به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: خبرگزاری باشگاه آژاکس
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
پدرم من یادم نمیاد تا حالا اومده باشم سر انتقالی اعتراض کرده باشم که بگم فلانی سر یکی دیگه رو کلاه گذاشته. برام مهم نیست، چون هر کسی قدرت تفکر داره و میتونه برای بازیکناش و تیمش تصمیم بگیره، سود و ضررش به من مربوط نمیشه.

کاری هم به حرفای همیشکی و تکراری سعید در مورد قضیه یووه هم ندارم، بحث اصلی سر لیورپول هستش!

۱۸ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من فقط دارم زمان میدم که از روی عصبانیت چیزی نگفته باشم. بعدش میام به همه چرندیاتت جواب میدم.

اما یه چیز رو بدون! این بار دیگه از این قضیه به راحتی در نخواهی رفت!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali.Rezaei
پیام: ۳,۸۴۱
عضویت از: ۱۳ آذر ۱۳۸۹
از: Behshahr
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایوف
- یه زمانی جوون بودیم، جوونی کردیم : پرسپولیس!!
- spain
- داداشم که تو زمین های خاکی بازی می کنه!!!
- pep
- افشین امپراتور
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
لیورپول مسئولیتش با آقا سعید ـه. خودش هم تصمیم میگیره مثل یه مدیر. اونم به کسی مربوط نمیشه.

مستان سلامت می کنند
۱۹ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Mad King نوشته:

اما یه چیز رو بدون! این بار دیگه از این قضیه به راحتی در نخواهی رفت!

کدوم قضیه دقیقاً؟!
فکر میکنم موضوع اصلی این داستان خودت باشی نه من.

نقل قول
Ali Rezaei نوشته:

لیورپول مسئولیتش با آقا سعید ـه. خودش هم تصمیم میگیره مثل یه مدیر. اونم به کسی مربوط نمیشه.

این رو خودمون میدونیم که مدیرش سعیده، پس سر چی داریم بحث میکنیم؟!

۱۹ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
¤§~Abolfazl Reus~§¤ نوشته:

خواهشاً این مسخره بازیت رو جمع کن و هر باری که یه بحثی رو پیش میکشیم حرف یووه رو نیار وسط!
آقا من باید جواب قرار داد سوارز رو بدم؟ نهایتاً یه قرار داد دیگه، درست؟

مسخره بازی؟! تنها کلاه برداری و تبانی آشکار تاریخ این لیگ، اومدن سوارز به دورتموند بود! البته من منظورم سوارز نبود، منظورم مودریچ بود که با سوء استفاده از استیصال و نیاز مدیر یووه، از چنگش در آوردی! تو رو خدا جوک خودش راضی بود رو مطرح نکن، چون خودشم گفت که از سر اجبار این کارو کرده!

تویی که این همه هافبک داری، در حالی که خیلی از تیما دارن هافبکای درجه دو رو فیکس بازی میدن، بازیکن به درد نخور میدی و یه هافبک عالی دیگه می گیری، تو اصلا حق نداری در این موارد اظهار نظر کنی!

نقل قول

ولی تو باید جواب چند تا از قرار دادها رو بدی؟ آگرو، رونی، آلبا، کلوزه و شاید یه قرار داد احتمالی دیگه!

بیا دونه دونه این قراردادها رو اشکالش رو مشخص کن. به ازای هر کدوم رو که ثابت نکنی چیزی خلاف قانون یا تبانی یا کلاه برداری یا هر چیز شبهه داری توش بوده، دونه ای 20 میلیون جریمه ت می کنم!

نقل قول

خواهشاً بقیه رو ابله فرض نکن که با این حرفات بخوای همه چیز رو دوباره بیاری سمت قرار دادای من.
همش میای میگی کلاه بردار کلاه بردار که ذهن همه رو به سمت حرف خودت کشوندی! خوهشاً چند تا نمونه از قرار دادهای من رو که توش کلاه برداری شده رو نشون بده و با برای خودت مقایسه کن.

اتفاقا دیگران ابله نیستن. همه هم خوب شناختنت! اگر خبر نداری مطلع باش! آدمی که به هیچ چیز جز منفعت خودش فکر نمی کنه و حاضره هر تیم دیگه ای رو به نفع خودش تباه کنه، این چرندیاتی رو به منی میگه که برای منافع دیگران جلوی منفعت طلبایی مثل تو جنگیدم و می جنگم!

نقل قول

هنوز که هنوزه من منتظر جواب همون حرفی که قبلا زدی و گفتی که بعضی از تیم ها اعتراض کردن و گفتند که سرشون کلاه گذاشتم هستم ببینم این تیم ها کیا بودن و کی من سرشون کلاه گذاشتم. قبل از هر چی جواب این رو بده تا بفهمیم واقعیت بوده یا باز یکی دیگه از همون روش هات بوده که میخواستی کاری کنی بقیه هم فکر کنن من تو معاملات سر طرف رو کلاه میزارم.

کسایی که گفتن راضی نیستن اسمشون رو بگم. هر وقت لازم بدونم اما بدون اجازه شون خواهم گفت. زیاد عجله نکن، موقعش می رسه!

نقل قول

اول لیگ هم یکی از بچه ها اعتراض کرد سر اینکه کارای لیورپول رو خودت انجام میدی و به خودت مربوطه، چرا اینطور چیزا به بقیه مربوط نمیشه و کارای بقیه تیم ها به تو مربوط میشه؟!

اینکه داری با دو تا تیم داری قرار داد ها رو میبیندی تا این وسط تیم اصلیت سود کنه چیزی نیست که بخواد از چشم بقیه مخفی بمونه.

اولا که میای ثابت می کنی من بابت داشتن لیورپول چطور به بارسا سود رسوندم! اگر نتونی ثابت کنی 50 میلیون بابت این تهمت تبانی جریمه ت می کنم!

کارای بقیه تیما به من مربوط میشه چون به عنوان مدیر لیگ باید حواسم باشه کسی مثل تو دائم سعی نکنه زیرابی بره! فکر نمی کردم فهمیدن این نکته نیاز به توضیح داشته باشه!

ببین، خوب اینو تو گوشت فرو کن! من اگر دلم بخواد 3 تیم خواهم داشت، اگر دلم بخواد 10 تیم خواهم داشت، به تو هیچ ربطی نداره! البته این شیوه جواب دادن همیشگی من نیست، من هزار آدم اهل استدلال و تعقل رو تو زمین منطق خاک می کنم، منتها با تو باید اینطور صحبت کرد!

من هرگز از داشتن کنترل لیورپول سوء استفاده نکردم. حضور لیورپول فقط به من ضرر زده که سودی نداشته. برام هم سر سوزنی مهم نیست تو چی فکر می کنی! و تو و هرکس دیگه هم که از این ناراحته، می تونه هر لحظه استعفا بده و بره! مطمئن باش ناراحت که نخواهم شد بلکه برعکس، خوشحالم میشم!

هرکس فکر می کنه من واقعا از موقعیتم توی این لیگ سوء استفاده می کنم و باز اینجا مونده، واقعا احمق ه! هرکسم که اینجا می مونه، یعنی این رو پذیرفته که اصلا چنین چیزی نیست! یکبار دیگه هم این موضوع رو مطرح کنی، بدتر جریمه ت می کنم!

۱۹ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Mad King نوشته:

تویی که این همه هافبک داری، در حالی که خیلی از تیما دارن هافبکای درجه دو رو فیکس بازی میدن، بازیکن به درد نخور میدی و یه هافبک عالی دیگه می گیری، تو اصلا حق نداری در این موارد اظهار نظر کنی!

کجا بود این همه هافبک؟!
اکثر هافبک های من متوسط هستند. بهترینش ویدال بود که نقداً فروختمش، هیچکس هم نمیاد چنین کاری بکنه!
زمانی که من هافبکام رو گذاشته بودم برای فروش همین تیم هایی که میگفتی هافبک ندارن نیومدن برای بازیکنای تو لیست فروش درخواست بدن. اگر بهشون نیاز داشتن میومدن پیشنهاد میدادن.
از همه مهمتر لطفاً هافبک های تیم من و بقیه رو با هافبک های تیم خودت مقایسه نکن که زمین تا آسمون کیفیتشون با هم فرق داره!

نقل قول
The Mad King نوشته:

بیا دونه دونه این قراردادها رو اشکالش رو مشخص کن. به ازای هر کدوم رو که ثابت نکنی چیزی خلاف قانون یا تبانی یا کلاه برداری یا هر چیز شبهه داری توش بوده، دونه ای 20 میلیون جریمه ت می کنم!

کلاه برداری به این واضحی رو داری میزنی زیرش و هیچ جوره قانع نیستی، اگر آدم قانعی بود با این همه اعتراضی که مدیرها کردن باید قرار دادهارو لغو میکردی که با اخلاقی که داری مطئنم هیچ وقتی چنین اتفاقی نمیفته!

نقل قول
The Mad King نوشته:

اتفاقا دیگران ابله نیستن. همه هم خوب شناختنت! اگر خبر نداری مطلع باش! آدمی که به هیچ چیز جز منفعت خودش فکر نمی کنه و حاضره هر تیم دیگه ای رو به نفع خودش تباه کنه، این چرندیاتی رو به منی میگه که برای منافع دیگران جلوی منفعت طلبایی مثل تو جنگیدم و می جنگم!

نه برادر من! این فقط تویی که چنین اعتقادی داری و بارها کار کثیفی انجام دادی و عموماً اعلام میکنی که من کلاه بردارم تا همه چیز رو به نفع خودت بکنی.
اگر یک درصد هم چنین باشه چرا مدیرها همچنان با من معامله میکنند یا حتی مشورت میگیرن؟
جلوی منعفت طلبا جنگیدی، اما کی میخواد با تو در این مورد بجنگه؟!

نقل قول
The Mad King نوشته:

کسایی که گفتن راضی نیستن اسمشون رو بگم. هر وقت لازم بدونم اما بدون اجازه شون خواهم گفت. زیاد عجله نکن، موقعش می رسه!

قطعاً چنین کسایی وجود ندارن، چون که اگر چنین چیزی بود تا حالا باید صدها بار مطرحش میکردی!

نقل قول
The Mad King نوشته:

اولا که میای ثابت می کنی من بابت داشتن لیورپول چطور به بارسا سود رسوندم! اگر نتونی ثابت کنی 50 میلیون بابت این تهمت تبانی جریمه ت می کنم!

نمنونه آخرش همین قرار داد کلوزه.
میری بازیکنارو می قاپی و برای اینکه کسی معترض نشه به لیورپول قرضش میدی!

نقل قول
The Mad King نوشته:
کارای بقیه تیما به من مربوط میشه چون به عنوان مدیر لیگ باید حواسم باشه کسی مثل تو دائم سعی نکنه زیرابی بره! فکر نمی کردم فهمیدن این نکته نیاز به توضیح داشته باشه!

باز هم استفاده از جمله زیر آبی! چیزی که خیلی بهش علاقمندی و تو هر ارسالت چندین مرتبه استفاده میکنی!
تنها کسی که فکر میکنه زیرآبی میرم فقط خودتی و بقیه چنین اعتقادی ندارن، چون چنین چیزی اصلاً نیست.

نقل قول
The Mad King نوشته:
ببین، خوب اینو تو گوشت فرو کن! من اگر دلم بخواد 3 تیم خواهم داشت، اگر دلم بخواد 10 تیم خواهم داشت، به تو هیچ ربطی نداره! البته این شیوه جواب دادن همیشگی من نیست، من هزار آدم اهل استدلال و تعقل رو تو زمین منطق خاک می کنم، منتها با تو باید اینطور صحبت کرد!

دقیقاً!! دقیقاً همینه. همینه روش که از قدرتت سوء استفاده کنی و حرف بقیه برات مهم نیست!
استدلالت منو کشته

نقل قول
The Mad King نوشته:
من هرگز از داشتن کنترل لیورپول سوء استفاده نکردم. حضور لیورپول فقط به من ضرر زده که سودی نداشته. برام هم سر سوزنی مهم نیست تو چی فکر می کنی! و تو و هرکس دیگه هم که از این ناراحته، می تونه هر لحظه استعفا بده و بره! مطمئن باش ناراحت که نخواهم شد بلکه برعکس، خوشحالم میشم!

مگه نمیگی ضرر رسونده بهت؟ خب چرا همون اول لیگ ولش نکردی که به یه مدیر دیگه برسه تا بتونه مدیریتش کنه که از این وضعیت در بیاد؟
کدوم مدیری حاضر میشه بی خود و بی جهت به تیمش ضرر برسونه؟ هوووم؟

نقل قول
The Mad King نوشته:
هرکس فکر می کنه من واقعا از موقعیتم توی این لیگ سوء استفاده می کنم و باز اینجا مونده، واقعا احمق ه! هرکسم که اینجا می مونه، یعنی این رو پذیرفته که اصلا چنین چیزی نیست! یکبار دیگه هم این موضوع رو مطرح کنی، بدتر جریمه ت می کنم

نه برادر من، اینجا کسی عاشق چشم و ابروی شما نیست که مونده تو لیگ. این لیگ جذابیت داشته که بچه هارو دور هم نگه داشته. همین الآن هم اگر لیگ به کل کنسل بشه میتونی ببینی که خیلی از مدیرها به سایت سر نمیزنند.

پ.ن: دست به جریمت هم که خوبه ، چهار تا کلمه حرف زدی توش 50 بار از جریمه گفتی

۱۹ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اگر آدم یه ذره درک داشته باشه می فهمه که گرفتن بازیکنی مثل کلوزه و دادن رونی، کمک به آژاکسه نه به بارسا! باز آدم اگر فقط یه ذره فهم داشته باشه می فهمه که من اگر می خواستم بارسا رو قوی کنم، رونی رو بر می گردوندم بارسا، نه اینکه بدمش آژاکس که کلوزه ای که خیلی ضعیف تره رو بگیرم. باور کردنی نیست که کسی نتونه حتی اینو درک کنه!

من هفته ای ساعت ها برای این لیگ وقت نمی ذارم که آدم سوء استفاده چی مثل تو بیاد چیزایی که مختص خودشه رو بهم نسبت بده. همون طور که گفتم بابت تهمتایی که در مورد سوء استفاده از لیورپول زدی، ۵۰ میلیون جریمه ت می کنم و اگر تا آخر هفته تبانی های هر کدوم از اون قراردادها رو هم اثبات نکنی، به ازای هر کدوم ۲۰ میلیون جریمه میشی.

۱۹ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
این مورد رو یادم رفته بود:

نقل قول
The Mad King نوشته:

البته من منظورم سوارز نبود، منظورم مودریچ بود که با سوء استفاده از استیصال و نیاز مدیر یووه، از چنگش در آوردی! تو رو خدا جوک خودش راضی بود رو مطرح نکن، چون خودشم گفت که از سر اجبار این کارو کرده!

سر این مورد قبلاً بحث شد و آخرش هم مشخص شد که هیچ مشکلی تو قرار داد نبوده، ولی با کمال پررویی همچنان دوباره میای این بحث رو پیش میکشی! دادن بواتنگ، جرارد و راکیتیچ و گرفتن مودریچ کجاش به ضرر یووه بوده؟! گرفتن سه تا بازیکن فیکس و دادن یک بازیکن فقط میتونه از نظر تو به ضرر یووه بوده باشه نه بقیه!
به اجبار؟
اگر من ماهی میگیرم تو که نهنگ میگیری
مطمئن هستم که اینو قبلاً هم خوندی، ولی یه بار دیگه هم بخونش، بد نمیشه!

نقل قول
:( نوشته:

شما نظر من رو فکر کنم یه کم چپه گرفتین
منظور من از سر اجبار این نبود که آقا سامی منو مجبور کرد.
بازیکن نداره یووه
من نمیتونستم که مودریچ رو شیش تیکه کنم یکیش رو بذارم دفاع یکیش رو حمله سه تاش رو تو هافبک و یکی دیگش هم رو نیمکت
همون طور هم که قبلش گفتم من از این قضیه راضیم و مشکلی ندارم.

بعدشم آقا بازیکن خودمه دادم رفت سه تا بازیکن خوب گرفتم و یه جوون که آیندش خوبه.

نقل قول
The Mad King نوشته:

اگر آدم یه ذره درک داشته باشه می فهمه که گرفتن بازیکنی مثل کلوزه و دادن رونی، کمک به آژاکسه نه به بارسا! باز آدم اگر فقط یه ذره فهم داشته باشه می فهمه که من اگر می خواستم بارسا رو قوی کنم، رونی رو بر می گردوندم بارسا، نه اینکه بدمش آژاکس که کلوزه ای که خیلی ضعیف تره رو بگیرم. باور کردنی نیست که کسی نتونه حتی اینو درک کنه!

من هفته ای ساعت ها برای این لیگ وقت نمی ذارم که آدم سوء استفاده چی مثل تو بیاد چیزایی که مختص خودشه رو بهم نسبت بده. همون طور که گفتم بابت تهمتایی که در مورد سوء استفاده از لیورپول زدی، ۵۰ میلیون جریمه ت می کنم و اگر تا آخر هفته تبانی های هر کدوم از اون قراردادها رو هم اثبات نکنی، به ازای هر کدوم ۲۰ میلیون جریمه میشی.

نیاز نیست که بخوای بدونی کی درک داره یا نداره. بحث اصلی رو تغییر نمیده.
کسی نمیاد الکی تیم خودش رو ضعیف بکنه که یکی دیگه قوی تر بشه. اگر میومدی بازیکنت رو مثلا به فیورنتینا قرض میدادی و هیچ کسی رو ازش نمیگرفتی توش حرفی نبود، اما آژاکس با داشتن (سه تا مهاجم خوب) نگردو، کاوانی و کلوزه قطعاً هیچ نیازی به لطف شما که رونی باشه نداره، کاملاً واضحه که این قرار داد به نفع کیه و هدفش چی بوده.

نیازی نیست که بخوام تبانی رو اثبات کنم، همه خوشبختانه این قضایا رو میدونند. قطعاً هم نمیام در موردش چیزی بگم چون قبلاً در موردش گفتم:

نقل قول

اگر آدم قانعی بود با این همه اعتراضی که مدیرها کردن باید قرار دادهارو لغو میکردی که با اخلاقی که داری مطئنم هیچ وقتی چنین اتفاقی نمیفته!

خطاب به سایر مدیرها هم بگم که هیچ وقت به ساحت مقدس همایونی (خودش برای خودش لقب گذاشته) توهین نکنید و یا تهمتی نزنید که با خشم ایشون مواجه میشید و هیچکسی هم نمیتونه جلوش رو بگیره. حتی سازمان که اینجا نقشش مثل

با تمام این تفاسیر همچنان قضیه مدیریت کردن لیورپول پابرجاست و با توجه به اینکه عضو لیگ هستم و میبینم که داره حقم ضایع میشه، سازمان باید در این مورد تصمیم بگیره که میتونید همزمان دو تیم رو مدیریت بکنید یا نه!

۱۹ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مطمئن باش هیچ کس تو این لیگ انقدر احمق نیست که فکر کنه دادن مهاجمی مثل رونی با قدرت ۸۷ و گرفتن یه مهاجم ۳۵ ساله با مهارت ۸۳ نفع بردنه. کسی که درکش انقدره اصلا ارزش بحث کردن نداره!

فقط خوب تو گوشت فرو کن. بار بعد که هر جور تهمتی به من یا سلامت لیگ بزنی، شوخی جدی، مستقیم یا کنایه یا هرچی، می اندازمت از این لیگ بیرون! اگر فکر می کنی شوخی می کنم، یکبار دیگه چرندیاتت رو تکرار کن و ببین!

۱۹ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
از نظر تو تهمته، ولی از نظر من واقعیاته که دارم میگم!

حالا نمیتونی هضمش کنی به من ربطی نداره.

۱۹ اسفند ۱۳۹۲
< ۱ ... ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ... ۲۴ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۷۶۱ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۶۲ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۲۴۲ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۹۱۵ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۵۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۹ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۱ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!