][/video]

خداحافظ ویای دوست داشتنی....

خدایا...
راه بِنَما ک گم کرده راهم ...
۴ تیر ۱۳۹۳
< ۱ ... ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۹۶۲ بازدید
۲ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۴۷ بازدید
۱۶ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۸۹۹ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۹,۱۶۸ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۸۰ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۶ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۵۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۸ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!