به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حسام ببین اعتراض به مرغ اعتراض به همه گرونی هاست ( چه جمله ای شد) ملت از وضع اقتصادی راضی نیستند که ریختن اعتراض کردن

چطور وقتی یه دانشجوی انگلیسی به علت گرونی شهریه می ریزه اعتراض میکنه کار درستی کرده و اگر پلیس انگلیس بزنه دانشجوها رو آقایون میگن که در انگلیس آزادی بیان نیست و اینا

اما ملت اگر به بهمونه گرونی مرغ برزین بیرون می شن معاند و باید زد تو سرشون؟!

...
۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
un amant نوشته:

حسام ببین اعتراض به مرغ اعتراض به همه گرونی هاست ( چه جمله ای شد) ملت از وضع اقتصادی راضی نیستند که ریختن اعتراض کردن

واقعا عالی گفتین . بابا دیگه داره کارد به استخون مردم میرسه ، هرروز یه بازی سرمون درمیارن . یه روز برنج گرون میشه ، یه روز شکر ، یه روز طلا و ارز ، خونه هم که الان مدتهاست که گرون شده ، شیر و لبنیات گرون میشه ، گوشت و مرغ گرون میشه . آخه دیگه ملت چیکار کنن ؟؟؟؟؟؟
آقا حسام شما که میگی تظاهرات برای مرغ مسخرس ، این تظاهرات اسمش برای مرغه اما در حقیقت برای احیای حقوق شهروندی و رفاهی مردمیه که مدتهاس بازیچه شدن و فقط موقعی که بهشون نیاز هست مورد توجه قرار میگیرن که این اصلا بد نیست فقط یه کم دیره و بعید هم میدونم تداوم داشته باشه ، چون کلا اعتراض توی این نظام اسمش میشه عناد و دشمنی با دین و......

۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: ghasem**
پیام: ۸۸۳
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی و پیکه
- ربرتو باجو(هرچند تو بارسا نبود اما...)
- پرسپولیس
- اسپانیا و ایتالیا
- بازیکون دوس داشتنی نداریم
- گواردیولا و رایکارد
- احمد رضا عابد زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
واقعا اصحاب کهف وقتی از خواب بیدار شدن انقدر پولشون بی ارزش نشده بود که پول ما از عید تا حالا بی ارزش شده
بعد میگن اعتراض نکنید کها بره مرغ انقلاب نکردیم
من نمیدونم اون مسئولی که میگه ما بره مرغ انقلاب نکردیم تا حالا شب وقتی میرفته خونش بچش ازش مرغ خواسته اونم نتونه تهیه کنه که تمام آرمان های انقلابو فراموش کنه یا نه .
البته برخی از مسئولین واقعا بخاطر همدردی با مردم گوشت مرغ رو از سفره هاشون حذف کردن .
بجاش بوقلمون میخورن

i rather to be hated for what i am to be loved for what i am not .
Kurt Donald Cobain
من ترجیح میدم بخاطر آنچه هستم منفور باشم تا بخاطر انچه نیستم محبوب
کرت دانالد کوبین
۹ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
castiello نوشته:

واقعا اصحاب کهف وقتی از خواب بیدار شدن انقدر پولشون بی ارزش نشده بود که پول ما از عید تا حالا بی ارزش شده
من نمیدونم اون مسئولی که میگه ما بره مرغ انقلاب نکردیم تا حالا شب وقتی میرفته خونش بچش ازش مرغ خواسته اونم نتونه تهیه کنه که تمام آرمان های انقلابو فراموش کنه یا نه .
البته برخی از مسئولین واقعا بخاطر همدردی با مردم گوشت مرغ رو از سفره هاشون حذف کردن .
بجاش بوقلمون میخورن

جالبه كه شما هميشه مدعي اين هستي كه دكتري ولي هيچ وقت يه معادله اقتصادي رو نميتوني بدون بحث سياسي حل كني

وقتي يه سري عوضي دارن تو اين دولت كارشكني ميكنن براي گرون شدن گوشت مرغ امثال منو شما با ديدن اين قيمت براي چند وقت هم كه شده سفرمون رو از مرغ خالي نگه داريم،قطعا از گرسنگي نخواهيم مرد، بعد متوجه ميشيد اون مرغايي كه انبار شده تا با قيمت كاذب به پاچه منو شما بره رو دست همون عوضي ها ميمونه و خراب ميشه و ميگنده، ولي تا وقتي منو شما با همين قيمت تو صف عرضه مرغ مي ايستيم فقط و فقط پول اضافي رو تو جيب عوضي هايي ميريزيم كه شكمشون گنده شده.
همونايي كه از نون، اب برق تلفن اين مملكت استفاده ميكنن براي تو شيشه كردن خون مردم

بله اقاي مكارم شيرازي مياد ميگه مرغ نخوريد، ما براي مرغ انقلاب نكرديم

دو دسته برداشت از اين حرف ميشه
يه عده مثل شما ظاهري به قضيه نگاه ميكنن و فكر ميكنن طرف منظورش اينه اگه نداريد به درك كه نميتونيد بخريد ، شما اصلا مهم نيستند و الي اخر

يه دسته هم متوجه منظور اون فرد ميشن كه نخريد تا قيمت متعادل بشه تا جيب يه مشت حروم خور پر نشه

درمورد انقلاب حرف زدين بزاريد من داغ دلمو بگم

وقتي كه قوم بني اسراييل ادعاي با خدا بودن كردن خدا ازشون ازمون هاي مختلفي گرفت ، كه يكيش ازمون جهاد بود يكيش ازمون اقتصادي و يكيش هم ازمون اصحاب مستجاب الدعوه

ازمون جهاد رو رد شدن، و به موسي گفتند تو و خدات بريد بجنگيد

ازمون اصحاب مستجاب الدعوه رو رد شدن و به سامري روي اوردن

ازمون اقتصادي رو هم رد شدن با زر اندوزي و مال اندوزي و رباخواري و پرورش امثال قارون تو سيستمشون

اينطور شد كه قوم برگزده يهود كه تو قران ميفرمايد ما اونا رو برتري داده بوديم سقوط ميكنند به ته جهنم و مورد غضب و نفرين خدا واقع ميشن

حالا تاريخ دوباره داره تكرار ميشه

يه كشور شيعه تو دنيا قد علم كرده و ادعاي با خدا بودن كرده

و ازمون هاي خدا شروع ميشه
اول ازمون جهاد ، هشت سال دفاع مقدس پيروز و سربلند بيرون ميان و نميگن خدا تو برو بجنگ.

ازمون اصحاب خاص كه فعلا دوست ندارم درموردش حرف بزنم

و اينم ازمون اقتصادي كه منو شما توش هستيم

بله اينو هيچ وقت كسايي كه ظاهري نگاه ميكنن درك نميكنن

نميفهمن وقتي ميگن ما براي مرغ انقلاب نكرديم و انقلاب ما فراتر از اين بود يعني چي

چطوري ميخوايم ادعاي زمينه سازي ظهور رو داشته باشيم ولي دركنارش با گرون شدن عمدي تو يه مدت زمان دين و شرف و حيثتمون رو ببازيم و شعار مرگ بر جمهوري اسلامي بديم و بعد بگيم كه اون اخوند اشتباه گفته؟

بله سر همين مسائل كه تو ديد كلان هم ازمون جمعي حساب ميشه و هم يه نقص جزئي خيليا دين و ارمانها و پيمانهايي كه با خدا و امام زمانشون بسته بودن رو باختن

يه چيزم ميگم براي كسايي كه اينو ميگن و هي تكرار ميكنن

همين افرادي كه به مردم ميگن شما شلوغش نكنيد خيلي جاها هم سراغ مسئولين ميرن و به اونا ميتوپن ولي خوب چون اصولا دوست نداريم اين بخششو ببينيم سانسورش ميكنيم

همين ايت الله مكارم شيرازي به سيستم اقتصادي و بانك و رباي بانكي مگه كم گير داده؟
مگه كم فتوا داده؟
ولي كو گوش شنوا؟ كو چشم بينا؟

مردم فكر ميكنن اره دست كسايي كه مردم رو به ارامش دعوت ميكنن با اين نامردايي كه دارن با رشوه و باند بازي مملكت رو به گند ميكشن تو يه كاسس
ولي هركسي هستيم اميدوارم براي افكارمون و رفتارمون جلوي خدا جواب داشته باشيم و بتونيم جواب افترا و تهمت احتمالي كه از دهن هامون خارج ميشه رو بديم

الهم عجل وليك الفرج

۹ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نقل قول
castiello نوشته:

بجاش بوقلمون میخورن

جالبه كه شما هميشه مدعي اين هستي كه دكتري ولي هيچ وقت يه معادله اقتصادي رو نميتوني بدون بحث سياسي حل كني

وقتي يه سري عوضي دارن تو اين دولت كارشكني ميكنن براي گرون شدن گوشت مرغ امثال منو شما با ديدن اين قيمت براي چند وقت هم كه شده سفرمون رو از مرغ خالي نگه داريم،قطعا از گرسنگي نخواهيم مرد، بعد متوجه ميشيد اون مرغايي كه انبار شده تا با قيمت كاذب به پاچه منو شما بره رو دست همون عوضي ها ميمونه و خراب ميشه و ميگنده، ولي تا وقتي منو شما با همين قيمت تو صف عرضه مرغ مي ايستيم فقط و فقط پول اضافي رو تو جيب عوضي هايي ميريزيم كه شكمشون گنده شده.
همونايي كه از نون، اب برق تلفن اين مملكت استفاده ميكنن براي تو شيشه كردن خون مردم

کاملا موافقم و البته با این خیلی موافقم که برای درک اقتصادی حتما نباید کاره ای باشیم یکم عقل و درایت کفایت میکنه!
اگه منو شما که مردم عادی هستیم به خرید ادامه بدیم انگار که با کمال میل پذیرفتیم که گوسفندیم ( واقعا واقعیته تو هرم فراماسونری)
و در ضمن فک نمیکنم دو روز مرغ نخوردن چیزی ازمون کم کنه واقعا خنده داره که به خاط همچین چیزی همه مسائلو ببریم زیر سوال!
یکم اگه این فرهنگو داشتیم که با مسائل درست برخورد کنیم الان وضعمون این نبود.

نقل قول

مردم فكر ميكنن اره دست كسايي كه مردم رو به ارامش دعوت ميكنن با اين نامردايي كه دارن با رشوه و باند بازي مملكت رو به گند ميكشن تو يه كاسس
ولي هركسي هستيم اميدوارم براي افكارمون و رفتارمون جلوي خدا جواب داشته باشيم و بتونيم جواب افترا و تهمت احتمالي كه از دهن هامون خارج ميشه رو بديم

الهم عجل وليك الفرج

واقعا!

نه از کسی دفاع میکنم نه سعی میکنم رو چیزی تعصب نشون بدم ولی پیشنهاد میکنم دیدمون رو باز کنیم.

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۹ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
تازه ميدوني چي اين موضوع درناكه؟؟

يه عده ميان ميگن تو فلان كشور كه كافرن و بي خدا و مشرك هستند، دولت مياد از مردمش ميخواد كه كمكش كنن و مردم هم با كمال ميل قبول ميكنن

يه عده ديگه ميان ميگن يه روز كوروش كبير اومد به وزيرش گفت ببين الان از مردم ميخوان كه كمكم كنن
و مردم خروار خروار براش كوه طلا جمع كردن،

يكي نيست بگه تو حاضري به خاطر فتواي مرجعت چند وقت گوشت مرغ نخوري؟

حاضري اگه دولت بياد اعتراف كنه من به كمكتون نياز دارم كمكش كني؟؟

تو كه اين ادعا رو همه جا مطرح ميكني، انصافا چقدر براي روحاني دينيت يا مسئل كشورت ارزش قائلي و براش جون ميدي؟؟

ميرزايي شيرازي رو يادتونه؟
يه فتوا داد كه استعمال توتون حرامه
مردم با كمال ميل پذيرفتند و همه قليونا رو شكوندن
الان اگه رهبر بيا و يه چنين خواسته اي داشته باشه مردم اينقدر پشتشن؟

اين جاي قضيه دردناكه

۹ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Troll نوشته:

يه عده ميان ميگن تو فلان كشور كه كافرن و بي خدا و مشرك هستند، دولت مياد از مردمش ميخواد كه كمكش كنن و مردم هم با كمال ميل قبول ميكنن

يه عده ديگه ميان ميگن يه روز كوروش كبير اومد به وزيرش گفت ببين الان از مردم ميخوان كه كمكم كنن

تو كه اين ادعا رو همه جا مطرح ميكني، انصافا چقدر براي روحاني دينيت يا مسئل كشورت ارزش قائلي و براش جون ميدي؟؟

اين جاي قضيه دردناكه

کمیل در مورد این پستت باید بگم که ، اره اینجوری هست ، الان خیلیا وقتی از این حرفا میزنن بیشتر جنبه شعاری داره و توی عمل هیچه ... .لی انصافا وقتی میگی میرزای شیرازی رو یادتونه یا مثلا میگی فلانی میگه کورش فلان کرد الان خودش نمیتونه عمل کنه به شرایط زمانه هم نگاه کن .

تا قبل از روی کار امدن نظام فعلی مردم خیلی به روحانیت و علما احترام میزاشتند و ارزش حرفاشون نسبت به جامعه امروز بیشتر بود برای مردم ؛ اما الان کمتره و اونی که میگه زمان مثلا کورش وقتی که یک حرف میزد مردم جلوش طلا میریختن الان خودش حاظر نیست وقتی یک روحانی حرفی میزنه بهش توجه کنه . خب اینا درسته ولی این به شرایط زمانه بستگی داره ، زمان گذشته زمام عمور رو کسایی دست داشتن که به عنوان کسی که پست مثلا اداره کشور رو داره وارد عرصه میشدن نه کسی که پست هدایت مردم رو توی زمینه دین داره ... اون موقع اشکالاتی اگر بود مردم به پای قدرت های سیاسی کشور مینوشتن الانم همینه فقط فرق اون موقع با الان اینه که اون زمان شاهی بوده و اون و دستندرکاراش مقصر مشکلات بودن الان از بدو انقلاب روحانیت بوده و روحانیت زمام خیلی از عمور رو دست گرفتن ، حالا هم اگر توی اداره کشور مشکلاتی باشه مردم به چشم همون روحانیت میبینن ، البته شعار ها و وعده های مسئولین و عملی نشدن اونها هم باعث میشه مردم بیشتر به وضع فعلی اعتراض کنن و بازم چهره روحانیت و کسانی که در لباس روحانیت دارن به کشور حکومت میکنن هم زیره سوال میره .

۹ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول

چطوري ميخوايم ادعاي زمينه سازي ظهور رو داشته باشيم ولي دركنارش با گرون شدن عمدي تو يه مدت زمان دين و شرف و حيثتمون رو ببازيم و شعار مرگ بر جمهوري اسلامي بديم و بعد بگيم كه اون اخوند اشتباه گفته؟

کل حرفت رو قبول دارم به جز این یه تیکه
دقیقا مشکل همینه که اگه یکی بیاد بگه آقا جان ملت زیر فشارن و مشکل دارن!بهشون انگ مخالفت با جمهوری اسلامی و خدا و دین زده میشه

ببین مشکل اینه که مسئولین ( البته بعضیاشون) فکر کردن ملت بلانسبت خر تشریف دارند موقع رای گیری که یشه میان میگن ملت خوبی داریم و دردناک تر از این به خون شهدا خودشون رو وصل میکنند اما وقتی خر از پل گذشت نه خون شهدا یادشون میمونه نه ملت

ببین عزیزم بحث مرع نیست
گرونی به همه جا رخنه کرده
یه اس ام اسی برام اومد میزارم بفهمی جریان چیه

سیگارو 2 برابر کردند مجبور شدیم سیگارو ترک کنیم الان رفته بودم شلواری بخرم دیدم نسبت به قبل شده دوبرابر یهو دیدی مجبور شدم اونم بزارم کنار

یه بار یادمه قبل عید همین 20:30 از یه وزیر پرسید شما خرید عید رفتین؟ گفت خانم بچه ها رفتن! دوباره پرسید خانم بچه ها راجع به قیمت ها و گرونی اجناس باهاتون حرفی نزدند آقا برگشت پر رو پر رو گفت: ما راجع به چیزای کم اهمیت صحبت نمیکنیم
بله گرونی برای شم که وعضت توپه کم اهمیته اما برای خیلی ها اصلی ترین چیزه
یه روز رفتم دم بوتیک دوستم وایسادم کم ندیدم کسایی که تا اومدن و فقط به خاطر قیمت منصرف شدند و نخریدند

به قولی: تا وقتی وزیر این مملکت سوار ماشین 400 میلیونی میشه هیچ وقت درد منی که باید وایسم بین جمعیت بی ار تی له بشم تا به مقصد برسم چون بابام پول نداره بده گرایه بدم با ماشین برم (ماشین خریدن پیشکش) رو نمیفهمه

...
۹ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

نقل قول
Troll نوشته:

اين جاي قضيه دردناكه

کمیل در مورد این پستت باید بگم که ، اره اینجوری هست ، الان خیلیا وقتی از این حرفا میزنن بیشتر جنبه شعاری داره و توی عمل هیچه ... .لی انصافا وقتی میگی میرزای شیرازی رو یادتونه یا مثلا میگی فلانی میگه کورش فلان کرد الان خودش نمیتونه عمل کنه به شرایط زمانه هم نگاه کن .

تا قبل از روی کار امدن نظام فعلی مردم خیلی به روحانیت و علما احترام میزاشتند و ارزش حرفاشون نسبت به جامعه امروز بیشتر بود برای مردم ؛ اما الان کمتره و اونی که میگه زمان مثلا کورش وقتی که یک حرف میزد مردم جلوش طلا میریختن الان خودش حاظر نیست وقتی یک روحانی حرفی میزنه بهش توجه کنه . خب اینا درسته ولی این به شرایط زمانه بستگی داره ، زمان گذشته زمام عمور رو کسایی دست داشتن که به عنوان کسی که پست مثلا اداره کشور رو داره وارد عرصه میشدن نه کسی که پست هدایت مردم رو توی زمینه دین داره ... اون موقع اشکالاتی اگر بود مردم به پای قدرت های سیاسی کشور مینوشتن الانم همینه فقط فرق اون موقع با الان اینه که اون زمان شاهی بوده و اون و دستندرکاراش مقصر مشکلات بودن الان از بدو انقلاب روحانیت بوده و روحانیت زمام خیلی از عمور رو دست گرفتن ، حالا هم اگر توی اداره کشور مشکلاتی باشه مردم به چشم همون روحانیت میبینن ، البته شعار ها و وعده های مسئولین و عملی نشدن اونها هم باعث میشه مردم بیشتر به وضع فعلی اعتراض کنن و بازم چهره روحانیت و کسانی که در لباس روحانیت دارن به کشور حکومت میکنن هم زیره سوال میره .

هيچ كدوم از اين حرفا كه زدي توجيه كننده بي فكري يه عده نيست،
زمان شاه هم شاه براي خراب كردن چهره روحانيت يه مشت روحاني مزدور دور خودش جمع كرده بود كه تا كمر جلو شاه خم ميشدن و فتوا ميدادن كه تطاهرات عليه شاه حرام الهيه.

اون موقع مردم ميفهميدن كي روحانيه كي نيست

اره درست ميگيف تو اين ممكلت كسايي با لباس پيامبر شدن وكيلف شدن وزير شدن ريس جمهور و اخر اسمشون هم شد سيد و اولاد پيامبر ولي مردم نفهميدن كه شمر همون جانباز جنگ صفين بود.

اين ديگه به بي خردي برميگرده و با هيج چيز توجيه پذير نيست
امام علي از اين تو نهج البلاغه به عنوان جهالت نام ميبره

اره دوستان
همون عده كه خدا لعنتشون كنه كه اسم روحاني رو هم خراب كردن بايد تقاص پس بدن
ولي اين توجيهي براي بي خردي و بي بصيرتي يه عده نيست، اون دنيا بهشون ميگن مگه نديدين كه پسر نوح چطوري بود؟ مگه نديدين كه جعفر كذاب هم پسر امام بود! چطوري تونستيد همه رو به يه چوب برونيد

دليل اين بي بصيرتي اينه كه حتي ذره اي شناخت ندارن
نميتونن تفكيك كنن كي داره حرف اسلام رو ميزنه و بهش عمل ميكنه و كي حرفشو ميزنه و عمل نميكنه

نقل قول

دقیقا مشکل همینه که اگه یکی بیاد بگه آقا جان ملت زیر فشارن و مشکل دارن!بهشون انگ مخالفت با جمهوری اسلامی و خدا و دین زده میشه

اين فقط و فقط مظلوم نماييه
من احمدي نژادو قبول ندارم
ولي اونايي كه برگشتند گفتند احمدي نژاد به 15 مليون ايراني ميگه خسو خاشاك هم براي من بي اهميت و بي فكر هستند

به كسي انگ بي ديني در اين اندازه كه ميگي زده نميشه
اره راس ميگه دستگاهاي دولتي ما همين جوري هستند
مثلا خودم ماشينم توقيف شده بود برگشتند همين انگها رو بهم زدن تو اداره اگاهي
ولي من اينو به پاي اسلام ننوشتم به پاي كسايي نوشتم كه حتي نميفهمن دين چيه

در ضمن، اعتراض با اختشاش زمين تا اسمون فرق داره
اگه تو همين شهر ما عليه گروني تظاهرات باشه خودم اولين نفري هستم كه ميرم
ولي يه عده هم قبول كن اين وسط هستند كه عقده هاي ده ها ساله دارن
به اونا بايد بگي خسو خاشاك كه در لباس معترضين بد بخت وارد ميشن

نقل قول
یه اس ام اسی برام اومد میزارم بفهمی جریان چیه

حسين جان برادر من، ما هم تو همين گروني ها زندگي ميكنيم
ما هم همين گروني ها رو ميفهميم و مرفح بي درد نيستيم

نقل قول
به قولی: تا وقتی وزیر این مملکت سوار ماشین 400 میلیونی میشه هیچ وقت درد منی که باید وایسم بین جمعیت بی ار تی له بشم تا به مقصد برسم چون بابام پول نداره بده گرایه بدم با ماشین برم (ماشین خریدن پیشکش) رو نمیفهمه

تكبير

حالا بيايد مشخص كنيم ما همه با هم هستيم

لعنت خدا بر هر كسي كه تو اين گروني ها و فسادهاي اجتماعي و سياسي و اقتصادي دست داره
اگه ميخوايد فحش بدين و لعنت كنيد بايد اينجوري لعنت كنيد

نه اينكه بگيم ايت الله مكارم شيرازي چنين حرفي زد پس فحشو بكشيد به جونش

خدايا همه كسايي كه از نون اين مردم خوردن و حقي رو قصب كردن به سزاي عملش برسون

خدايا كسايي كه دارن به اسم دين ريشه دين رو ميكنن از اين زمين محو بفرما
خدايا هر احدي با هدف و كينه قبلي وارد سيستم حكومتي شده رسوا و بي ابرو بفرما
الهم عجل الوليك الفرج
امين يا رب العالمين

۹ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: ghasem**
پیام: ۸۸۳
عضویت از: ۳۰ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی و پیکه
- ربرتو باجو(هرچند تو بارسا نبود اما...)
- پرسپولیس
- اسپانیا و ایتالیا
- بازیکون دوس داشتنی نداریم
- گواردیولا و رایکارد
- احمد رضا عابد زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
وقتي يه سري عوضي دارن تو اين دولت كارشكني ميكنن

اون یه عده کین؟؟؟؟؟؟؟ چرا کسی محاکمشون نمیکونه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

نقل قول

اصل من بیسواد شما دکترای علوم اقتصاد
تو مملکتی که همه اقتصادش دست سیاست مداران و دولته مگه میشه اقتصادو سیاست رو جدا کرد ؟ اگه مثلا همین مرغ دست بخش خصوصی بود حق با شما بود اما الان که خود دولت مرغ وارد میکنه بعد میده به بازاریا ما باید به کی گیر بدیم ؟؟؟؟؟
نقل قول
بله اقاي مكارم شيرازي مياد ميگه مرغ نخوريد، ما براي مرغ انقلاب نكرديم دو دسته برداشت از اين حرف ميشه يه عده مثل شما ظاهري به قضيه نگاه ميكنن و فكر ميكنن طرف منظورش اينه اگه نداريد به درك كه نميتونيد بخريد ، شما اصلا مهم نيستند و الي اخر يه دسته هم متوجه منظور اون فرد ميشن كه نخريد تا قيمت متعادل بشه تا جيب يه مشت حروم خور پر نشه

مگه علت گرونی مرغ بره احتکاره ؟ که با نخریدن درست بشه؟
همه میدونن که گرونی ها بخاطر دور جدید تحریم هاس و دلیلشم اینه که مرغ یخی دیگه وارد نمیشه و گرونی ها هم هیچ ربطی به خریدن نخریدن نداره

نقل قول
يه كشور شيعه تو دنيا قد علم كرده و ادعاي با خدا بودن كرده و ازمون هاي خدا شروع ميشه

شما اقتصادو سیاستو به من میگی با هم قاطی نکن اونوقت خودت فوری پای دینو میکشی وسط؟

کلا با خوندن متنت یاد آخرین سخنرانی بن لادن افتادم باور کن

نقل قول
و در ضمن فک نمیکنم دو روز مرغ نخوردن چیزی ازمون کم کنه واقعا خنده داره که به خاط همچین چیزی همه مسائلو ببریم

شما یه جور میگین انگر فقط مرغه برین قیمت برنجو روغن و چای و لباسو موبایلو ...... با قبل عید مقایسه کنید بعد حرف از خویشتن داری بزنید یه دفعه به مردم بگو بخواب بمیر دیگه والا
نقل قول
تازه ميدوني چي اين موضوع درناكه؟؟ يه عده ميان ميگن تو فلان كشور كه كافرن و بي خدا و مشرك هستند، دولت مياد از مردمش ميخواد كه كمكش كنن و مردم هم با كمال ميل قبول ميكنن يه عده ديگه ميان ميگن يه روز كوروش كبير اومد به وزيرش گفت ببين الان از مردم ميخوان كه كمكم كنن و مردم خروار خروار براش كوه طلا جمع كردن، يكي نيست بگه تو حاضري به خاطر فتواي مرجعت چند وقت گوشت مرغ نخوري؟ حاضري اگه دولت بياد اعتراف كنه من به كمكتون نياز دارم كمكش كني؟؟ تو كه اين ادعا رو همه جا مطرح ميكني، انصافا چقدر براي روحاني دينيت يا مسئل كشورت ارزش قائلي و براش جون ميدي؟؟ ميرزايي شيرازي رو يادتونه؟ يه فتوا داد كه استعمال توتون حرامه مردم با كمال ميل پذيرفتند و همه قليونا رو شكوندن الان اگه رهبر بيا و يه چنين خواسته اي داشته باشه مردم اينقدر پشتشن؟ اين جاي قضيه دردناكه

جواب این حرفات اینجا جاش نیس اما اگه خواستی پیام خصوصی بده که بهت بگم

نقل قول
و اينم ازمون اقتصادي كه منو شما توش هستيم

و.......
بله بره این که ما ثابت کنیم مسلمون واقعی هستیم هیچی نمیگیم میزاریم حقمونو بخورن گردن کلفت کنن و به ریش مون بخندن و
ما خودمونوبا این مزخرفات سرگرم میکونیم واقعا که ....
وقتی نظرات بعضیا رو میخونم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار

i rather to be hated for what i am to be loved for what i am not .
Kurt Donald Cobain
من ترجیح میدم بخاطر آنچه هستم منفور باشم تا بخاطر انچه نیستم محبوب
کرت دانالد کوبین
۹ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۳,۱۷۰ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۸۳۷ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۰۷۵ بازدید
۱۶ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۶,۳۶۱ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۴۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۵۶۷ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۱۴۶ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۰۶ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۲۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!