به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...!!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اصلا دلم نمی خواست وارد این بحث بچگانه بشم. ولی عده دوستان به خودشون اجازه میدن پاشون رو از گلیمشون فراتر بذارن و حتی تو مسائل شخصی دیگران دخالت کنن! البته این مسائل قبلا هم دیده شده و شاید بهتر بود از کنارش به سادگی عبور نمی کردم.

البته بعضی حرفا رو وقتی آدم می خونه، چند دقیقه تعمق می کنه که اصلا چی باید به چنین حرفی جواب داد! نمونه ش چیزهایی که در ادامه می خوام نقل قول کنم.

نقل قول
تمام کسایی که توی این سایت فعالیت کردن، دقت کنید، منظورم از فعالیت در حد یه کاربر عادی نیست، در حدی که با مدیران در تعامل باشن، تمامشون به تعطیل بودن سیستم مدیریتی سایت اذعان دارن.

البته این دست کلی گویی ها چیزی جز خطا و گمراهی نیست. ولی دوست دارم اون همه ای که ادعا می کنی بیان و دلایل منطقیشون رو (اگر وجود داره) مطرح کنن تا ببینم واقعا چند تاشون می تونن حتی ابعاد این سیستم مدیریتی رو درک کنن، تا برسه به اینکه بخوان ادعا کنن سایتی با این حجم بالای فعالیت و تعاملات تعطیله!

نقل قول
مدیر کلی که تا یه جورایی احساس خطر نکنه کارای عقب افتاده سایتشو انجام نمیده دیگه حرفی برای گفتن نمیزاره...

من یه بار به این سوال جواب دادم، اگر کسی می خواست متوجه بشه، اون جواب براش کافی بوده.

احساس خطر؟ تو رو خدا حرفای خنده دار نزنید!

نقل قول
خدا شاهده نمیخوام منت بزارم، چون اگر میخواستم این کارو بکنم همونموقع که اینقدر انتقاد بود میومدم این حرفا رو میزدم، ولی وقتی ما اینجوری داریم از زنگیمون میزنیم بعد صداش در میاد که مدیریت سایت تو این بهبهه مالی میرن 1.5 میدن آیپد میخرن، بعد با همون آیپد میان میگن کسی کمک مالی نمیکنه خدایی برای آدم زور داره...
نباید انتظار داشت که آدم دلسرد نشه.

واقعا برام جالبه که با خودت چی فکر کردی که چنین حرفی رو زدی! به خصوص بعضی حرفا رو آدم از کسایی که ادعای مذهبی بودن دارن می شنوه، بیشتر دردش میاد. بگذریم از مسائلی که سکوت کردنم در موردشون اصلا به معنی بی اطلاعی نیست!

مسائل زندگی شخصی من مطلقا به کسی ربطی نداره. من شاید فردا بخوام ماشین 200 میلیونی بخرم، بازم به کسی ربطی نداره. همون طور که زندگی شخصی دیگرانم به من ربط نداره.

تو فکر کردی کل کمک مالی که این 20 هزار و خورده ای نفر کردن چقدر بوده؟ به زحمت به 100 هزار تومن هم نمی رسه! اما فقط امسال 300 تومن برای سرور دادم و قرار بود 300 دیگه هم بدم که با وضع دلار احتمالا دو برابر خواهد شد!

این چه استدلال مسخره ایه؟ من آیپد رو خریدم چون برای دانشگاهم لازمش دارم، اصلا نه، عشقم کشیده بخرم. خریدم باش بازی کنم. اولا که به کسی ربطی نداره. ثانیا کی گفته من باید تمام مخارج سایت رو از جیبم بدم؟ چون من به سختی رفتم یه آیپد خریدم، معنیش اینه که باید اون پول رو تمام و کمال صرف سایت می کردم که مبادا دوستان سر سوزنی به خودشون زحمت بدن و اندازه یه وعده غذا بیرون خوردن، بخوان سهمشون رو تو مسائل مالی سایت ادا کنن؟

بابت کاری که تو سایت می کنید که در مقابل وقتی که من می ذارم، مشتی نمونه خروار هم نیست، هزار جور توقع دارید. هزار جور بهونه می گیرید.

من چند ده بار از تمام کسایی که تو سایت زحمت می کشن تشکر کردم، در حالی که هرگز چنین وظیفه ای نداشتم. من 8 ساله ده ها برابر شماها برای سایت وقت می ذارم اما هیچ وقت هم از کسی توقعی نداشتم. چون همیشه باور داشتم هیچ کس نیومد ازم خواهش کنه که تو رو خدا بیا سایت بساز. خودم خواستم و باید پاش هم باشم. این دقیقا در مورد تمام کسایی که تو این سایت کار می کنن مصداق داره!

خدا رو شکر که همیشه فضا برای انتقاد و طرح دیدگاه های شخصی باز بوده و گوش من هم همیشه برای شنیدن حرف منطقی (نه مباحث بچگانه و یارکشی های دوران دبستان) باز بوده و هرجا هم منابع اجازه دادن، نکات اصلاحی که لازم بوده به کار بستیم و اصولا فرایند کنترل و اصلاح در تمام بخشهای سایت یه فرایند مداوم و دائمی بوده.

واقعا خجالت آوره و شرم آوره زدن چنین حرفی. تا امروز کاملا یه نگاه دیگه بهت داشتم که ظاهرا بدجوری اشتباه بوده!

تو مسائلی که به مدیر انجمن مربوطه دخالتی نمی کنم. من قبلا هم گفتم، آدما رو بر اساس عملکردشون می سنجم. با هیچ کس عهد اخوت ندارم. از اقلیما بپرسید چند بار به خاطر مسائل مختلف بازخواستش کردم، دیگه بقیه باید حساب کار دستشون بیاد!

ملاک قانونه و صلاح مصلحت سایته و نه افراد. دست تمام کسایی که برای سایت زحمت کشیدن می فشارم - اگرچه بابت کاری که کردن هیچ منتی به گردن کسی ندارن - اما به صراحت و با صدای بلند اعلام می کنم که وجود و ادامه حیات این سایت به هیچ وجه وابسته به حضور هیچ فردی نیست و من اصولا دوست ندارم کسی به خاطر سایت خودش رو به زحمت بندازه یا کاری رو بدون علاقه شخصی انجام بده.

ما برای نیروی انسانیمون به شدت ارزش قائلیم، اما این اصلا به این معنی نیست که فرد محوریم و سابقه، موقعیت و یا رزومه ای به کسی اجازه میده فراتر از حیطه ای که باید، فعالیت کنه.

من واقعا از خودم خجالت می کشم که تو چنین بحث بچگانه و خاله زنک واری - هرچند به اجبار - وارد شدم. واقعا خیلی استانداردهای ذهنیم رو پایین آوردم که بتونم وارد این بحث زشت بشم. امیدوارم دیگه هیچ وقت مجبور به این کار بشم!

بعد از این هم نمی خوام ارسالی در این مورد ببینم. هر حرفی هست، روالی براش در سایت تعریف شده. ما هم هیچ کس رو مجبور به موندن یا رفتن و یا مسئولیت داشتن یا نداشتن نمی کنیم و به آزادی افراد برای تصمیم گیری در مورد زندگیشون احترام می ذاریم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
جون محمد جان فرمودن این مسائل رو اینجا نگیم ، منم تو همون شکایت از مدیران و ناظرین مطرح کردم
مشاهده لینک

۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کمیل نوشته:

جون محمد جان فرمودن این مسائل رو اینجا نگیم ، منم تو همون شکایت از مدیران و ناظرین مطرح کردم
مشاهده لینک

بنده عرض کردم عزیزم. مرسی

خوب دوستان می تونید اون بحث هیجان انگیز رو اونجا دنبال کنید. این جا به روال عادیش ادامه میده

۲۸ مهر ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
mina نوشته:

دختر خوشگلی مثل تو نباید حس خون آشامی داشته باشه عزیزم
چه امضاهایی میزاری سنا
من یکی با این امضات خیلی حال کردم آورین

خب پس حس گرگینه بودنم قلقلکم میده .

مینا
مرسی .

نقل قول
لینکلن نوشته:

گیس بریده .

الحاقی: .

برادر دل انگیز با من بودی؟
من گیس بریده م؟

نقل قول
Amir نوشته:

بیچاره این همه ذوق کرده این امضا رو گذاشته، آخه چرا تو ذوقش میزنید؟

راجع به خود امضا هم بگم که 2 تا حالت وجود داره:
1- یا دبیرستان رو تموم کردید و جو گرفته به خودتون میگید تحصیل کرده.
2- یا سنتون بالای 20 هست.
پ.ن:

من کجام بیچاره س؟
واقعا نمیدونم چرا تو ذوقم میزنن

هر دو حالتتون هم اشتباس .

۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بازم دعای سمات غروب جمعه...
چه بارونی میاد اینجا

بازم گریه، ناله، پنجره تا به خدا...
بازم ندبه، افسوس، این معزالاولیا...

آسمون شبیه چشمام، به یاد آقا بارون گرفته...

نیومدی، تو که ستاره امیدی.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
هر دو حالتتون هم اشتباس

امکان نداره
اگه هنوز لیسانس نگرفتید که تحصیل کرده حساب نمیشید (خیلیا که گرفتن هم حساب نمیشن)
اگه لیسانس گرفتید حتما 20 سال رو رد کردید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
هر دو حالتتون هم اشتباس

امکان نداره
اگه هنوز لیسانس نگرفتید که تحصیل کرده حساب نمیشید (خیلیا که گرفتن هم حساب نمیشن)
اگه لیسانس گرفتید حتما 20 سال رو رد کردید

من تو دبیرستان هم با سواد محسوب میشم .

۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
کیمل
اینجا بدون کمیل لطفی نداره

الان انجمن ناظر نداره،میتنین بیاین اسپم بدین!

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
بدون کمیل دیگه اسپم هم لطفی نداره

جاش خیلی خالیه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

کیمل
اینجا بدون کمیل لطفی نداره

الان انجمن ناظر نداره،میتنین بیاین اسپم بدین!

لایک

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۴۴۲ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۴۹ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۱۳۸ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۶۵۲ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۶۱۹ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۵۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۷ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۷ کاربر آنلاین است. (۷۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!