به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پيشنهادات و انتقادات
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Pooya نوشته:

نقل قول
مسعود نوشته:

اگه بازه نقل و انتقالا زودتر شروع شه این نقل و انتقالا در این حد لوس نمیشه!
همه دارن مذاکره میکنن بعدش میزنن زیر حرفشون

از تو دیگه بعید بود
تو که دیگه باید بدونی کیا میزنن زیر حرفشون کیا رو حرفشون هستن

جان؟!
هرچقدر فکر میکنم به نظر نمیاد که نیش و کنایه ای در کار باشه چون اصلا من با تو هیچ مذاکره ای نکردم
اگه قصد کنایه وار حرف زدن داشتی، یه کم واضحترش کن تا حداقل به هدفت برسی

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۶ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
من آمده ام وای وای!!! با یه پیشنهاد اومدم وای وای وای وای وای وای!!!!

میخوام یه پیشنهاد شوم بدم و کل لیگ رو پر از حاشیه و هیجان و اخبار داغ بکنم!!!

نظرتون چیه برای هر بازیکن یه مبلغ جدایی زودهنگام بزاریم؟!
البته بر اساس یک چهار چوب مشخص و دقیق. اینطوری دیگه نمیاید بگید مبلغ جدایی رو برای فلان بازیکنم میزارم 1 میلیارد که کسی قدرت خریدش رو نداشته باشه .
بیایم یه قیمتی رو مشخص کنیم که سهم هر تیمی برابر باشه. مثلا هر تیم سقف جدایی زود هنگام بازیکناش نباید بیشتر از یک میلیارد باشه و باید این رو طوری تقسیم کنه که به این سادگی بازیکن خوبش رو از دست نده.
با اینکار میتونیم احتکار بازیکن با کیفیت و همچنین جوون آینده دار در بین تیم ها رو کم کنیم.
الان که قیمت مسی 120 میلیون هست، بارسا میاد قیمت باز خریدش رو میزاره 500 میلیون. اگر تیمی حاضر باشه این مبلغ رو پرداخت بکنه صاحب بازیکن مثل دنیای واقعی دیگه نمیتونه رضایت نده و باید بازیکناش رو بفروشه. اگر تعداد پیشنهاد دهنده ها بیشتر از یک تیم باشه باید بصورت مزایده برگزار بشه و هر تیمی بیشتر پول پرداخت کنه اون بازیکن رو صاحب میشه. مزایده هم بهتره که بصورت عمومی انجام بشه که تیم ها بتونند برای چند بار هم که شده قیمت بازیکن رو بالا ببرن.
چند دلیل و پیشنهاد که مزایده ها بصورت عمومی برگزار بشه:
1. در صورتی که مزایده بصورت عمومی باشه، هر بار که تیمی میاد قیمتش رو بالا میبره باید حداقل 20 میلیون روش بزاره که نیان یک میلیون یک میلیون قیمت بازیکن رو افزایش بدند و 2 ماه طول بکشه تا مزایده تموم شه .
2. یکی از دلایلی که میگم بصورت عمومی برگزار بشه به این دلیله که تیم های دیگه هم ممکنه به یکباره نظرشون عوض بشه و اونا هم تو مزایده شرکت بکنند.
3. مزایده عمومی باعث بالا رفتن هیجان بین بقیه مدیرها هم میشه. شاید بشه . بالاخره مهمه که اخبار نقل و انتقالات رو بدونند دیگه . میایم مثل ترنسفر مارکت یه درصد میزنیم که اوج هیجان به حداکثر برسه تا از دماغامون بزنه بیرون .

این وسط صاحب بازیکن میتونه یه کاری بکنه که به راحتی بازیکنش رو از دست نده، ولی به هر حال با این کارش حداقل یه نیم فصل هم که شده نمیتونه از بازیکنش استفاده بکنه. اگر صاحب بازیکن بخواد میتونه اون بازیکن رو به تیمه دیگه ای قرض بده تا تیم هایی که حاضر بودن بازیکن رو بخرن ضد حال بخورن (از همین الآن بوی سوختگیش میاد! )
پ.ن: باید یه سقفی هم برای بازیکنای قرضی مشخص کنیم تا دو تا تیم قوی نیان تمام بازیکناشون رو معاوضه قرضی کنند که از دستشون ندند!
هر چند مطئنم این وسط تیم های قوی مثل بارسا و رئال اول از همه مخالفت میکنند!
ولی با این کار هم پول ارزشمند میشه!!!!! (چون تیم خریدار نمیاد زیاد هزینه کنه که خودش پولش زیاد بشه تا بتونه از این قانون استفاده بکنه – با توجه به قانون خرید سه برابر قیمت تیم های فروشنده هم نمیتونند بگند که باید با قیمت خیلی بالا بخری تا من بتونم از این قانون جدید استفاده بکنم؛ چه بسا تیم فروشنده حاضر هم بشه با توجه به نیازش با قیمت پایین تر بازیکن رو بفروشه) و همینکه بازیکن خوب بین تیم ها پخش میشه؛ حتی ممکنه ضعیف ترین تیم لیگ بخاطر بودجه ای که داره بهترین بازیکن لیگ رو داشته باشه و وقتی میره سراغ بازیکنای با کیفیت با جواب "زرشک یا قارپوز" تیم های قوی مواجه نمیشه
حالا میشه برای تیم های که میانگین قدرت تیمشون بالاست و یا تیم هایی که زحمت کشیدند و دنبال بازیکنای جوون بودن از سقف مشخص شده برای هر تیم کمی بیشتر دریافت بکنند.

پ.ن.خ.م 1: اگر احیاناً تصویب شد بهتره که از فصل جدید اعمال بشه.
پ.ن.خ.م 2: تو روحتون اگر تصویب نکنید . کلی فکر کردم و تمام زوایا رو در نظر گرفتم . تایپم زیاد کردم

پ.ن.خ.م = پی نوشت خیلی مهم

اینم بگم که شاید تو نگاه اول به نظرتون بد بیاد، اما اگر روش کمی بیشتر فکر کنید میبیند که واقعاً قانون خوبی میتونه باشه.

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
وقتی با این تدابیر کلا همه ی تیمها قراره بی پول بشن، چه ارزشی داره؟!
نه به عنوان رئال مادرید! بلکه به عنوان مسعود با این قانون مخالفم چون هیچ کاربردی نمیتونه داشته باشه!
شما بیا 500 میلیون بده من همین الان رونالدو رو بدم!
کی همچین پولی داره؟!
فقط امیر اروجی 600 میلیون پول داره که 500 میلیونشو به خاطر 1 بازیکن دادن اصلا عاقلانه نیست!
این قانون هیچ کاربردی نخواهد داشت!
مگر در آینده خیلی دور که ثباتی توی لیگ بیاد و همه تیمها بدونن که بطور متوسط سالیانه بودجشون چقدر میشه و دخل و خرج هر تیم دستش بیاد و از طرفی هم قیمتها تثبیت بشن اون موقع میشه روی قیمت جدایی زود هنگام بازیکنا فکر کرد! وگرنه من همین الان اعلام میکنم که رونالدو رو 500 تا میفروشم پول نیست عامو

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: call_of_catalan
نام تیم: میلان
پیام: ۸,۵۴۱
عضویت از: ۱۱ شهریور ۱۳۸۸
از: اورمیه
طرفدار:
- مسی - پویول
- مارادونا - رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- علی کریمی - کریم باقری
- پپ گواردیولا
- کریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
با عرض پوزش از جناب سامی مخالفم
خسته نشدی این همه تایپ کردی !

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
کلیتش خوبه ولی ایراد داره جاهاییش
مثلا من نمیخوام بازیکنم رو بدم بره بعد یکی بیاد مثلا 500 تا بده من مجبورم بازیکنم رو بدم بره

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
من که از تیم های پر مهره حساب نمیشم (تقریبا متوسط هستم) اتفاقا بیشتر از همه هم پول دارم. ولی مخالفم.
اینطوری یه جورایی اختیار بازیکن از دست صاحبش خارج میشه. تو قانون 3 برابر تیم نیازمند به پول این امکان رو داره که هر بازیکنی رو که دلش خواست بفروشه. مثلا اگه بارسا نیاز به پول داشته باشه به اختیار خودش میتونه از بین ژاوی و اینیستا و مسی یکی رو بفروشه ولی اینجا اینطوری نیست. اگه یکی مبلغ جدایی زودهنگام مسی رو پرداخت کنه دیگه کاری از دست بارسا بر نمیاد.
در نظر بگیرید که تو دنیای واقعی هم خیلی بازیکنا بند جدایی زودهنگام ندارن. در واقع بسته به توافق طرفین داره که بند جدایی زودهنگام بذارن یا نه.
من از سامی تشکر میکنم چون حتما خیلی فکر کرده. ولی شخصا باهاش مخالفم چون اختیار بازیکن رو از دست صاحبش خارج میکنه بر خلاف قانون 3 برابر که به تیم کم بودجه اجازه مدیریت میده.
هرچند اگه تصویب بشه احتمالا من بیشتر از همه سود میکنم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: pedram__M30
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۳,۰۰۹
عضویت از: ۴ مهر ۱۳۹۰
از: ESF
گروه:
- كاربران بلاک شده
بله من با هزار بدبختی دارم ستاره جمع میکنم بعد یهو یکی بیاد بگیرتش
هر چند به نفع منه ولی اینجوری حال نمیده

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
منم مخالفم

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من روی این موضوع خیلی قبلتر از اینها فکر کرده بودم. به سامی هم گفتم. ولی خیلی مشکل پیش میاد تو این قانون.

به عنوان مدیر بارسا این رو نمیگم. خودم رو می ذارم جای ضعیف ترین تیم لیگ. بگو تاتنهام

الان این بچه دلش به بالوتلیش خوشه. قیمت اونقدر گزافیم که نداره. بخوایم بگیم 5 برابر قیمت ترنسفرش، نه حتی 10 برابر، قیمت فسخش باشه، خیلیا می تونن بدن. منتها اگه کسی بیاد این کارو بکنه، مدیر تاتنهام دیگه هیچ انگیزه ای نداره برای ادامه دادن.

تک تکتون تو تیمهاتون بازیکنایی هستن که اگر اینطوری ناخواسته ازتون گرفته بشن، ترجیح میدین کلا لیگ رو ول کنین و برین. هیچ چیز بدتر از این نیست که بدونی همسابه می تونه مایملک تو رو بدون رضایتت برداره ببره. حس ناامنی و نارضایتی شدیدی به وجود میاره.

در کل این قانون می تونه لیگ رو ظرف 2 سال یا به میدون جنگ و انتقام گیری تبدیل کنه یا کلا منهدم کنه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در کل این قانون می تونه لیگ رو ظرف 2 سال یا به میدون جنگ و انتقام گیری تبدیل کنه یا کلا منهدم کنه.

هدف همینه

حالا میشه از این پیشنهاد ایده های جدیدی رو گرفت.
من و امیر که تو یه سایت دیگه بودیم وقتی رفتیم سراغ نقل و انتقالات، کل بودجمون رو خواستیم برای یه بازیکن معمولی خرج کنیم که طرف حاضر نشد بفروشه! بعد مدیر لیگ که دید پول خیلی بی ارزش شده اومد گفت که هر کسی بودجه تیمش بیشتر باشه میتونه اولویت داشته باشه تو خرید بازیکن آزاد که کار به جایی رسید تیم ها سهمیه هاشون رو هم میفروختن .
حالا میتونیم یه کاری کنیم که هر تیمی که بودجه بیشتری رو داشته باشه براش یه امتیاز به حساب بیاد و یه استفاده ای بکنه.
مثلا میتونه یه بازیکن که پول زیادی بابتش رو داده، نصفش از حسابش کم بشه و امثال چنین قوانینی که به بقیه تیم ها ضربه نزنه و از حساب سازمان پرداخت بشه.

۱۰ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۰۸۸ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۲۴ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۰۳۸ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۱۸۱ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۴۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۳۳ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۶ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۱۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!