به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
تازه اینم میگم
الکسیس هم که به درد نخورد بازیش مثل همیشه

آخه کل بازی رو بد بازی کرده به همون 1 جمله اکتفا میکنی، 3 تا حرکت نسبتا خوب داشته میای روش مانور میدی با جزئیات تعریفش میکنی
مثلا همین بازی قبل یه سانتر خوب داشت، اومدی اینجا قشنگ رو اون سانتر مانور دادی. امروز یه سانتر داشت پیتر کراچ هم بهش نمیرسید، ولی نمیای بگی این چه سانتری بود. (فکر کنم همون صحنه ای که از همه گذشت و دفاع آخر گرانادا توپ به دستش خورد)
نقل قول
چرا فابرگاسو الکسیس با هم اینجوری شدن؟

من اصلا فابرگاس رو هم سطح الکسیس نمیدونم. فابرگاس همون بازیکنی بود که پاسش قهرمان جام جهانی رو مشخص کرد. این 2 تا اصلا کفو هم نیستن
بحث فابرگاس کلا جداست. به نظر شخصی من خرید فابرگاس یه خرید کاملا احساسی بود. هم بارسا ضرر کرد هم خود فابرگاس. فابرگاس بازیکنی نیست که نیمکت نشین باشه. تو بارسا باید برای فیکس شدن از بین ژاوی و اینیستا یکی رو نیمکت نشین کنه که نمیتونه. مگر اینکه مصدومتی چیزی باعث بشه بهش بازی برسه. فابرگاس بازیکنیه که باید احساس کنه بهترین بازیکن تیمشه نه اینکه فکر کنه یه بازیکن ذخیره س.
به نظر من کاملا قابل پیش بینی بود که فابرگاس تو بارسا به یه همچین مشکل روحی بخوره.
ما اگر هم برای ژاوی و اینیستا ذخیره میخواستیم، تیاگو بود.
بعدشم با این حرفت که چرا فابرگاس و الکسیس با هم اینجوری شدن موافق نیستم. فابرگاس افت کرده که دلایلش رو هم (از نظر خودم) گفتم. ولی الکسیس از وقتی اومده بارسا همین بوده.
نقل قول
الکسیس از دید من یه مشکل داره که اونم کمبود اعتماد به نفسه.این مشکلش درست شه تو بارسا موفقه.نشه سال بعد میره بیرون دلوفلوئو میاد جاش

نکته اول ابنکه مگه داریم خیرات میدیم که اگه امسال هم موفق نشد بره بیرون یکی دیگه بیاد. موفق نشدنش ممکنه به قیمت جام تموم بشه همونطور که سال قبل یکی از دلایل اصلی باخت به چلسی و از دست رفتن قهرمانی اروپا بود.
نکته دوم اینکه به نظر من مشکل اصلیش، مشکل روحی نیست. مشکل اصلیش مشکل فنیه.
این بازیکن با سر پایین بازی می کنه. الکسیس تو لیگ ایران که بازی نمی کنه. داره تو خط حمله بارسلونا بازی می کنه. خط حمله بارسا با بازیکنی که موقع دویدن کفشاشو نگاه کنه به جایی نمیرسه. مگر اینکه بقیه جورش رو بکشن. بهترین بازیکن تاریخ اونجاست هر فصل 50 تا گل میزنه ضعف های مهاجمی مثل الکسیس معلوم نمیشه.
اگه جای مسی، فن پرسی (آقای گل لیگ انگلیس) بود، با مهاجمی مثل الکسیس که اکثر دقایق رو در طول فصل حضور داره، باید برای دوم شدن آبرومندانه میجنگیدیم.
بعدشم مشکل دیگه الکسیس اینه که دویدنش متعادل نیست. یعنی فرم دویدنش طوریه که همش پاهاش به هم میپیچه. دقیقا مثل غلامرضا رضایی.
اینا مشکلاتی هستن که الکسیس قبل از مشکل روحی داره. تا اینا رفع نشن بهترین روحیه رو هم داشته باشه، در طول فصل تعداد بازیای بدش از تعداد بازیای خوبش بیشتر خواهد بود.

پ.ن: من حدود 15 ساله طرفدار بارسا هستم. از وقتی یادم رئال قهرمانی های بیشتری نسبت به بارسا داشته. من متنفرم از اینکه امثال رئال از امثال بارسا بیشتر جام داشته باشن. ما الان تو بهترین شرایط تاریخمون هستیم. باید تا میتونیم خودمونو به رئال که 9 بار قهرمان اروپا شده نزدیک کنیم. یعنی چی که الکسیس پارسال گند زد، امسال خوب میشه. امسال نشد سال دیگه میندازیمش بیرون؟ مگه این سال های طلایی رو از سر راه آوردیم؟ بارسا که نباید فدای الکسیس بشه.
امیدوارم به من حق بدی که بازیای الکسیس رو اعصابم باشه ولی راستش من هر جوری فکر میکنم نمیتونم بهت حق بدم که از انتقاد نسبت به الکسیس ناراحت بشی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
اینجور بازیها زمان پپ هم زیاد پیش میومد و بارسا فقط با یه تاکتیک پیش میرفت که 95 درصد مواقع موفق بودیم اما گاهی اوقات نه.
در حال حاضر این بارسا نبوغ تاکتیکی گذشته نداره ولی داره متنوع تر بازی میکنه و تیتو با تعویض هاش تیم حریفو نابود میکنه.
دیشب والدس یه بار دیگه شایستگی های خودشو نشون داد. فقط نمیدونم چرا دیگه هر تپی بهش میرسه میزنه زیرش!!
دنی آلوس و آدریانو تو کارهای دفاعی خوب بودن. مخصوصا دنی که دو تا تکل عالی زد. ماسکرانو هم غیر از یکی دوتا صحنه که جا موند دیگه مشکلی نداشت. سانگ هم خوب بود و دقایق آخر هم که دیگه رسما یه هافبک شده بود.
اما بوسکتس خیلی بد بود و اصلا در جریان بازی دیده نمیشد. نمیدونم چش شده که دیگه اون تاثیر همیشگی رو نداره. تیاگو و فابرگاس هم فقط مالکیت بازی رو برای بارسا در اختیار گرفته بودن و خیلی در موقعیت سازی خوب نبودن اما از وقتی ژاوی اومد روند بازی بارسا هم از این رو به اون رو شد.
در مورد ویا هم چیز زیادی نمیشه گفت چون اولین بازی قیکسش بود. الکسیس و تیو هم به نسبت قبل بهتر بودن اما مسی .... فکر میکنم شماره 10 دیشب ما فقط اسمش مسی بود. غیر از یکی دو تا حرکت سریع دیگه حتی سایه ای از خودش هم نبود. نمیدونم کی قراره تبدیل به همون اعجوبه ی سابق بشه ولی امیدوارم زودتر این اتفاق بیوفته.
در کل برد شیرینی بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نکته دوم اینه که تیمای ته جدولی چنان جلوی بارسا بازی می کنن انگار ارث پدرشون رو طلب دارن. اون وقت جلوی رئال قضیه میشه یه چیز دیگه.

دقیقا،نمیدونم وقتی با رئال بازی میکنن چرا انقدر باز و گشاد دفاع میکنن حالا جلو بارسا نمیزارن توپ به دروازه برسه

هر بار الکسیس از گوشه صاحب توپ میشد میگفتم میتونه یار مقابلش رو رد کنه ،تا آخر بازی یه بارم نتونست خود درگیری داره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: ali_alex
پیام: ۱,۶۹۰
عضویت از: ۲۲ اسفند ۱۳۸۹
از: abadan
طرفدار:
- xavi hernandez
- یوهان کرایوف
- صنعت نفت آبادان
- برزیل
- مسعود شجاعی
- گواردیولا
- امیر قله نوعی
گروه:
- کاربران عضو
از وقتی که کریس تیو به میدان اومد تونست یکم اون سمت رو راه بندازه ونشون داد خیلی بهتر از سانچز هست تو سیستم 3 فوروارده ولی موقعی که دیشب به میدان اومد بارسا کاملا با 4 فوروارد حمله میکرد . و لازم بود سانچز تو زمین باشه.ویا هم به نظر من هنوز آماده نیست بهتره همون رو نیمکت بمونه و به عنوان جانشین بیاد به میدان بهتره .

آبادان همه جا برزیلته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
چیزی که خیلی دیشب تو چشم بود
بازی بد مسی و البته ادامه بازیهای بدش تو این چند هفته
روی یک نقطه وایستاده تا بقیه بهش پاس بدن ،با یه بغل پا بزنه تو گل
نه حرکت بدون توپ میکنه ، نه به کناره ها میره،نه بر میگرده عقب واسه توپ گیری
ببخشیدها اینو میگم ولی داره مثل رونالدو مرده خور میشه
من خودم عاشق مسییم و فقط دیدن بازی مسی هم واسم کافیه حالا گل بماند
ولی نگران تیم و مسی هم هستم
میترسم همون اتفاقی که واسه رونالدینیو افتاد واسه مسی هم اتفاق بیفته

من تعجب کردم اینقدر زود ویا رو از اول به بازی فرستاد
فکر کنم خودشم پشیمون شد

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۲ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: Mohamad‏_‏Taran
پیام: ۲۷
عضویت از: ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از: Zanjan
طرفدار:
- Neuer
- Brehme
- Germany
- Low
گروه:
- کاربران عضو
سلام به دوستان گل بارسایی
برد دیشب رو به همتون تبریک میگم
نمیدونم چطور فبرگاس نیمکت نشین شده
یعنی ترکیبی نیست که بشه فبرگاس شاوی و اینسیتا همزمان فیکس باشه؟؟؟
به نظرم این ترکیب (4-1-2-1-2) بهترین ترکیب ممکن بارساست برای این فصل:

میشه جای اینیستا و فبرگاس رو عوض کرد.
خب نظرتون چیه؟

۲ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
این ترکیبی که شما میگی در صورت اضافه شدن یک هافبک به خط حمله و در حقیقت 3 مهاجمه شدن تیم میتونه خوب باشه و جواب بده مثل بازی با رئال فصل قبل رفت لالیگا
ولی خوب این ترکیب مواقعی نیاز میشه که تیم حریف قصد بازی رو در رو و پرس شدید بارسا رو داشته باشه که به غیر از رئال چند تیم توی لالیگا شاید قصد این کار رو جلوی بارسا داشته باشن و دیدیم که همون بازی با رئال خیلی خوب جواب داد
چون تیم برای گردش بهتر توپ نیاز به هافبک ها و بازیسازهای بیشتری داره و خوب این ترکیب جواب میده

ولی برای بازیهای دفاعی مثل بازی دیشب(که اکثر تیمها مقابل بارسا اینجوری بازی میکنند) بهتر با سه مهاجم بازی کنیم چون نیازی به گردش توپ نداریم زیرا فشار و پرسی در کار نیست
همونطور که دیشب وقتی تیو اومد تو و 4 مهاجم داشتیم خیلی روند بازی بهتر شد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دیشب بازم اسیر یک بازی دفاعی شدیم و به فلاکت بردیم اما بلاخره بردیم . شخصا انتظار داشتم تیتو نقطه ضعف های پپ رو پوشش بده اما جز یکی دوتا نکته هنوز نقطه ضعف های دوره پپ رو داریم . مهم ترینش اسیر بازی دفاعی شدنه که حتی یک تیم داغون مثل گرانادا میاد با یک دفاع لایه ای و بازی دفاعی کارو برامون سخت میکنه ما هم تا اخرین لحظه دنبال باز کردن دروازه ایم ولی به یک سبک بدون تغییر تاکتیک ، توی بازی های که اینجوری گره میخوره هر دفعه به شوت های بیرون محوطه رو اوردیم نتیجه گرفتیم ، اما جالبته هیچ وقت (به جز چند بازی محدود) این کار توی دستور کار تیم نبوده ؛ نمیدونم چه اسراریه وقتی یک بازیکن با قد 1.70 نمیتونه از پس چند تا بازیکن کله گنده توی دفاع بر بیاد بازم باید اسرار به پاس های عمقی و استفاده از فضای ایجاد شده بین مدافع ها بود برای تک به تک شدن یا دریبل زدن توی عمق دفاع !!! در شرایطی که میتونیم با شوت از راه دور گل زنی کنیم . ما این فصل چند بازی اینجوری رو بردیم ولی خدایی ببنید وضعمون چی بوده ؛ جالبه همون بازی هایی رو هم که بردیم گل هاش کاملا خلاف سبک همیشگیمون بوده ، مثلا بازی قبلی توی لیگ قهرمانان جلوی اسپارتاگ مسکو گل دوم رو مسی با سر زد ، بازی دیشب هم همین شوت از راه دور کار ساز شد و ژاوی گل زد ، گل دوم هم که...

نکته بعدی ضد حمله هاست ، من هیچ پیشرفتی توی این زمینه از تیم ندیدم و تیتو هم مثل پپ برنامه خوبی روی ضد حمله نداره ، چه گلایی که میتونستیم همین دیشب روی ضد حمله بزنیم و با تعلل بازیکنا و پاس های الکی و حرکت نکردن های الکسیس و حتی مسی نزدیم ، وقتی تیم حریف دفاع لایه ای میکنه و ما توی گل زنی موفق نیستیم تک موقعیت ها برامون مثل طلا با ارزشه ، دیگه چی بهتر از اینکه ضد حمله نسیبمون بشه و دفاع لایه ای حریف شکاف بینش ایجاد شده میشه با 3 تا پاس و حرکت های عمقی تند گل زنی کرد ، اما این انگار توی دستور کار تیتو هم نیست ، وقتی تیم حریف میاد جلو ما عوض اینکه با پاسای بلد و یا عمقی و استارت های سریع به سمت دروازه بریم ایست میکنیم و همون وسط زمین پاس کاره میکنیم که بازیکنای تیم مقابل هم برگردن ، بعد باز میریم پشت محوطه جریمشون پاس کاره میکنیم

جدا از بد بازیکردن چند بازیکن اگر این نکات تاکتیکی حل بشه راحت تر میتونیم امتیاز بگیریم .

اما در مورد بازیکنا :

شخصا از الکسیس خوشم میاد و به عنوان یک بازیکن تکنیکی قبولش دارم ، اما این سبک بازی کردنش به درد تیم ملی شیلی میخوره که همه هم خوششون بیاد و براش کف و سوت بکشن ، توی بازی های سرعتی و تک ضرب بارسا که موقعیت سازی و فضا سازی توی خط حمله از واجباته اینجوری توپ نگه داشتن و دور بازیکنا چرخیدن بیشتر وقت تلف کردنه تا بازی مفید ، الان سبک تیم تغییر کرده و با به بازی رونالدینیهو وار زیاد احتیاجی نداریم ، این نوع بازی که الکسیس انجام میده توی دوره رایکارد بیشتر جواب میداد چون لااقل اینقدر جلو نمیکشیدیم که تیما جلومون اتوبوسی دفاع کنن ضمنا تیم باز تر بازی میکرد .

نقل قول
الکسیس از دید من یه مشکل داره که اونم کمبود اعتماد به نفسه.این مشکلش درست شه تو بارسا موفقه.نشه سال بعد میره بیرون دلوفلوئو میاد جاش

کیاوش با این حرفت مخالفم داداش الکسیس از این اعتماد به نفس بیشتر میخواد؟! توی همه بازی ها که تیتو و خود پپ بهش اعتماد میکردن ، فصل پیش هم که گل زنی میکرد توی همه بازیا هم که روحیه جنگنده گیش رو داره ، اون اعتماد به نفس داره فقط نوع بازیش با تیم متفاوته ، باید روی این کار کنه که اینقدر الکی توپو نگه نداره ، خیلی جاها میتونه با یک پاس تک ضرب حتی یک بازیکنو توی موقعیت گل قرار بده ولی ترجیه میده توپو نگه داره .

درکل باید یکم هم مربی توی استفاده از بازیکنا توی پست های خودشون بهره ببره ، مسی خیلی وقته داره نوک بازی میکنه ، فکر کنم یادش رفته دیگه پست وینگر راست بودنشون مدام باید از وسط دفاع های لایه ای رد بشه ، الان دهه 80 نیست که بازیکنا جلوشون باز باشه از همون وسط قدم بزنن و توپو گل کنن الان تیمای کوچیکم با انالیز تیمای بزرگ راحت براشون مشکل ساز میشن ، دفاع های لایه ای هم یکی از تاکتیک های مربیاست که اوج تمرکز کانون محوطه جریمه جایی که دفاع های وسط هستن ، هستش ... برای باز شدن همچین دفاعی که هم هافبک های دفاعی بهش اضافه میشن هم بازیکنای کناری استفاده از فضا های کناری زمین به کمک بازیکنای تکنیکی و دریبل زن هستش و البته یک بازیکن فضا ساز که فضا رو برای حرکت راحت تر وینگر های چپ و راست فراهم کنه ، اگر مسی راست بازی کنه و کوئنکا و یا الکسیس و یا پدرو سمت چپ به نظرم میتونیم مثل بازی های درخشان و پر گل فصول اخیر که از این سبک بیشتر استفاده میکردیم بهره ببریم .

۲ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: onlymessi10
پیام: ۱,۴۸۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- لئو .اینی.لوئیز.جوردی.دنی.و...
- ژاوی.پویول.پپ.انریکه.ریوالدو.رونالدینهو.کرایف
- استقلال
- آلمان . آرژانتین
- .منتظری.
- .یورگن کلوپ.ونگر.بیلسا.لوئیز انریکه
- امیرخان.ویسی.جلالی.
گروه:
- کاربران عضو
لئو مسی در دقایق پایانی نیمه اول در بازی دیشب مقابل گرانادا صحبت تندی با دیوید ویا، هم‌تیمی خود داشت که در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌هایی را به همراه داشت.

مسی بلافاصله پس از بازی در مورد این حرکت این‌گونه توضیح داد: ”مشکلاتی مطرح می‌شوند که اصلا وجود ندارند. من هیچ مشکلی با گواخه ندارم. در فوتبال این اتفاقات طبیعی است و در تمام بازی‌ها رخ می‌دهد.“

ویا در این مورد گفت: ”اگر مسی به من چیزی می‌گوید به این دلیل است که من را بازیکن مهمی می‌داند. او مرا دوست دارد.“

ژاوی هرناندز که گل دیدنی وی در بازی دیشب منجر به پیروزی بارسلونا شد در مورد بازی این‌گونه می‌گوید: ”توپ برگشتی به من رسید. من زاویه باز در دفاع حریف را دیدم و توپ را شوت کردم. خوشحالم که در این بازی به پیروزی رسیدیم. در تیم تنش وجود داشت؟ ما 86 دقیقه گل نزدیم و روی واکنش‌های عالی والدز گل نخوردیم. این طبیعی است.“

همچنین ژاوی در مورد صحبت بین مسی و ویا گفت: ”من هم با همه بحث می‌کنم. این طبیعی است. فشار در زمین بازی زیاد است . مسی و ویا دوستان خیلی خوبی هستند.“

تیتو ویلانوا در مورد این اتفاق می‌گوید: ”کسی که فوتبال بازی کرده باشد، می‌داند که این حوادث طبیعی است. نمی‌گویم که این را دوست دارم اما آن‌ها با انگیزه نشان دادند.

« مسی اگر در آسمان بازی می کردی، حاضر بودم که برای دیدن بازی ات بمیرم تا به اسمان بیایم.»
۳ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Mohamad Taran نوشته:

سلام به دوستان گل بارسایی
برد دیشب رو به همتون تبریک میگم
نمیدونم چطور فبرگاس نیمکت نشین شده
یعنی ترکیبی نیست که بشه فبرگاس شاوی و اینسیتا همزمان فیکس باشه؟؟؟
به نظرم این ترکیب (4-1-2-1-2) بهترین ترکیب ممکن بارساست برای این فصل:

میشه جای اینیستا و فبرگاس رو عوض کرد.
خب نظرتون چیه؟

یعنی به شدت با این سیستم موافقم
جای سسک و اینیستا رو میشه عوض کرد در کل انعطاف پذیری این سیستم زیاده هم میشه از شوت زنی پشت محوطه استفاده بیشتری کرد هم میشه به موقع نفوذ کنه در کل سیستم قوی هست

پپ فصل قبل این موقعه ها رو اورده بود به این سیستم اما بعد چند هفته از دفاع کم کرد و به خط حمله اضافه کرد

در کل راضیم ازت

۳ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۲,۵۵۵ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۰۲ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۴,۸۵۳ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۵,۶۶۶ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۴۸۲ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۲۴ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۴ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۰۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۳ کاربر آنلاین است. (۱۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!