به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۹
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مگه ما اینجا مسئولیم که منبع رو کنیم و جواب ابهاماتت رو بدیم؟ برو 4 تا کتاب بخون، تحقیق کن، مجاری رو بشناس، معتبر و غیر معتبر رو بشناس، تا سوالاتت جواب داده بشه.
اما اگه حالش رو نداری بری این کارا رو بکنی، تقصیر منطق آفرینش نیست.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ تیر ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نقل قول
میلاد نوشته:

نقل قول
یعنی شما می گی خدا نمی تونست از همون اول یه جماعت که با هم نسبت فامیلی ندارن رو خلق کنه؟! این که ما حکمت کارهای خدا رو نمی دونیم و یا وقتی دلیلش رو نمی پذیریم، دلیل بر بی منطق بودنشون نیست.

من حرف از ناتوان بودن خدا نزدم
من منبع و دلیل موثق میخواهم که ثابت کنه خدا یه جماعت که با هم نسبت فامیلی ندارن رو خلق کرده؟
حالا این چه ربطی به منطق داره نمیدونم

این جا دیگه بحث باوره که باید برای هر انسان به طور فردی ایجاد شه و دیگران وظیفه ای در این مورد ندارن، من می تونم دلایل و استدلال ها و منابع مورد قبول خودم رو برای هر موضوعی که خودم باور دارم بیان کنم، اما نه می خوام و نه می تونم که روی باورهای دیگران (مگه چند مورد خاص) اثر بذارم.
به فرض که من الان منابع مورد قبول خودم رو نام ببرم و شما قبولشون نداشته باشید! این بحث ها انتخاب شخصی هست که هر فرد باید بعدا براشون جواب گو باشه.
بنابرین، پیشنهاد می کنم برای موضوعاتی که قراره براتون محور قرار بگیره، خودتون دنبال استدلال و یا منبع موثق باشید.

۲۱ تیر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Always Loyal نوشته:

به فرض که من الان منابع مورد قبول خودم رو نام ببرم و شما قبولشون نداشته باشید! این بحث ها انتخاب شخصی هست که هر فرد باید بعدا براشون جواب گو باشه.

اتفاقا اینجا اصلا این مطلب صادق نیست. بحث باور و ایمان و اعتقاد و به مفهوم عام اسلام یا تسلیم، مال جای دیگه س. خدا هیچ وقت نخواسته کسی مبانی رو چشم بسته و تعبدی بپذیره، کما اینکه پذیرش اصول دین بر اساس تقلید رو ممنوع کرده و گفته هرکس وظیفه داره بره و تحقیق کنه تا براش اثبات بشه!
کلیات همیشه دلایل مستدلی هستن. اینکه 2 + 2 مساوی 4 ه، یه اصله (یه قرارداده همیشه برقراره) کسی نمی تونه بگه نه من قبولش ندارم! مگه اینکه در این سطح از جهل ریاضیاتی واقع شده باشه. این مسائل هم مقیاس بزرگتری از همین مثال هستن.

۲۱ تیر ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
خب اگه اون فرد بخواد بگه که من اصلا اصول ریاضی رو قبول ندارم، هر چه قدر هم اصول و منطق بیاری نمی پذیره.
حرف من هم همینه، در این جور مواقع می گم که همون طور که اگه دیگران حقیقت رو باور کنن، چیزی بهش اضافه نمی شه، اگه قبولش نکنن هم چیزی ازش کم نمی شه!
شما ارسال های 3 صفحه پیش رو ببینید، وقتی معتبرترین حرف ها رو قبول ندارن، هر چه قدر هم استدلال و دلیل و مدرک بیاریم، بی فایده است.
اینی که من می گم بعدا هر فرد باید برای کارهاش جواب گو باشه هم دقیقا این نظرم رو می رسونه، اونی که نمی خواد حقیقت رو بپذیره، بعدا باید برای این غفلتش جواب گو باشه!

۲۱ تیر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Always Loyal نوشته:

خب اگه اون فرد بخواد بگه که من اصلا اصول ریاضی رو قبول ندارم، هر چه قدر هم اصول و منطق بیاری نمی پذیره.

حرف خیلی خوبی زدی، دقیقا بحث همینه. ما اینجا داریم صحبت از منطق و استدلال می کنیم، و بحث منطقی، نیازمند یه حداقل هاییه. شما هیچ وقت نمی تونی با کسی که میگه پایه ریاضیات رو قبول ندارم، بحث مهندسی کنی، چون اون شخص چنان در جهالت خودش غرقه، که صلاحیت این رو نداره که باش بحث کنی!
پس این میشه خودش یه مسئله خود متناقض! یه نفر یا حرف منطق رو می پذیره، یا انقدر جاهله که به کل نفی می کنه، و در حالت دوم اشتباه تو بوده که از اولش باش وارد بحث منطقی شدی!

این آیه خیلی جالبه:

«و بندگان خاص خدای رحمان آنان هستند که بر روی زمین راه به واضع و فرونتی روند و هرگاه مردم جاهل به آنها خطاب کنند، با سلامت نفس و زبانی خوش جواب دهند.»
سوره فرقان، آیه 63

من از این آیه اینطور استنباط می کنم که خیلی خودمونی، وقتی آدمای جاهل اومدن پیشتون، با خوشرویی و سلام و به قولی، حق با توئه و تو درست میگی باشون رفتار کنید و خودتون رو برای قانع کردنشون خسته نکنید، چون ابراز پذیرش منطق رو ندارن.

۲۱ تیر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من جواب تمام حرفای خنده داری که اینجا زده شد رو دادم، اما بعد فکر کردم که وقت خودم رو تلف کردم. به همین جهت ارسال های اخیر رو پاک کردم.

اقلیما جان لطفا وقت خودت رو صرف بحث با کسانی که منطقشون خاص خودشونه نکن تا این بحثا شکل نگیره.

میلاد خان، شما هم لطف کن و این تذکر من رو جدی بگیر و در مورد چیزی که دانش در موردش نداری، نظر نده. اگه بار بعدی بیای و در مورد چیزی که حرف قرآن و پیامبران و ائمه هست، کلماتی مثل بی سر و ته و من در آوردی و حرف های شرم آوری که نشات گرفته از منطق منحصر به فرد خودته، به زبون بیاری، من جدا باهات برخورد می کنم.

ظاهرا باید قانون وضع کنیم که کسی که در مورد چیزی آگاهی نداره، حق اظهار نظرم نداره. متاسفانه ساده ترین قوانین انسانی رو هم باید توی این سایت تحکم کرد تا اجرا بشه ...

هیچ ارسالی هم نمی خوام دیگه در این مورد باشه!

۲۱ تیر ۱۳۸۷
نام کاربری: babi_charlton
پیام: ۱۷۳
عضویت از: ۱۳ تیر ۱۳۸۶
از: Karaj , Iran
گروه:
- کاربران عضو
سلام خدمت همه ما بعد از مدتها برگشتیم
فقط خواستم بگم دلم برای همتمون تنگ شده بود

No one's Getting Out of Here Alive
۲۲ تیر ۱۳۸۷
نام کاربری: barca*messi
پیام: ۴۳۶
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۸۶
از: catalan
گروه:
- كاربران بلاک شده
در مورد آدم و حوا خيلي حرف دارم ولي خوب گفتي تموم من ديگه نمينويسم.
اين موارد ولي جداس:
نقل قول
من قبلا هم گفتم اگه استدلالی هست ارائه بدید، اگه نه من به اینکه همه دنیا قبولش دارن و فلان و بیساره و این دلایل کیلویی ارزشی قائل نیستم.

در مورد سنگ نوشته ها به اندازه ي كافي مطلب نوشتم و آدرس كتاب هم دادم.ديگه قبول نميكني به منطق تو بستگي داره.ميل خودته.نماد ايراني بودن كشورتو قبول نداشته باش. خوبه از همون موقع كاملا دست نخورده مونده و ميتوني بري ببينيش.مدرك بالاتر از اون نميشه گير آورد...

نقل قول
اما امروزه ثابت شده که اگه شما با تمام وجودت باور کنی که دیوار خونت شفات میده، واقعا میده! حالا چیزی که به ائمه مربوطه، به دلیل صحت و قطعیت، خیلی راحت ایمان قلبی مردم رو بدست میاره و نتیجه میده.

اين كه شد همون تعريف راز.و تا جايي كه من بحث تو و ميلاد رو دنبال ميكردم تو اونو مزخرف ميدونستي.حالا اينجا استثنا شده؟؟؟

نقل قول
یه فامیل ظاهرا روشنفکری داریم (از این احمق ها که کراوات می زنن و فکر می کنن خیلی روشنفکرن) همیشه این قضیه پنجره فولاد امام رضا و اینکه ملت میرن خودشون رو می بندن اونجا و ... زیر سوال می بره.

من با اون فاميل كرواتيتون موافقم. ببين اين كه ميگم توهين به مقام ائمه نيست.اشتباه نشه.
سالانه چندين هزار نفر براي شفاي بيماراشون به حرم امام رضا ميرن.از بين همه ي اينا فقط و فقط دو يا سه نفر خوب ميشن.ولي امروزه پزشكا ميتونن همه ي چند هزار نفر رو مثل آب خوردن از مرگ حتمي نجات بدن.يعني كاري كه فولادهاي حرم امام تنجام ميده خيلي كه لطف كمه يه نفرو خوب ميكنه.ولي دكترا همه رو خوب ميكنن.بعدش مردم كار دكتر رو نميبينن و كار فولاد ها رو ميبينن و اونو بزرگتر جلوه ميدن.(دكتر ... استاد دانشگاه علوم پزشكي مشهد و تهران و زاهدان اينو گفته.)
اون شفا دادن يكي دو نفر هم شانسه.اگه ميتونه همه رو شفا بده...

نقل قول
مطمئن باش کسی که با باور و ایمان اون کارو می کرده، نتیجه ش رو هم می گرفته، گرچه برای کسی که باور نداشته تاثیری هم نداشته.

خيلي چرند بود. تو كه اين قدر به امامان اعتقاد داري توهين نكن بهشون!
عزيزم اون پسماند مواد غذايي (خيلي خيلي خيلي نعوذ بالله ببخشيد)شامل ... پيامبر هم هست. من سانسور كردم اونو نوشتم.اينو كه خوندم جد و آباد او آخوند كثيف رو زير فحش كردم با اين مسخره نوشتناش و توهين به شآن پيامبر.
يعني تو ميگي يكي بره ... پيامبر رو جمع كنه و بهش باور داشته باشه خوب شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (خيلي خيلي ببخشيد...)
در ضمن امام زمان رو هم كه گفتي نصف بيشتر مسلمانان جهان(سني )قبول ندارن...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ تیر ۱۳۸۷
نام کاربری: bana_1723
پیام: ۲۷۹
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۸۶
از: اصفهان
گروه:
- کاربران عضو
خوش اومدي آقا بابک
من خوشحال شدم اين سايت يه بابک ديگه هم داره که اون هم گذاشت رفت

۲۲ تیر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
alex hleb نوشته:

سالانه چندين هزار نفر براي شفاي بيماراشون به حرم امام رضا ميرن.از بين همه ي اينا فقط و فقط دو يا سه نفر خوب ميشن.ولي امروزه پزشكا ميتونن همه ي چند هزار نفر رو مثل آب خوردن از مرگ حتمي نجات بدن.يعني كاري كه فولادهاي حرم امام تنجام ميده خيلي كه لطف كمه يه نفرو خوب ميكنه.ولي دكترا همه رو خوب ميكنن.بعدش مردم كار دكتر رو نميبينن و كار فولاد ها رو ميبينن و اونو بزرگتر جلوه ميدن.(دكتر ... استاد دانشگاه علوم پزشكي مشهد و تهران و زاهدان اينو گفته.)

تو رو خدا قصه نگو. اونایی که اونجا میرن کسایین که پزشکا هیچ غلطی نتونستن در موردشون بکنن. چرا خودت رو به ..... می زنی؟ پزشکا می تونن همه اونا رو خوب کنن؟ اون کاری بزرگ میشه و صدا می کنه که آدم عادی نمی تونه انجامش بده، و گرنه مطمئن باش کسی برای سرما خوردن نمیره پنجره فولاد!

نقل قول
alex hleb نوشته:

اون شفا دادن يكي دو نفر هم شانسه.اگه ميتونه همه رو شفا بده...

شانس؟ خیلی بانمک بود خدایی!
تو فکر کردی نمی تونه؟ تمام کائنات در اختیار اونهاس، فقط کافیه به کاری اراده کنن. ولی مطمئن باش یکی مثل تو، وقتی یه بیماری لاعلاج گرفت و از پزشکان و علمی که انقدر بهش امید بسته، ناامید شد، و تازه اون روز فهمید که تمام عمرش راه رو اشتباه رفته، اون وقت دیگه صد سالم خودشو ببنده به پنجره فولاد و امثالهم سودی براش نداره، چون لایق این نیست که مشمول اون لطف بشه!

نقل قول
alex hleb نوشته:

خيلي چرند بود. تو كه اين قدر به امامان اعتقاد داري توهين نكن بهشون!
عزيزم اون پسماند مواد غذايي (خيلي خيلي خيلي نعوذ بالله ببخشيد)شامل ... پيامبر هم هست. من سانسور كردم اونو نوشتم.اينو كه خوندم جد و آباد او آخوند كثيف رو زير فحش كردم با اين مسخره نوشتناش و توهين به شآن پيامبر.
يعني تو ميگي يكي بره ... پيامبر رو جمع كنه و بهش باور داشته باشه خوب شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (خيلي خيلي ببخشيد...)

چرند نبود تو نمی تونی بفهمیش! من گفتم این یه چیز ثابت شدس که شما به هرچی باور داشته باشی، روت تاثیر می ذاره، هر چیزی به معنی مطلق کلمه. البته برای آدمی که محور بینشش عقل ناقص آدمیزاده، عجیب نیست خیلی چیزا رو نفهمه!

نقل قول
alex hleb نوشته:

در ضمن امام زمان رو هم كه گفتي نصف بيشتر مسلمانان جهان(سني )قبول ندارن...

باز حرفای کیلویی من نمی دونم شماها چرا برای اثبات یه چیز میرید آمار می گیرید، واقعا خنده داره. انگار باید آمار گرفت و هر چیز رو که عده بیشتری طرفدار داشت به عنوان حقیقت قبول کرد
اولا که سنی یعنی اسلام تحریف شده. اونا خیلی چیزا رو قبول ندارن، اونا حرف یپامبرم قبول ندارن، عصمت پیامبر رو قبول ندارن، اون عمر لعنت الله علیه، زمانی که پیامبر در اواخر عمر در بستر بیماری بود، برگشت گفت پیامبر داره هذیون میگه!!! که یپامبر از اتاق انداختش بیرون. کسانی که پیشواشون عمره، معلومه چه احمق هایی هستند. اونا عدل خدا رو قبول ندارن، نص صریح قرآن در مورد اولی الامر که با صحبت های پیامبر توضیح داده شده رو رد می کنن، بزرگترین رسالت پیامبر که انتخاب جانشین بوده رو زیر پا می ذارن ...
حالا تو میای از باور نداشتن چنین قوم احمق و جاهلی، دلیل در میاری؟
اینکه اینا چه چیز درستی رو قبول ندارن، مهم نیست، اگه تونستی چیز درستی پیدا کنی که اینا قبول دارن هنر کردی

واقعا تاسف می خورم که با این همه ادعای منطقتون که میشه، خنده دار ترین حرف ها که برای هیچ آدم عاقل قابل پذیرش نیست رو گه گاه توی این سایت می شنوم

۲۲ تیر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۴۲,۴۸۶ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۶۰۸,۹۸۳ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۳۵۲ بازدید
۱۴ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۸۹۰ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۱۴۵ بازدید
۲۱ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۸۷۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۶۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۴۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۱۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!