به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
کوتاه از آبادان/تبریک فتح الله زاده به رقیب

علی فتح الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال تهران طی پیامی انتصاب خلیل صالحی را به عنوان مدیر عامل باشگاه صنعت نفت به وی تبریک گفت

سایت گل-صالحی مدیر عامل باشگاه صنعت نفت و خلیلی‌نیا عضو هیئت مدیره این باشگاه جلسه‌ای با رحیمی رییس هیئت مدیره برگزار کردند.این جلسه بعد از ظهر امروز در دفتر مهندس رحیمی مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان برگزار شد.در این نشست به موضوعات و مشکلات عمده موجود در باشگاه صنعت نفت با حضور صالحی مدیر عامل باشگاه و خلیلی‌نیا عضو هیئت مدیره و هم چنین رحیمی رییس هیئت مدیره پرداخته شد.طرفین به گفت و گو و تبادل نظر در خصوص محورهای بودجه و ساختمان اصلی باشگاه نشستند.از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه موضوع نور ورزشگاه تختی آبادان و صندلی‌های آن بود که برای مرتفع کردن این مشکلات تصمیمات نهایی و مقتضی گرفته شد.

تبریک مدیر عامل باشگاه استقلال به صالحی

سایت گل- علی فتح الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال تهران طی پیامی انتصاب خلیل صالحی را به عنوان مدیر عامل باشگاه صنعت نفت به وی تبریک گفت.به گزارش سایت گل و به نقل از سایت باشگاه نفت آبادان در قسمتی از این پیام تبریک آمده است: «امید است با توجه به سوابق درخشان مدیریتی جنابعالی و توفیقات قبلی در عرصه فوتبال، همچنان راه موفقیت را در باشگاه صنعت نفت آبادان نیز پی بگیرید و از خداوند منان برای شما و آن باشگاه مردمی و محبوب آرزوی موفقیت داریم.»

شایان ذکر است تیم‌های صنعت نفت آبادان و استقلال تهران در چهارچوب هفته دهم لیگ برتر روز چهارشنبه پنجم مهر در آبادان از ساعت 18:30 به مصاف هم خواهند رفت.

تاریخچه دیدار تیم‌های نفت و استقلال در لیگ برتر

سایت گل-تیم‌های صنعت نفت و استقلال در تاریخ لیگ‌ برتر هشت بار به مصاف هم رفتند که طلایی‌پوشان پنج بار در این مصاف‌ها به پیروزی دست یافته‌اند.تاریخچه دیدار این دو تیم به شرح ذیل است.

لیگ برتر 81-82

صنعت نفت آبادان یک - صفر استقلال تهران

استقلال تهران یک - صفر صنعت نفت آبادان

لیگ برتر 86-87

استقلال تهران 2 - 3 صنعت نفت آبادان

صنعت نفت آبادان 2 - یک استقلال تهران

لیگ برتر 89-90

صنعت نفت آبادان 2 - صفر استقلال اتهران

استقلال تهران 6- 2 صنعت نفت آبادان

لیگ برتر 90-91

استقلال تهران یک - 2 صنعت نفت آبادان

صنعت نفت آبادان یک - 2 استقلال تهران

تبریک شهردار آبادان به مدیر عامل باشگاه

محمود رضا شیرازی شهردار آبادان طی نامه‌ای انتصاب صالحی را به عنوان مدیر عامل باشگاه صنعت نفت تبریک گفت. متن این نامه به شرح ذیل است:جناب آقای صالحی-مدیر عامل محترم باشگاه صنعت نفت آبادان

با سلام-انتصاب شایسته و بایسته حضرتعالی به عنوان مدیر عامل باشگاه صنعت نفت آبادان، سرچشمه زلال لطف حضرت دوست است که بسیار باعث مسرت و خشنودی است. به گواهی آگاهی و کما‌ل‌خواهی و به پشتوانه آشنایی و دانایی شما در امر کارگشایی و نیک رایی، نظر به اطمینان خاطر و اعتماد وافر نسبت به توانمندی‌های مدیریتی جنابعالی، به رسم ارادت و اخلاص و در کمال امتنان و افتخار این منصب خطیر را به محضر شریفتان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از جهاندار جان آفرین جهانی مشحون از عزت و عظمت و توفیق و موفقیت مسالت دارد.

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
اصرارعجیب اداره ورزش به حضور یک کاندیدای هیئت فوتبال فارس

کفاشیان البته حاضر به مداخله در موضوع نیست و مسئله را تاکنون به نبی ارجاع داده و گفته است این امر به منزله دخالت دولت در فوتبال تلقی می شود و پیامدهایی دارد.

سایت گل- در حالی که نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال اسامه نهایی سه نامزد ریاست هیئت فوتبال فارس را به امور شهرستان های فدراسیون اعلام نموده و اسامی اعضای مجمع هم مشخص شده تا این انتخابات روز شنبه 8 مهر ماه با حضور کفاشیان برگزار گردد، شنیده می شود کمانه مدیرکل ورزش و جوانان فارس برای تجدید نظر در رد صلاحیت دو کاندیدا تلاش بسیاری دارد. محسن سالاری و حسن زاده دو نفری هستند که به دلایل اداری رد صلاحیت شده اند اما گویا اداره ورزش فارس روی یکی از آنها حساب ویژه ای باز کرده و حتی قرار است صبح مروز در این باره کمانه در تهران جلسه ای با کفاشیان داشته باشد. کفاشیان البته حاضر به مداخله در موضوع نیست و مسئله را تاکنون به نبی ارجاع داده و گفته است این امر به منزله دخالت دولت در فوتبال تلقی می شود و پیامدهایی دارد.

باید دید کار به کجا می کشد. تاکنون حضور آیت اللهی، ناظم الشریعه و منصوری در انتخابات نهایی شده است. کمانه دلیل نشست با کفاشیان را حل مشل برق دانسته بود اما حالا با مرتفع شدن مشکل برق ، بازهم به برگاری نشست اصرار دارد!گویا اداره ورزش به رییس شدن مجدد آیت اللهی راضی نیست.آیا کفاشیان علیه نایب رییس خود اقدام می کند؟این امر بعید است زیرا آیت اللهی لیدر هئت های فوتبال در جمع آوری آرا برای کفاشیان بوده و حالا با بحث استیضاح رییس فدراسیون، او نمی خواهد چنین عنصری رااز دست بدهد.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بطری در آزمایشگاه؛کارآگاه عادل وارد می شود

این کشفیات بچه های نود از رختکن پرسپولیس است.ما خودمان این بطری ها را به یک آزمایشگاه معتبر داده ایم و سه روز دیگر جواب این آزمایشات را می گیریم

سایت گل - آخرین برنامه نود که خواب را برچشم بینندگان تلویزیونی، به خصوص پرسپولیسی ها و سپاهانی ها حرام کرده بود یکی از عجیب ترین نودهای این چندسال را شکل داد.
فردوسی پور که پس از بررسی بازیهای لیگ ، پخش یک نود قدیمی و مصاحبه با بهادر عبدی به بازی سپاهان - پرسپوبلیس رسید بیس از یک ساعت از برنامه را به بررسی و حدس درباره شرایط غیرعادی بازیکنان پرسپولیس اختصاص داد. اتفاقی که تا به حال در لیگ ایران سابقه نداشته و درحال حاضر نیز صحت و سقمش از طرف رقیب اصفهانی به شدت زیر سئوال است ؛ اگرچه پرسپولیسی ها زیرکانه این جمله را تکرار می کنند که ما هیچ اتهامی به سپاهان نمی زنیم ولی...!
در نهایت اما ، بعد از مصاحبه با مهدوی کیا و پخش گزارش رختکن و بعد مصاحبه یا سعید شیرینی و محمد نوری و علیرضا رحیمی ، مجری برنامه نود دو بطری کشف شده از رختکن پرسپولیس را روی میزش گذاشت و گفت:«این کشفیات بچه های نود از رختکن پرسپولیس است.ما خودمان این بطری ها را به یک آزمایشگاه معتبر داده ایم و سه روز دیگر جواب این آزمایشات را می گیریم.آن موقع مشخص می شود که مشکل از کجا بوده است.»
خب ، حس ژورنالیستی فردوسی پور و بچه های نود قابل تحسین است اما ...
1- مسئولیت بطری مشکوک (که در رختکن پرسپولیس کشف شده ) با کیست؟ پزشک پرسپولیس ، تدارکات یا کی؟
-اصل جمع آوری سند از محل جرم بر عهده نهادهای مسئول است و حتی اگر این نکته را در نطر نگیریم ، صورتجلسه یکی از مهمترین تشریفاتی است که در هنگام کشفیات در دستورکار قرار دارد . چیزی که بعدها و در مراخل دادرسی ثابت کند "کشف" مورد نطر ساختگی نبوده است.
3- به فرض که آزمایشگاه اعلام کرد درون بطری فوق مواد مشکوک و همانطور که بازیکنان گفته اند توهم زاد وجود دارد. ِآیا سپاهان زیر بار خواهد رفت؟جواب بسیارآسان است.از کجا معلوم که به فرض وجود مواد مشکوک مسئولیت این ماجرا برعهده خود پرسپولیسی ها نباشد؟
4- آیا اصولا اعلام نتیجه در نهایت به کشف فرد خاطی منتهی خواهد شد یا این خبر فقط ترفندی برای ایجاد تعلیق بین هوادرارن پرتعداد برنامه نود است که حالا بست نشسته اند تا مجری محبوب شان نتیجه ازمایش را اعلام کند؟
5- این یک معمای پوارویی است وظاهرا نقش اول آن به عادل فردوسی پور رسیده. خب طبق منطق این داستان ها باید در انتطار پلیس وقاضی هم بود. چیزی که قبلا در فوتبال ایران ان را به چشم ندیده بودیم اما چه بسا آنها پشت در ایستاده باشند!

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
اختصاصی گل :حکایت جادوگر در فوتبال ادامه دارد / این بار جادوگر هندی در لیگ ایران

مهدوی کیا گفت: برخی حرف ها را با خنده رد می کنیم و به آن اعتقاد نداریم اما وقتی وقایعی را می بینیم دیگر نمی توانیم به طور قاطع رد کنیم!

سایت گل - عده ای به آن اعتقاد دارند و عده دیگر به هیچ عنوان آن را نمی پذیرند . برخی می گویند وجود دارد اما برخی آن را از اساس زیر سوال می برند .
جادوگری و اثرات آن در طول تاریخ همراه انسان بوده است . چند سالی است که در فوتبال ایران بحث جادوگری بسیار مطرح است و در لایه های فوتبال و حرف هایی که بین اهالی فوتبال مطرح می شود زوایای مختلفی از جادوگری در فوتبال ایران باز می کند .
برخی از حضور چهره های آشنا فوتبالی در یکی از محله های اطراف کرج عنوان می کنند که فردی بسیار معروف در آنجا حضور دارد . فردی که همیشه اسمش در فوتبال ایران مطرح بوده است و فوتبالی ها به شدت به نقش او در نتایج فوتبال اذعان داشته اند .
نام این فرد با یک تیم و یک مربی مطرح شد و از آن پس نام این مربی با جادوگری همراه ست و اگرچه بارها این مربی جادوگری را تکذیب کرده است ولی همیشه این شائبه با این مربی همراه بوده است .
دیگر بحث جادوگری در مورد یک مهاجم بود که ناگهان به موفقیت های شگفت انگیزی دست پیدا کرد و برخی این موفقیت ها را برای این مهاجم به جادوگر نسبت می دادند اما ناگهان این مهاجم روزهای خوبش تمام شد و از سطح اول فوتبال ایران کنار رفت . برخی ها می گویند کسانی که از جادو استفاده می کنند در نهایت دچار افت و شرایط مطلوب می شود
مربی ای هم هست که می گویند جادوی خاص خودش را دارد و قبل بازی بز شاخداری را می کشد و شاخ او را در زمین دفن می کند . فصل گذشته هم یک مربی ؛مربی دیگری را بطور جدی به جادوگری متهم کرد .
این فصل هم حرف های جادوگری در لیگ به شدت مطرح است . مثلا عنوان می شود جادوگری در ترکیب یک تیم نقش دارد و در یک بازی کاپیتان تیم به دلیل مصدومیت چند جلسه را با تیم تمرین نمی کند و حتی با تیم هم به اردو نمی رود اما روز بازی به او تاکید می شود که باید به اردو بیاید و برای تیم بازی کند و این بازیکن بدون تمرین و علی رغم مصدومیت در این بازی حضور پیدا می کند .
بحث دیگر حضور یک جانور غیرخانگی در رختکن تیمی بود که خبرش به سرعت لای اخبار دیگر گم شد اما پس از حضور این جانور اهالی فوتبال از حضور جادوگری هندی و همکاری او با یک تیم لیگ برتری خبر می دهند که این آخرین نوع خبر شگفت انگیز در مورد جادوگری در فوتبال ایران است . اما هنوز هیچکس شخص مشکوک در استادیوم یا تمرین تیمی ندیده است که حضور این جادوگر هندی را تائید کند .
جالب اینکه مصاجبه دیشب مهدی مهدوکیا کاپیتان پرسپولیس در مورد اتفاقات بازی سپاهان - پرسپولیس در برنامه نود بود که که در بین حرف هایش نکته وجود داشت :" برخی حرف ها را با خنده رد می کنیم و به آن اعتقاد نداریم اما وقتی وقایعی را می بینیم دیگر نمی توانیم به طور قاطع رد کنیم! "او با اشاره به اینکه فشار خون او و سایر علایم و بقیه عادی بوده درباره گیجی عجیبش در این بازی با لحن خاصی صحبت کرد و البته محسن بنگر بازیکن سابق سپاهان هم گفت: احتمال داد جادوگر ها شب قبل زمین را شخم زده باشتد!
اشاره مهدوی کیا هم به نوعی به جادوگری در لیگ بودکه همیشه مطرح شده است اما اثبات علمی نمی شود در مورد آن به طور قطعی حرف زد اما می شود این را گفت که فوتبالی ها شدیدا به جادوگری در فوتبال اعتقاد دارند و آن را رد نمی کنند .
حالا نظر شما در مورد جادوگری در فوتبال ایران چیست که تا این حد فوتبالی ها به آن اعتقاد دارند . آیا شما از آن دسته ای هستید که جادوگری و جادوگر را باور دارید یا اینکه آن را نشانه ای دال بر از بی دانشی در فوتبال ایران می دانید؟ .

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
دهنوی: بعضی ها با من دشمنی می کنند

من به باشگاهی آمده ام که انتظارات زیاد است و تمام سعی خودم را می کنم تا انتظارات برآورده شود

سایت گل- قاسم دهنوی که ظاهرا با گلزنی مقابل گهر شرایط خوبی در تراکتورسازی پیدا کرده با اشاره به برد اخیر تیمش می گوید: فکر نمی کردیم با این نتیجه بازی به پایان برسد .خوشحالیم که توانستیم با یک بازی تماشاگر پسند دل هوادارانمان را شاد کنیم .گهر هم تیم خوبی بود. شرایطی که تیم گهر در این چند هفته داشت هم بی تأثیر در روند بازی نبود.

هافبک تراکتورسازی درباره خودش وگلی که زد می گوید: من ملی پوش بودم و دوست دارم تمام تلاشم را بکنم تا دوباره به ترکیب اصلی تیم ملی برگردم .همچنین من به باشگاهی آمده ام که انتظارات زیاد است و تمام سعی خودم را می کنم تا انتظارات برآورده شود . تماشاگران هم منتظر بازی های خوب از کل تیم باشند.
دهنوی در خصوص بازی بعدی تیمش مقابل فجر هم اینگونه نظر می دهد: فجر تیم خوبی است اما ما هم بی تجربه نیستیم .بازی سختی پیش رو داریم با روحیه خوب به استقبال تیم فجر می رویم .ان شاءالله دست پر از میدان خارج شویم و امیدوارم هواداران ما را در شیراز تنها نگذارند.

این بازیکن ملی پوش مصاحبه اخیر خود با یکی از روزنامه های ورزشی که درآن گفته بود فکر نمی کرده تونی اولیویرا اینقدر ضعیف تر از کی روش باشد را تکذیب کرده و می گوید: چنین حرفی نیست.من یک سال قرارداد دارم و با تمام قدرت در این تیم بازی خواهم کرد و چون من قبل از این که به تیم تراکتورسازی بپیوندم قرار بود به یک تیم دیگر بروم به همین دلیل با من دشمنی می کنند و سعی دارند برای من که دور از حاشیه هستم حاشیه سازی بکنند و من این صحبت ها را تکذیب می کنم

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
تجمع هوادران کریمی مقابل درفشی فر

همان طور که مانوئل ژوزه اعلام کرده بود امروزصبح درتمرین پرسپولیس خبری از علی کریمی نشد تا هوادران او به نشانه اعتراض مقابل درهای بسته ورزشگاه درفشی فر تجمع کنند

سایت گل- همان طور که مانوئل ژوزه اعلام کرده بود امروزصبح درتمرین پرسپولیس خبری از علی کریمی نشد تا هوادران او به نشانه اعتراض مقابل درهای بسته ورزشگاه درفشی فر تجمع کنند.این عده از هوادران کریمی با در دست داشتن پلاکاردهایی که تصویر کریمی روی آن نقش بسته بودبه تشویق کریمی پرداخته و خواستار بازگشت او به تیم شدند.
در پلاکارد هوادران کریمی نوشته شده:«بر روی نام سرخت قلم سرخ کشیدنداما نمی توانند نامت را از دل های ما خط بزنند.»

گفته می شود بعداز ظهر امروز جلسه ای بین کریمی،رویانیان و مانوئل برگزار خواهد شد تا درباره بازگشت این بازیکن به تمرینات تصمیم گیری شود.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مرفاوی: تقابل با استقلال و قلعه‌نویی حساسیتی برایم ندارد/ مسئولان صبا دنبال حاشیه و شلوغ‌بازی نیستند / در مورد انتخاب دستیار هنوز تصمیم نگرفته‌ام

نکته جالب توجه این است که مرفاوی بعد از بازی این هفته مقابل داماش، دوشنبه هفته آینده باید مقابل استقلال و امیر قلعه‌نویی قرار بگیرد

سایت گل- صمد مرفاوی دوباره به لیگ برتر برگشت. او که آخرین بار در مس کرمان مربیگری کرده بود روز دوشنبه با مسئولان باشگاه صبای قم به توافق رسید تا دوباره در لیگ برتر مربیگری کند. نکته جالب توجه این است که مرفاوی بعد از بازی این هفته مقابل داماش، دوشنبه هفته آینده باید مقابل استقلال و امیر قلعه‌نویی قرار بگیرد. مرفاوی در مورد انتخاب صبا و مسائل مختلف دیگر گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار سایت گل انجام داد که حرف‌هایش را می‌خوانید.
آقای مرفاوی، چرا صبا را انتخاب کردید؟

صبا تیمی است که مسئولانش واقعاً صداقت دارند و دنبال حاشیه و شلوغ‌بازی نیستند. این موضوع یکی از دلایل مهمی بود که من به صبا آمدم.

ولی شرایط مالی این باشگاه چندان خوب نیست؟

شرایط صبا هم مثل همه تیم‌های دیگر است و اتفاقا نسبت به بعضی از تیم‌ها وضعیت بهتری دارد. الان اکثر تیم‌های لیگ برتری مشکل دارند، مگر استقلال مشکل مالی ندارد؟

صبا را با چه هدفی انتخاب کردید و استراتژی شما در این تیم چیست؟

من در صبا جایگزین فردی شدم که اخراج نشد و با شکست هم از این تیم جدا نشد بلکه با رضایت خودش رفت. صبا تیم جوانی است که در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد، این تیم بازیکنان جوانی دارد که انگیزه آنها می‌تواند نتایج خوبی را برای ما رقم بزند. در لیگ برتر هدف ما این است که جزو بالانشین‌ها باشیم و این توانایی را داریم.

از لحاظ مبلغ قرارداد همه چیز برای شما راضی‌کننده بود؟

من از شرایط راضی هستم و تمرینات صبا هم در تهران برگزار می‌شود که این فاکتور مثبتی است.

آیا دستیاران یحیی گل‌محمدی در صبا می‌مانند؟

راستش را بخواهید من هنوز در مورد دستیار تصمیم نگرفته‌ام و الان فقط به دو بازی آینده که باید آنها را در عرض 2 روز انجام دهیم فکر می‌کنم.

روز دوشنبه باید مقابل استقلال قرار بگیرید. دوست داشتید این بازی کمی دیرتر برگزار می‌شد تا شناخت زیادی از صبا پیدا کنید؟

الان به زمان احتیاج دارم تا صبا با افکار من آشنا شود و واقعاً زمان کم است و کاری هم نمی‌توان کرد. استقلال هم تیم بزرگ و پرمهره‌ای است ولی بازیکنان ما انگیزه دارند. در ضمن الان باید به بازی مقابل داماش فکر کنیم.

تقابل با استقلال و امیر قلعه‌نویی خیلی حساس خواهد شد، درست است؟

این تقابل برای من حساسیتی ندارد. من قبلاً هم مقابل استقلال و قلعه‌نویی قرار گرفته‌ام و این هم یک بازی مثل بازی‌های دیگر است.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
حامد لک: گل‌محمدي سرمربي پرسپوليس مي‌شود/ مشکلات زیادی بود که باعث رفتن آقا یحیی شد

من معتقدم پيشنهاد پرسپوليس تنها دليل جدايي گل‌محمدي نبود و برخي مشكلات در تيم ما وجود داشت كه در جدايي او تاثير زيادي داشت

سایت گل- صباي قم در رقابت‌هاي اين فصل نتايج خوبي با يحيي گل‌محمدي گرفت ولي اين مربي تصميم نهايي‌اش را براي جدايي از صبا گرفته و از دیروز به عنوان دستيار مانوئل ژوزه در پرسپوليس کارش را شروع کرد. حامد لک، دروازه‌بان جوان صبا در مورد جدایی گل‌محمدی حرف‌هایش را این‌گونه آغاز می‌کند: «تيم ما روند خوبي در اين فصل داشت ولي حالا اين اتفاق افتاده و همه ما از رفتن آقايحيي ناراحت هستيم. او 4 ماه در كنار تيم بود و با بچه‌ها هماهنگ شده بود، ما ارتباط خوبي با اين مربي داشتيم و اين موضوع تاثير منفي در روند تيمي ما دارد.»
برخي معتقدند پيشنهاد پرسپوليس گل‌محمدي را وسوسه كرد و ترك صبا از سوي او، يك اقدام حرفه‌اي نبود. لک در این مورد ادامه می‌دهد: «پرسپوليس تيم بزرگي است كه هر مربي يا بازيكني دوست دارد در اين تيم كار كند. آقايحيي هم بچه نيست كه همين‌طوري تصميم‌گيري كند. در ضمن من معتقدم پيشنهاد پرسپوليس تنها دليل جدايي گل‌محمدي نبود و برخي مشكلات در تيم ما وجود داشت كه در جدايي او تاثير زيادي داشت. بهتر است من در اين مورد حرف نزنم چون نمي‌خواهم دردسر درست شود.»

لک در پاسخ به این سوال که فكر مي‌كني گل‌محمدي بتواند به پرسپوليس كمك كند می‌گوید: «او پتانسيل بالايي دارد و از لحاظ فني و اخلاقي مربي بزرگي است. گل‌محمدي مي‌تواند به پرسپوليس كمك كند.» برخي معتقدند گل‌محمدي در آينده‌اي نزديك سرمربي پرسپوليس مي‌شود و لک در این مورد می‌گوید: «‌در تيم‌هاي بزرگ مثل پرسپوليس و استقلال، وقتي سرمربي نتيجه نگيرد باشگاه نمي‌تواند زياد صبر كند. الان مانوئل ژوزه هم خوب نتيجه نگرفته و اگر اين روند ادامه داشته باشد گل‌محمدي سرمربي پرسپوليس مي‌شود. من هم همين حدس را مي‌زنم كه او به احتمال فراوان سرمربي مي‌شود. گل‌محمدي مربي بزرگي است و مي‌تواند در پرسپوليس موفق باشد.»

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
صالح: قلعه‌نويي هر کار دوس دارد می کند

البته ما به ايشان مشاوره فكري مي‌دهيم و نظرات خودمان را مي‌گوييم اما امير قلعه‌نويي در نهايت كاري را انجام مي‌دهد كه خودش دوست دارد

سایت گل- آبي‌هاي پايتخت عصر چهارشنبه در ورزشگاه تختي آبادان مقابل صنعت نفت قرار مي‌گيرند. اين بازي براي استقلال اهميت فراواني دارد چون دومين بار است كه امير قلعه‌نويي و شاگردانش در يك بازي بيرون خانه محك مي‌خورند.

مجيد صالح، مربی استقلال در ابتدای حرف‌هایش در خصوص اینکه استقلال در بازی‌های خانگی امتیاز از دست می‌دهد می‌گوید: «قبول دارم كه نبايد در خانه امتياز از دست بدهيم. استقلال تيم بزرگي است و هواداران زيادي در سطح ايران و جهان دارد. ايراني‌هاي زيادي هستند كه طرفدار استقلال هستند و هميشه مي‌خواهند اين تيم برنده باشد. ما نبايد در تهران امتياز از دست بدهيم اما هفته‌هاي اول را نبايد به حساب ناتواني ما گذاشت. اگر فرض را بر اين بگيريم كه پيكان را شكست مي‌دهيم آن وقت امتياز زيادي با صدرنشين جدول فاصله نداريم.»
او در پاسخ به این سوال که چرا خط حمله استقلال هنوز عملکرد خوبی نداشته ادامه می‌دهد: «ما بايد در خط حمله هم مثل خط دفاع بشويم و به زودي اين اتفاق رخ خواهد داد. به مرور زمان خواهيد فهميد كه استقلال در فاز هجومي هم مثل فاز دفاعي هماهنگ خواهد شد. الان برخي بازيكنان ما هستند كه هنوز نتوانسته‌اند خود را با ديگر بازيكنان هماهنگ كنند و كمي نياز به زمان داريم.ما نمي‌توانيم توانايي‌هاي بازيكناني مثل ميداودي، اكبرپور، بائو و آرش برهاني را ناديده بگيريم. اينها بازيكنان بسيار توانمندي هستند و هر تيمي دوست دارد اين مهاجمان را در اختيار داشته باشد اما وقتي گل نمي‌زنيم يعني يك‌جاي كار ما مي‌لنگد. بايد تمرين كنيم تا به شرايط ايده‌آل برسيم.»

او در مورد بازی با صنعت نفت آبادان هم حرف می‌زند: «استقلال به دنبال جبران بازي قبل است. ما 2 امتياز را در خانه از دست داديم و بايد بيرون خانه جبران كنيم. بردن صنعت نفت در آبادان كار چندان سختي نيست. با همه احترامي كه براي آباداني‌ها قايل هستم معتقدم كه آنها در خانه ضعف‌هايي دارند. ما بايد روند كسب 4 امتياز در 2 بازي را طي كنيم و اجازه ندهيم كه امتياز‌هاي‌مان از صدر جدول عقب بيفتد.»

بعد از بازي با فجر اين انتقاد هم از قلعه‌نويي صورت گرفت که چرا از ميثم بائو استفاده نكرد. صالح در این مورد می‌گوید: «تصميم نهايي را امير مي‌گيرد و من نمي‌توانم حرف آخر را بزنم. شايد اين حرفي كه شما مي‌زنيد درست باشد و شايد هم نه اما قلعه‌نويي تصميم‌گيرنده نهايي است و درخصوص بازي كردن مهاجمان خودش صاحب نظر است. البته ما به ايشان مشاوره فكري مي‌دهيم و نظرات خودمان را مي‌گوييم اما امير قلعه‌نويي در نهايت كاري را انجام مي‌دهد كه خودش دوست دارد.»

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
علی عسگری درکلینیک پرسپولیس

پولادی ،رضایی و فشنگچی سه بازیکن مصدوم تیم هم امروز در کنار زمین با فیدالگو بدنساز پرتغالی تمرینات اختصاصی انجام دادند اماحمید علی عسگری در کلینیک حضور داشت و تمرین نکرد

سایت گل- تمرین پرسپولیس امروزصبح از ساعت 9:30 تا 11 در ورزشگاه درفشی فرانجام شد.ابتدا قرار بود عکاسان و خبرنگاران دراین تمرین حضور داشته باشند اما باز هم از حضور آنها کنار زمین ممانعت به عمل آمد.

این جلسه تمرینی که با حضور کلیه اعضای کادر فنی و البته یحیی گلمحمدی برگزارشد شامل آیتم های گرم کردن،شوت به دروازه،حفظ توپ و پرسینگ و فوتبال درون تیمی بود.

در این تمرین به غیر از علی کریمی که فعلا توسط مانوئل اخراج شده محمدحسین کنعانی بازیکن تیم جوانان ایران هم غایب بود.

پولادی ،رضایی و فشنگچی سه بازیکن مصدوم تیم هم امروز در کنار زمین با فیدالگو بدنساز پرتغالی تمرینات اختصاصی انجام دادند اماحمید علی عسگری در کلینیک حضور داشت و تمرین نکرد.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۴,۲۴۶ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۷۶ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۴۳۳ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۷,۳۴۳ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۷۰۰ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۶۶ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۸ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۳۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۴ کاربر آنلاین است. (۱۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!